İkimizin Yerine 94. Bölüm Özeti 10 Aralık Pazartesi Fragmanı # Kaliyaninin herkesten sakladığı yalanı ortaya çıkar Basant Mahavirin oğlu…

Burak 22 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 94. Bölüm 10 Aralık Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Herkes yemekte Kazan meselesini konuşur. Kaliyani   Bagoya avukatla konuştuğunu durumun iyi olmadığını söyler. Bago bunu duyar. Kaliyani , Kazan’ın kötü şansı olduğunu ona yardım ederlerse kötü şansın onlarıda etkileyeceğini söylerer. Anandi, Bago’yu teselli eder ve her şeyin iyi olacağını söyler. Anandi, Nandu’yu Bago‘ya verir. Kaliyani , ona kızar ve Bago’nun hasta olduğunu  ve bebeğin çabuk etkileneceğini söyleyerek Bago ile dalga geçer. Gehna Jgdishin odasına  gider ve yemek yemesini rica eder. Jagdish  kızgındır ve yemek yemeyi reddeder. Anandi, annesinden ninni söylemesini istemiştir Jagdish  bunu görür ve annesinden aynısını talep eder. Sabah Kaliyani Anandiye çayını getirmediği için kızar. Annesi gelince öğrettiği her şeyi unuttuğunu  söyler. Bago bunu yukarıdan duyar ve  Sumitra onu banyoya götürür.

Basant da her şeyi görmüştür ve eşiyle bu durumu konuşur.Davranışları için Kaliyani ’ya kızar. Gehna, onların  Kaliyaniyi değiştiremeyeceğini söyler. Basant, avukat dava için ne kadar para isterse vermeye hazırdır.  Kaliyani  Basant‘tan, Kazan’ın dava masraflarını not almasını söyler. Basant, Anandi’nin onları duyduğunu görür ve annesinden  tartışmayı durdurmasını ister.  Vikrant  ile Sughna mabede gitmek ister. Trisha Sughna‘nın durumunun gitmeye müsait olmadığını söyler ancak onlar gitmekte ısrar ederler. Tauji Trishaya, Sughna mevzu olduğunda Vikrant ın annesini bile dinlemediğini söyler bu yüzden ısrar etmemesini ister.

Radha  bu konuşmaları dinler ve Tauji bunu görünce sevinir. Bago, Sumitra’ya yardım etmek ister ve. Sumitra bunu kabul eder. Kaliyani  yemekler geciktiği için kızar. Daha sonra gelinler, Kaliyani ’ya yemek servisi yapar. Sumitra domates turşusu getirir ve  Kaliyani  kimin yaptığını sorar. Sumitra, Bago‘nun yaptığını söyler. Kaliyani  turşuyu çok beğenir ama fazla yağ koysaydın daha da lezzetli olurdu, diyerek laf sokar.  Bago kendisini kötü hisseder ve mutfağa gider. Sumitra onu teselli eder. Phuli Anandi’ye, annesinin bu evde ne kadar kalacağını sorar. Anandi, babasının hapiste olduğu için biraz daha kalacağını söyler. Mahavir‘in adamları bir kadının onu görmeye geldiğini söyler. Mahavir ebeyi , eşiyle bebeğinin ölümünden dolayı suçlar.

Ebe dışarı sürüklenirken Mahavirin, karısını kurtaramadığını ancak bebeğin  yaşadığını söyler. Mahavir şok olur ve ayrıntıları sorar. Ebe, Mahavir‘in eşinin sağlıklı bir erkek çocuk doğurduğunu söylerken  Mahavir, karısının merdivenlerden düşerek ölü bir bebek doğurduğunu ve bu sırada öldüğünü söyler. Ebe, ölü bebeği doğuranın  Kaliyani  olduğunu söyler. Ebe  bu haberi vermekten korkarak kaçtığını söyler. Mahavir o zaman  Kaliyani ’nin oğullarından birisinin kendisinin  olduğunu düşünür.

Mahavir Kaliyani ‘ye gelir ve  yıllarca kendisinden çaldığı  gerçek servetini almaya geldiğini söyler. Kaliyani , konsey ne  onayladıysa ondan  başka bir şey almadım diyerek kendisini savunur. Mahavir, sağlıklı bebeği olduğunu  bildiğini söyler. Oğlunu sen benden çaldın der. Herkes duyduklarına şok olmuştur. Mahavir, oğluyla ilgili gerçeği öğrenmesinin 42 yılını aldığını ve  oğlu Basant’ı almaya geldiğini söyler. Herkes afallamıştır ve Kaliyani ’ye bakar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 94. Bölüm Özeti 10 Aralık Pazartesi Fragmanı # Kaliyaninin herkesten sakladığı yalanı ortaya çıkar Basant Mahavirin oğlu…” üzerine 97 yorum

 1. ALEYNA dedi ki:

  Atamıyorum işte Hayat atamıyorum:((olmuyor..yapamıyorumm..
  Hayat söylemesi kolay..neysee cnm benim uykum geldi..seninde şarj bitti bitiyor zaten..iyi geceler Allah rahatlık versin..yarın İnşAllah grşrz..ona da iyi bak:(
  Ben çıkdım..

 2. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Kardeşim ben çıkıyorum. Telefonum ateş gibi olmuş. Şarjda bitti bitecek. İyi geceler yarın görüşürüz. Hoş sohbetini özlemişim teşekkür ederim canım benim :)):-))

 3. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Seni anlıyorum. Onu sevmiyorsun hele Bi zamana bırak bakalım neler olacak hayırlısı kuzum. En güzel dilekleri diliyorum sana canım benim 😉

 4. ALEYNA dedi ki:

  Ya Hayat tamam haklısın da..ama ben Serhanı sevmiyorum..anla iştee:(((
  Onu unutmak zor:((
  Tmm düşüneceğim..
  Tmm fotosunu bulabilirsem grupta atarım bakarsınız..

 5. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Adım Hayat 😀 çeviririm tabii tatlı ve şirinlik hallerimle o pamuk şekere döner 😀 dayanamaz 😀

 6. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aynen iyi yapıyorsun babana ve abine gönder 😉 seni sevdiğini onlara söylesin. Bak kardeşim bu içindeki korkuyu söküp at tamam mı? Bu düşünce olduğu sürece hep korkacaksın, üzüleceksin hadi bakalım hayırlısı sen şans ver ;)) gerisini takma kafana :))

 7. ALEYNA dedi ki:

  Tmm kardeşim anlarım:)
  Bilmiyorum belki Serhan beni mutlu edebilir..ama eğer Serhana şans versem..bana gelmesin..göndericeğim babamın yanına..ben bu kızı seviyorum ve ciddiyim diye..ya Hayat ben artık korkuyorum..bi kere vazgeçildim tekrar vazgeçilmekden korkuyorum:((..

  Hmm belkide sen onu romantik adama çevirirsin..bilemeyiz 😉

 8. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Tamam sen Serhanın resmini guruba at gerçekten çok merak ediyorum Serhan’ı 😉

 9. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Ama ben demiyorum ki. Onu unutmak için ona şans ver. Zaten onun kalbi oyuncak değil. Ben sadece diyorum. Sende diyorsun o beni gerçekten çok seviyor. Seni bu kadar çok seven insan bir şansı hakketmez mi? Hakkediyor. O seni mutlu edebilir. Dediğim gibi bir düşün ve kadar ver. 😉

 10. ALEYNA dedi ki:

  Valla dürüst olmak gerekirse..Hayat zaten biliyorum Serhan beni gerçekden çok seviyor..aslında o Moskovaya gitmişdi ne ara geldi haberim yok..sonra yengemi aradım..onunla ilgili konuşdum..yengemle her karşılaşdığında..”o nasıl?”diye soruyormuş..
  Ya Hayat hayır..onu istemiyorum:(((
  Şans vermek istemiyorum…zaten onu unutmak için Serhanı sevmeye çalışdım..yeniden onu unutmak içinde mi Serhana şans vereyim..hayır bunu Serhana yapamam kalbimde o varken Serhana şans veremem yazık ona kalbi oyuncak mı iki de bir..kalbini kırayım..ama biliyor musun..keşke keşke Serhana aşık olsam..onu kalbimden söküp atsam keşkeeee:(((

 11. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Hmm evet belki çok zaman geçtikten sonra ben onu romantik adama çeviririm 😀 Eğer onu veya o beni seviyorsa benden kurtuluşu yok 😀 😀 geveze hayatın eline düşmüşsün işin yaş 😀 😀

 12. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Kardeşim ya şarjım 10 oldu. Dediğim gibi cevap veremesem bilki telefonum kapandı olur mu?
  Ne olur ne olmaz. Şimdiden iyi geceler Allah rahatlık versin kardeşim tatlı rüyalar 😉 kendini daha fazla üzme Serhan’a bir şans ver. Mutluluğu hakkediyorsun.
  Serhan seni mutlu edebilir. İnanıyorum ben 😉

 13. ALEYNA dedi ki:

  Eee kardeşim..herkes de romantik olamıyor ki 😉 😉 😉

 14. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Zamanla daha iyi anlayacam. Onu sevdiğimi 😉

 15. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Ya bu çocuk seni gerçekten seviyor. Bunu hissediyorum. Bir şey soyleyim mi? O seni çok sevdiğini kalpten hissedersen eğer ona bir şans ver. Belki hayatının aşkı odur. 😉
  Onu tanıyorsun sonuçta 😉

 16. ALEYNA dedi ki:

  İnşAllah cnm..
  Eğer gercekden seviyorsan..unutması zor ya..

  Evet Serhanı gördüm..yengeme gittim bugün..söylemişdim ya..Yengemle Serhan aynı apartmanda oturuyorlar diye..her neyse ben apartmandan çıkdım gidiyordum..biden Serhanla karşılaşdım..inan o an neye uğradığımı şaşırdım..Serhan beni gördü donup kaldı öyle..inan öyle acıklı acıklı bakıyordu ki anlatamam..ben öyle hızlıca yanından geçib gittim oda..arkadan baka kaldı..
  Tabi onu görünce bi garip dün..
  Serhanın fotosunu eğer bulabilirsem grupa atarım..bakarsınız..

 17. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  İdris beyefendiler bir garip sanki 😀 😀 😀 Uyuz okuz insan bi romantik olur odun kafa 😀
  Aynen çok haklısın :(:(

 18. ALEYNA dedi ki:

  Aaa o şarkıyı ben bugün instadan dinledim..aaa sevgili olmayalım..eee peki ne olalım..şarkı sözleri bi acayip..rakı içelim bide..garip valla..rakı dedinde bişey aklıma geldi ama neyseeee..

  Evet ama dahasıda var neyseee..
  Cnm yaa seni anlıyorum..hele o şarkılar insanı çok ağlatır.

 19. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  İnşAllah sağ salim gelir. Ailesine kavuşur. Ben onu unutmaya çalışıyorum. Dediğim gibi korkuyorum.
  Kardeşim bizim halimiz ne olacak.
  :((( Serhan’ımı Aaa peki onu görünce ne hissettin. Kötü olmuşsundur. Kesin:((

 20. Hayat Okyanus dedi ki:

  Bir şarkının adını unuttum. Aynen şöyle diyor( Sevgili olmayalım Saatlerce sabaha kadar telefonla konuşalım sevgili olmayalım Sabaha kadar küfür edelim. Sevgili olmayalım çünkü sevgiler çabuk bitiyor. Rakı içelim sabaha kadar telefonda konuşalım) ŞARKININ SÖZLERİ AKLIMA GELDİ.
  Bir diyeri ise
  HANDE YENER -ACI VERİYOR(Özlediğin birini etiketle sen kim olduğunu biliyorsun ) diye insda yazıyordu. O da beni etiketlemiş.
  CEM BELEVİ -SOR
  Ahhhhhhhhhhh:-((
  Ama üstelik şarkısına kızdım 😀 rakı nedir ya şarkıyı yazanın dili eli kopsun 😀

  Oooooooooo sana baya şarkı söylemiş:(((
  Bdn hande yener acı veriyor şarkısı beni bitirdi. Şimdi bile dinliyorum ağlıyorum.

  1. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

   O şarkının devamı aklıma geldi. Aynen şöyle.
   KONUŞTUĞUN TEK ERKEK BEN OLAYIM.

 21. ALEYNA dedi ki:

  Ya Hayat seni çok iyi anlıyorum..neler düşündüğünü hisselerini hissettiklerini çok iyi anlıyorum..ne diyeyim cnm İnşAllah sağ salim gelir..mutlu olursunuz..

  İyi olucağım Hayat iyi olucağım..biliyor musun?..dün uzun bi aradan sonra ilk defa Serhanı gördüm:(..yani karşılaşdık..yengemin apartmanın önünde:((

 22. ALEYNA dedi ki:

  Aynı benim gibisin..bende zamanında bana armağan ettiği şarkıları dinliyordum hep..
  Sana hangi şarkıları armağan etti???
  Mesela ben bunları dinliyordum..
  AKIN-SENİ ÇOK SEVİYORUM
  BİLAL SONSES -ÖPESİM VAR
  BEN SENİ YASAKLARDA SEVDİM
  ONUR BAYRAKTAR-YÜREĞİM AĞIR YARALI
  SANA AŞKIMI ANLATAMAM Kİ..
  VE HİÇ UNUTMAM..İLK ARMAĞAN ETTİĞİ ŞARKI..TARKAN-BENİ ÇOK SEV..halende dinliyorum ya..
  neyse kardeşim geçmişde kaldı sonuçda:((

 23. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Onun yakın arkadaşıyla tanıştım. Arkadaş olduk. Bir bahaneyle onun hakkında her bilgiye sahip oldum.
  İyi biri zaten onun gülüşü ve gözleri anlatıyor.
  Aleyna kardeşim bir şans ver diyorsun da bu kalp Aşkı onu kaldırır mı? Üzülürüm diye korkuyorum. Bir de asker hep aklımda onu kaybetme düşüncesi beni yedi bitirdi. Ağlayıp duruyorum. Ona bir şey olursa diye. Aslında zamana bırakacam. Hele Bi askerden sa sağlim dönsün. Onun yanına gidicem.
  Bazen düşünüyorum sevgilisi var mı? Acaba diye bu düşünce delirtiyor. Beni bilmiyorum hiç bir şey bilmiyorum.
  Ya Aleyna kardeşim bak bende kötü oluyorum. Lütfen böyle kendini üzme kederden yüzünden hastalıktan başka eline bir şey geçmez. Tamam sen git hava al sakinleş geri gel. Cnm benim ya kıyamam sana..:-((((

 24. ALEYNA dedi ki:

  Hmm anladım..hızlı hızlı baktığım için sen sandım..anlamadım neden sert tepki verdi ki Aynura..üzmeden kırmadan sakince..yaza bilirdi..neyse sen iyi diyorsan iyi birisidir..

  Senle konuşmak istiyor..çünkü senden hoşlanmış..istersen bi şans ver..belkide mutlu olucaksın..korkma ya herkes aşkdadan yana mutsuz olucak diye kural yok ya:((
  Hissettiklerini yazdım çünkü..onları ben hergün yaşıyorum..
  Ya kardesim..ben şu an duygusal oldum yemin ediyorum gözlerim doldu..inanıyor musun..artık aşkdan sevgiden konuşmak istemiyorum..çünkü her defa konuşdukca onu hatırlıyorum ve içim paramparça oluyor:((
  Ya ben..10dkya geliyorum..nefes alamıyorum sanki balkona çıkıp nefes alıp geliyorum:((

 25. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Hep onun attığı şarkılardan birini dinliyorum. Bu saate kadar onun yüzünden şarj dayanmıyor.:((

 26. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aleyna bitanem. Şarjım çok az. Eğer cevap yazamasam bilki tl kapanmış 😐

 27. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Ne demek cnm herzaman 😉

  Evet bir kere grip oldun. Ateşin yükseldi hastanelik oldun. O gün çok üzülmüştüm:-((

 28. Hayat Okyanus dedi ki:

  Ekran görüntüsü yollamıştım guruba.. Bana iki şarkı armağan etmişti. Onu yolladım.
  Onunla konuşan Aynur’du. Benim de haberim yoktu Aynur’um konuştuğu. Ekran görüntüsü guruba yolladı. Aynur’la. Sert konuşmuş. Aynur sadece nasılsın kendinden bahsetsene . O da aynen böyle demiş. Beni takip ediyorsan tanıyorsundur o zaman sonra Aynur dedi ki neden böyle dedin ben sadece kardeşin olmak istedim. O da demiş ki benim zaten bir sürü kardeşim var gerek yok. Bana bir daha yazma git yaşıtlarınla konuş diye tepki verdi Aynur’a aynurı yanlış anladı galiba. Valla ben okuyunca şaşırdım. Aynur’u. Kırmış aslında kötü biri değil idris çok iyi biri.

  Ben dedim ya ona iki şarkı armağan ettim. O da bana sonra özelden bir şarkı daha attı. Nasılsın? Konuşalım mı? Cevabını bekliyorum diye yazdı bana. Bende hiç cevap vermedim insda girmiyorum beni aktif görürse yazar diye. :-(((( valla kardeşim benim hissetiklerimi bir bir yazdın aynen öyle hissediyorum.:-(((

 29. ALEYNA dedi ki:

  Sağol:)ona iyi bak..iyi olsun bana yeter..

  Sağol cnm amin:))..İnşAllah yaa..ben grip olduğum zamanlar..ateşim çok yüksen olur..hastanelik oluyorum hep:(

 30. ALEYNA dedi ki:

  Msjlarınızı okudum..ekran görüntüsünü alıpgrupumuza göndermişsin bakdım..sanarım yanlış hatırlamıyorsan sen ona abim gibi yada arkadaşım olarak mı ne söyledin oda anladığım kadarıyla üzüldü kırıldı..
  Sakallı olarak beğeniyorsun demek..açıkçası bende senin gibiyim..hep aklında seni çok iyi anlıyorum..o akıldan çıkmaz ki zaten..her dakika her saniye hatta her salise aklında olur..bi kere güne onla başlıyorsun onla bitiriyorsun..onu sana hatırlatan sarkıları bi yerlerde duyduğun zaman sanki boğazında bişey oluşuyor yutkunamıyorsun..ismini duyunca kalbin acıyor..yani Hayat şu anda seni en iyi anlayan brnim kardeşim emin ol..

 31. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Tmm cnm bakarım dediğim gibi gözün arkada kalmasın 😉 .
  Arkadaşlarına Allah acil şifalar versin. Grip çok kötü ya 😛 Allah ikimizin başına vermesin 😀 Amin.

 32. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Hayır bir engel yok. Onunda benden hoşlandığını düşünüyorum.
  Evet korkuyorum. Ya bilemiyorum.
  Kalbime girmesin, Yanlız kalayım. Daha iyi sanki. Ne yalan söyleyeyim. Hep aklımda gülüşü. Sakkalı olarak beğeniyorum 😀 Askerde olduğu için mecbur sakalları kesmiş 😀 😀 Korkum çok var.:-((

  Haberin yokmuş ya bende şimdi çok güldüm 😀 😀
  Hep böyle gül kuzum 😉
  Aynen ya ohh mis sen otur o yemekleri yapsın 😀 😀 oh dünya varmış gıı 😀
  Aslan gibi çocukta Kas torbası sanki vurdukça vurasım geliyor. Kollarını mosmor ederim ya. Kas yığını hakan beyefendi 😀 😀
  Keremin ve uğurumun da yemekleri beğeniliyor 😀 Hakan onlar kadar olmaz bence 😀 😀

 33. ALEYNA dedi ki:

  Tmm cnm..iyi yapıcaksın mutlaka bak..evet şu sıralar grip salgını var..benimde arkadaşlarımın bi kaç tanesi grip…aklın kalmasın diyorsun ama nasıl kalmasınnn..neysee İnsAllah geçer..

 34. ALEYNA dedi ki:

  Aşağıdakı yorumunu şimdi gördüm…anladım İdrisden dolayı giremiyorsun..neden ondan kaçıyorsun..önünüzde engel mi var?..yoksa aşkdan korkuyorsun?..
  Tmm o zaman..bir gün bol bol konuşuruz instadan:)) İnşAllah:)

  AA o doğurdu mu?:D benim haberim yok 😀 tebrik ederim o zaman Cansuyu 😀
  Hayat yaa beni güldürdün..vallahaklısın her kıza aşçı koca lazım 😉 ohh miss sen otur o yemekleri yapsın 😛
  Aaa sen Hakancığıma neden gıcık oluyorsunuz aslan gibi çocuk işte 😀 😛 yemeklerini tatmadım ama..eminim ki çok güzel yemekler yapıyordur 😀 hem jüriler de beğeniyor yemeklerini 😉

 35. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Birazdan uyuyacam. Uyumadan önce kontrol edecem. Ateşi var mı? Diye. Evet kolay kolay hasta olan biri değil. Malum hava soğudu. Grip salgını var herhalde. Bir kaç arkadaşlarıda grip 😀 geçer inşAllah ya 😉 Güçlü bir bünyeye sahip 😉 Aklın kalmasın ben varım. 😉 saol cnm bnm.

 36. ALEYNA dedi ki:

  Bi baksaydın ateşine..belki yüksektir öylece uyumasaydı:(
  Kendine iyi bakmasını söyle..o kolay kolay hasta olan biri değildi..şimdi noldu off:((
  Uyuyorsa..iyi geceler ona..

 37. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Sarışın olan Cansu;) Çoktan doğurdu. Kızı oldu adı duru yine yarışmaya geldi. Onun kayınvalidesi Heykel gibi haha 😀 adı sevgul 😀

  Her kıza aşçı koca lazım dimi hahha şaka şaka 😀 😀 Bilmiyorum ki Görünce gıcık oluyorum 😛 Elimde değil. Yanımda karşımda olsa bi kaşık suda boğarım 😀

 38. ALEYNA dedi ki:

  Evet ya Hatice iyi kızdı..üzerine de gelip duruyorlardı..yaa bide orda bi gelin hamileydi ismi neydi ya?..sarışın kızdı..

  Evet evet Hakanı tutuyorum..aynen yaşı 19 ama 22-23gibi duruyor dimi ;)bide neden gıcık oluyorsunuz..ben seviyorum onu iyi yarısmac8..yaşı küçük olmasına rağmen iyi yemekler yapıyor 😀

 39. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Saol cnm Allah razı olsun.:-)) Anneme dedim de Annemin sözünü de inlemedi katır inadı var 😀 Ateşi var mı? Onu bilmiyorum işte Odasında uyuyor. Grip olduğu için uykusu ağır oluyor. 😉
  Hayır Sakıncası yok Arkadaşın sonuçta.

 40. ALEYNA dedi ki:

  Sağol..
  Yaa öyle mi?:(((..çookk geçmiş olsun:(((peki ateşi var mı?..göz nezleside olmuş bide:((..hastaneye gitsin..Hayat zorla götür..annene söyle..annenin sözünü dinler..
  Şu an nerde?..sormamın sakıncası yok dimi onla arkadaşız sonuçda:(

 41. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aa evet Hatice aklıma geldi. İyi kızdı ama herkes üstüne gelip duruyordu.

  Sen hakanı mı? Tutuyorsun 😀 ben ona çok gıcığım ne zaman görsem cinlerim tepeye çıkıyor Tv’ye uçan tekme atasım geliyor 😀 😀 19 yaşında. Helal olsun yaşı küçük iyi iş çıkarıyor 😉 😀

 42. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Cnm inan bende insdan konuşmak istiyorum. Ama idrisss ondan kaçmaya çalışıyorum. Eğer yarın girsem insda biliyorum kendimi direk ona cevap yazarım 😀 😀
  İnsd bir yere kaçmıyor bir gün bol bol içindekilerimizi dökeriz. 😉

 43. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Sorduğuna kızmadım. Hakkım yok kızmaya 😉 Acayip grip olmuş ya 😀 😀 Göz nezlesi de olmuş. Sürekli gözlerinden yaş akıyor 😀 Hastaneye gidelim diyorum ama ben iyiyim neler geçmedi ki bu da geçer dedi 😐 bende sustum zaten.
  Yanıma gelir nasılsın ağrın var mı? Bir ihtiyacın var mı? Diye sorar ben iyiyim. İhtiyacım yok saol diyorum. Bir kelime etmeme sanki müsade etmiyor. Arkasını dönüp gidiyor. İyi olmaya çalışıyor diyelim buna 😉

  Valla parfümlü parfümlü dolaşmak zorunda kaldım. 😀 Eve gidemeden zil çaldı kala kaldım öyle 😀

 44. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Bende izlerim ara sıra gelinin mutfak da programını..eski yarışmacı Hatice vardiya..onu tutuyordum ben:))..şimdi kimseyi tutmuyorum..
  Mastır şef programınıda denk geldiğim zamanlar izlemeye çalışırım..valla ben Hakanı tutuyorum 😉

 45. ALEYNA dedi ki:

  Tmm cnm kız kıza Dertleşelim..inan buna ihtiyacım var..
  Aslında instadan özel konuşsaydık daha iyi olurdu ama..hadi neyse 😉

 46. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Geldim. Cnm Evet evet o benim 😀 gelinim mutfakta Annem izler. Biliyorsun bende evde olduğum için izliyorum. Seviyorum o programı. Bir de mastır şef yemek programı izliyorum 😀
  G.mutfakta Reyhan&Ezgiyi tutuyorum.
  M.Şefte Uğur ve keremi tutuyorum.
  Evet mahym abla herhalde kocasının ismiyle insd açmış.
  Beni de takip ediyor. Bende onu 😀 😀 😀

 47. ALEYNA dedi ki:

  Valla kardeşim eğlenemiyorum..yüzüm gülmüyor:(((inan partide onca kişi vardı..hepside gülüp eğlenip dans ediyorlardı..ama sanki orası benim için bomboş gibiydi:((
  Ya Hayat..inan deminden onu senden sormak için..akla karayı seçdim açıkçası sert tepki verirsin diye soramıyorum..ama o nasıl?..hapşuruyordu grip olmuşdu ateşi var mı?..inan deli gibi merak ediyorum:(

  Arkadaşının şakasına güldüm:))..ayyy şimdi sen parfümlü parfümlü nasıl dolaşdın 😀 😀
  Tmm cnm bekliyorum:)

 48. ALEYNA dedi ki:

  Bu arada Hayat..sen DC sitesinde..gelinim mutfak da sayfasına yazıyorsun dimi?..
  Bide..Mahym ablamda instayı giriyormuş..bana bugün msj yazdı..bide eşinin ismiyle giriyor sanarım..bana takip atmışdı..şimdi bende ne bileyim Mahym ablam 😀 o beni takip ettiği halde ben takip etmiyordum valla 😀 bugün bana yazınca instadan..Havadan sordum..sonra anladım Mahym ablam olduğunu 😀

 49. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Hayır ya uyumuyacam. Kız kıza dertleşelim dimi ihtiyacımız var 😉

 50. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Ama sen hiç eğlenmemişsin. Böyle olmaz ki seni gerçekten anlıyorum. Neler hissettiğini o doğum günü partisinden dans etmeyişini. İnan buna üzüldüm Ama Aleyna artık gülümse tamam mı? Seni üzgünün görmek istemiyorum. O da üzgün konuşmaz oldu benle ama arada bi bakıp gülümsüyor bana ve geri gidiyor. Geç geliyor eve. Neyse parfüm demek ya ne güzel cnm bnm valla parfüm dedin de bir arkadaşım aklıma geldi. Okuldayken bana şaka amaçlı saklanmıştı. Kapının arkasında sınıfta da kimse yoktu. Bende hayırdır inşallah bu millet nerede diye. Sonra boynumda ıslaklık hissettim. Meğersem arkadaşım parfümü başımdan aşağıya döktü. Kaçıp gitti. Bir gün boyunca bol parfümlü iğrenç şekilde okulda dolaştım 😀
  ALEYNA KARDEŞİM. Ben birazdan gelirim. İlaçları alayım geliyorum.

 51. ALEYNA dedi ki:

  Hayat istersen uyu..benim yüzümden uykusuz kalmanı istemem..

 52. ALEYNA dedi ki:

  Geldim cnm..sağol ya beklediğin için..çok teşekkürler:))
  Tmm anlatayım parti nasıl geçti diye 😀
  Öncelikle hediye olarak parfüm almayı seçdim:)) sağolsun arkadaşımda çok beğendi:))
  Parti desen çok güzel geçti aslında..öyle büyük mekan değildi..doğum günü olan arkadaşımın kuzeninin mekanıydı..küçük şirin bi mekandı..neyse işte gittim mekana..bi kaç kişi dışında kimse yokdu..çoğu kişi yarim saat sonra fln geldiler..ben erken gitmişdim 😀
  Sonra doğum günü olan arkadaşım sevgilisiyle geldi..sanki düğünlerimiş gibi ilk danslarını ettiler..çok güzeld:)
  Yemek fln yedik güldük eğlendik..dürüst olmak gerekirse eğlenmeye çalışıyordum..her neysee..
  Doğum günü olan arkadaşımın sevgilisi arkadaşıma..çok romantik bi şarkı söyledi..inan insanın dugulanmamsı elde değildi..ortam bi an sessizleşdi:
  Sonrasında Hareketli müzikler çalıdı..ben dans etmek istemiyordum ama arkadaşlarımın ısrarı üzere..açıkcası zorla dans ettirdiler 😀
  Sonra slow dans müziği çaldı..arkadaşımın kuzeni beni dansa davet etti ben kabul etmedim..etmek istemedim..Zeyno dürttü hadi kalk diye..hayır istemiyorum dedim..kızdı kalk diye…neyse bende kabul ettim..dans edecegimiz yere gittik..dans etmek için elimden tuttu..ben o an Vazgeçtim..üzgünüm dedim..mekandan dışarı çıkdım..abimi aradım gelip beni alması için..sağolsun abimde 15dkya geldi..açıkçası erken ayrıldım..neysee..böyle işte..

 53. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Aslında erken uyuyorum. Ama olsun seni beklerim konuşuruz:-)) Görüşürüz. “12”‘de 😉

 54. ALEYNA dedi ki:

  Hayat cnm ben 12gibi gelirim..duş fln alıcağım..bi kaç işlerim var halledeyim gelirim:)

 55. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Gelince doğum günü partisi nasıl geçtiğini anlatırsın, ve arkadaşına ne aldığını?:-)))

 56. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Cevapların için teşekkürler. Aleyna:-))

 57. ALEYNA dedi ki:

  Bir göz rengi seçebilseydin ne renk seçerdin ?
  Yeşil..

  Hediye almayı mı daha çok seversin yoksa hediye vermeyi mi?
  Hediye Almayı:)

  Hayatında yolda yürürken ahada tam aradığım erkek bu dedinmi?
  Hayır!!!

  Televizyon izlerken susadığın zaman kendinmi kalkıp alırsın yoksa annenden falanmı istersin?
  Kendim alırım:)

  Yeryüzünde her bireyin bir ruh eşinin olduğuna inanıyor musun?
  Evet:)

  Her gün kaç mesaj gönderiyorsun?
  100+

  Beynini mi yoksa kalbini mi dinlersin? Peki neden?
  Hep kalbimin sesini dinledim..ama bazı nedenlerde dolayı artık beyninin sesini dinlemeye karar verdim:(

  Yolda yürürken önünden geçen bir erkeğe çaktırmadan bakarmısın?
  Hiç yapmadım..yapmamda..yapamamda:(

  Çocukken, büyüyünce ne olmak isterdiniz?
  Avukat..

  >Bu sabah kalktığında aklına gelen ilk şey neydi?
  ……..!!

 58. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Hadi bende çıkıyorum. Şarjım azaldı.

 59. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Ben senin yerinde olsam daha neler derdim. 😀 😀 😀 😀 😀
  Tmm Sana iyi eğlenceler 😉 ah dans dedinde. Aklıma bir şey geldi neyse 😀 😀 görüşürüz:-)))

 60. ALEYNA dedi ki:

  Ben ne mi dedim..
  He he bende seni bekliyordum 😉 dedim
  Oda: çok güzelsin be dedi..
  Bende:yürü git dedim engeledim 😀 😀 😀

  Hayat şu an beni çağırılıyorlar dansa..akşam 10gibi burdayım İnşAllah..grşrz:))))

 61. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  İyi iyi çok iyi ahh neyse ya sarı çiyanı unutmak istiyorum. 😀
  Bende unutmak için ikimiz için elinden geleni yapacam 😉 aramızın bozulmasına izin vermeyeceğim. 😉

 62. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Bazen gıcıklık olsun diye. İranlıya hırto yazıp gönderiyorum 😀 😀 domates yumurta yolluyorum. Al kendine menemen yap diye 😀 😀
  Eee Türkçe öğretiyorum daha ne istiyor 😀 😀 o da bir şeyler gülücük fln atıyor. Ama anlamıyorum. Gerizekalı diyorum. Sonuçta Türkçe bilmiyor 😀 😀

 63. ALEYNA dedi ki:

  Bende senin gibi düşünüyorum valla..keşke aşık olmazdım şimdi böyle olmazdım diye..diyorum kendime..neysee

  Hmm İdris mi?..yakışıklı çocuk ;)iyi iyi yani 😀

  Valla Hayat..instadan da yazdığım gibi kendi yoluma bakıcağım artık..senin bir bildiğin vardır deyip..unutmak için elimden geleni yapıcağım..

 64. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Evet ya bir tek Rus kalmış 😀 😀 “???” 😀 😀 😀 Tamam bakarım.
  Peki sen ne dedin 😀 😀 😀

 65. ALEYNA dedi ki:

  Sanada tüm milletten yazan olmuş 😀 😀
  Sadece”???”soru işareti gönderdim 😀
  Zaten ekran görüntüsünü alıp grupta gönderdim bakarsın 😛
  Valla aynen..sen kaşınmışsın 😀 gerçekden..
  Ayy o değilde geçenseneydi galiba biri bana evlenme teklifi etmişdi 😀 😀

 66. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Evet ilk defa Aşık oldum ya olmaz olaydım. O kadar kendime küfür ettim ki anlatamam 😀 Saol cnm öyledir kendisi. Peki idrisi nasıl buldun. Unutacam diyorum soruyorum ya 😀 aynen kız kıza dertleşmek varken. Yaptığımız şeylere bak. 😉

 67. ALEYNA dedi ki:

  Hmm AŞK YOK! diyosuuunnn…ahhh aşkk..ilk defa mı aşık oldun peki?..grupumuza bakdım yazdıkların8 okudum:))
  Ya bide Rabianıda gördüm..MaşAllah çok güzel kız:)))
  Valla ilimizde senle aşk konusunda yaralıyız..kız kıza dertlesmek vardı yaa hadi neyse..

  Sağol:))tmm yarın bakarsın:)

 68. Hayat Okyanus dedi ki:

  😀 ha Ruslu 😀 😀
  Benimkinde hintli çıktı 😀 iranlı hırto 😀 Çinli 😀 Zenci yazar diye bir tırstım 😀 onlara hiç cevap vermiyorum. Sen yazdın mı? Bir şeyler.
  Ben sadece 2 kişiyle konuştum. Biri idris biri de Can diye biri Eskişehirli 😀 kandiliniz mübarek olsun diye hikaye yapmıştı. Can ha bende hikayesine seninde kutlu olsun dedim bi baktım ozele gitti 😀 😀 Ah hayat niye yazdın 😀 acemiyim ya 😀 sonra o da yazmaya başladı mecbur konuşmaya başladım yani ben kaşındım 😀

 69. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Saol Aleyna :)Tmm akşama cevaplarsın,:)) Aa evet sen arkadaşının doğum günündeydin. Arkadaşını kutluyorum. İyiki doğmuş nice mutlu senelere.:)
  Yarın kesinlikle bakarım merak ettim:) iyi eğlenceler sana.:)

 70. ALEYNA dedi ki:

  Bi kac gündü instayı..girmiyordum bugün bakdım instadan biri bana yazmış 😀 Rusça tabi bende anlamıyorum Rusça..grupumuza attım..Aynurum çeviri yapsın diye 😀

 71. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Okurum.:) Ya aslında düşündüm çok yok ya aşk bana göre değil. Youtube den bir video izledim. Etkilendim ve ona olan sevgimi yok etmeye karar verdim. Yalnızlık iyi sanki kalbime kimseye açmadım. Öylece temiz saf kalsın.

 72. ALEYNA dedi ki:

  Evet dün seni bekledim..tmm sorun değil..aşağıda yazdığın soruları akşam cvplarım:)
  Ben şu an d8şardayım..arkadaşımın doğum günündeyim..pirofilime bakarsın:))..bugün hazırlandım..fotonu çekdim pirofile koydum:))

 73. ALEYNA dedi ki:

  Hmm anladım..peki tamam..
  Yarın sana YAZDIKLARIMI olursun:))
  Neden onu unutmak istiyorsun?..

 74. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Dün seni bekletiğim için üzgünüm.

 75. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  İyi akşamlar. Aleyna insda bugün hiç girmedim. Bana yazmasın diye.
  Olmasa yarın bakarım. Ya da onu unutmak için engellerim.

 76. ALEYNA dedi ki:

  İyi akşamlar..
  Hayat ya bugün instadan sana yazdım..

 77. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Artık diziye yorum yaparım. Kendi kendime konuşursam deli sanacaklar beni. ϡ

 78. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Galiba yalnız ben kaldım. Olsun benim gideceğim yok. Bu siteyi seviyorum. Olmazsa olmazım. Ben hep burada olucam. Kendi kendime de konuşurum farketmez.

 79. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Guljan abla, Tylla abla, Mahym abla, Rojin,Işıl,Nihat yok yok kimse kalmadı.

 80. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  Pozitif Anonim de yok ☹

 81. Hayat Okyanus♫♬♪✎ dedi ki:

  İnsda girmiyorum. Beni aktif olarak görmesin. Yazmasın diye.

 82. Hayat Okyanus♫ ♬ ♪ ➽ dedi ki:

 83. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Neyse ya kimse yok. Geleceği de yok ben çıkıyorum. Belki sonra gelirim.

 84. Zehra dedi ki:

  Hoş buldum HAYAT

 85. Zehra dedi ki:

  Hoş buldum Hayatcım..
  Özlemek güzeldir cnm.
  İyi olmana sevindim cnm.
  Sen Gökhanın kardeşisin dimi..
  Neyse canım grşrz.

 86. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Zehra aşağıda ki yorumunu yeni gördüm. Hoşgeldin cnm iyiyim şükür sen nasılsın? Yoksun bu aralar. Özlettin kendini 😉

 87. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Bir göz rengi seçebilseydin ne renk seçerdin ?
  — Ne olurdu çok açık kahverengi olurdu–

  Hediye almayı mı daha çok seversin yoksa hediye vermeyi mi?
  –Hmm Hediye vermeyi daha çok severim.–

  Hayatında yolda yürürken ahada tam aradığım erkek bu dedinmi?
  –Sadece bir kere dedim–

  Televizyon izlerken susadığın zaman kendinmi kalkıp alırsın yoksa annenden falanmı istersin?
  –Elim ayağım var sonuçta gider kendim. Alırım–

  Yeryüzünde her bireyin bir ruh eşinin olduğuna inanıyor musun?
  –Evet kalpten inanıyorum.–

  Her gün kaç mesaj gönderiyorsun?
  –Valla hiç saydığım. Olmadı sen düşün gevezeliğim yüksek 😀 —

  Beynini mi yoksa kalbini mi dinlersin? Peki neden?
  –Bu aralar kalbimi dinlerdim. Ama artık beynimi dinlemek ihtiyacı duyuyorum.–

  Yolda yürürken önünden geçen bir erkeğe çaktırmadan bakarmısın?
  –Baktım ama bakmaz olaydım 😀 .–

  Çocukken, büyüyünce ne olmak isterdiniz?
  –Çocukken bir hayalim vardı. Oyuncu olmayı çok sevilen ve tanılan biri olmayı.Ama çocuklukta kaldı.–

  >Bu sabah kalktığında aklına gelen ilk şey neydi?
  –Son zamanlarda onu düşünmekten başka bir şey gelmedi aklıma.–

 88. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Kendi sorduğum sorulara cevap vereyim. Siz gelince sizde cevaplarsınız. 😉

 89. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Bir göz rengi seçebilseydin ne renk seçerdin ?

  Hediye almayı mı daha çok seversin yoksa hediye vermeyi mi?

  Hayatında yolda yürürken ahada tam aradığım erkek bu dedinmi?

  Televizyon izlerken susadığın zaman kendinmi kalkıp alırsın yoksa annenden falanmı istersin?

  Yeryüzünde her bireyin bir ruh eşinin olduğuna inanıyor musun?

  Her gün kaç mesaj gönderiyorsun?

  Beynini mi yoksa kalbini mi dinlersin? Peki neden?

  Yolda yürürken önünden geçen bir erkeğe çaktırmadan bakarmısın?

  Çocukken, büyüyünce ne olmak isterdiniz?

  >Bu sabah kalktığında aklına gelen ilk şey neydi?

 90. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Durun bir düşüneyim. Ne konuşsak 😉

 91. Hayat Okyanus♡?♡ dedi ki:

  Arkadaşlar geldiğinizde bir konu bulun. Onu konuşalım. Dünkü olayla ilgili konuşmak istemiyorum. Eskisi gibi olmamızı istiyorum.

 92. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  İdris konusunu da kapattım. Bu aşk bataklığına düşmeyeceğim. Çıkmaz yol üzülmekte istemiyorum. “Yalnızlık iyidir. Sen sen ol Aşk’tan uzak dur” bu sözü çok anlamlı ve doğru buluyorum. Bende aynısını yapıcam.

 93. Hayat Okyanus♡.♡ dedi ki:

  Benim gibi düşünen vârise teşekkür ediyorum.

 94. Hayat Okyanus♡.♡♡.♡ dedi ki:

  Dün gece dünkü olayı düşündüm.
  Konuyu sonsuza dek açılmamak üzere kapattım. Bunu yapmam gerekiyor. Kapamadığım sürece tatsızlıklar ve gerilimler üzülen taraf biz olucaz.

 95. Hayat Okyanus♡.♡ dedi ki:

  Hayırlı günler Arkadaşlar.
  Nasılsınız?
  Pınar ablam eline emeğine sağlık.

 96. Zehra dedi ki:

  İlkkkk bennnn.
  İyi günleeerrr.
  Been geldiiim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.