İkimizin Yerine 87. Bölüm Özeti 03 Aralık Pazartesi Fragmanı # Gehna doğum yapar.

İkimizin Yerine 87. Bölüm  03 Aralık Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Gehna kız kardeşinin düğününü durdurur ancak aniden doğum  sancıları başlar. Basant eşini hastaneye götürür. Kaliyani  ve Sumitra endişe ederler. Sumitra  Baironun  Basant’ı aramasını ister. Basant Bairona hastanede olduklarını söyler. Bairon, Kaliyani  ve Sumitra hastaneye giderler ve evi Anandi ile Jagdishe bırakırlar. Sughna, Asha’nın söyledikleri için huzursuzdur ve Vikranta anlatmayı düşünür ama Asha’ya zarar geleceğini hatırlayarak susmaya  karar verir. Vikrant ile Sughna Anandi’yi ararlar. Anandi Sugna‘ya Gehna‘yı anlatır. Sughna, endişelenmemesini, ve Gehnanın bebeği olacağını söyler. Anandi  çok sevinir ve Jagdish  ile beraber beşiği getirmeye giderler. Kaliyani  Gehna’nın ailesine yine bağırır ve torununa bir şey olursa Gehna’yı affetmeyeceğini söyler. Oğulları Kaliyani ‘yi her şeyin iyi olacağını söyleyerek teselli ederler.

 

Doktor yine Basant’tan, Gehna ve bebek arasında bir  seçim yapmasını söyler. Kaliyani  bebeği seçmesi için zorlar ama Basant, karısını seçer. Kaliyani  şok olur. Basant belgeleri imzalar ve Kaliyani  bozulur. Basant, operasyon boyunca  Gehna ile anılarını hatırlar ve karısıyla bebeğinin kurtulması için dua eder. Doktor ameliyattan sonra Basant a yaklaşır. Kaliyani , Basant’ın kararı yüzünden dışarıdadır içeri girmez. Basant oraya gelir. Kaliyani  ona kararı yüzünden tavırlıdır. Basant sevinçle şimdi bir oğlan büyük annesisin diyerek annesine müjdeyi verir. Kaliyani  çok sevinir. Sumitra Gehna’nın nasıl olduğunu sorar. Basant iyi olduğunu söyler ve herkes çok mutludur.  Kaliyani , kendini kaybetmiştir. sevincini kontrol edemez. Basant‘a sarılır ve tam bebeği görmeye gidecekken kendini tutar( Dul olduğu için) Sumitrayı içeri gönderir. Sumitra içeri girer ve hala Gehna hala kendine gelememiştir. Sumitra bebeği görür ve Gehna‘ya asla gitmeyi düşünmemesini söyler. Bebeği alarak Kaliyani ’ya gösterir. Tüm aile bebeği sever.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR  İkimizin Yerine 39. Bölüm Özeti 16 Ekim Fragmanı # Bairon Kızını Kurtarmaya Çalışıyor

Bairon, annesiyle Basant‘ın bu mutlu hallerini  görüp sevinir evi arayarak çocuklara haber verir. Anandi ile Jagdish  çok sevinir. Basant Gehna sohbet ederler ve Basant Gehna‘dan, verdiği sözü unutmasını ister. Gehna birşey söylemez üzgündür, çocuğuyla kalmak ister.  Kaliyani , torununun hayatını kurtardığı için doktora teşekkür eder ve ona para verir. Doktor Gehna’nın 2 gün daha hastanede kalmasını ister, ama Kaliyani  erken gitmek ister.Bunun üzerine doktor Gehnayı ertesi gün taburcu etmeyi kabul eder. Jagdish  ve Anandi bebeği karşılamaya hazırlanırlar. Sumitra, evde bebeği karşılar. Kaliyani  Gehna’nın bebeğini odasına götürerek dinlenmesini ister. Jagdish  ve Anandi, bebeğe hediye verir. Jagdish , kriket sopasıyla top Anandi ise bir bebek verir. Gehna,erkek bebekle ilgili  Anandi‘ye dileğini neden değiştirdiğini  sorar. Anandi,  Kaliyani ’nın mutluluğu için Kanhaji‘den bir erkek bebek vermesini istedim der. Gehna, Anandi’nin bebeğin tüm sorumluluğunu almasını ister ve Anandi kabul eder.

İkimizin Yerine 87. Bölüm Özeti 03 Aralık Pazartesi Fragmanı # Gehna doğum yapar. (13 Yorum)

 1. Hoş buldum…Aleyna ayn haklısın uzun bir aradan sonra yazmak güzel 😉 ..

 2. Hoş buldum…Abisinin gülü Bildiğin gibi abisinin gülü hep koşturmaca…Okul Allah’a şükür iyi gidiyor…Sen nasılsın? Okulun ailen nasıllar? Bende seni ve sizleri çok özledim inan❤..:)) Guljan ablam ve kraliçem tylla nasıllar…Dcye giremiyorum…O yüzden yazamıyorum…onlarıda özledim…benden kocaman selam söyle 😉

 3. İyi akşamlar..
  Pınar ablam özet icin teşekkürler:))
  ..
  Tmm Aynurum anladım..bugün instada yazdım sana..ama aktif olmadığını gördüm..cnm İnşAllah sorun çözülür:)
  ..
  Gökhan hoşgeldin..uzun bi aradan sonra..buraya yazmana sevindim:)

 4. ohaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kimler gelmisss?????
  hos geldin can parcam))abim)))
  nasilsin okul nasil gidiyor??
  eee bunca zamandir neler oldu 😀
  P inar ablam ellerin dert gormesin masallah ozetler muhtesem 😉
  her kesin mevlit kandiliniz mubarek olsun)))

 5. Selam…Aleyküm…Arkadaşlar nasılsınız?
  Mevlit kandilimiz mübarek olsun…. Hayırlı kandiller diliyorum herkese…:)))

  • Mevlit kandilin mübarek olsun…Pınar ablacım nasılsın?
   Özetler için çok teşekkürler.. Eline emeğine sağlık 🙂

    • Saol Pınar ablacım….Ben idare ediyorum…Bu aralar Allah’ın sınavlarından geçiyorum…
     Hayır daha alamadım…Arabayı bakıma verince elde avuçta ne varsa hepsi gitti….