İkisini de Sevdim Ezra Kimdir ? Gerçek İsmi Nedir ?

İkisini de Sevdim Azra Kimdir ?

İkisini de Sevdim Dizisinde Hande Kaptan’ın canlandıracağı Azra , Karacabey ailesinin küçük şımarık kızı olarak karşımıza çıkıyor. Azra istediği her şeyi elde edebileceğini sanıyor.

İkisini de Sevdim Hande Kaptan Kimdir ?

Show TV ekranlarında yayınlanan Yılanların Öcü adlı dizide Şerife rolüyle ünlenen oyuncu Hande Kaptan 1 Ocak 1985 yılında Ankara’da dünyaya geldi. İlkokul ve liseyi Ankara TED Koleji’nde tamamlayan oyuncu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakultesi Tiyatro ve Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. 32 yaşındaki sanatçı 1,67 boyunda ve 52 Kilo ağırlığındadır. Babası ve annesi memur  olan Hande oğlak burcudur.

Dans etmekten hoşlanan Hande’nin bu alanda başarıları mevcuttur. Bu konuda Türkiye Dans Fedarasyonundan lisansa sahiptir. Ayrıca dans eğitmenliği de yapmaktadır. İlk olarak Behzat Ç Bir Ankara Polisiyesi isimli dizide Aslı karakterini canlandırmıştır. Daha sonra sırasıyla Akasya Durağı isimli dizide Songül’ü, Benim İçin Üzülme dizisinde de Filiz karakterini canlandırmıştır. Ünlenmesine sebeb olan karakter ise 2014 yılında Yılanların Öcü dizisinde canlandırdığı Şerife olmuştur.

Yabancı dil konusunda da oldukça başarılı olan güzel sanatçımızAlmanca, İngilizce ve İspanyolca olmak üzere  ileri düzeyde üç dil bilmektetir. Aynı zamanda seslendirme ve sunuculukta yapmaktadır. Kendisine yeni dizisinde başarılar diliyoruz.

İkisini de Sevdim 1. Bölüm Fragmanı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkisini de Sevdim Nadir Saruhan Kimdir ? Gerçek Adı Nedir