İkimizin Yerine 96. Bölüm Özeti 12 Aralık Çarşamba Fragmanı # Mahavir Nanduyu kaçırır

Burak 23 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 96. Bölüm  12 Aralık Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

Jagdish , Basantın amcası olmadığı için üzgündür ve eğer Mahavir Nandu’yu alır diye endişelenir. Anandi Kaliyaninin Basatı yetiştiren kişi olduğunu ona anne sevgisi verdiğini söyler. Basant, kendi mücevherini Gehna’ya verir ve artık onların üzerinde hiçbir hakkı olmadığı için onları kasaya koymasını ister. Gehna bunu Sumitraya söyler ve Sumitra onu teselli eder. Bairon, annesine , Basant’ın hep abisi olarak kalacağını ve ilişkilerinin aynı olarak kalacağını söyler. Kaliyani  Nanduya bir şey olur diye için endişelenir ancak Bairon Nandu‘nun güvenliğini garanti eder. Bir işçi gelerek ve Basant’ın hesap numarasını ister ve onun  hesabına para yatıracağını söyler. Basant parayı Bairon’un hesabına yatırmasını söyler. Bu paranın üzerinde artık hiçbir hakkının olmadığını söyler.

Tauji ve Mahavir, Kaliyani ’nın ailesini mahvetmek için bir plan yapar. Kaliyani  Sumitra’ya gelir ve Basant’ı rahat ettirme çabasını takdir eder ve ona güvendiği için daha fazla sorumluluk almasını ister. Sumitra ve kaliyani birbirlerini över ve Kaliyani hayatta olduğu müddetçe karararı kendisinin vereceğini söyler. Sumitra güler. Tauji Madan’a, Mahavir’in dün Kaliyani ’ya gittiğini ve bazı yolunda gitmeyen şeylerin olduğunu söyler. Sughna, Kaliyani ’yı arayarak her şey yolunda mı diye sorar. Kaliyani  her şeyin yolunda olduğunu söyler. Basant kasvetli bir şekilde otururken Anandi Nandu’yu getirerek herkesin meşgul olduğunu ve bir süre amcasının  Nandu ile ilgilenmesini söyler. Basant Nandu ile konuşur ve onunla oynarken mutlu olur. Anandi ve Kaliyani  Basantın bu mutlu halini kapıdan izleyerek gülümser.  Kaliyani  mutfağa giderek Basant‘a özel yemekler yapar. Basant, yemeği Kaliyani ’nin yaptığını fark eder. Her zaman yaptığı gibi lezzetli olduğunu söyler. Kaliyani , Basant ve Baironun çocuklukları hakkında konuşur. Gehna Nandu’yu uyutmaya çalışır ancak başarılı olamaz. Gehna bebeğe su getirmeye gittiği sırada  maskeli bir adam pencereden içeri girerek  Nandu’yu kaçırır ve Tauji’ye verir.

Taujinin adamı , Nandu’yu kaçırırken gömleği kapıya takılır ve kopar. Gehna, Nandu’nun yatakta olmadığını görür ve telaşla koşarak herkese anlatır. Basant kapıdaki yırtılan gömleğin bezini bulur ve pencerenin açık olduğunu görerek Nandu’nun kaçırıldığını anlar . Onu bulmaya giderler. Sughna yıldızlara bakıyordur. Viktrant onun dinlenmesini ister, ilaçlarını alır ve bir ilacının bittiğini fark ederek ilacı almaya gider. Gehna, Nandu için ağlamaktadır. Sumitra ve Bago onu teselli ederler. Basant, Bairon ve adamları Nandu‘yu ararlar. Basant bebekli bir çift görür kontrole gider ama o Nandu değildir. Tauji, Nandu‘yu Mahavir’in yardımcısına teslim eder. Vikrant, eczaneden çıkarken Tauji’yi görür. Tauji bahane uydurarak dolaştığını söyler. Vikrant daha sonra Basant’ı sokakta görür ve bbeğin kaçırıldığını öğrenir ve Basant ile Nandu’yu aramaya gider. Gehna baygınlık geçirir. Bago onun yüzüne su serperek ayıltmaya çalışır.  Kaliyani , bebeğin nerede olduğunu bildiğini ve onu geri alacağını söyleyerek evden ayrılır. Sumitra, Jagdish ’i Kaliyani  ile birlikte gönderir.

Mahavir Nandu’yu başka bir kadına verir ve onunla ilgilenmesini söyler. Basant, Bairon ve Kaliyani , Mahavir’in evine ulaşırlar. Kaliyani  torununu sorar. Mahavir, onunla ilgili hiçbir şey bilmediğini söyler. Kaliyani , hizmetçilerine evi aramalarını söyler. Jagdish  eve gelerek ve Kaliyaninin  Mahavirlere gittiğini söyler. Basant yine Mahavir’e Nanduyu sorar. Mahavir, Kaliyani  hakkında kötü konuşur ve kendisinden intikam almak için Basant’ı kullandığını söyler. Basant öfkeyle silahını Mahavire doğrultur. Mahavir, Basanta babasını vuramayacağını söyler. Basant 2 el koltuğa ateş eder ve Mahavir korkar. Bairon ve Kaliyani  Basant’ı engel olurlar ve Bairon silahı ondan alır. Bairon, Mahavir’den bebeği vermesini ister ve intikam almak için bebeği kullanmamasını söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 96. Bölüm Özeti 12 Aralık Çarşamba Fragmanı # Mahavir Nanduyu kaçırır” üzerine 15 yorum

 1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  O bana Aleynanın gittiğini ve bir daha yazmayacağını, söyledi. Neyse tamam kardeşim sen nasıl istersen o olsun. Allaha emanet ol. Bizde seni seviyoruz.

 2. ALEYNA dedi ki:

  10 gün sonra geri dönüceğim İnşAllah..ve eski Aleyna olmak için bana izin verin..özledim eski Aleynayı eski beni..görüşmek dileğile..

 3. ALEYNA dedi ki:

  Ahhhhhh dayanamıyorum yazdım…ben senle sizlerle yollarımı ayırmıyorum asla..bunu bi anla..o kişiyle yolumu ayırdım artık arkadaş kalmak bile istemiyorum bu benim şahsi düşüncem…bana zaman ver iyi değilim diyorum..belki bi süre sonra yazarım..ama şimdi değil..sizlerden kopamam asla..1hafta 10gün izin verin bana lütfen..toparlanmam için..kendinize iyi bakın görüşmek dileğile..sizleri gercekden seviyorum..grşrz..

 4. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aleyna senin yazmama sebebini yeni öğrendim. Senin yaptığını ben de yapıyorum. 3\4 gün sonra insdı kapatacağım. Ya da engelleyeceğim seni yollarını ayırarak beni bir daha kırdın.

 5. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aleyna kardeşim ya yazamadım. Gerçekten heyecandan elim ayağıma dolaştı hemen kaçtım ya. Sana yazacaktım ama onunla konuştuğum için bir de saçmalamamak için hemen kaçtım. 😀

 6. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Oyy hayat oyy 😀

 7. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Kızlar insda girdim de hemen çıktım.
  İdris böyle yazmış. Ben şarkı için teşekkür etmiştim ya. O da bana yazmış. Seninki kadar güzel olmasada yazdı.
  Ben dedim ki teşekkür ederim. Kusuruma bakma ya ben çekingen biriyim dedim. O da dedi ki çekinecek bir şey yok ki açık sözlü insanları çok severim diye yazıp gülücük attı. Bende dedim evet çekinecek bir durum yok ama ben çekingenim dedim. Bana gülücük yine attı. Heyecanlandım. Direk dedim ben çıkıyorum işlerim var diye 😀 o da dedi ki nereye ya ne güzel konuşuyorduk hemen kaçıyorsun dedi. Ben hemen kaçtım ya öldüm heyecandan oyyy 😀 😀 😀

 8. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Biraz önce iyiydim. Şimdi keyfim kaçtı. Havam cnm sen nasılsın? Ne yapıyorsun?
  Ben dışarıdayım. Bir kaç arkadaşımla.

 9. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Ya öyle mi? Ya Aleyna ya. Keyiflim yerindeydi. Ama şimdi keyfim sıfır☹☹ Tamam kendisi nasıl isterse o olsun, ben belki birazdan insda girerim. Sorarım nedenini. ☹

 10. HAVA dedi ki:

  Arkadaşlar Aleyna bir süreliğine yazmayacağını söyledi

 11. HAVA dedi ki:

  Nasılsın Hayat ne yapıyorsun

  Hm sen baya tutulmuşsun ama yine de dikkat et herşey istediğin gibi olsun canım zamana bırak ne olacaksaz senin için en güzeli olsun

 12. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aleyna kardeşim bugün onu ilk gördüğüm yanımdan geçtiği anı hatırladım. Porsuk Çayının oraya gittim. Elimde bir boyayla 😀 Karşılaştığım noktaya az bir şey yeşil boya döktüm 😛 seni ilk gördüğüm tam burası diye. Her gün oraya gidiyorum zaten. Gördüğüm zaman güleyim diye 😀 gittim. Gondolla bindim. Biraz dolaştım. Hande yenerin beni sev şarkısını dinledim. Üzüleceğim yerine gülme krizine girdim 😀 küreği çeken adamda iyimşsin dedi ya. 😀 😀 😀

 13. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Hayırlı günler dilerim. Hayırlı cumalar.
  Pınar abla ♡
  Hava cnm♡
  Aleyna kardeşim ♡
  Aynur’um ♡
  Xanım♡
  Göker abi♡
  Tyllam♡
  Guljanım♡
  Zehra♡
  Buradaki herkesin.
  Pınar abla eline emeğine sağlık:-))

 14. HAVA dedi ki:

  Herkese hayırlı günler

  Pınar abla özetler için çok teşekkürler ellerinize emeğinize sağlık

  Herkese hayırlı cumalar

 15. Pınar dedi ki:

  merhaba arkadaşlar herkese hayırlı cumalar diliyorum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.