İkimizin Yerine 80. Bölüm Özeti 26 Kasım Pazartesi Fragmanı # (1. kısım) Kaliyani Mahavir ile ilgili tüm gerçekleri ailesine anlatır

Burak 12 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 80. Bölüm 26 Kasım Pazartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Kaliyani , tapınaktan eve döner ve oğullarını ve gelinlerini salonda toplandığını görür . Bairon kızgın bir şekilde herkese dünürünün nerede olduğunu nasıl bilmediklerini sorar. Kaliyani ‘yi yaptıklarından dolayı suçlar ve Kazan’a yardım etmiş olsaydı, bütün bunlar olmazdı der. Kaliyani etkilenmez. Anandi ve ailesini önemsemediğini söyler. Bairon annesinin Jagdish ‘in karısı Anandiyi görmezden gelmesini anlayamaz. Kaliyani , artık Anandi ve Jagdishin hiçbir ilişkilerinin olmadığını söyler. Kaliyani ‘nin oğulları onun sözleri ile dehşete kapılır ve öfkelenir. Bairon , Kaliyani ‘nin kayıtsızlığıyla çok üzülmüştür. Basanth da Kaliyani ‘yi sorgular. Bairon çok kızgındır ve Kaliyani ‘ye, kalpsiz ve kör olduğu için artık onunla yaşayamayacağını söyler. Sumitra’ya eşyalarını toplayıp Jagdish ‘i almasını, gideceklerini söyler. Sumitra içeri girmeye çalışır. Basanth onları durdurur ve aceleci olmamaya ve duruşlarını tekrar gözden geçirmeye davet eder. Gehna eşini destekler.

 

Kaliyani , Basanth’a Bairon ve Sumitra’nın gitmesine izin vermesini söyler. Basantha ve Gehna’ya isterlerse gidebileceklerini kimseye ihtiyacı olmadığını söyler. Fakat ayrılmadan önce, hepsi Mahavir Singh hakkındaki gerçeği bilmeli der. Bairon , Mahavir Singh’i öfkeyle sorar. Kaliyani onun eski düşmanı ve Baaironun öz amcası olduğunu söyler. Bunu duyunca herkes şok olur. Kaliyani , Mahavirin ölen kocasının ağabeyi olduğunu söyler.Kaliyani Mahavir’in ona tecavüz etmeyi denediği ve gecenin ortasında oğulları ile kaçtığını anlatır. Bairon ve Basanth geçmişi duyunca şok olurlar. Kaliyani geçmişini anlatmaya devam eder . İyi bir hizmetçinin, Mahavirin evinden kaçmasına yardım ettiğini söyler. Mahavirin iftira atarak ertesi gün Kaliyani ‘nın tecavüzüyle komiteye şikayette bulunduğunu söyler. Kalyanin artık o evde bu iftira ile yaşamayacağını söyler. Paraya veya mülke bile ihtiyacı yoktur. Mahavire tokat atar ve Mahavir bu tokatın intikamını alacağına ant içer. Kaliyani , geçmişini anlattıktan sonra ağlar. Oğulları şok olur ve öfkeyle bakar, gelinler ise Kaliyani ‘ye sempati duyar ve onlarda ağlar. Kaliyani , çocuklarına Nagore’dan ayrıldıktan sonra yeni hayatına başlamak zorunda olduğunı söyler. Çocuklarına onu terk edebileceklerini ve yollarına devam edebileceklerini söyler. Bairon tövbe eder ve Kaliyani ‘nin ayaklarına kapanarak ağlar ve onu affetmesini ister.

 

Basanth öyküyü dinledikten sonra çok üzülür ve Mahavir’in adı kızgın bir şekilde mırıldanmaya başlar. Basanth hızlıca tüfeğini alır.  Bairon ve Kaliyani onu durdurmaya çalışırlar, ancak Basanth Mahavir’i öldürmek için aceleyle evden çıkar. Bairon  onu takip eder . Kaliyani oğullarının güvenliği için endişelenmektedir. Gelinler onu teselli ederler..Basanth Mahavir’in evine gider, onu Bairon takip ediyordur. Basanth eve ulaşır ve Mahavir e bağırır. Anandi onu duyar ve koşmaya gelir. Basanth Mahavir’e doğru yürür ve tüfeğini ona doğrultur.Mahavir onunla akıl yürütmeye çalışır, ancak Basanth dinlemeye hazır değildir. Tetiği çekmek üzereyken, Bairon gelir ve onu durdurur. Basanth ve Bairon orada Anandi görünce şok olurlar. Mahavir bu fırsatı kullanır ve Kaliyani ‘ya kötülemeye çalışır ve onun dünürlerine yardım etmediğini, çok kalpsiz olduğunu söyler. Kendisinin Kazan ve ailesiyle ilgilendiğini söyler. Bairon  Anandi’ye her şeyi anlatmasını söyler. Anandi onlara tüm hikayeyi anlatır ve Bairon şok olur ve ağlar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.