İkimizin Yerine 79. Bölüm Özeti 25 Kasım Pazar Fragmanı # (1. kısım) Jagdish nezarettedir ve Bairon Anandinin evden kovulduğunu anlar

Burak 10 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 79. Bölüm 25 Kasım Pazar Günü Neler Yaşanacak?

 

Jagdish ve diğer iki çocuk polis karakoluna getirilir. Müfettişin  birini çok feci dövdüğünü görürler ve panik yaparlar. Polis memuru onlara müfettişin kötü bir ruh halinde olduğunu söyler. Jagdish endişeli ve korkmuş  görünüyordur.  Müfettiş, çocukları daha önce uyardığını, şanssız olduklarını ve onları yakaladıklarını söyler. Jagdish’e bakar ve kim olduğunu sorar onun iyi bir aileden geldiğini düşünür. Jagdish, polis müfettişine Jetsar’dan Kalyani Devi’nin torunu olduğunu söyler. Polis müfettişi Jetsar karakolunu  arar ve bu mesajı buradaki müfettişe iletir. Çocuklar daha sonra nezarete götürülerek kilitlenirler. Evde Kaliyani ve diğerleri toplanmıştır. Makhan Singh eve gelir.Jagdishin okulda olmadığını söyler. Herkes endişeli görünüyordur. Vikrant da oraya gelir. Herkes Jagdish’in nerede olduğunu merak ederken, polis müfettişi eve gelir, ve Jagdish’in evde olup olmadığını sorar. Kaliyani okuldan dönmediğini söyler. Müfettiş, Kaliyani’ye Sümerpur’daki bazı çocukların kumar oynadığını ve Jagdishde aralarında olduğunu söyler. Herkes şok olur. Ev halkı yanlış kişi olduğunu düşünür. Gehna’nın dışındaki herkes Sumerpur’a gider.

Nezarethanede, Jagdish ile iki çocuk Ballu ve Sunder’ı hedef alırlar ve dışarı çıktıklarında onları dövmeleri için yemin ederler. Jagdish ağlamaya devam eder ve Anandi’nin Sunder hakkında doğru şeyler söylediğini düşünür, o arkadaş değil bir dolandırıdır. Anandi’ye onu dinlemediğinden dolayı özür diler. Mahavir’in evinde, Anandi Jagdish’i hatırlayarak uyanır. Onun nasıl olduğunu merak eder ve ona mektup yazmaya karar verir. Kötü durumlarını gizleyerek ve aile üyelerini sorar. Bago uyanır ve bunu görür ve kötü hisseder. Karakolda, Jagdish dövüleceği sırada sıyrılır. Ağlamaya başlar ve yalnız kalmak için yalvarır. Müfettiş, iyi bir aileye ait olduğundan ve Kalyani Devi’nin torunu olduğundan emin değildir yalan söylediğini düşünür. Jagdishi, dövmek üzere olduğu sırada Basanth ve ailesini , karakola girer. Jagdish Kaliyani’ye koşar ve ona sarılır. Kaliyani Jagdish’in torunu olduğunu doğrular. Polis, aileye Jagdish’in iskambil kağıdı ile kumar oynarken yakalandığını söyler. Sumitra duyduklarına çok sinirlenir. Kaliyani, Jagdish’ten Sumerpura nasıl geldiğini sorar. Jagdish Sunder ile geldiğini söyler. Müfettiş, diğer çocukların ne kadar kötü olduklarını, küçük çapta hırsızlık ve küçük suçlara karıştıklarını anlatır. Sumitra, daha da kızar. Basanth Jagdish’i kefaletle serbest bırakırken, Sumitra onu durdurur ve müfettişe Jagdish’i eve götürmeyeceklerini söyler. Jagdish’in yanına gider ona vurmaya başlar. Onun yüzünden, ailenin hiç görmedikleri hapishaneye gelmek zorunda kaldığını ve kardeşini bekleyen Suguna’yı bile düşünmediğini söyler. Kaliyani  Jagdish’i eve götürmeye çalışır, ancak Sumitra kesinlikle reddeder, Jagdish’e Bairon’un davranacağı gibi davrandığını söyler. Daha sonra müfettişe Jagdish’i bir gece tutmasını ve ona diğer erkeklere davrandığı gibi davranmasını ve onu dövmesini rica eder. Jagdish hücresine geri döner ve çaresizce ağlamaya devam eder.

Jagdish hücrede ağlar. Kaliyani, Sumitra’ya Jagdish’in bütün gece hücrenin içinde olmasının kendi ailelerinin onurunu kırdığını söyler. Sumitra’ya, Jagdish’i eve götürmelerini ve orada cezalandırmaları gerektiğini söyler. Basanth da Jagdish’i orada bırakmanın iyi bir fikir olmadığını düşünür, ancak Sumitra dinlemeye hazır değildir ve Jagdish’in  tüm kötü şeyleri yaparken hiçbir pişmanlık duymadığını bu yüzden çok ağır bir cezayı hak ettiğini söyler. Vikrant, Jagdish’in bir ergen olduğu ve bu tür bir cezadan etkilenebileceğini söyler. Jagdish’i eve götürmek için yalvarır. Sumitra yumuşar. Sughna, Jagdish’in onu henüz almadığı için endişeleniyordur. Birileri oraya gelir ve onlara Gehna dışındaki kimsenin evde olmadığını söyler. Herkes şaşkındır. Madan, Sughna’ya evini aramasını ve olanları öğrenmesini söyler. Sughna, Gehna ile konuşur ve Jagdish’in tutuklandığını öğrenir. Sughna şok olur ve bunu evdekilere söyler.  Ramcharan kötü ağızlı bir şekilde konuşmaya başlar  Kaliyani’nin ailesinin çok ucuz olduklarını ve onurlarını korumakla ilgilenmediklerini söyler. Sughna ağlamaya başlar ve içeri girer.

Eve dönerken Basanth, Jagdish’i bu kadar çok sorun çıkardığı için azarla . Kaliyani’yi Jagdish’i şımartmak ve onu bozmakla suçlar. Kaliyani, evde Jagdish’i nasıl sevdiğini herkese göstereceğini söyler. Vikrant, onları durdurup önce Jagdish’in hikayesini dinlemelerini söyler. Anandi, başının dertte olduğunu hissettiği Jagdish’i güvende tutması için tanrı’ya dua eder. Radha Sughna’ya gelir ve Ramcharanın sözleri hakkında kendisini kötü hissetmemesini söyler. Sughna bunun hakkında rahatsız olmadığını söyler ama Jagdish hakkında endişeleniyordur. Radha onu teselli eder. Kaliyani ve aile eve döner. Gehna’nın biriyle konuştuğunu duyarlar. Herkes Bairon’u merdivenlerden aşağı inerken görür. Bairon Jagdish’e öfkeyle bakar. Herkes, Jagdish’in üzerine yürüyen ve ona güvenini yitirdiğini söyleyen Bairon’u görünce için şok olur. Jagdish üzgün olduğunu ve bir daha hata yapamayacağını söyler. Bairon ilk kez oluyorsa hata olduğunu, ikincisinde cezalandırılması gereken bir suç olduğunu söyler. Herkesin ona sunduğu tüm sevgi ve  özgürlüğün onu şımarttığını söyleyerek Jagdish’i azarlar. Jagdish son bir şans için yalvarır, ama Bairon dinlemeyi hazır değildir . Jagdish ona her şeyi anlatacağını söyler.

 

Daha sonra herkese Sunder ve onun beyin yıkamasını, ondan oyun oynamak için nasıl para çaldığını, sınıfı nasıl yalan söyleyerek astıklarını ve , onun sınav kağıtlarını nasıl aldığını anlatır. Anandi’nin birkaç kez Sunder’le arkadaş olmaması için onu uyardığını, ancak kendisinin onu dinlemediğini de ekler. Bütün bunları duyunca herkes şok olur. Bairon donakalır ve Jagdish’e hemen yatılı okula göndereceğini söyler. Jagdish tekrar ağlamaya başlar ve Bairon’a yalvarır. Evdekilerden Bairon’u durdurmasını ister. Kaliyani, Bairon ile birlikte olduğunu ve Jagdish’in kesinlikle gönderilmesi gerektiğini söyler. Jagdish yenilmiş hisseder. Bairon, Jagdishe odasına çıkıp ertesi gün yatılı okula gideceği için toplanmasını söyler. Jagdish ayrıldıktan sonra Kaliyani, Jagdish’i gerçekten gönderip göndermeyeceğini Bairon’a sorar. Bairon, fikrini değiştirmeyeceğini söyler. Jagdish’i bozduğu için Kaliyani’yi suçlar. Ayrıca ona hiç kimsenin Jagdish’i affetmemesini söyler ve odasına gider. Bairon Jagdish’in kötü davranışları hakkında delirir ve iyi bir çocuk olan Anandi’yi över. Daha sonra Anandi sorar ve Sumitra’nın ona anne babasının yanında olduğunu söyler. Ağlamaya başlar ve Bairon meselenin ne olduğunu sorar. Sumitra, Kaliyani’nin Anandi’yi evden kovduğunu anlatır ve Bairon şok olur.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 79. Bölüm Özeti 25 Kasım Pazar Fragmanı # (1. kısım) Jagdish nezarettedir ve Bairon Anandinin evden kovulduğunu anlar” üzerine 31 yorum

 1. ˙·٠•●Hayat Okyanus ●•٠·˙ dedi ki:

  Hayırlı Sabahlar Herkese.
  Rica ederim. Cnm Arkadaşım kardeşim ❤ iyi yapıyorsun,cnm benim. Yazmayarak sen çalış ee tabi ki doğal olarak yorgun olacaksın, sen yeterki iyi ol bana yeter. Yazmasan da olur cnm. Aklın bende kalmasın dediğim gibi sınavlar daha önemli. Sana iyi çalışmalar kuzum. Ve sınavlarında başarılar diliyorum. Umarım istediğin gibi olur. Herşey kendine iyi bak kendine dikkat et. Aleykümselam cnm söylerim hemen başım gözüm üstüne 😉 Allaha emanet ol görüşürüz. Seni çok seviyorum kardeşim öptüm çok❤ Benden Zeynep’e selam söyle onada başarılar diliyorum.))

 2. ˙·٠•●Hayat Okyanus ●•٠·˙ dedi ki:

  Yorumlarım çıkmıyor:(((

 3. Hayat Okyanus dedi ki:

  YORUMUM ÇIKMIYOR. PINAR ABLA

 4. ALEYNA⏳⌛ dedi ki:

  Hayat kardeşim..az önce Zeynoyla konuşdum..canımın içi..ben bu hafta yazamıycağım yaa..bu hafta full doluyum..her gün arkadaşlarla toplanıp ders çalışacağız..bide üstüne akşamda ders çalışacağım..e doğal olarak akşamada yorgun olucağım için yazamıycağım..neyse kardeşim..1hafta sonra görüşürüz İnşAllah:))
  Bu arada Gökhana da benden selam söylersin..
  Neyse kardeşim iyi geceler:))

 5. ALEYNA⏳⌛ dedi ki:

  Hayat canım kardeşim❤..güzel dileklerin için sağol meleğim❤..İnşAllah birtanem..valla zor bi sınav olucak..iyi hazırlanmam lazım..o yüzden arı gibi durmadan ders çalışıyorum 😛 😀
  Anlayışın için sağol birtanem:))
  Bu hafta full doluyum..yazamıycağım..ama sen geldin ya..ara sıra kısada olsa yazmaya çalışırım:)
  Tamam kardeşim sen uyu dinlen..iyi geceler Allah rahatlık versin..grşrz İnşAllah:))seni seviyorum kardesim:)))

 6. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Arkadaşlarım üzgünüm. Bugün olamıyacam aniden uyku bastırdı. İyi geceler tatlı rüyalar Allah rahatlık versin.❤

 7. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Canımın içi Kardeşim Aleyna❤❤❤ hoş buldum birtanem ❤ ya sende hoşgeldin sefalar getirdin.❤❤❤ can parçam. İnan bende seni sizleri çok özledim. Bir türlü yazamadım işte. Ya öyle mi? Sınavlarında başarılar dilerim kuzum. İnşAllah istediğin gibi geçer zorlanmadan. ❤ ❤ ❤ Senin yazmanda beni mutlu etti şuan. Canım benim seni bekletmişim ya özür dilerim. Yemek yiyordum da 😛 tamam kardeşim sen çalış ama fazla. Yormama şartıyla sen sınavlarına çalış aklın bende kalmadın birtanem nasıl olsa buradayım. Yazmasanda hiç sorun değil en önemlisi sınavlarına çalışman. Ahh ahh canım benim seni çok seviyorum. Seni çok öptüm görüşürüz. İnşAllah❤❤❤

 8. ALEYNA⏳⌛ dedi ki:

  Hayat canım kardeşim..ben şu an çıkıyorum..inan şu an ders çalısıyorum..bi sürü çözülecek sorular var..akşama 10gibi mutlaka gelmeye çalışırım ama..
  Hadi grşrz İnşAllah..
  Yarından itibaren yazamaya bilirim ama..sen geldin ya kardesim inan cokk mutlu ettin beni..seni cookkk özlemişim❤❤

 9. ALEYNA⏳⌛ dedi ki:

  AMA BEN ŞU AN AĞLAYACAĞIM:(((((((
  Hayaaaaaaaat canım kardeşimmmm❤❤❤❤hoşgeldin sefalar getirdin…canımın içi gülen suratımmmm..
  Birtanem ben sınavlar yüzünden bi süre yazamıyacaktım..ama sen geldin yaa..inan su an çokkk mutlu oldum:))))

 10. ALEYNA⌛⏳ dedi ki:

  Hayırlı akşamlar Xanımcım:))
  Sağol birtanem..sende hep iyi ol:))
  İşin baya zor dimi?..anladığım kadarıyla zorlanıyorsun..canım benim işinde sana başarılar diliyorum..Allah kolaylık versin cnm..
  Evet ya birtanem..sınavlarım zor olduğu icin bi süre yazamıycağım..bu cuma ve haftaya salı sınavlarım var..tüm günlerimi ders çalışmakla geçiriceğim:))
  Allah razı olsun Xanımcım..güzel dileklerin için:))bende seni ve sizi cok özlüyceğim..
  Hadi ben çıkıyorum..haftaya görüşmek dileğile..kendinize çok iyi bakın..grşrz İnşAllah:)))
  Herkese iyi geceler:))

 11. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Evet ya site bomboş olmuş. Ama ben geldim 😀 😀

 12. Hayat Okyanus♡♡♡ dedi ki:

  Selam Arkadaşlar.)))
  Aleyna kardeşim hayırlı uğurlu olsun. Kuzum abinin adına çok çok sevindim ya ne güzel Allah bir yastıkta kocatsın İnşAllah. Küçük küçük sinancıklar nasip etsin.
  Songüller nasip etsin İnşAllah. Oyy canım benim ya ne eğlenceli geçmiş. Hem mutlu oldum hem çok güldüm kahve olayına intikam başarılıyla tamamlanmıştır desene 😀 😀

  Xanım işe başlamışsın ya hayırlı uğurlu olsun. Canım benim Herşey gönlünce olsun.)))

  Hava canım nasılsın? 😉

  Pınar ablam nasılsın? Bu aralar çok yoğunsun, kendini fazla yorma;) zeynebimizi çok öptüm.

  POZİTİF öğrencim. Nasılsın? Ne zamandır yoksun merak ettim seni.

  1. Pınar dedi ki:

   merhaba hayatcım birz üşütmüşüm nezle grip sorma sen nasılsın

 13. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar arkadaslar aleynam canim benim hos buldum ve iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende cok iyim evdeydim bu gun pazar gunuydu dinlendim yarin ise INSALLAH canim derslerinde ALLAH zihn acikliki versin basarilarin daimi olsun bu zorlu sinavlarin sonuclari INSALLAH iyi olucak icini ferah tut dualarim hep seninlen haber verdiyin icin sag olasin cok ozluycem seni :))

 14. ALEYNA⏳⌛ dedi ki:

  Havacım..Aynuruma söyle sorun değil birtanem:))anlıyorum:))
  ..
  Xanımcım hoşgeldin cnm..sağol birtanem şükür iyim sen nasılsın?..
  Teşekkürler birtanem:))..evet yengemin intikamı çok güzel olmuş..en güzel intikam bu olsa gerek 😀
  Derslerim iyi gidiyor cnm..haftaya 2 zor sınavım var..ona hazırlanıyorum işte..
  Ha bide canlar..ben yarından itibaren 1 hafta gibi süre yazamıycağım..malum sınav ders çalışmam lazım:))

 15. xanim dedi ki:

  gunaydin arkadaslarim nasilsiniz ben geldim pinar hanim ozetler muhtesem olmus yorumunu okudum iyi olmaniza cok sevindim hep iyi mutlu olun kendinize cok dikkat edin bende cok iyim aleynam canimin ici evet islerim baya yogun bu gun evdeyim pazar gunleri evde oluyorum bu gun konusuruz iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol yengenin intikami cok guzel olmus guldurdun beni ve hayirli ugurlu olsun mutluluklari huzurlari daimi olsun INSALLAH derslerin nasil gidiyor tatlim havacim canim nasilsin ben tylami aynurumu cok ozledim gulyan hanimada coklu selamimi sevdiyimi soylerrsin ailenizlen bol bereketli huzurlu pazarlar dilerim :)))

  1. Pınar dedi ki:

   mwrhaba xanim nasılsın tesekkür ederim

 16. HAVA dedi ki:

  Aleyna Aynur buraya girmekte zorlanıyor senden özür diliyor gelemediği için

 17. HAVA dedi ki:

  Tamam canım sana da iyi geceler

 18. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⌛⏳ dedi ki:

  Aynen Hava..eski günleri güzeldi..çok özledim yaa off:((
  Kısa süreliğine böyleyiz..bi kaç güne eski modumuza döneriz ya 😉
  Neyse Havacım..zaten bende ders çalışıyorum..yarın ola hayır ola:))
  Hadi iyi geceler cnm:))

 19. HAVA dedi ki:

  İnşallah Aleyna ya eski günler güzeldi ya
  Şimdi hiç girmek istemiyorum bomboş site

 20. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⌛⏳ dedi ki:

  Aynen Hava..site eskisi gibi değil 😐
  Sanki terk edilmiş..bomboş ev gibi 😐
  Dağılmışız gibi..Tylla ablamla diger sitede konusuyoruz ama:))..bi türlü giremiyor ki buraya:((
  Guljan ablamda öyle:((
  Aynurumda herhalde dersleri yüzünden yazamıyordur:((
  Zehra,Bengisu kayıp oldular sanki..
  Xanımda işleri baya yoğun..
  Gökhan desen..tl sorunu yaşıyor hala off:(((( zaten oda şu sıralar baya yoğun:(((
  Offf yaaaaa..İnşAllah eski halimize döneriz..

 21. HAVA dedi ki:

  Sanki değil baya sesiz olmuş kimse kalmamış

 22. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⌛⏳ dedi ki:

  Yaa site sanki sessizliğe bürünmüş 😐
  Valla bize nazar değmiş 😐

 23. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ⌛⏳⏰⛔❌ dedi ki:

  İyi akşamlar:))
  ..
  Hahah evet Havacım 😀 yengemin intikamı..cok acımasız oldu 😛 evet cnm güzel ve eğlenceli geçti şükür:)…güzel dileklerin için sağol birtanem:))
  Yok Hava düğün henüz konuşulmadı..ama abim nisan ayı gibi düşünüyor 😀
  Bakalım hayırlısı..valla bana kalsa hemen düğün olsun istiyorum 😀 ama tabi büyükler karar verecek:)

 24. HAVA dedi ki:

  Herkese iyi akşamlar

  Aleyna abin dün çok güzel lezzetler tatmış Yengenin intikamı güzel olmuş ama mutlu son olmuş İsteme güzel ve eğlenceli geçmiş Bir ömür yeni çiftimize mutlululuklar Düğün yakın bir tarih mi yoksa daha var mı

 25. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Günaydın..hayırlı sabahlar:))
  Pınar ablamm..özet icin teşekkürler..)
  ..
  Xanım canım Hoşgeldin..sağol birtanem..çok teşekkürler..amin İnşAllah:))
  İyim cnm..sen nasılın?..
  Havacım dün aksam sende yazmışsın..çok teşekkürler birtanem:))
  ..
  Canlar öncelikle dün kız isteme benim açımdan çok eğlenceli gecti 😀
  Valla abim o kadar heyecanlıydı ki anlatamam 😀 elleri buz kesmişdi resmen 😀
  Yengem desen..o kadar heyecanlı değildi bide kırmızı rengde elbise giymiş..MaşAllah çok güzel olmuşdu..esmer olduğu içinde kırmızı renk çok güzel yakışmışdı:))
  Annemde heyecanlıydı ama..babam ve ben çok rahattık 😛
  İşte asıl önemlisi..kahve faslı olduğu zaman..abim kahveyi ağır çekimlerde içmeye başladığı zaman bende o anı kaçırırmıyım hiç..hemen videoya aldım 😉 artık yengem kahveye..ne harika lezzetler kattıysa..abim yutkunmakda zorlandı 😀 en komik yani..abim o an yengeme baktı..yengemde kısık bi sesle..içilecek o kahve dediği an gülmekden kendimi alamadım 😀 annemde hemen beni dürttü 😀
  E tabi abim haketti..yengeme öyle evlenme teklifi yaparsa..yengemde böyle intikam alır işte 😀
  Neysee..sonra yüzükler fln takıldı işte..yani anlayacağınız dün çok güzel gecti:))

  1. Pınar dedi ki:

   merhaba aleynam tesekkür ederim nsılsın

 26. Reyhan dedi ki:

  Günaydın umud

 27. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım

  1. Pınar dedi ki:

   saol umut ben tesekkür ederim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.