İkimizin Yerine 91. Bölüm Özeti 07 Aralık Cuma Fragmanı #(1. Kısım) Nandu hastaneye yatırılır ve Gehna eve geri döner

Burak 21 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 91. Bölüm 07 Aralık Cuma Günü Neler Yaşanacak?

 

Gehna mabetten döner ve avukat evin önünde bekliyordur. Avukat kendisini Basantın avukatı olarak tanıtır ve ona evrakları imzalatmaya geldiğini söyler. Gehna ne evrakları diye sorar. Avukat boşanma evrakları der Basantın boşanmak istediğini söyler. Gehna şok olur ve evrakları elinden düşürür. Gehnnın ailesi avukata çıkışır ancak Gehna Basant ne istiyorsa onu yapıyor diyerek onları engeller. Gehna, evrakları imzalayacağını söyler. Gehna çok incinmiştir ve ağlar. Avukat, Basant’a Gehnanın evrakları imzaladığını söyler. Basant Gehna‘nın tüm elbiselerini bir bavula toplar.

Basant Gehna’nın evine varır ve Gehnayı alıp son kez mabede götürmek ister. Gehna, niye mabede gittiklerini sorar ve mabedte Niranjan’ı görür. Basant, onun Niranjan ile evlenmek isteyip istemediğini sorar. Gehna şok olur. Gehna, Basant’a, bu kadar önemli bir kararı tek başına aldığı için bağırır. İlişkileri boyunca Gehnanın Basanta olan sevgisini nasıl fark etmediğini sorar. Ayrıca Gehna, Niranjan’ı, öğretmen öğrenci ilişkisine nokta koymakla suçlar ve karı koca arasına girmemesini ister. Gehna Basant‘ı asla affetmeyeceğini söyleyerek mabedten ayrılır.

Niranjan Basant‘la yüzleşir ve bu oyunu sadece Gehnanın Basantı ne kadar sevdiğini anlamsı için yaptığını söyler. Daha sonra Basanta bir telefon gelir ve bebeğin hastanede olduğunu anlayarak hastaneye acele ile gider. Kaliyani , çocuğa bakamadı diyerek  Sumitra’yı suçlar. Basant hastaneye gelir. Doktor bebeğe anne sütünden başka ne verdiklerini  sorar. Kaliyani , bebeğin annesinin baba evinde olduğunu bu nedenle ona keçi keçi sütü verdiklerini söyler. Doktor şok olur ve bir aylık bebeğe keçi sütü verdikleri için onları azarlar. Bu sebeple bebeğin mide enfeksiyonu geçirdiğini ve yoğun bakıma alındığını söyler. Niranjan, Gehna’yı gururu uğruna bebeğini yalnız bırakmakla suçlar.  Gehna bebeğine ne olduğunu merakla sorar. Niranjan bebeğin hastanede olduğunu söyler ve Gehna şok olur.

Doktor bebeğe iğne yapar ve bebeğin keçinin sütü yüzünden enfeksiyon kaptığını söyler. Kaliyani  bebeği kurtarması için doktora yalvarır. Doktor, Basant’a, elinden gelenin en iyisini yaptığını, şu ana kadar ilaç etkisini göstermediği için önlerindeki bir kaç saatin  çok kritik olduğunu söyler. , Kaliyani  Gehna’yı lanetlemeye başlar. Basant, annesine Gehna’yı lanetlemeyi bırakmasını ve bebeğin kurtulması için dua etmesini söyler. Jagdish , Anandi ve Kaliyani  bebeğin kurtulması için dua ederler. Radha  Nandu‘nun hastaneye yatırıldığını söyler ve hastaneye gitmelerini önerir. Tauji,  aile sorunu olduğu için, müdahale etmemelerini söyler. Radha, akraba olduklarını ve bu nedenle ihtiyaçları olduğunda yanlarında olmaları gerektiğini söyler. Tauji Radha’ya bağırır, evin en büyüğü olduğunu söyler. Kendisini dinlemesini ve tartışmamasını ister. Radha, evin en yaşlısı olduğu için ona saygı duyduğunu ama yanlışı olduğunda onunla aynı fikirde olmayacağını söyler. Radha Madan’ı aramak ister. Tauji, Madan’ın  onu dinlemeyeceğini belirtir. Madan, depodadır ve oradaki sorunlar nedeniyle çok öfkelidir. Radhaya sonra aramasını söyleyerek telefonu öfkeyle kapatır. Tauji, buna sevinir fakat Radha, Madan meşgulse Vikrant‘ı arayacağını söyler. Vikrantı arar ve eve gelmesini söyler. Niranjan ve Gehna hastaneye gelirler Gehna bebeği kuçağına  alır ve ağlamaya başlar. Basant, onu teselli etmeye çalışır.Bebeklerinin iyileşeceğini  çünkü annesinin yanında olduğunu söyler. Kaliyani  Gehna’yı azarlar ve bebeği ondan almaya çalışır. Basant, Kaliyani ’yi durdurur ve Gehnaya bir şey söylememesini ister.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.