İkimizin Yerine 98. Bölüm Özeti 14 Aralık Cuma Fragmanı # Mahavir 6 yıl hapis cezası alır

Burak 23 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 98. Bölüm 14 Aralık Cuma Günü Neler Yaşanacak?

 

Sumitra hazırlanırken Bairon onunla saçlarını beyaza boyatmalısın artık anne annesin diye dalga geçer. Kaliyani  geç kaldıklarını söyler ve tüm aile Sughna‘yı almaya gider. Madanlara varırlar ve Madan onları karşılar. Radha, Sughnanın kızı gibi olduğunu kendisini ona burada iyi bakacağını söyler ama  Vikrant annesini Sughna’yı göndermek için ikna eder. Radha bunu isteksizce kabul eder. Sughna eşyalarını toplamaya gider ve kızgındır çünkü Sughna, giderken Vikrant‘ı da yanında götürmek istiyordur. O zaman burada kal der. Sughna gitmek istediğini ancak Vikrantın da kendisi ile gelmesini söyler . Vikrant ona bunun mümkün olmadığını söyler. Birbirleri ile güzel zaman geçirirler ve birbirlerine sarılırlar. Sughna sık sık gelmesini ister. Mahavir yaptıklarından dolayı pişman olduğunu söyler veköydeki herkesten af diler ancak kimse ikna olmaz.

 

Kalyanilere birisi gelir ve Kaliyani ’ye Mahavirin geldiğini ve köylülerrle konuştuğunu söyler. Basant kızarak Mahavir‘i göndermek ister ama Kaliyani  onu durdurur ve neyin peşinde olduğuna görelim der. Kaliyani  Bairon ile evden ayrılır. Basant, çok kızar ve Kaliyani  ile Bairon’a Mahavir’i ciddiye almamasını söyler. Vikrant annesini Sughnanın gitmesinin adet olduğunu söyleyerek mutlu etmeye çalışır. Radha biraz zaman ister. Vikrant ayrılır. Madan da Radha’yı ikna etmeye çalışır. Radha, Sughna’nın gitmesine üzülmediğini ancak oğlunun herkesin içinde ona karşı çıkmasına bozulduğunu söyler.

Tauji dışarıdan olanları izlemektedir ve Radha’nın Vikrant’a kızmasına sevinir. Birisi Taujiye, Mahavir‘in köylülerle konuştuğunu söyler ve  Tauji oraya gider. Mahavir herkesten af dilemektedir ancak kimse onu dinlemez ve sonunda ona ve adamına taş atarlar. Kaliyani  ve Bairon herkesi durdurur ama Mahavir ve adamı bayağı yara almıştır. Mahavir, Kaliyani ’dan af diler ve ölmeden önce son bir kez Basant’ı görmek ister. Kaliyani , Bairon’u Basantın gelmesi için gönderir. Basant gitmeyi reddeder ve evdeki herkes onu ikna etmeye çalışır. Basant kabul etmemekte diretir.

Bairon, Gehna ve bebekle Mahavir’in yanına gider ve Mahavir’in torununu kutsamasını ister. Mahavir bebeği kutsar ve Basant’ı sorar. Bayılır ve hastaneye kaldırılır. Basant da sonradan oraya ulaşmıştır. Tauji gelip Madan‘lara, Sughna’yı baba evine göndermekle hata yaptıklarını söyler. Mahavir ile olan gergin durumu anlatır. Vikrant giderek olayı araştıracağını söyler. Tauji, Vikrant’ın sadece karısını dinleyeceğini söyler. Radha bundan mutlu olmaz ve Tauji bu duruma sevinir. Vikrant eve varır ve neler olduğunu sorar. Vikrant ile Sughna arasında mutlu bir an yaşar.

Doktor, Mahavirin adamının iyi olduğunu ancak Mahavir’e kan gerektiğini söyler. Basant hariç, herkes kan verebilmek için test yaptırır. Doktor hiçbir kanın eşleşmediğini ve zamanın azaldığını söyler.  Kaliyani , Basant’a insanlık adına Mahavire kan vermesini söyler. Basant annesini kıramaz. Hastanede doktor, Mahavir‘in tehlikeyi atlattığını durumunun iyiye gittiğini söyler ve defalarca Basant’ı sayıklıyor der. Kaliyani  Basant‘tan, gidip Mahavirle görüşmesini rica eder. Basant tereddütle Mahaviri görmeye gider. Mahavir, Basanttan bir kez baba demesini ister. Basant söylemez.

Mahavir o zaman benim baban olduğumu kabul ediyor musun diye sorar. Basant, kabul edip etmese de gerçeğin değişmeyeceğini söyler. Sonra Mahavir hapse götürülür. Mahavir, Kazana silahları kendisinin koydurduğunu söyleyerek Kazanın  üzerindeki suçlamayı kaldırır. Suçunu itiraf eder Kazan serbest bırakılır ve Mahavir‘e 6 yıl hapis cezası ile cezalandırılır. Mahavir, Kazan’dan da af diler. Kazan, yokluğunda Bago’ya baktığı için Bairon‘a teşekkür eder. Bairon görevi olduğunu söyler. Kaliyani , Basant’a öz annesinin, şeytan kocasını iyileştirmek ne kadar acı çektiğini anlatır. Basant, Kaliyaniyi durdurur ve anne ve babasının hikayesini dinlemek istemez.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 98. Bölüm Özeti 14 Aralık Cuma Fragmanı # Mahavir 6 yıl hapis cezası alır” üzerine 5 yorum

 1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Neyse Hiç kimse yok.
  Herkese iyi geceler.:)

 2. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Selam Zehra hoşgeldin nasılsın?

 3. Zehra dedi ki:

  Selam Hayat

 4. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Pınar ablam eline sağlık sağlık. Özetler güzel olmuş. :-))

  1. Pınar dedi ki:

   saol hayatcım tesekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.