İkimizin Yerine 92. Bölüm Özeti 08 Aralık Cumartesi Fragmanı #(1. Kısım) Vikrant amcasının Sughnanın bebeğini öldürmek istediğini anlar

İkimizin Yerine 92. Bölüm 08 Aralık Cumartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Vikrant adama inanmaz ve onu dövmeye devam eder. Sughna Vikrantı durdurur ve adamın doğru söylediğini belirtir. Vikrant şok olur. Sughna entarinden bir parça yırtar ve Vikrantın kanayan elini sarar. Tauji’nin iki kez bebeğini öldürmeye çalıştığını ilk olarak  süte zehri kattığını ve sonra da doktorla iğne yaptırmak istediğini  anlatır. Vikrant, neden daha önce söylemedin der. Sughna öfkesinden ve evde büyük bir tartışmaya yol açacağından korktuğunu söyler. Puja devam ediyordur ve Gehna Pujada kız kardeşleriyle birlikte oturur. Kız kardeşi bebeği kucağına alır ancak Kaliyani  bundan hoşlanmaz ve bebeği ondan alarak Sumitra‘ya verir. Anandi’nin ailesi gelir ve Anandi anne ve babasına sarılır. Bairon onları evde karşılar. Kaliyani , Bairon’a Sughna ile ailesinin neden hala gelmediğini sorar. Madan, Radha ve Trisha Kaliyaninin evine gitmeye hazırdır.

Vikrant ve Sughna eve girer ve Vikrant, serserilerin saldırdığını söyler. Tauji, serserilerin neden onlara saldırdıklarını sorarken Vikrant amcasını durdurur ve o adamları amcasının gönderdiğini söyler. Herkes şok olur. Tauji, Vikrant’ı azarlamaya başlar ve Sughna’nın onun aklını çeldiğini ve devamlı ailesi ile tartıştığını söyler. Vikrant öfkelenir ve amcasına Sughna’nın adını kullanarak suçunu örtmemesini söyler. Tauji kanıt ister. Serserilerden biri  parayı Taujini verdiğini söyler. Tauji hala şüphe ile yaklaşır. Vikrant, amcasının  bebeği iki kez öldürmeye çalıştığını söyler. Ramcharan, bütün bunların Sughna tarafından aileyi bölmek için uydurma olduğunu söyler. Sughnanın vikrantı kontrol etse de Madan ve Taujiyi ayıramayacağını ekler. Vikrant öfkelenirlir ve Sughna’nın bütün bunları bildiğini söylüyor ama  aile içinde problem istemediği için sessiz kaldığını söyler. madan abisine onu kesinlikle yasaklamasına rağmen, neden bu şekilde yaptığını sorar. Tauji, bütün bunları yaptığını çünkü evde çocuğu  istemediğini hatta Madanın da onunla  aynı fikirde olduğunu söyler. Madanın ona  katılımı ile ilgili konuşmadığını söyler ve herkes şok olur . Madan’a bakar. Radha Madanı sorgular. Sughna odasına gider ve Vikrant onu takip eder . Radha, Madan’a çok fazla inandığını ama şimdi bunu nasıl yaptığını oğlunun eşinin bebeğini nasıl öldürmeye teşebbüs edebileceğini sorar? Madan, bebeği öldürmeyi asla düşünmeyeceğini söyler. Sughna ya da çocuğuna bir şey olsaydı, bundan sonra hayatta olmayacağını  onu düşmanlığının körleştirdiğini söyler . Af diler. Radha, büyük bir hata yaptığını, ancak hatasını anlamasının da iyi olduğunu söyler. Radha evin gelini için güvende olmasını ister, dolayısıyla Taujinin  evden çıkmasını ister.

Radha, Madana, ev için iyi olmadığından Ramcharandan kurtulmasını söyler. Madan kabul eder ve abisinden evi terk etmesini ve geri dönmemesini ister. Tauji şaşkındır ve Madana kendi ağabeyine karşı geldiği için bağırır. Karısına , çantalarını toplaması için  bağırır ve artık Madanın evinde yaşayamayacağı söyler. Kendi odasında, Tauji, çantalarına öfkeyle toplar. Madan, Radha ve Sughnanın ona  ona saygısızlık ve hakaret etmesine kızar. Bayan Ramcharan kocasını birçok soruna neden olduğu için onu suçlar. Sughna, olanlar için Vikrant’ın omzunda ağlıyordur.  Vikrant, babasının amcasının planını bilmesi ve onunla birlikte devam etmesinin kötü olduğunu düşünüyordur. Sughnaya hemen evi terk etmelerini söyler. Bayan Ramcharan odaya gelir ve Madanınn hatalı olmadığını ve  kendisi ile Taujinin evi  terk edeceklerini söyler. Kocasının adına özür diler ve ayrılır. Sughna, Vikrant’dan  onları durdurmasını ister Ramcharanın Vikrant’a olan planını ortaya çıkarsa bundan dolayı korktuğunu söyler . Vikrant oraya gelir ve Sughna’nın onları affettiğini ve  kalabileceklerini söyler. Sughna, aile birliğinin önemini anlatır ve Tauji ile karısının evde kalmasını ister. Tauji Madanın onu ede istemediği söyler bunun için dönmeyi reddeder. Madan abisinin evde kalmasını ister. Tauji duygusallaşır ve kabul eder. Kaliyani ‘nın evinde kutlamalar devam ederken polisler Kazan Singh aleyhinde bir emirle gelir ve herkes şok olur.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 92. Bölüm Özeti 08 Aralık Cumartesi Fragmanı #(1. Kısım) Vikrant amcasının Sughnanın bebeğini öldürmek istediğini anlar (76 Yorum)

 1. İnşAllah Havacım..
  Tmm cnm zaten bende..nefes alamıyorum sanki..balkona çıkacaktım..iyi geceler..

 2. Hayat sende yazmayacaksın sanarım..ben sana kendini kötü hissetdirecek bişey söylemedim..kendini benim yerime koyarsan ne söylemek istediğimi anlarsın..
  Eğer seni üzdüysem..üzgünüm:((
  Sadece şu bi kaç gündür iyi değilim anla beni..neyse yarın instadan konuşuruz..iyi geceler..Allah rahatlık versin..

 3. Abimle yengem..sükür mutlular:))

  Ama Fatih kalbinden vuruldu galiba:((aynen bu sayede Berrağa açılır..zaten belli Berrakda onu seviyor 😉

 4. Aynen cnm..herşey geçiyor..buda geçer yaa..hem arkadaşlar arasında bu gibi tatsız durumlar yaşanır diyelim..eminim gecicek..ben sadece bi kaç gündür..psikolojik açısından hiç iyi değilim inan..
  Offff Fatih vuruldu yaa:(((

 5. İnşallah canım ya her şey geçiyor zaten ne yaşarsak yaşayalım
  Üzmeyin kendinizide birbirinizi de
  Senin canını daha fazla bu konuda sıkmayayım
  Abin ile yengen ne yapıyor çifte kumrularımız nasıl

 6. Geçicek Hava geçicek..neler geçmediki buda geçer..
  Neysee..ben yarın instadan Hayata yazıcağım zatrn..bu konuyu sonsuza kadar kapatmak için..sil baştan yapmak için..eskisi gibi:))

 7. Hayat çıktın mı??..seni bekliyorum bak..10-15dk içersinde gelmeni bekliyorum..
  .senin isdediğini yapıcağım..herseyi unutup kendi yoluma bakıcağım..en azından buna gayret ediceğim..

 8. Tamam canım İnşallah eğlenirsin
  İnşallah düzelir canım ya
  Bu durum beni de üzdü canım ya sorununuz en kısa zamanda geçer İnşallah ya

 9. İnşAllah Hava İnşAllah düzeliriz..bu durum benide çok üzüyor..Hayat dedi ya..bana sevgisi azaldı diye..hayır aksine hiç azalmadı..sadece kırgınım..ama oda geçer..neyse yaa..Hava cnm yarın senlede instadan konuşuruz tamam mı?..eger instaya gire bilsem tabi..
  Sağol cnm..İNŞALLAH eğlene bilirim:))

 10. Hayat ya böyle olmadı ama neyse sonra görüşürüz
  Aynen evleniyorlar ya tekrar ne güzel
  İnşallah düzelirsiniz ya sizi böyle görmek beni çok üzdü
  Doğum gününde iyi eğlenceler Aleyna tamam bakarım canım

 11. Tamam artık..konuyu kapatalımm..Hayat sende biyere gitmiyorsun..senden sadece tek cvp istiyorum..ama o sorumu yarın instada sorucağım..dürüst olmak gerekirse..şu an hic iyi değilim..ama iyi olucağım..
  Beni anlarsın diyorsun ya..İnşAllah sende beni bi gün anlarsın Hayat..
  Tmm sil başdan yapalım..

 12. Yooo gitmeni istemiyorum..hele benim yüzümden asla..asıl galiba ben gitmeliyimm temelli..sana kızgın değilim..sadece kırgınım:(

  Hoşgeldin Hava..nebileyim cnm:((
  Hic istemediğim şeyler olunca..böyle olduk..bilmiyorum belki zamanla düzelir..bende şu an sen anlat karadeniz..dizisini izliyorum..Nefes ve Tahir evleniyorlar..bi yandanda yarın için kiyafet seçiyotum..yarın doğum gününe gidiceğim..pirofile resmimi koyucağım bakarsınız..

 13. Ha anladım Havam Ablana benden kocaman selam olsun Sana iyi seyirler bir tanem.

  herşey düzelir dedin de havam. Bu saaten sonra sanmıyorum düzeleceğini beni anlamıyor. Artık anladım ki neyse Bunuda anlamayacak.
  Ben onların iyiliği için yaptım. Zaman geçince kendisi anlayacaktır. O zaman iş işten geçmiş beni de kaybetmiş olacak. Üzgünüm.

 14. Ya size ne oluyor biraz sakinleşin ikinizde konuya birbirinizin açısından bakın bu böyle devam etmez arkadaşlığınızın devam etmesini istiyorum ben

 15. “ikimiz kardeş gibiydik..ama ağır darbe aldım..” Seni anladım. Bana sevgin azalmış besbelli. Yüzüme karşı söyleyebilirsin yani.
  Onada acı yaşattım. Evet iyiliğiniz içindi bunlar bunu unutma bir gün yazmasam buraya anlaki sonsuza kadar gitmiş olucam. O zaman sende mutlu olursun,

 16. İyi canım kırgınlığınız İnşallah geçer ya
  Aleyna canım sen ne yapıyorsun sorun her neyse İnşallah düzelir

 17. Ha anlamadım canım benim Ablana selam olsun benden 🙂 İyi seyirler dilerim canım benim :))

 18. Ben sevdiğim adam için her türlü fedakarlığı yapardım..emin ol..
  Sen sadece bana değil ki..onada acı cektirdin..bana neler yazdığını bilseenn..
  Biri anladı diyorsun ya..kimden bahsettiğini anladım…
  Neyse Hayat..istediğin gibi..arkadaşız..
  Evet ikimiz kardeş gibiydik..ama ağır darbe aldım..her neyse Hayat..konuyu kapatalım kötü oluyorum..
  Onada söylediğim gibi..kendimi onsuz bi yol çizdim ve o yolda irelliyeceğim..

  Herneyseeee..napıyorsun şu an?..

 19. Hava cnm iyi anlaşıyoruz. Aslında bir olay yüzünden birbirimize kırgınız o kadar. 😉

 20. İyi Akşamlar hava hoşgeldin.:) Ben odamdayım aynı şarkıyı dinliyorum öylesine sen en yapıyorsun?

 21. Benimle konuşmak istemesen anlayabilirim ve arkama bakmadan buradan çekip gidebilirim sonsuza kadar. Konuşmak istemiyorsan söyle bana. Kırılmam üzülmem.

 22. Aynı şey benim başıma gelirse inan ben fedakarlık yapmaya hazırım. Zor olsa da sevdiğim adam için herşeyi göze alırım.
  Hiç kimse benim ne hissetiğimi bu durumla ilgili mecbur kaldığımı. Anlayamaz biri anladı kemiden bahsettiğimi biliyorsun.
  Ben insanları üzmekten korkan çekinen biriyim. Ama bu durum başka. İkimiz kardeş gibiyiz bir birimizin sözlerine önem vermeliyiz dikkat etmeliyiz. Birbirimizi anlamalıyız. Hep yanında olmalıyız. Bunu unutma benim bir bildiğim vardı da bu konuya karşı çıktım izin vermedim sert çıkıştım. Sende beni anla.
  Seni tanıdığım için üzülmeni istemedim. Neyse ya off

 23. Eğer aşkı tattıysan beni anlamanı umuyorum..çok merak ediyorum..aynı şey senin başına gelse fedakarlık eder misin? diye çok merak ediyorum..seni üzdüysem özür dilerim..emin ol beni üzdüyün kadar üzmemişimdir seni..
  Hayat ben seni çok iyi tanıyorum..sende beni tanıyorsun..
  Ve merak etme..için rahat olsun..bitmiş birşeyin geri dönüşü olmaz bendee..herneyse instadan konusuruz yarın..

  Tmm yarın fotosuna bakarım..

 24. Abim bunları öğrense bile bana kızmaz. Biraz kızar laf söyler.
  Ama abimden ben bir şey saklamam. Ona da bir gün anlatacam. Kendimi iyi hissedersem.
  Aşık olduğumu idrise soylemeyecem. Onu askerden dönmesini. Bekleyecem. Belki sevdiği biri vardır. O yüzden kendimi bu duruma hazırlıyorum. Kaptırmamaya çalışıyorum.

 25. Dedim ya ben konuşmayı kestim. Bişi yazmadım. Zamana bırakacağım. Askerlikten dönsün bi yüz yüze konuşacağım.

  Senin kankan dışarda Pınar ablaya diyecem bugün ki yorumları silsin. Abim görmesin. Senin düşüncelerine değer verdiğim için sana da anlatmak istedim.

 26. Hangi konuda bahsettiğini biliyorum. Aleyna Aşkı şimdi tatdım. Seni daha iyi anlıyorum. Ama başka çarem yok. Hangi konuda bahsettiğimi biliyorsun, eğer ben izin verseydim şeye Olacakları biliyorum.
  Hangi konuyu bahsettiğimi anladın aynı durum bana olsa fedakarlık yapmaya hazır olurum. Bundan emin ol. İsteyerek sizi üzmek istemediğimi en iyi sen biliyorsun. Bir olaya gözlerime şahit oldum. Ve bu olaya sert çıkıştım. Hiç bir zaman anlayamayacaksın diye sordun da inan ben senden daha iyi anlıyorum. İyiliğinizi istedim. Ve olmasını istemedim. Neyse beni anlayacağını düşünüyorum. Bana insdan detaylıca anlatırsın, farkındaysan biraz üzdün beni.. Neyse konuyu kapatalım insdan devam ederiz.. Ben asla kimsenin kötülüğünü. İstemem onca zaman konuşuyoruz. Benim nasıl biri olduğumu biliyorsun

  İdrisin yaşı 20 veya 21 herhalde. Gurubu’muza. Bakarsın fotoğrafları var.

 27. Hayat bu konuyla ilgili..yarın eğer instaya girebilsem..sana instadan en iyi geniş şekilde yazarım..sen benim ne demek istediğimi anladın..
  Neden böyesin?..çünkü aşık olmuşsun..hissetiklerimi anladın mı şimdi???..anlayamazsın hiç bir zaman..neyseee..
  Bende öyle diyordum..aşk benden uzak olsun diye ama..aşkın ne zaman nerde karşına çıkacağı belli olmuyor işte..aşk geliyorum demez..bunu unutma..
  Yaşı kaç?..fotosu var mı?..instadan bana gönderirsin..

 28. 3/4 haftaydı herhalde neyse o zaman ben ve yanımda bir arkadaşım vardı. Porsuk Çayının orasından geçiyorduk. Yanımdan İdris geçti. Nedense yüzümü çevirdim ona baktım. Yemin ederim gözümün önünden ağır çekimle geçti sanki. Arkadan arkadaşları geldi. İdris gardaşım diye seslendiler. İdris beni görmedi telefona bakıyordu. Ben durudum. Etrafa bakma numarası yaptım. Ve onları dinleme ihtiyacı duydum. Kulak misafiri oldum yani 😀 ha konuşuyorlar. İdris askerlikten izin almış ailesini görebilmek için o zaman duydum. Kalbimde bir his oluştu değişik duyguydu işte neyse ben oradan ayrıldım. Eve gittim. Hiç aklımdan çıkmadı. Sonra kendi kendime düşündüm. Belki sevgilisi vardır. Hayat umursama sana ne oldu. Sen aşktan uzak duran kızsın. 5 gün önce insda girdim. Baktım takip isteği gelmiş. Bir de ne göreyim idris kalbim hızlı hızlı attı. Kalbim acıdı tabi takip isteği bende attım. Tutamadım kendimi ne yapayım. Dun değil öbür gün akşam hiç uyumadım. Nereye baksam aklıma o gelmeye başladı. Baya ağlayıp durdum. Ona aşık olduğumu anladım. Ve insdaki gurubumuza aşık olduğumu söyledim. Sonra dün gece insdan güzel ve anlamlı şarkıya rast geldim. Yine kendimi tutamadım. Hikayemde bunu paylaştım(-Onu çok mu seviyorsun? Dedi
  +Öyle dedim
  -O da seni seviyor mu? Dedi
  +Fark eder mi? Dedim..) o iki şarkının altına idrisi etiketledim. Bugün şarkıları dinlemiş o da bana 2 şarkı armağan etti. Kalbimi söküp aldı sanki mutluluktan havaya uçtum şarkılar için teşekkür ettim. Ve insdan çıktım. 2 saat geçmeden dayanamayıp insda baktım bana yazmış. Bu şarkıyı sana armağan ediyorum (Hande yener-Acı veriyor) diye ve nasılsın? Konuşalımı diye mjk yazmış bana. Ama ben cevap yazmadım. Korktum hani ilk aşk ya ne yapacağımı bilemediğim için. O şarkıyı sabahtan beri dinliyorum. Şimdide dinliyorum. Aleyna Aklımdan hiç çıkmıyor ya. Ben ona yazmamayı düşünüyorum. Kalbim aşkı kaldırı mı? Acısı da var ya sen beni çok iyi anlarsın ne demek istediğimi.ilk kez böyle bir duygu besledim ona. Ama bir yandan da korku sarıyor yüreğe ilk defa ya o yüzden. Uzun bir süre ona hiç yazmayacağım. 379 günü kalmış herhalde. Askerliği bitsin. Belki karşılaşırız. Sonuçta ikimiz de Eskişehir de yaşıyoruz. Aslında Ailesini görmek için Eskişehire gelirse haberim olursa eğer. Belki ben onun gittiği yere gidecem. Ben ne yapacağım bilmiyorum. Her gün aklımda gözlerim doluyor. Kendimi kötü hissediyorum.

 29. Aleyna hoşgeldin anladım. Bekle sana en baştan anlatayım. Daha anlaşılır olsun.

 30. Yok Hayat instaya pek sık girmediğim icin..yazdıklarını okuyamadım ama yarın belki instaya girerim o zaman okurum..
  İsmi ne peki?..takipinde var anlaşılan..

 31. İlk defa birini sevdim. Sevgimi söyleyemiyorum. 😀 çok kötü bir durum 😀
  Keşke hiç görmeseydim. Ya bana niye takip isteği atıyorsun ya 😀 😀 o zaman seni görmeyecektim 😛

 32. Hava aslında ilk kez böyle bir duygu besledim ona. Ama bir yandan da korku sarıyor yüreğe ilk defa ya o yüzden. Uzun bir süre ona hiç yazmayacağım. 379 günü kalmış herhalde. Askerliği bitsin. Belki karşılaşırız. Sonuçta ikimiz de Eskişehir de yaşıyoruz. Aslında Ailesini görmek için Eskişehire gelirse haberim olursa eğer. Belki ben onun gittiği yere gidecem. Düşüncesi bile bana baya heyecan ateş basmasına sebep oluyor.

 33. Hayırlı Akşamlar havam hoş buldum. Sende hoşgeldin canım benim.
  Evet etkilendim. Bugün onu tanıyan biriyle tanıştım. Arkadaş olduk. Bir bahaneyle onun hakkında çok şeyi öğrendim bilgi aldım 😀 😀

 34. İyi Akşamlar Aleyna hoşgeldin. Seni görmek güzel. İnsda gurubumuza anlatmıştım. Okumadın galiba olsun sen gelince detaylıca anlatırım. Görüşürüz Allaha emanet ol.
  Yazdığına şaşırdım. Ama gerçekten sevindim buna.

 35. Haa evet Aynur’um sen tatile gidecektin. Bugün şimdi aklıma geldi cnm afedersin. Sana bol bol eğlenceler canım benim. Allaha emanet ol. Yokluğunu hissediyorum ya neyse yarın sen geleceksin. ya 😉

 36. İyi akşamlar herkese..
  Tmm Hayat akşam 10’da gelirim..aşık mı oldun sen?..iyi..senin adına sevindim..gelince detayları anlatırsın..ben şu an dışardayım..eve geçince yazarım..grşrz..

 37. En iyisi ben şimdilik çıkayım yoksa 201 e kadar konuşacağım kendimi iyi tanırım 😀 sonra tekrar gelirim.

 38. Böyle bir hikaye paylaşmıştım hani
  -Onu çok mu seviyorsun? Dedi
  +Öyle dedim
  -O da seni seviyor mu? Dedi
  +Fark eder mi? Dedim.
  Acaba o anlamıştır galiba. Keşke öyle bir şey hikaye olarak paylaşmasaydım ya 😀

 39. Seni gidi hırto ya beni ne hallere düşürdün. 😀
  Kısa boylu ben ondan 4 santim uzunum 😀 😀 haha

 40. Acaba insda baksam mı? Yok yok ya bskmayacam. Hayır belki birşey yazmıştır. Yok ya bakmayacam. Olmaz kendimi kaptırmamam lazım.
  Belki üzerse beni. O zaman ne olacak. Hayır ondan uzak dursam daha iyi saki kalp dayanmaz ki 😀

 41. Bugün mahalle evimiz. Çok sesiz evde bağırsam ses yankılanacak 😀
  Çok sesiz ya aynı burası gibi 😀

 42. Off ya sıkıldım. Öylece tavana bakıyorum. İnsda girip bakmamak için kendimi zor tutuyorum. 😀 . Kararlıyım bakmayacam.

 43. Tanrı’ya yalvarmıştım
  Yıllar önce yıllar önce
  Dedim ki onu alma yanına
  Benden önce benden önce

  Küçük bir şans daha istiyorum
  Bunu bütün kalbimle diliyorum

  Acı veriyor yeni baştan sevmesi
  Bir gün benle bir gün ayrı geçmesi
  Acı veriyor yeni baştan sevmesi
  Yıllar sonra aşka küskün dönmesi

 44. Ya ben gidip kendimi tavana asayım ya 😀 😀
  Kalbimi söküp çaldı vermiyor ya 😀 Ben çıktım. 10 da görüşürüz. Aleyna kardeşim sende gelmek ister misin? Hayat seninle konuşmak istiyor. Özledi seni.

 45. Kızlar bir şarkı dinliyorum. “İ”‘le konuştuğumdan beri… Şarkının adı”Hande yener -acı veriyor” insdan bu şarkıyı bana atmış…Şarkı baya beni etkiledi… Gözlerim doldu.. Öz önce bana yorum yazmış cevap yazamadım… Annemin TL’sinden insdan baktım… Onunla konuşmaya başlayınca kalbim deli gibi çarpıyor ya kızlar nedense ona cevap veremiyorum 😀 bana ne oldu bilmiyorum. Odama geçtim. O şarkıyı tam 21 kere dinledim hayla da dinliyorum. “i”‘ye yazamıyorum elim gitmiyor onunla konuşunca saçmalıyorum haha elim ayağım bir birine giriyor 😀 😀 kendi kendimi rezil ediyorum haha 😀 😀 uyuz ya aklımdan çıkmıyor 😀

 46. Ayy havam gelmiş. Hoşgeldin canım benim ya tepkisi çok komik oldu 😀 akşam görüşürüz o zaman 😉

 47. Kızlar 10 da burada olun lütfen..
  Ya ben insda yanlışlıkla birine “yavşak” dedim hahaja 😀 😀 nasıl olduğunu anlatırım. Ekran görüntüsü yollayacaktım ama bilgisayardan olmuyor… Çok komikti çok utandım.. 😀 gelince nasıl olduğunu anlatırım 😀

 48. Hava ve Aynur’um gurubumuza birşeyler attım gördünüz mü? :)))
  Şimdi herzaman ki gibi Bilgisayardan giriyorum:(( DM yok yazamayabilirim. Bizim guruba haber vereyim dedim.
  Kalbim yerinden çıkacak gibi hissediyorum 😀 😛