İkisini de Sevdim Neden Erken Final Kararı Aldı? İşte Nedeni(11 Mayıs)

İkisini de Sevdim Dizisi çekimleri ne yazık ki durdu. Bilindiği üzere Erler Film tarafından ilk bölümü ile 27 nisan perşembe günü ekranlara getirilen İkisini de Sevdim Dizisi 3. bölümü ile 11 mayıs perşembe günü final yaparak ekranlara veda edecek.

İkisini de Sevdim Dizisi set ekibi yaklaşık  5 mayıs günü final haberini alınca çok az süredir çekim yaptıklarını ve bu kadar erken final kararına çok şaşırdıklarını belirttiler ve Atv’ye çok kızdılar. Zira daha dizinin sadece 2. bölümü yeni yayınlanmıştı. Reytinglerin çok düşük gitmesi ise yapımcı ile birlikte oyuncuları da üzmüştü ancak bu kadar erken final kararını kimse beklemiyordu.

Erler Film Arka Sokaklar dizisi gibi sanınca piyasayı benim tahminim kesin yayın sözleşmesi de imzalamamıştı. Atv ise böyle bir boşlukta bulunca final kararı aldı; ancak aylardır bu diziye hazırlanan senaristler ve oyuncuların emekleri ne olacak? Bu diziyi üç bölüm izleyen ve final yapınca üzülen milyonlar ne olacak. Kanalların tek derdi ise izlenme. 

İkisini de Sevdim Dizisi Reytingleri

İkisini De Sevdim 2. Bölüm  4 Mayıs 2017 Perşembe 2.61 Reyting ile 17. sırada

İkisini De Sevdim 2. Bölüm  27 nisan 2017 Perşembe 2.47 Reyting ile 22. sırada

Aslında reytingleri de başlandıç için çok kötü sayılmaz; zira daha kötü başlayan ve 13 bölüm idare edilen diziler oldu; Atv’de

İkisini de Sevdim Final Fragmanı

dizibilgi google play

İkisini de Sevdim Neden Erken Final Kararı Aldı? İşte Nedeni(11 Mayıs) (4 Yorum)