İkimizin Yerine Dizisi 483. Bölüm Özeti Detaylı 3 Ocak 2020 Nimboli’ye ne oldu?

Burak 25 Ara 2019 Analizler  0

İkimizin Yerine 483. Bölüm Özeti

Kamli yeni hayatına alışmaya çalışır. Kaynanası ondan Kundan’ın ailesini aramasını ister. Telefonu açan kişinin sesi çocuk gibi geliyordur. Yanlış aradığını düşünen Kamli telefonu kapatıp bir daha arar yine çocuk açar telefonu. Bu sırada Akira Kehtram için hazırlanan çeyizi görmeye gider çeyizi görünce mutlu olur ve düğüne devam edilmesini ister. Kamli’nin telefonuna çıkan çocuk telefonu açık bırakarak gider. Kamli isteğini yerine getiremez.

İkimizin Yerine Son Bölümünde Disa ve Nimboli yine yerinde durmuyorlar ve oyunlar kurmaya devam ediyorlardır. Yeni oyunları ise oyuncak bebeklere Kundan ve Urmila isimlerini takarak onları evlendirmişlerdir.  Bebeklerle uğraşırken bu gerçek olur ve Kundan ile Urmila gerçekten evleniyordur. Khetram yemek için içeri gelir ve telefonun açık olduğunu görür. Kamli ise karşı taraftan sinyal alamayınca telefonu tam kapatmak üzeredir ki Khetram’ın sesini duyar. Hemen Nimboli ve Kamli’nin evli olduğunu ona söyler. Khetram şaşırır ve inanmaz. Kamli inanmadığını anlar ve istersen git Akira’ya sor der. Khetram’ın kafası karışır. Kundan ile kızın evlendiğini söyler. Kamli duyduklarına inanamaz ve telefonu yüzüne kapatır.

Khetram duyduklarına inanamaz ve Akira’ya sormaya gider. Yolda giderken Akira’nın hazırlattığı çeyiz aklına gelir ve Akira’nın gerçekten zeki olduğunu düşünür. Akira’nın yanına yaklaşarak sorar. Bunu salondaki herkes duyar ve şok olurlar. Harki hemen söze atlar ve onun hizmetçi olduğunu söyler. Akira ise böyle birini tanımadığını söyler. Khetram’ın kafası iyice karışır ve kendi kafasında sorgulamaya başlar biraz düşündükten sonra Nimboli Kundan’ın karısı der. Akira’ya aşırı sinirlenir utanmadan hala yemeğimizi yiyorsun diye sert çıkar.

Akira resmen tehdit edilir ve kovulur. Bunu kendine yediremez ve Khetram’ın yakasına yapışır onu öldüreceğini söyler. Akira Khetram’ı küçümser. Khetram kılıcını kınından çıkarınca Akira şaşırır ve o da kılıcını çeker.

Her şeyin ortaya çıkmasıyla ortalık karışır ve ortamı sakinleştirmek isteyen kadınlar devreye girer. Akira itiraf eder. Kundan ve Nimboli’nin çaresiz kaldıkları için evlendiklerini söyler.Tüm sorumluluğunun kendinde olduğunu söyleyen Akira Kundan Urmila ile evlidir der. Khetram buna taam ikna olamaz ve çeyizi vermiyoruz der. Çaresizlikle bunu kabul ederler. Akira bu bilgiyi nereden öğrendiklerinin peşine düşerek bunu nereden duydun der. Khetram ise tanımadığı bir kadının telefonla arayıp söylediğini anlatır. Akira’nın siniri hala geçmemiştir ve o söyleyeni öldüreceğim der.

Akira aileisini alıp oradan ayrılacaklarını söyler. Bütün yaşananlar Khetram’ın endişe duyacağı duruma gelmiştir. Kızına eğilerek sana zorbalık yaparlarsa bana söyle der. Akira resmen yerin dibine girer. Akira’nın jipini gören Disa ve Nimboli gelinin geldiğini düşünürler. Nimboli hem gelini hemde ne yaşandığını merak ediyordur çok heyecanlanır. Gelin eve girer ve geleneklere göre olması gereken şeyler olur. İkimizin Yerine 3 Ocak 2020 Özeti  ve Fragmanı bitti arkadaşlar. Devamı için yorum yapmayı unutmayın..

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir