İkisini de Sevdim 4 Mart Fragmanı 2. Bölümde neler olacak?

Erler Film-Türker İnanoğlu tarafından yapımcılığı üstlenen İkisini de Sevdim dizisinin genel senaryosu ve yayın tarihi belli oldu. İkisini de Sevdim dizisi artık perşembe akşamlarımızın vazgeçilmezi olmaya geliyor.  İkisini de Sevdim dizisi ilk bölümü ile 27 nisan pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. İkisini de Sevdim dizisinin 2. bölümü ise 4 mart perşembe günü yayınlanacak.

İkisini de Sevdim  dizisinde Suna ve Hasan çocukluk arkadaşı iki gençtir. Suna ilk gördüğü andan beri Hasan’a aşıktır ve yıllarca onunla evleneceği günün gelmesini beklemiştir. Hasan ise okuyamamış  ve taksicilik yapan yakışıklı bir  gençtir. Suna’yı sever ancak parayı daha çok sever. Suna gazeteci olunca kendini aşağılık kompleksine sokan Hasan para bulma derdindedir.

Hasan’ın yolu ise Azra ile bir trafik kazası ile kesişir. Azra ilk görüşte Hasan’ı beğenir. Azra Karacabey imparatorluğunun tek ve şımarık kızıdır. Her zaman istediğini elde eden Azra’nın amacı Hasan’ı da elde etmektir. Hasan düğün günü Azra için Suna’yı nikah masasında terk eder.

Suna gerçekleri araştırdığın da Kacabeylerin kızı ile takıldığını görür sevdiği adamın ve Karacabeylerin büyük oğlu Ferhat’ın pis işler peşinde olduğunu anlayınca çaylak gazateciliği ile Karacabeylere savaş açar. Bu savaşı kaybedecek olan Suna’ya yardım ise Karacabeylerin küçük oğlu Murat’tan gelir.

Murat Suna’ya aşık olur

İkisini de Sevdim 2. Bölüm Fragmanı

 

dizibilgi google play