İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Dizisi Konusu (Kördüğüm Yerine Başlayacak Dizi )

Burak 29 Ağu 2018 Haberler  0

Kanal 7 İkimizin Yerine (Balika Vadhu) Dizisi Konusu ve Hikayesi

Hindistanda yayınlandığı döneme adeta damga vuran pek çok ödül sahibi olan Balika Vadhu dizisi İkimizin Yerine ismiyle çok yakında Kanal 7 ekranlarında olacak. Dizinin senarist kadrosunda  Purnendu Shekhar ve  Gajra Kottary gibi isimlerle birlikte beş önemli senarist bulunuyor ve dizi en iyi senaryo ödülünün de sahibi. Dizi oldukça uzun süre ekranlarda kalması nedeniyle başroller dahil bir çok oyuncu değişikliği ve senarist değişikliğine uğramış. Buna rağmen seirciyi ekranda tutmayı başarmış.

Dizide Anandi ve Jagdiş’in hikayesi anlatılıyor. Daha önceki hint dizilerindne aşina olduğumuz üzere katı ve sert bir koca ile ona deli gibi aşık olan karısının hikayesi anlatılıyor. Fakat  dizinin hikayesi daha detaylı ve süslü olduğu için diğer Hint dizilerinden ayrılıyor.

Anandi henüz sekiz yaşındayken kendisi gibi çocuk lan Jagdiş ile evlendirilir. Küçük yaşta evinden ayrılarak başka bir ailenin insafına bırakılan Anandi ilk zamanlar zorlansa da yeni hayatına alışır. Kendisi gibi çocuk olan kocası Jagdiş ile oyun oynayarak çocukluğunu geçirmeye başlar. Fakat Jagdiş ergenlik çağına girdiğinde işler değişir. Karısını çocukluk arkadaşı gibi gören Jagdiş okuldan Gauri isimli bir kıza gönlünü kaptırır. Jagdiş’in ailesi bu Anandi’ye baskı yapmaya başlar ve kocanı elinde tut derler. Fakat Anandi bunu başaramaz. Anandi’nin Jagdiş’e aşık olması ise işleri iyice çıkmaza sokar ve Jagdiş daha fazla dayanamayarak evden kaçar.

Anandi kocasının peşini bırakmaya niyetli değildir. Ona olan aşkını ispat etmek için uğraşmaya başalar. Fakat Jagdiş için Anandi çocukluk arkadaşından başka birşey değildir. Anandi sonunda pes ederek boşanmayı kabul eder ve evden ayrılır. Jagdiş sevdiği kadın olan Gauiri ile evlenir. İlk zamanlar mutlu olsa da Daha sonra Gauri’ni hiç de iyi bir kız olmadığı ortaya çıkacaktır. Jagdiş’in ailesi Gauiri’ye tahammül edemez ve Anandi’yi mumla aramaya başlar. Bunu farkeden Gauidi ise Jagdiş’in ailesine iyice düşman olmaya başlar. Öte yandan Anandi’de kendine göre bir hayat kurmuş Shivraj Shektar isimli bir adamla mantık evlilğği yapmıltır. Fajat Jagdiş’i unutamamıştır.

Jagdiş ise yaşadıklarının ardından Anandi’nin değerini anlamıştır. Gauri’nin çevirdiği dolapların farkına vardıkça ondan soğur. Eski karsına dönmeyi düşünür .Fakat ona dönmesi mümkün değildir zira artık başkasıyla evlidir. Jagdiş ümidini kesmek üzereyken Anandi’nin kendisine hala aşık olduğunu öğrenir. Zamnında kendisi için çabalayan ve uzun süre pes etmeyen karısı için artık kendisiçabalamaya karar verir.

İkimizin Yerine Fragmanı

Bay Yanlış Deniz
Bay Yanlış Deniz Kimdir? Ezgi’nin Avukat Arkadaşı
Gençliğim Eyvah Zola
Gençliğim Eyvah Zola Kimdir? Arif’in Oğlu
Gençliğim Eyvah Çavi
Gençliğim Eyvah Çavi Kimdir? Zekeriya’nın Oğlu
gençliğim eyvah leyla
Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir? Sevgilisi İnstagram Adresi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.