İkimizin Yerine 9. Bölüm Özeti 16 Eylül Pazar Fragmanı # Kaliyani kitap okuyan Anandi’ye yemek yapma cezası verir

Burak 08 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 9. Bölüm 16 Eylül Pazar Günü Neler Yaşanacak?

Kazan evdeki Anandi’nin kitaplarını satmak istemektedir ancak Bago ona izin vermez bu kızımdan hatıra der onların satılmasını engeller. Gece Anandi Jagdish’in ödevlerini yapmak üzere gizlice gelir. Anandi ödevleri hızlıca yapar ve Kaliyani’ye gözükmeden ayrılırlar. Jagdish’in ödevlerini öğretmen çok beğenir ve onu arkadaşlarına örnek olarak gösterir. Arkadaşları bunun nasıl olduğunu sorar ve Jagdish ödevleri eşine yaptırdığını söyler. Arkadaşları onunla dalga geçer. Jagdish eve gelir ve öğretmeninin ödevlerini çok beğendiğini söyler. Ona hediye olarak kurabiye almıştır ve kitaplarını ona vereceğini ama babaannesine gözükmemesini söyler.

Kitabı okurken Kaliyani gelir ve elinden kitabı alarak yırtar. Jagdis neden nenesinin kitapları yırttığını sorar. Sana daha büyük kitap vereceğim der Anandinin elinden tutar ve giderler. Kaliyani Bairon’a Anandi’yi şikayet eder. O kız yüzünden Jagdish bana yüksek sesle laf söyledi der. Jagdish’in terbiyesini etkiliyor der. Bairon okumasında ne sakınca var anne der. Kaliyani Anandinin öğretmenden etkilendiğini ve oğullarının sözünü dinlemeyeceğini söyler. Sumitra okumanın ne sakıncası var diye Bairon’a söyler ancak Bairon anasının fikirlerini değiştiremeyeceğini söyler. Sumitra Anandinin çok zeki olduğunu söyler. Bairon kendisinin de Jagdish ile okula gitmesini istediğini söyler. Bairon Anandiyi çağırır ve Kaliyani’nin ailenin en büyüğü olduğunu ve onun dediğini yapmasını söyler. Gizlice kitap okumasını söyler. Jagdish Sughna ve Anandiye armut getirmiştir. Anandi buna çok sevinir ve oynamaya başlar. Kaliyani ona kızar oynamamasını söyler. Bugün yemeği sen pişireceksin der. Sumitrayı çağırır ve yemeği gelinin pişirecek sen de ona yardım etmeyeceksin der. Kiatp okumaması için ona iş vermesi gerektiğini düşünmektedir. Eğer yemek güzel olmazsa Anandi’nin cezalandırılacağını söyler.

Anandi mutfaktadır ve hamur yoğurur. Sumitra onu izler tam yardım edecekken Kaliyani onu durdurur. Anandi hamur kızartacaktır ama çok zorlanır. Sughna babaannesine bir kadının onu çağırdığını söyler. (onu oyalamak için söylemiştir)Kaliyani işim var kitap(kutsal) okuyorum der. Sughna o zaman beraber okuyalım der. Sumitra bu fırsattan yararlanarak gitmek ister. Kaliyani nereye gittiğini sorar. Su getireceğim der. Kaliyani su içmek istemediğini söyler. Sumitra Anandiye yardım eder. Çoğu yemeği kendisi Kaliyani’ye fark ettirmeden hazırlar. Akşam sofrada herkes yemekleri beğenir. Kaliyani Anandiye bir tabak hazırlar ve giderek tanrıya şükür etmesini söyler. Sumitra ve Anandi tanrıya dua ederler. Bairon yemeklerin çok güzel ve lezzetli olduğunu söyler. Herkes yemeklerden memnundur. Kaliyani Anandiyi yanına çağırır ve ona  mükafat olarak para verir.Anandi babaannesine neden para verdiğini yemekleri kayın validesi Sumitra’nın pişirdiğini söyler. Kaliyani zaten bildiğini, yemekleri tadından anladığını söyler. Ancak helvayı sen hazırlamışsın der. Kaiyani gelininden Anandi’ye yemek pişirmesini öğretmesini söyler.

Anandi ve Sumitra yatmaktadır. Anandi uykusu gelmediği için kitap okuması için izin ister ama Sumitra uyuyordur. Anandi kitap okurken amcası Basant sarhoş olarak eve gelir. Anandi biz yemekleri yedik amca sen neredeydin der. Amcası su getirmesini ister. Basant yere sızmıştır. Su getiren Anandi’yi iter ve kolunu çarpan Anandi ağlar. Herkes salona gelir Basant’ın sarhoş olduğunu anlar. Bairon abisine neden kızı ittin derken Kaliyani abisinden hesap sormamasını ister. Bairon Basant’ın içmesine kızar ama Kaliyani abisinin sıkıntı içinde olduğunu söyler ve onu korur. Basant’ı evlendirme görevinin Bairon’un olduğunu söyler. Basant Bairon sadece öz ailesini düşünüyor beni hiç düşünmüyor, benim evlenmemi istemiyor der. Bairon abisinin bu sözlerine çok üzülür.Sumitra ve Anandi konşur. Anandi Jagdish’in işlerine yardım edeceğini söyler. O zaman Jagdish de ona altın bilezik alacağını söyler. Sughna  nenesiden para ister ancak nenesi vermez. Bunu Anandi görür ve Jagdish’e nene Sughnaya para vermedi der. Jagdish nenesine gider ve 50 rupi ister Kaliyani ona 100 rupi verir. Anandi gider ve nenenin 100 rupi verdiğini söyler. Sughna onun erkek olduğunu söyler Anandi bunu sorgular. Bairon annesiyle konuşur ve abisi için haber bıraktırdığını ve iki dul kadının olduğunu söyler . Abisi ben başkasının yediği kaptan yemek yermiyim. Basant ben boşanmış veya dul istemiyorum der. Bairon burada kızların küçük  yaşta evlendiğini onun yaşında kız bulamayacağını söyler. Kaliyani bize dul kadını mı layık görüyorsun evimize uğursuzluk mu getireceksin der. Git abine kız (küçük yaşta) bul der.

Jagdish eve gelir ve işlerini yapmasını söyler. Anandi ona bilezik aldın mı diye sorar. Jagdish almadım der. Anandi o zaman ede sana hizmet edip derslerini yapmayacağım der. Jagdish bilezikleri gösterir ve evde kovalamaca oynarken Jagdish baba annesine çarpar ve cam bilezikler yere düşerek kırılır. Kaliyani Jagdish’e bu bilezikleri eşin için mi aldın der. Ona kızar. Bir daha ona para vermeyeceğini söyler. Anandi ağlar. Jagdish ona bilezik alacağını ağlamamasını söyler. Bairon abisinin durumunu, kendisinden 20 yaş küçük bir kızla evlenmek istediğini eşine anlatır. Bunu hoş karşılamadığını söyler. Sugnha yüzüne maske yapar Anandiye de yapmasını söyler. Yüzünün ağaracağını söyler. Anandi nene kızar dese de maskeyi yüzüne sürdürür. Jagdish gelir ve onları görür ve Anandiye sarı sıçan der. Jagdish pazara gideceğini söyler. Sughna Pratap ile buluşmaya gider ve Pratap onu görmeden arkasını dönerek makyaj yapar. Yüzünü Pratap’a gösterir ona sürpriz yapar. Kaliyani aracı bayana Basant için kız baktığını söyler. Onların ailesine uygun olmasını söyler.

Sughna Anani’yi çarşıda yalnız bırakır ona para verir. Anandi de gidip tatlı alır. Aynı yaştaki dul bir kızla konuşur ve ona tatlı ikram eder. Kız dul olduğu için annesinin tatlı yememesini söylediğini ve kocası öldükten sonra tatlı yemediğini  söyler. Jagdish gelir Anandiye bilezik almıştır. Anandinin konuştuğu kız kaybolur. Anandi döner ve kızı bulur bilezikleri ona takar.Evde otururlarken birisi gelir ve Bairon diye kızgın bir şekilde seslenir. Sizin gelininiz benim dul gelinime bilezik takmış der. unun manasını biliyor musun der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 9. Bölüm Özeti 16 Eylül Pazar Fragmanı # Kaliyani kitap okuyan Anandi’ye yemek yapma cezası verir” üzerine 228 yorum

 1. ALEYNA dedi ki:

  Bu arada akşam burda mısınız??
  Gelmiyeni çok fena döverim..haberi olsun!!!

 2. Zehra dedi ki:

  Aleyna ben yazdim canim.
  Bu arada hos buldum.

 3. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Teşekkür ederim..Zehra evet evet kıskanmayacağım artık seni dedi..inan bende çok sevindim buna))
  Aleyna inan o anonimi merak ediyorum kim..boş veremiyorum inan o haddini aşıyor…

 4. Zehra dedi ki:

  Hatirlarsan geçen pazar. Ben bu siteye yeni gelmistim daha sizi takip ediyordum.
  O zaman anonim bir hanima söz söylemisti ve o hanimin arkasinda nilay diye bir kiz durmustu. Kiz azeriydi.
  Sen de kiza anonimi savunmustun.
  Nilay hiç olmaz.
  Ama onun savundugu kadin ismini hatirliyon mu? Ben söylemeyeyim sen anla iste.

 5. ALEYNA dedi ki:

  Evet Zehra kim??

 6. ALEYNA dedi ki:

  Valla Gökhan bunlar gibisine boş vereceksin..sen takma kafaya..düğün öncesi stres olma..))

  Zehra Hoşgeldin cnm..))

 7. Zehra dedi ki:

  Bu arada Gökhan senin adina sevindim. Demek Ceylan seni artik kiskanmayacakmis. Ne güzel.

 8. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Söyle söyle lütfen Zehra..) yemin ederim çok merak ediyorum o kimm..

 9. Zehra dedi ki:

  Biliyorum Gökhan kim oldugunu gayet iyi biliyorum söylesem mi acaba?

 10. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Hoşgeldin kixboxcu… İyi olmana çok sevindim…Bende iyiyim…şükür evet beni kaybetme korkusuyla kıskançlığına son verecekmiş..düğüne az kaldı..tabi heyecan var aşırı….bıktım bu anonimden kim bu isim ne anlamıyorum yine..

 11. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  İyi Akşamlar…Zehra hoşgeldin…İnan bu anonimler kafayı taktı bana..Anlamıyorum bu anonim kim.. Zehra sence kim bu Anonim?…

 12. ALEYNA dedi ki:

  Merhabalar..))
  Gökhan Hoşgeldin..))
  Şükür iyim..sen nasılsın??.. arkadaşım çok sevindim Ceylanla aranızın iyi olmasına..))
  Hadi bakalım nişanlınız.. Yanii müstakbel karınız artık son verecek mi kıskançlıya..))bence verir..baksana sen baya gözünü korkutmuşsun..seni kaybetme korkusuyla..ona da son veririr..))her şey yolunda olduğuna göre..bide düğüne de az kaldı..var mı heyecan???..
  Bu arada Gökhan anonime verilecek en güzel cvpı vermişsin..aferin..))

 13. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar her kese.
  Gökhan aldirma ya.
  Bu anonimlerin bu aralar seninle alip vememedikleri var.
  Kim olduklarini biliyoruzda ses etmiyoruz.

 14. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Anonim her kimsen bende senden nefret ediyorum hahaha 😛

 15. Anonim dedi ki:

  Nifret edirem sene gökhan

 16. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  Bu dizi gerçekten…İlgimi çekmeye başladı…İlk bölümü izler izlemez…Etkilendim…Dizinim özetlerini okuyunca ada da merakım artmaya başladı…Dizi harika çok beğendim..)

 17. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  •Selam…Aleyküm…Nasılsınız?•
  ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
  »»Guljan ablam yorumunu yeni…Gördüm…Ablam sen ne yaptın…Kadını hastanelik etmişsin….İnan gülmekten bittim…Ya hahaha 🙂 yazık olmuş kadına…Onun yerinde olmayı hiç istemezdim hahaha 🙂 …Bence hak etmiştir….Ablam senin takma adın kixboxcu olmalıydı…hahahaha 🙂 Birde oh oh içim rahatladı…Dediğin kelimeye çok güldüm ya…)) hah ha:) Karateci Guljan ablam benim:))))) seni çok seven kardeşin=Gökhan…..««
  ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
  »»Abisinin gülü inan şimdi okudum yorumunu…Sen grip olmuşsun…Gerçekten çok üzüldüm…Abisinin can parçası çok geçmiş olsun….İNŞALLAH..) hemen iyileşirsin…Gribi atlatmak bana göre zor….Banada baş ağrısı yapar…Migrenim tutar…Çok kötü…..Sen üşütmüşsün…Okullar açıldı ya…Koşturup, terlemişsin birde soğuk hava sana vurunca hasta olmuşsun…Abisinin gülü biraz kendine dikkat et…Limonlu ıhlamur iç…Ballı süt iç…Boğazında şimdi şişmiştir…Ballı süt iyi gelecektir….Bana hep işe yaramıştır…) sanada yarayacak….) Müziklerin için çok teşekkür ederim… Müzikler harika 🙂 Abisinin gülünün tatlı yanaklarından öper….Ve bir daha hasta olmama dileğiyle…
  Seni çok seven Abin=Gökhan…««
  ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
  »»Tylla nasılsın? Ha bu arada söylediğin müzikleri indirdim…Çok güzel seninle benim müzik tarzımız….Aynı…
  Ben hem Rus müziklerini hem..İtalyan müziklerini çok severim….)) Sende griptin nasıl oldun tylla..) bademcik veya boğazın ağrıyorsa sende ballı süt iç ve bol limonlu ıhlamur iç….İyi gelecektir sana..)) bir daha hasta olmanızı istemiyorum…)) ve müziklerin için çok teşekkür ederim..)
  Seni çok seven dostun=Gökhan..««
  ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤
  »»Nasılsın Kixboxcu karışımı gülen surat iyi kalpli şirin avukat hanım….)Teşekkürler kixboxcu evet ceylanı çok seviyorum….Umarım hep böyle devam eder…Ha bu arada bir daha kıskançlık yapmayacağım dedi…bende bugün onun kıskançlığını ölçeceğim hahahah)) bakalım dediği gibi davranacak mı? Şuan ilişkimiz çok iyi…Bugün gıcıklık olsun diye… Ceylanın saçını çekip kaçtım…. Mahallede ikimizin çığlıkları yükseldi ben gülmekten ölüyorum o da Gökhannn diye bağırıyordu çok komikti Ceylanın boyu genelde kızların boyu kısa olur… O da beni yakalamak için zıplıyordu… Çok eğlenceli gün geçiriyorum…. Şimdi yanımda oturuyor… Saçımı bozuyor hanımefendi hahah 😀 😛 parktayız çimlerde oturuyoruz.. 🙂 bende şimdi saç baş girişimine gireyim… Ceylanın saçlarına yazık olucak hah)))… hahahahahshahaha 😛 yaşasın Gökhan..)) hahaha)
  Seni seven arkadaşın=Gökhan..««
  ..
  EMİN HOŞGELDİN…
  PINAR hanım ÖZETLER harika olmuş TEŞEKKÜR ederim:)

 18. Emin dedi ki:

  ilk basda adini söyleyemiyordum.
  Rusyada okudugum içi ona Zaxra söyledigimde beyenmemisti.
  Sora adni Zara yaptim hosna gitdi. bende giderim doktor geldi elme bakcak.
  Zara unutma lyublu tebya.

 19. ALEYNA dedi ki:

  Sağol Zehracım..))
  Hadi ben çıkdım grşrz..))

 20. ALEYNA dedi ki:

  Anladım Emin..)) zamanla Zehrayla ilgili sorularda sorarım..mesela Zehraya neden Zara diye hitap ediyorsun?..
  ..
  Zehracım yok cnm öylesine sordum..yani akşam burdaysan konuşalım diye..
  Arkadaşlar ben şimdi çıkıyorum..dışarı çıkıcam..)) akşama grşrz..))

 21. Zehra dedi ki:

  Afiyet bal seker olsun arkadasim.

 22. Emin dedi ki:

  Rusyada yönetilik okudum.
  Orayla bura fakli biraz.
  Ben zara konsuda bisey soracaksin sandim.

 23. Zehra dedi ki:

  ALEYNAAAAAAAAA???

 24. ALEYNA dedi ki:

  Emin meraklı birisi olmadığımdan..pek fazla soru sormuyorum..
  E madem istiyorsan..sorayım
  Hangi bölümü bitirdin??
  ..
  Evet evet Gökhan nerde 😐
  Gökhaaaaaaaaaaaann?????
  Nerde acaba..merak ettim…
  Arkadaşlar ben yemek yeyib geliyorum..))

 25. Zehra dedi ki:

  Çikmak mi istiyon yoksa?

 26. Zehra dedi ki:

  Aksam mi? Bilemiyorum.
  Aksama bir haber düsüyom da.
  Niye sordun ki?

 27. Emin dedi ki:

  Aleyna Gardesim hiç mi bi sey merak etmiyosu?

 28. ALEYNA dedi ki:

  Çok iyi..o zaman sorun yok 😉
  Anladım cnm..)) akşam yazıcak mısın??

 29. Zehra dedi ki:

  Sevindim.
  Canim evet ya Gökhan yok.
  GÖKHAANNNN.
  Hahahahahaha.

 30. Zehra dedi ki:

  Yo ben kolay kolay sinirlenmem.
  Hele Emine hiç.
  Hem simdi.
  Bana küçük mesaj yolladi.
  Sinirlensem bile geçti.
  Tamam buradayim.
  Az evvel babam çagirdi da onun yanina gitdim.

 31. ALEYNA dedi ki:

  Zehracım burdayım ya 😀

 32. Zehra dedi ki:

  Tamam ya sen çiktin galiba.
  Neyse artik.
  N’apalim?

 33. ALEYNA dedi ki:

  Burdayım burdayım..))
  Yok Emin başka sorucağım soru yok..ama şimdilik..))
  Zehracım sakinleşdin mi??..demin biraz sinirli gibi hissettim seni..

 34. Zehra dedi ki:

  Of ne güzel konusuyorduk ya.
  ALEYNAAAAA?

 35. Emin dedi ki:

  Bende buradayim.
  Evet kardesim burdayim baska sorucagin soru var?

 36. Zehra dedi ki:

  Yo ben buradayim çikmam.
  O çikti.

 37. Zehra dedi ki:

  Aleyna çiktin mi yoksa?
  Of ya.

 38. ALEYNA dedi ki:

  Yok Zehra ben sizin..çıkdığınızı sanarak çıkıyordum..))

 39. ALEYNA dedi ki:

  Ha enişte sen burda mısın??

 40. Zehra dedi ki:

  Niye çikiyon?
  Emin en iyisi sen çik aksam konusuruz.

 41. Emin. dedi ki:

  Tama zara.
  Sen git isine bak biz konsuruz.
  Zaranin babasi biz evne misafir etmisti.
  Bende orda tanidim onu ilk görüste ask.

 42. ALEYNA dedi ki:

  Arkadaşlar ben çıkıyorum…))
  Sizde konuşup sorunuzu halledin..)) bakın küçük bi sorun yüzünden üzmeyin bir birinizi..değmez..))
  Hadi grşrz..))

 43. Zehra dedi ki:

  Tamam o zaman benim 2 dk kadar isim var siz konusum ama geldigimde burada olun tamam mi?

  Evet Aleynacim bu hafta beni istemege gelecekti de su an yataktan bile kalkamiyor. Bir de seni sevdigim için diyo ya.

 44. ALEYNA dedi ki:

  Bu arada Gökhan nerde???..dünden beri yok 😐
  ..
  Arkadaşlar durun sakin olun..noluyor..
  İsterseniz sorun her neyse..arayıp öyle konuşsanız..çünkü burdan böyle konuşarak sorunu çözemezsiniz..

 45. Zehra dedi ki:

  Tamam o zaman benim 2 dk kadar isim var siz konusum ama geldigimde burada olun tamam mi?

 46. Zehra dedi ki:

  Neyse emin. Ben seninle sorunlarimi buraya tasimiyorum. O yüzden kapatalim mevzuyu.
  Yoksa inadim tutar kalkip hastaneye kadar gelirim, sana hesabimi sorarim beni taniyorsun.

 47. ALEYNA dedi ki:

  Zehracım nolucak eniştemle konuşuyoruz işte…ee enişte anlatsana Zehrayla nasıl tanıştınız?…ortamı biraz romantikleşdirelim dimi 😉

  Zehra anlamadım bu hafta seni istemeye mi gelecekler??

 48. Emin dedi ki:

  Zara sana laf yeisdiremiyorum. Ben seni sevdigim içi disar çikmis olmazmiyim?

 49. Zehra dedi ki:

  Bir de söyledim diyo ya.
  Ne yani sen benim seninle hastanede evlenicegimi saniyordun?
  Bu zaman iste ben sana söylerim; pes emin.

 50. ALEYNA dedi ki:

  Sağol İyim enişte..))sen nasılsın?? Bu arada keçmiş olsun..)
  Valla siz en iyisi..ne kız isteme,ne söz, nişan,kına,düğün boş verin hepsini…en iyisi bi yıldırım nikahı kıyın olay bitsin.. :DD
  ..
  Sağol Aynurum iyim..))tmm birtanem..akşama grşrz..))

 51. Zehra dedi ki:

  Tabi iki ailede razi ama benim sevgilim de azicik sakarlik var.
  Bir haftaya beni istemege gelecekken nedir bu is?
  Senin ne isin var gecenin 4’de disarida diye sormazlarmi?

 52. Zehra dedi ki:

  Evet arkadasim aradi da onunla 2 dk konusup geldim. Emin ne isin var burada?
  Biz kizkiza konusuyoruz sen niye geldin?
  Bana hemen açikla.
  Bi de pes diyo ya.
  Asil sana pes

 53. ALEYNA dedi ki:

  Cnm sizde bi nişan yapın..oldu bitti..)) hem iki ailede anladığım kadarıyla razı..))

 54. Emin dedi ki:

  Aleyna gardesim nasiln!
  Ben bu hanfediyi sevyor ama o beni sevme içi illa söz gerekiyomus.
  Ben ona söyledi. Gel nikah kiyalim dedim o bana kafana sicak su torbasi kok galib a üsütdün kafayi dedi.

 55. ❤Aynur dedi ki:

  Hoss buldum)))
  Iyim sen nasilsin)))

 56. ❤Aynur dedi ki:

  Ben simdi cikiyorum aksam saat 10 gibi gelirim her kes gelsin bol bol konusalim))) 😉

 57. ALEYNA dedi ki:

  Hoşgeldin Aynurum..nasılsın??
  Merhaba Emin..))

 58. Zehra dedi ki:

  Merheba prensesim.
  Nasilsin?
  Bu arada seni ask sayfasinda da gördüm yorum da yazdim ama görmedin galiba.

 59. ❤Aynur dedi ki:

  Vayyy vayyy bu cifte bak cifteee 😛 😀
  Ayy nekadar komiksiniz yaaa 😀 😛

 60. Zehra dedi ki:

  Söyle ki beni her daim yaninda görmek istiyor beyefendi. Ama olmuyor. Niye?
  Çünkü ben daha onunla sözlü bile degilim.
  Olmaz.
  Neyse ya.
  Ama laf aramizda çok seviyorum onu.

 61. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba cansilar 😉

 62. ALEYNA dedi ki:

  Aman Allah korusun…bu çocuk aşkından deli divane olmuş valla .. 😀

 63. Emin dedi ki:

  Pesss Zara.
  Klavyeyi de degistim artk ingilizce yazarim vatsaptan sana.

 64. ALEYNA dedi ki:

  Hahahahha Zehraaa..sizin nasıl bi ilişkiniz var hahahaha
  Favori çiftim…harikasınız 😀 :

 65. Zehra dedi ki:

  Ya. Bende onun tüm mesajlarina “YEMEZLER ASKIM” diye cvp yaziyorum.
  Bu arada artik Emin’in cenazesine siz de davetlisiniz diye yaziyor.

 66. ALEYNA dedi ki:

  Ohaa bu kadar da atılmaz ki..ahahaha ufak atta civcivler yesin…hahahahah 😀 😀 :DD
  Napsın seviyor işte..komik çocuk 😀

 67. Zehra dedi ki:

  Tabi ki hayir.
  Bu arada Emincim.
  OH OH OH OH
  CANIMA DA DEGSIN.
  OH OH OH OH
  BU DA SANA GELSIN.
  Nasil?
  Hahahahaha.

 68. ALEYNA dedi ki:

  Hahahahahha seni mi izliyor??? 😀
  Tabi bizim hızımıza yetişilir mi?? 😉

 69. Zehra dedi ki:

  Zaten öyle yapiyorum da.
  Sabahdan beri komadayim, felç oldum, doktor bacagimi kesme karari aldi, yok efendim doktor 3 saat içinde sevgiliniz gelmezse öle bilirsiniz dedi bana. Diye 10 tane mesaj çekti.

 70. Zehra dedi ki:

  Tesekkür ederim.
  Bu arada Eminde bizim yazilara bakiyormus.
  Bu ne hiz?
  Diye mesaj çekti.
  Size yetismek için sayfayi defalarca yeniliyorum dedi.

 71. ALEYNA dedi ki:

  Şükür..iyi olmasına sevindim..))
  Bak bak sen Emin beylere bak..))hahaha..))
  Zehracım sende 2gün ilgiyi çek üzerinden..bak bakalım hemen nasıl taburcu olmak isteyecek..)) hahah 😀

 72. ALEYNA dedi ki:

  Anladım cnm..))cnm şu an o klavyeni sildim..yenisini indirince koyarım..))sen seviyorsan koyarım 😀

 73. Zehra dedi ki:

  Enisteniz çok iyi.
  Hâtda turp gibi ama taburcu olmak istemiyor.
  Yok efendim basinda da bir kiriklik varmista, yok cam basinda saklanmista, parmaklari kirilmista bir sürü bahane.

 74. Zehra dedi ki:

  Aleyna.
  Sen adinin sonuna yildizlar filan ekliyordun ne oldu?
  Ben onlari çok seviyordum.

 75. ALEYNA dedi ki:

  Ee cnm napıyorsun..)) eniştemiz nasıl oldu??..))

 76. Zehra dedi ki:

  Su an bir az parmakda problem var tableti kullanamiyorum. Ama sonra söz yazarim.

 77. ALEYNA dedi ki:

  Sağol cnm..))
  Tmm sende yaz..şarkı sözlerini..))

 78. Zehra dedi ki:

  Tmm canim problem yok. Bende süper bir müzik dinledim.
  Bir azdan onunda sözlerini yazarim ama anlasilmaz ki. Rusca o.
  Çok efsane bir eser.
  Bu arada senin yazdigin sarkida güzelmis.
  Ellerine saglik.

 79. ALEYNA dedi ki:

  Pardon cnm..whpdan msj geldide..ona bakdımm..))

 80. ALEYNA dedi ki:

  Hava buz üşütüm aç kapıyı
  Ellerin ısıtsın yanağımı
  Hani bir film izlemişdik ya..
  Mutlu sonlu aşklı meşkli
  Öyle keçirelim bu kışı
  Aşıkmıdır aşkın tek zanlısı
  Suçlu günah mı..yoksa günahkar mı..
  Hani o gün buluşmuşduk yaa siyah bi beren vardı..
  Gittim aldım aynısını…
  Hadi yolla kalbini..gelsin öpsün kalbimi..
  Daha yaklaş.. evet biraz cesaret..
  Bu bizde var elbet bilmiyor muyuz ki 😉
  (Güliz ayla-Gelsin öpsün )kalbimi

 81. Zehra dedi ki:

  ALLAH’IM benim gözlerim bozulmadi ki?
  Niye ben Aleynayi burada göremiyorummm???

 82. Zehra dedi ki:

  Oh çok iyi oldu.
  Seni burada beklemekten agac oldum.

 83. ALEYNA dedi ki:

  Hep iyi ol Tylla ablam..bende şükür iyim..
  Zehracım geldim canısı..)) 😀

 84. Zehra dedi ki:

  Tesekkür ederim Tylla’cim.
  Bu sarkilar benim en favori sarkilarim.
  Hep dinlerim onlari.

 85. Zehra dedi ki:

  Aylin Coskun&HANDE YENER MANZARA

  Bu mu askin sen yorumu?
  Bozuk “y” kromozomu
  Söylüyorum yüzüne, yapmam dedikodunu.

  Valla bana bisey olmaz, dünya ip ben cambaz.
  Dengem hiç bozulmaz, öyle de kalsin.

  Yazarim ben kitabini da vermiyorum sana renk
  Ilk kez sevdaya, gelmedi kalbim denk.

  Valla bana bisey olmaz, sen suçlu ben cambaz
  Ama bu kalp uslanmaz, öyle de kalsin.

  Burdan manzara farkli
  Sen suçlu ben hakli.
  Tam giderken geri döndüm
  Resmi anca, simdi gördüm.

 86. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Aynur Aleyna ben iyiyim canlarim cok sukur sizler nasilsiniz…Aynur kirmizi elbise icin tsk ederim cnm..
  Bende aksam burda olmaya calisirim arkadaslar

  Ha bu arada Zehra guzel sarkilar yazmissin eline saglik

 87. Zehra dedi ki:

  Off bu böyle olamaz ya.
  2 dk emin ile konustum Aleyna gelmiste gitmiste.
  Gxxxxxx
  neyse ya ben bir az sarki isine bakayim.

 88. ALEYNA dedi ki:

  Kimse yok sanarım..neyse ben çıkıyorum..grşrz..))

 89. ALEYNA dedi ki:

  Zehacım eline sağlık cnm..şarkılar süper 😉

 90. ALEYNA dedi ki:

  İyi günler..))
  Aynurum..Tylla ablam..Zehracımm..))
  Nasılsınız canlar..))

 91. Zehra dedi ki:

  Ilyas Yalçintas Arzular arsiz.

  Sevdigim, kaçak baharim
  Yüzüne boyandi gece
  Topragima düstü yagmur
  Ah süzüle süzûle

  Ellerin tenimde ates
  Korkular bir adim öte
  Daglarimdan geçti rüzgar
  Çig düsüre düsüre.

  Sen bana sahit
  Durdu zaman kalbimle bir
  Ah deniz gel git
  Darmadagin yine sahil.

  Geceler aysiz arzular arsiz
  Ne yana yikilayim?
  Ona katiksiz aç, deli yüregim
  Kime yalvarayim?

  Çare sende ALLAHIM beni al
  Rahata kavusayim.
  Ince ince isliyor sevda
  Nasil kurtulayim?

 92. Zehra dedi ki:

  Simge ZATEN ASIGHIM.

  Bir bahar istiyorum yalnizca benden sana
  Beyaz çiçeklerden armagan.
  Bir masal istiyorum yalnizca sana gerçek,
  Ben anlatsam bir sen anlasan.

  Ask içinde gecelerde kaybolsak seninle,
  Uzansam tenindeki yüregine,
  Öpüssek muhabbetle kuslar gibi,
  Ismini sayiklarken.

  BIR GÜN UTANDIM,
  Sen karsimdaydin,
  Sanki çiplaktim
  Zaten asiktim.

  Yanlis anlastik
  Benden kirildin
  Sevdim uslanmam
  Zaten asigim.

  Gözlerin gülmeli hep dudaklarin öpmeli,
  Her zerren beni düsünmeli.
  Ben kiskanç bencil bir asigim kalbin bilmeli
  Kabul etmeden sevme beni.

  ASK içinde gecelerde kaybolsak seninle,
  Uzansam tenindeki yüregine
  Öpüssek muhabbetle kuslar gibi
  Ismini sa-yik-lar-ken.

  Bir gün utandim
  Sen karsimdaydin.
  Sanki çiplaktim
  Zaten asiktim.

  Yanlis anlastik
  Benden kirildin
  Sevdim uslanmam
  Zaten asigim.

 93. Zehra dedi ki:

  Off kimse yok mu harbiden?
  Bak bende aksam olamazsam kusura bakmayin haaa.
  Bir kahkaha patlatayim belki gelirler.
  Kahkaha demisken.
  Gökhan yeni gördüm her kesten en sevdigi sarkilari sormussun. Ben sana tam 3 ve ya 5 sarki yaza bilirim ve yazacagim.
  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA.

 94. Zehra dedi ki:

  Aynurcum erkencisin bu gün. Okul olmadigi için dimi?
  Bu arada Emin keyfine bakiyor. Yatiyor, konusuyor, yiyor.

 95. Zehra dedi ki:

  Ben bu diziyi sanki izlemistim ya.
  Tam çikaramadim ama.
  Pinar hanim elinize saglik.
  10 numara 5 yildiz.
  Çok güzel yazmissiniz.

  1. Pınar dedi ki:

   Saol zehracim 🙂

 96. &Aynur& dedi ki:

  gunaydinlar)))
  TYlla ablam sana hediyem kirmizi elbise)))
  gunaydin Zehra ablammm nasilsin??
  hos geldin)))
  Emin nasil iyilesiyormu??
  Pinar ablam eline saglik ozet harika))) 😉

  1. Pınar dedi ki:

   Saol Aynur dersler nasıl gidiyo cnm

   1. ❤Aynur dedi ki:

    Dersler iyi gidiyor)))
    Zeyno nasil???
    Yerim ben onu yaa ham nam nam))))

 97. Zehra dedi ki:

  Günaydin.
  Ben geldim. ALEYNA, NEREDESIN?

 98. Anonim dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım

  1. Pınar dedi ki:

   Saol anonim

 99. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Tsk Pinarcim ozet guzel cikmis

  1. Pınar dedi ki:

   Saol tylacim

 100. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Burayada ilk gelen ben oliyim

  1. Pınar dedi ki:

   Tebrikler tylacim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.