İkimizin Yerine 86. Bölüm Özeti 02 Aralık Pazar Fragmanı # Tauji (Ramcharan) yeniden Sughnanın bebeğini öldürmek istiyor

Burak 19 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

“İkimizin Yerine 86. Bölüm 02 Aralık Pazar Günü Neler Yaşanacak?

 

Gehna üzülerek Sumitra’ya, Kaliyani ’ye verdiği laftan dolayı konuttan doğumdan sonra parçalayacağını söylüyor. Sumitra, Kaliyani ’nın laflarına aldırma diyor. Gehna,  unuttuğunu ama Kaliyani  anımsattığını söylüyor. Onları asla unutamayacağını ancak  ailesinin şerefini gözetmek için verdiği lafı yakalayacağını söylüyor. Basant konuşmaları dinler ve kafası karışır. SughnaVikrant ’ı beklerken Tauji ona süt veriyor. Sugna, Vikrant ’ın ona armağan ettiği walkmani mahzende yaşayan Asha‘ya uzatır. Asha ona teşekkür ediyor. Asha Tauji’ninRamcharan tasarısını anlatmak istiyor ama konuttan atılmaktan dolayı korkarak kararsız ediyor. Tauji oraya gelir ve Sughnanın ile ne konuştuklarını soruyor, Asha‘yı konuşmaması için korkutur. Walkmani görünce kırar ve Asha’yı uyarır. Sumitra, eşine Gehna’nın doğumdan sonra  gideceğini söylüyor. Bairon, çocuğunu vazgeçip gidemez, ağabeyim çok değişti, diyor. Bairon, gitmeyeceğini söyleyerek Sumitra‘yı avuntu ediyor.

Basant yine Bairon ve Sumitranın  konuşmanın son bölümünü duyar ve kalbi kırılır.  Gehnanın onunla mutlu olmadığını düşünür ve sözünü tutmak için evde kaldığını zannederek yanlış anlar. Basant onu kaybetmek istemaz ancak onu nasıl durduracağını da bilmiyordur. Gehnaya düzgün davranmadığıını düşünerek, geçmişteki tüm davranışlarını hatırlar veonu nasıl durduracağını düşünerek ağlar. Basant ve Gehna‘nın birbirine karşı hisleri vardır ama birbirlerine açıklayamazlar. Ertesi sabah Basant, Niranjan‘ın harmonisini  temizler. Gehna nedenini sorar ve Basant, Niranjan’ın  bugün geleceğini ve harmoniyi alacağını söyler. Anandi Niranjan’ın geldiğini söyler ve Basant onu odasına getirmesini ister. Basanta o sırada bir telefon gelir ve odadan çıkar. Gehna Niranjan ile konuşurlar Gehna Niranjana kendisine iyi bakmadığını söyler. Basant aniden Niranjan’ın Gehna‘nın sesi hakkında söylediklerini hatırlar ve kendi içinde bir şeyleri açığa kavuşturur. Sughna yine Asha’ya tatlı verir. Jagdish ve Anandi Kaliyaniyi kızdırırlar.

Anandi Sumitra’ya Niranjan için bir şeyler hazırladığını  söyler. Sumitra, Niranjanın Gehnanın odasında olduğu için endişelidir ancak Kaliyani  evde olmadığı için rahatlar. Kaliyani  eve gelir. Basant‘a seslenir ve Sumitra gerilir. Sumitra’ya arabanın bozulduğunu ve mabede gidemediğini söyler. Basant Kaliyani ’yı görünce şaşırır. Onu  geri göndermeye çalışırlar ancak Kaliyani  biraz dinlendikten sonra gitmek istediğini söyler. Kaliyani , Anandi’nin elindeki tepsiyii görür. Anandi Niranjan‘dan diyecekken Sumitra araya girerek Gehna‘ya yemek götüreceğini söyler. Basant, Sumitra’yı bir dosya alma bahanesiyle odasına gönderir ve  Sumitra, Niranjan’ı odada  tutmaya çalışır. Niranjan, gitmeye karar verir ancak Sumitra onu durdurur. Gehna Niranjan’dan ilahi söylemesini ister ancak Sumitra onu yine  durdurur ve Kaliyani nın evde oldduğunu söyler. Kaliyani  Sumitra‘ya seslenir ve Gehna’nın odasına ilerler. Sumitra tam Kaliyani  odaya girerken odadan çıkar. Dosyayı Kaliyani ’ya verir ve onun odaya girmesine engel olur. Niranjan ve  Gehna şaşırır. Niranjan daha sonra Gehnaya bakar ve Gehna rahatsız olur.

Niranjan,  Kaliyani ’nın onu istemediğini bildiğini söyler. Basant’ın ısrarıyla geldiğini belirtir. Sumitra ondan özür diler ama Niranjan kendisinin dikkat etmesi gerektiğini söyler ve ayrılır. Gehna konuşmaları üst kattan izler. Tauji yemek yiyordur. Trisha, Vikrant  ile Madan’ın işi olduğunu, bu yüzden yemeğe katılamayacaklarını söyler. Bir doktor ile hemşire Madanlara gelir ve devletin onları hamile kadınları  muayene etmek için gönderdiğini söylerler. Trişa onları Sugna’nın odasına götürür. Asha, Tauji’nin hemşireye gizlice para verdiğini fark eder. Doktor Sugna’yı kontrol eder. Hemoglobini düşük olduğu için Sugna‘ya iğne yapacağını söyler. Asha telaşla odaya kapısına gelir ve Sugna’yı işaretle uyarır. Sughna doktoru tam iğne yapacakken durdurur ve Vikrant  evdeyken iğne olacağını söyler.  Trişa, doktora sabah gelmelerini  Vikrant  evde olacağını söyler. Sahtekar doktor işini yapamadığı için üzülerek ayrılır.

Sughna, Asha’ya gidiyor ve neden iğne olurken kendisini yasakladığını soruyor. Asha kararsız ediyor. Sughna onu güçler. Tauji’nin bebeğini öldürmeye çalıştığını söylüyor. Sughna şok oluyor. Asha kimseye söylemesi aksi takdirde Taujinin onu konuttan kovacağını söyleyerek onu uyarır. Sughna bebeğinin  yaşamını kurtardığı için Ashaya teşekkür ediyor. Gehna’nın kız kardeşi  Gehna‘yı arıyor ve anne / babasının onu bugün evlendireceğini ancak kendisinin evlenmek istemediğini söylüyor. Gehna, Basant’a ailesinin evine götürmesini istiyor diyor. Kaliyani , bu gidişatta seyahat edemeyeceklerini söylüyor ancak eşini gözyaşları içinde gören Basant onu götürmeye karar veriyor. Kaliyani  çok kaygılanır ve çocuğa bir şey olacağından korkar.Gehna ve Basant Gehnanın ailesinin evine erişirler. Gehna evlilik ile alakalı konuşma yapmaktadır ve düğün alayını geri döndürür.

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.