İkimizin Yerine 90. Bölüm Özeti 06 Aralık Perşembe Fragmanı # Basant Gehnayı Niranjan ile evlendirmek ister.

Burak 20 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 90. Bölüm 06 Aralık Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

 

 

Basant Niranjana Gehnayı kabul edermisin diye sorar. Niranjan, ne diyeceğini bilemez. Neden ona bunu sordun der. Basant Gehna‘yla nasıl evlendiklerini  detaylıca anlatır ve Gehnanın oğlunu  Kaliyani ’ya vererek, babasının hesabını kapatarak evden gittiğini söyler. Basant, Gehna‘yı umursadığını ve her zaman onu mutlu görmesi gerektiğini söyler. Niaranjana hayata bakışınız aynı onu sadece sen mutlu edebilirsin der. Onu baba evinden alarak ve evine götürmesini söyler. Niranjan, ne cevap vereceğini bilemez afallamıştır. Basant, onu ikna etmeye çalışır. Sughna, Madan’a helva getirerek  yemesi için ısrar eder. Madan helvayı beğenir. Tauji bunu izler ve Madan’ı Sughna’ya karşı kışkırtır.

Jagdish  gelip Anandi‘yi ders çalışması için götürmek ister, ancak Anandi bebeğe bakacağını söyleyerek çalışmayı reddeder burada daha sonra birlikte çalışmalarını önerir. Kaliyani  gelir bebeği sever ve  Anandi’den kendisine çay getirmesini ister. Jagdish ,Anandini bebeği yeni uyuttuğu  nenesinin konuşması ile bebeğin uyanacağı için Kaliyani ‘ye kızar. Bairon ayrılmadan önce mutfağa gelir ve Sumitra ile konuşur. Basant için endişelidirler. Sumitra,  Kaliyaninin en az endişelendiğini söyler. Aniden Kaliyani  gelir ve neden endişe edeyim çünkü kalbim yok der. Bairon ve eşi şok olur. Kaliyani  konuşmaya devam eder ve gelin fakir bir ailedense, herhangi bir kültür ve eşyası olmayacağı için hiçbir anlamı olmaz der. Sumitra ağlar ve Bairon onu teselli eder. Sughna ve Vikrant eve gelir. Sughna, yengesi ve bebeği görmek için sabırsızlanıyordur. Kaliyani , Gehna‘nın evi terk ederek baba evine gittiğini söyler. Vikrant ile Sughna şok olurlar ve nedenini sorarlar. Kaliyani  Gehna hakkında kötü konuşur. Gehna, tatlı hazırlıyordur. Şeker arar ama annesi, 2 haftadır şeker alamadıklarını söyler. Gehna annesini teselli eder.Sadece desteğini istediğini  başka bir şeye gerek olmadığını söyler. Sughna, Gehna’nın bebeğini özlediğini söyler. Kaliyani , yine Gehna‘yı kötülemeye başlar.

Basant eve gelir ve Gehnanın kendisi ile mutlu olmadığı için boşanmaya karar verdiğini söyler.Bu hususta onu evliliğe zorlamaya hakkının olmadığını söyler. Sumitra ve Bairon Basantı sakinleştirmeye çalışır. Basant umursamaz. Bairon boşanmalarına izin vermeyeceğini söyleyerek boşanma belgelerini yırtar. Basant, kimse buna engel olamaz der. Basant ayrıldıktan sonra Bairon annesine bir şeyler yapması için yalvarır. Kaliyani , Basant’a hak verir. Vikrant bebeği Basant’a götürür ve Gehna’nın acısını anlatmaya çalışır. Basant, Gehnayı sadece bir anne veya bir eş olarak değil, mutlu olma hakkı olan bir insan gibi gördüğünü belirtir. Gehna’nın onunla ilişkisinin  hapis gibi olduğunu onun özgür olmasını istediğini söyler. Ertesi gün Vikrant ve Sughna, Gehna’nın evine giderler. Onu eve dönmesi için ikna etmeye çalışırlar ancak Gehna, gelemeyeceğini söyler. Vikrant, , Basant ile bir sorununun olup olmadığını tek sorunun evde kalması mı olduğunu sorar. Gehna, Basant ile hiçbir problemi olmadığını belirtir. Radha eve gelir. Tauji, Gehnanın evden gittiğini anlatarak  dünürleri hakkında Madan ve Radha ile alay eder.

 

Niranjan Basant ile konuşur. Gehna ile onun birbirlerini  sevdiğini anlatmaya çalışır. Basant da Niranjan’ı Gehna ile evlenmeye ikna etmek ister. Basant Gehnayı anne olduğu için mi kabul etmediğini sorar. Niranjan bununla ilgili bir problemin olmadığını ancak  karar vermeden önce Gehna’nın da fikrini almak istediğini söyler ve Basant kabul eder. Vikrant ve Sughna Kaliyanilere gelirler. Bairon Vikrant‘a nerden geldiklerini sorar. Vikrant, Gehna’nın evinden geldiklerini  söyler. Bu esnada  Basant eve sarhoş gelir. Bairon, Gehna’yı geri getirmesi gerektiğini anlatmaya çalışır ancak Basant, Gehnanın yeniden evlenmesini istediği için boşanacaklarını  söyler. Herkes şok olur. Kaliyani , Basant’a  tokat atar.  Kaliyani boşanmalarını  Gehna’ya ders vermek için kabul ettiğini ancak  yeniden evlenmesine izin veremeyeceğini söyler. O bu evin gelini ve bebeğin annesi der. Radha, Vikrant ve Sughna için endişe etmektedir. Radha, Sughna’yı götürdüğü için Vikrant‘ı azarlar. Tauji gelir Sughnayla dalga geçerek annesi bebeği önemsemiyorsa, kimse birşey yapamaz der. Herkes ayrıldıktan sonra Sughna Tauji’yi durdurur ve bebeğine nasıl bakacağını bildiğini ,bu evde bebeğinin güvenliğinden endişe ettiğini söyler. Tauji bunu duyar ve şok olur. Niranjan Gehna’nın evine gelir ama babası tapınakta olduğunu söyler. Niranjan Gehna ile buluşmak için tapınağa gider ve Gehna‘nın duasını işitir. Gehna  Basant‘ın sağlığı için dua etmektedir. Basantı çok sevdiğini itiraf eder. Niranjan karaını verir. Basant’a giderek ve evliliğe hazır olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.