İkimizin Yerine Genç Anandi Neden İntihar Etti ? Pratyusha Banerjee İntihar Nedeni

İkimizin Yerine Genç Anandi Neden İntihar Etti ? Pratyusha Banerjee İntihar Nedeni

İkimizin Yerine dizisi 8 Eylül akşamından itibaren Kördüğüm dizisinin yerine Kanal 7 ekranlarında yer almaya başlayacak. Dizinin yayınlanacağı açıklaması yapılmasının ardından Hint dizisi fanatikleri dizi ile ilgili detaylarıaraştırmaya başladı bile. Dizinin konusu ve oyuncularının  yanı sıra yayınlandığı döneme damga vuran ilginç detayları da bulunuyor. Bunlardan biri dizinin oyuncu kadrosunu sizlere tanıttığımız yazımızda da aktardığımız genç Anandi’ye hayat veren “Pratyusha Banerjee”nin ölümü. İşte oyuncunun ölümü ile ilgili dikkat çeken detaylar…

Pratyusha Banerjee Nasıl İntihar Etti ? Genç Anandi’nin İntihar Nedeni

İkimizim Yerine dizisi bilindiği üzere Anadi karakterinin çocukluğunu anlatarak başlıyor. 2010 yılından sonra ise yeni oyuncular ve hiyakesiyle Anandi’nin gençliğinianlatan dönem başladı. Bu dönemde Anandi’nin gençliğine  “Pratyusha Banerje” hayat veriyordu. Bir kaç yıl Anandi’yi canlandırdıktan sonra “Banerjee” isimli diziye transfer oldu. Fakat bu dizi çekimleri devam ederken 2016 yılında Pratyusha Banerje evinde bir pervaneye asılı olarak ölü bulundu. Olay kayıtlara intihar olarak geçse de genç oyuncunun ölümü bir çok şüphe de barındırıyor. Zira ailesi ısrarla oyuncunun intihar etmediğini öldürüldüğünü iddia ediyor.

 

Pratyusha Banerje evinde boynundan bir pervaneye asılı olarak bulunmasına rağmen hiç bir intihar notu ya da mesajı bulunamadı. Ailesi de her hangi bir psikolojik sorunu olmadığını gayet başarılı ve mutlu bir yaşam sürdüğünü belirtiyorlar. Henüz 24 yaşında aolan oyuncunun o dönembir sevgilisi olduğu fakat onunla da aralarında her hangi bir sorun yaşamadığı söyleniyor.

Öldüğü dönemde Pratyusha Banerje kaiyerinin zirvesindeydi ve Hindisyan’ın en önemli başrol oyuncularından biriydi. Ölüm haberi Hindistan’da büyük ses getirmiş ve hayranlarını yasa boğmuştur. Hatta fanatik bir hayranı aynı şekilde kendini vantilatöre asarak iki yaşındaki kızının yanında yaşamına son vermiştir. Ölümü 1 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştiği için sevenleri uzun süre bunun 1 Nisan şakası olduğunu düşünmüş ve inanmak istememiştir.

Pratyusha Banerje’nin cesedi kendisinden haber alamayan erkek arkadaşının merak edip evine bakması sonrası bulunmuştur. Hastaneye kaldırıldığında çoktan yaşamını yitirmiştir. Polis uzun süre erkek arkadaşını göz altında tutmuş ve sorgulamıştır. Ailesinin öldürüldüğüne yönelik şüphesi ve iddiası halen devam etmektedir.

Pratyusha Banerje Kimdir ? İkimizin Yerine Oyuncu Kadrosu İçin Tıklayın

Pratyusha Banerjee’nin Cenazesinden Görüntüler

İkimizin Yerine Genç Anandi Neden İntihar Etti ? Pratyusha Banerjee İntihar Nedeni (2 Yorum)