İkimizin Yerine 83. Bölüm Özeti 29 Kasım Perşembe Fragmanı # Vikrantın amcası Sughnaya tuzak kurar

Burak 15 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 83. Bölüm 29 Kasım Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

 

Kaliyani tapınakta iken Mahavir gelir. Mahavir Kaliyani‘yle oğulların  seni saymıyor diyerek alay eder. Kaliyani sinirlenir. Mahavir, Kaliyaniye hayatının kalanını mabette geçireceksin, eğer para gerekirse, her zaman bana gelebilirsin diyerek alay etmeye devam eder. Sumitra, Kaliyani tapınaktan dönmediği için endişelenmiştir. Daha sonra Jagdiş ve Anandi eve gelirler. Gehna ve Sumitra onlarla konuşur .Yemek masasındalarken Kaliyani gelir ve Sumitra, yemek getirmek için sorar. Kaliyani reddeder ve odasına gider. Anandi odasına yemek götürür. Kaliyani odadan çıkmasını ister. Sumitra ve Gehna sonra odaya gelirler. Kaliyani gelinlere, çok uzun yaşamayacağını ve kalan süresini istediği gibi yaşayacağını söyler.

Ramcharan, Madan’a, Vikrant ’ı işe göndermesini ister. Madan Vikrant ’ı arar ve yarın işe gitmesini söyler. Vikrant kabul eder. Kaliyani mutfağa gelir ve kendine yemek pişirir. Sumitra, kendisinin yapacağını söylerken Kaliyani, aç mı uyumamı istiyorsunuz diyerek  laf sokar. Bairon bunu duyar. Kaliyani yemeğini alarak odasına gider. Bairon annesinin yanına gider ve evde üç gelini varken, neden yemeğini kendisinin  hazırladığını sorar. Kaliyani, onu tersler ve gönderir. Vikrant işe gitmeye hazırlanıyordur. Radha, Sughna için süt getirmiştir.Odada kimse yokken Ramcharan gelir ve süte zehir karıştırarak gider. Asha bunu görür ve şok olur. Vikrant , Radha’dan Sughna’ya iyi bakmasını isteyerek gider. Radha, Sughna’ya sütünü içip içmediğini sorar. Sughna içeceğini söyler. Radha ve Trisha mutfakta iken Sughna‘nın çığlığını duyar ve üst kata çıkarlar. Süt bardağının kırıldığını ve bir kertenkelenin öldüğünü görürler. Trisha , bu sütün zehirli olduğunu gösteriyor der. Radha şaşırır. Trisha, sütü kaynatırken içine böcekler düşmüş olabilir der. Radha, ucuz atlattıkları için mutludur. Ramcharan kızar ama yakalanmadığı için kendini şanslı hisseder. Ramcharan, Asha‘yı dışarıda görü ve kaybolması için bağırır.  Ramcharan zehir olayını düşünür ve Asha‘yı odanın dışında öfkeli olarak gördüğünü hatırlar.

Anandi, Kaliyani’ye giderek affetmesi için yalvarır ve söylediği her şeyi yapacağına yemin eder. Hatta eğitimini bile durduracağını söyler. Kaliyani Anandi‘ye tüm kitaplarını getirmesini söyler ve bir mum yakarak kitaplarını yok etmesini ister. Anandi, tereddüt eder. Kaliyani, sözlerini tutamadığı için Anandi ile alay eder. Anandi, ne dersen yaparım ama kitapları yakamayayım, istersen kitaplar sende kalsın diyerek onu ikna etmeye çalışır ancak Kaliyani ikma olmaz kararlıdır. Anandi, daha sonra mumu alır ve kitaplarını yakar. Kaliyani, Anandi‘nin sözünü tutmasına sevinir. Okuyup okumayacağını sorar. Anandi hayır der. Ramcharan Asha‘ya gelir ve kendi suçunu Asha‘ya yıkmaya çalışır. Zzehir şişesini gizlice oraya koyarak. Asha‘yı yakalamış gibi yapar. Asha, zehri sen koydun gördüm der. Ramcharan afallar. Asha suçu bana yıkmaya çalıştın der. Anandi, Kaliyani‘nın yaptıkları için Kanhaji tanrısına sitem ederek ağlar. Gehna Anandinin konuşmalarını duyar ve Kaliyani’ye gitmek ister. Ama Anandi, Kaliyani seni benim gönderdiğimi düşünür diyerek onu durdurur.

Gehna‘nın canı sıkılmıştır.  Sumitra nedenini sorar ve Gehna yorgun olduğunu söyler. Gehna Sumitra’ya duyduklarını anlatmak ister. Ancak Anandi’ye verdiği sözü hatırlar. Jagdish, Anandi’yi ev işinde çalışırken bulur. Onu ders çalışmaya götürmek ister ama Anandi, tek başına çalışması için onu tersler. Madan ve Ramcharan eve gelir. Madan, Radha’nın yemekleri servis etmeden önce tadına baktığını görür. Neden bunu yaptığını eşine sorar ve Radha sütün zehirlendiğini anlatır. Sughna’ya fazla özen göstermesi gerektiğini söyler Bairon, Kaliyaninin kimse ile konuşmamasına endişelenir. Sumitra, Jagdish’i Kaliyani’yi ikna etmeye gönderir. Jagdish gelir, işe yaramadığını söyler. Anandi üst kattan olanları izler. Madan, Ramcharan’a olanları kabul etmediğini söyler. Ramcharan, Sughna sütü içse bile, ona bir şey olmayacaktı diyerek Madan‘ı ikna etmeye çalışır. Madan bu işe karşı olduğunu söyler.

 

Sughnaya bir şey olursa Vikrant ‘ın yüzüne bakamam der, Oğlunun kendisini terk etmesinden endişelenir. Ramcharan, af diler ve Sughna’ya zarar vermemeye dikkat edeceğini söyler. Madan kabul etmez, abisinin yaptığının suç olduğunu söyleyerek ayrılır. Sumitra, Bairon’un annesiyle konuşmasını ister. Bairon, hiçbir faydası olmayacağını söyler. Basant aşağı iner ve annesinin çocuk gibi davrandığını söyler. O yemek yiyene kadar bizde hiçbir şey yemeyeceğiz der. Kaliyani gelir ve kimsenin kendisi için aç kalmasına gerek yok der.  Sumitra’dan yemeği servis etmesini söyler. Herkes çok mutlu olur. Gehna, Anandi‘nin ağladığını görür. Anandi, Kanhaji’ tanrısına teşekkür eder. Artık okuyamasa da evdeki herkesin mutlu olduğunu bildiğini söyler. Ertesi gün Anandi mutfağa gider ama Sumitra ders çalışmasını söyler. Jagdish, Anandi’ye bazı ödevler verir ve onu yapmasını ister.  Bairon Anandinin ders yapmadığını fark eder ve sebebini sorar. Anandi yorgun olduğunu söyler. Bairon eşine, Anandi’nin derslere konsantre olması için ona iş yaptırmamasını söyler.

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 83. Bölüm Özeti 29 Kasım Perşembe Fragmanı # Vikrantın amcası Sughnaya tuzak kurar” üzerine 2 yorum

  1. xanim dedi ki:

    hayirli aksamlar arkadaslarim nasilsiniz pinar hanim nasilsin ozetler guzel olmus eline saglik zehram hos geldin nasilsin cok ozledim seni oguz abim sitede yorumlari kapatmis ben cok uzuldum keski boyle olmasaydi onlara cok alismisim cok ozluyorum onlari agliyorum ya arkadaslarim benim kiymetlim ve cok deyerliler :(:(:(:(:(:(:(:( canim sinavin iyi gecmesine cok sevindim hep iyi mutlu o yorumunu okudum eminin babannesinin iyi olmasina cok sevindim hep iyi mutlu olsun sonuclarida iyi cikar INSALLAH ucaki kacirdiniz ne zaman gidicen istanbula canim arkadasim benim aleynam canim yarinda sinavlarin varmis ALLAH zihn acikliki versin basarilarin daimi oksun hayatcim canim sanada tesekkur ederim nasilsin gokhan nasil aynurum tatlim nasilsin havaya gulyan hanima coklu selamlarimi iletirsin hepinize ALLAH zihn acikliki versin basarilariniz daimi olsun aynurum sanada hayirli yolculuklar sag salim donersin iNSALLAH

    1. Pınar dedi ki:

      merhaba Xanim nasılsın asıl ben teşekkür ederim bizi takip ettiğin için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.