İkimizin Yerine 81. Bölüm Özeti 27 Kasım Salı Fragmanı # (1. kısım) Anandi eve geri döner

Burak 13 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 81. Bölüm 27 Kasım Salı Günü Neler Yaşanacak?

 

Sumitra, Anandi’yi karşılar ve Jagya, Anandi’ye onunla gelmesini söyler, Kaliyani durmasını söyleyince ve herkesin gülümsemesi yok olur. Kaliyani , Basant’a düşmanından intikam almak için gittiğini ve Anandi’yi onunla getirdiğini ve Bhairon’u dün ağladığını ve af dilediğini sorduğunu bugün ne yaptığını sorar. Basanth bugün festival günü olduğunu, ailesinin çok fazla acı çektiğini ve her şeyi unutarak yeni bir başlangıç yapmasını ister.

 

Kaliyani , Basanta kardeşine bir şey öğretmek yerine onun dilinden konuşuyorsun der. Anandi’yi cezalandırmasının nedeninin orada olduğunu , birisini gereksiz yere cezalandırmayacağını söyler. Bhairon, Anandi’nin ailesinin Mahavir’e hizmetkar olduğu gerçeğini sakladığını söyler. Kaliyani , onu tanıdığını ve Anandi’yi geri getirmek için oraya gideceğini bildiğini söyler. Bairon Anandinin onların gelini olduğu ve sadece burada kalacağını söyler. Kaliyani tamam der, ama Anandi’nin yaşadığı evde yaşamayacağını ekler.

Sumitra hayır diyor, Kaliyani bu evin taş kökü olduğu için hiçbir yere gitmeyeceğini ve Anandinin burada kalmasına izin vermiyorsa ve Anandi’yi kabul etmek istemiyorsa, o zaman onun gelini olarak kendisinin ailesi ile evden ayrılacağını söyler. Anandi hayır der ama Sumitra her şeyi paketlemektedir. Bhairon da ayağa kalkar Basanth onu durdurur ve kardeşinin tek başına gitmesine izin vermeyeceğini söyler, eğer giderse onu da takip edeceğini söyler. Kaliyani , Basanth’a, Anandi için annesini yalnız bıraktığı söyler. Basanth Anandi için değil adalet için der. Onu burada tanrının huzuruna getirdik ve ona karşı adaletsizliği tolere etmeyeceğiz der ve evde yaşayamayacağını belirtir. Kaliyani kırılmıştır ve üzgün, umutsuz ve yalnızdır.

Anandi ona gider ve herkesi durdurmasını ister ve buradan ayrılacağını geri gelmeyeceğini söyler. Herkes gitmeye hazır olduğunda, Anandi onlara gidip Kaliyaninin burada yalnız kalmayacağını ve nasıl yalnız yaşayabileceğini söyler. Evden biri gidecekse onun kendisi olduğunu ekler. Evlerine nasıl gideceğini bildiğini söyler. Anandi ayrılırken, Kaliyani, yaşlılardan izin alması gerektiğini söyleyerek onu durdurur ve ona izin vermediğini söyler. Herkes çok mutlu olur. Kaliyani , Jagya’dan Sugna’ya gitmesini ve pag phera’yı getirmesini ve diwali kutlamaları için onunla ilgili davetlerini vermesini ve onların Lakshmi poojasından sonra gelmelerini rica etmesini ister.

Radha ve Suguna, Diwali poojası hakkında konuşuyorlardır. Bairon , Sumitra ve Jagdish oraya gelir. Suguna’yı pag phera’ya götürmek isterler. Radha onu sadece pooja için geri yollamasını ister. Sughna ve Sumitra’nın bazı anne kızı anları yaşarlar. Asha’yı görür ve onun için üzülürler. Kazan ve Bago  evde olmaktan mutlular. Kazan, evini şu andan itibaren küçük harcamalar için rehin etmeyeceğine söz verir. Koridorda, Ramcharan yaşlı tavsiyesi adına Jagya’ya bir şeyler söyler ve onunla alay eder. Vikrant onu durdurmaya çalışır. Ramcharan öfke ile gider.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.