İkimizin Yerine 82. Bölüm Özeti 28 Kasım Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Bairon Jagdishi yatılı okula vermekten vazgeçer

Burak 14 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 82. Bölüm 28 Kasım Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

Anandi Kaliyaniye özür diler ve Kaliyani Anandi’yi affeder. Anandi mutludur ve Kaliyaniyi özlemiş olduğunu söyler ve onun ilahisini duymak ister. Kaliyani hayır der çayını yudumlar ve Anandi ona nasıl olduğunu sorar. Kaliyani iyi olduğunu söyler ve kızar Anandi ayrılır.

 

 

Radha ve Thaisa Sughna’yı geri getirmeye hazırdır ve Vikrant’ı çağırırlar. Vikrat babasının da gelip gelmeyeceğini sorar Radha, hayır işi var der. Vikrant babasıyla konuşur. Madan hala, Vikrant’a Mahavir’e hakaret ettiği ve özür dilemediği için öfkelidir. Vikrant üzgün olmadığını ve haklı olduğunu söyler. Madan çok yorgun olduğunu gelemeyeceğini söyler ve kendisini yalnız bırakmasını ister. Thausa bunu duyar. Sumitra bütün hediyeleri Sughna’ya gösterir. Jagdish  geliyor ve Sughna’dan birkaç gün daha kalmasını ister. Sughna, kardeşlik festivali için yarın gelmesini ister. Bhairon Jagdishin okul kaydını alacağını söyler ve sertifikalarını da okuldan almak istiyordur. Hepsi hayrete ve nedenini sorar. Onu yatılı okula vereceğini söyler. Anandi Bhaironun kararını değiştirmeye çalışır. Ama Bhairon bu sefer kimsenin onu durduramayacağını söyler. Vikrant Radha ve Thaiji eve dönerler. Radha, gelinini evde gördüğü için ne kadar mutlu olduğunu söyler. Vikrant Jagdish ‘i sorar, Anandi onun odasında olduğunu söyler ve Vikrant  onunla konuşmaya gider. Jagdish  ağlıyordur ve yatılı okula gitmek istemediğini söyler. Vikrant, yeni arkadaşlar edinmesinin onun için iyi olabileceğini söyler. Jagdish  mutlu değildir. Vikrant’dan babası ile konuşmasını ister, eğer onu dinlemezse, o zaman gitmeye hazır olduğunu söyler.

Vikrant Bhairon ile konuşur. Bhairon karar verdiğini söyler, orada görgü kuralları ve paranın değerini öğrenecek der. Vikrant bir ya da iki günlüğüne Jagdish ‘i cezalandırmadığını, onu ömür boyu cezalandırıldığını bu nedenle ileride ailesine karşı gelebileceğini söyler. Bhairon, Jagdish ‘i yatılı okula gönderme fikrinden vazgeçer. Hepsi mutlu olur. Anandi Jagdish ‘e gider ve onu bilgilendirir. Gelecek yılki sınav için sıkı çalışmasını ister. Bhairon gelir ve Anandi’den çok çalışmasını ister. O çok mutlu ve onun nimetlerini alır.Vikrantın amcası ve babasını , bebeğini varisleri olmayacağı için doğmadan önce Sughna’nın hamileliğini bitirmek için kışkırtır. Ramcharan bebek onların kanından değildir ve bebek büyüyünce Vikrant’a saygı göstermeyecek bu onun için bir darbe olacak ve Vikrant pişmanlık duyacak diye düşünür. Madan şaşkındır.

Sughna, Kaliyaninin Anandi’yi bağışlayarak onu eve almasına izin verdiği için çok teşekkür eder. Vikrant, Sughnanın koca evinde kendi evindeymiş gibi mutlu olacağını garanti eder. Anandi, Vikrant’a yarın da onun da kardeşlik festivali için geleceğini söyler. Bago ve Kazan Anandi’yi özler ama artık onun acı çekmediği için mutludurlar. Basanth, Gehna’nın ilaçlarını zamanında almadığından endişeleniyordur. Gehna iyi olduğunu ve hiçbir şeyin aksamadığını söyler. Basant Gehna’ya müzik öğrenmesine izin veremediği için üzgündür. Gehna ona hiçbir endişesinin olmadığını ve ona sahip olduklarından daha fazlasını verdiği için çok mutlu olduğunu söyler.Sughna Radha’ya yardım etmek için mutfağa gelir. Radha hayır der, hamileliği tamamlanmak üzereyken dinlenmesini ister. Asha oraya gelerek pirinç ister. Sughna, pilav için annesine eskiden nasıl geldiğini ve Sumitra’nın ona pilavla tatlı verdiğini hatırlar. Sughna tatlı alır ve pilavla Asha’ya gizlice verir. Asha minnettardır ve ayrılır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 82. Bölüm Özeti 28 Kasım Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Bairon Jagdishi yatılı okula vermekten vazgeçer” üzerine 4 yorum

 1. ALEYNA⏳⌛ dedi ki:

  Rica ederim Ablam:))
  Sınavım cuma ve salı:))..ders çalışıyorum işte:)
  Sen nasılsın ablam?..Zeyno nasıl?..iyisinizdir İnşAllah:))

  1. Pınar dedi ki:

   iyiyiz canım bizde ben biraz nezle grip olmuşum ayakta atlattım gibi. Kolay gelsin canım sana iyi çalışmalar

 2. ALEYNA⏳⌛ dedi ki:

  Hazır kimsede yokken..birinciliği ben kapayım 😛 😛 😛
  ..
  Pınar ablammm..ellerine sağlık özet icin teşekkürler:))
  ..
  Zehram sana diger sayfada yazdım cnm..okursun:))
  Neyse kimse yok galiba..

  1. Pınar dedi ki:

   saol aleynacım tesekkür ederim ablam sınavların nasıl cnm????

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.