İkimizin Yerine 77. Bölüm Özeti 23 Kasım Cuma Fragmanı # (1. kısım) Kazan bacaklarını ameliyat olmazsa kaybedecektir.

Burak 09 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 77. Bölüm 23 Kasım Cuma Günü Neler Yaşanacak?

 

Kaliyani’nin ailesi, Madan ve Ramcharan ile bu konuda mutlu bir şekilde konuşur. Kaliyani, Basanth’dan Baironu aramasını ister. Kaliyani Bairona Sughna’nın Madan tarafından kabul edildiğini söyler. Bairon Madan ile konuşur ve fikrini değiştirdiği için ona teşekkür eder. Bir hafta içinde geri döneceğini söyler. Pandit, gaunası (evlilik töreni )için en iyi zamanın ertesi gün olduğunu, aksi takdirde bir ay beklemek zorunda kalacaklarını söyler. Bundan sonra herkes ne yapacağına şaşırır. Kaliyani, Madana  karar verecek ve onları arayacaklarını söyler. Aile, Sughna’nın gauna’sının Bairon olmadan nasıl yapabileceğini merak eder. Sughna, babasının gauna’sında bulunmadan Vikrant’ın evine gitmeyi reddeder. Kaliyani, Sumitra’ya Bairon’u aramasını söyler. Sumitra onu arar ve ona problemi anlatır. Bairon, orada olmayı çok istemesine rağmen, onsuz devam etmelerini söyler. Sughna ile konuşur ve ertesi gün gauna’yı kabul etmesi için ikna eder.Vikrant ertesi gün dönme sözü ile evine gider.

Bago ve Kazan, kaderlerini lanetler ve 15.000 rupi için nasıl bulacaklarını  merak ederler. Bago, müdürle konuşmaya karar verir. Yöneticiye gider ve durumlarını açıklar. Ağlar ve borç para ister. Kazan ve kendisinin tüm hayatları boyunca çalışacağını ve krediyi geri ödeyeceklerini vaat eder. Müdür, ertesi gün Mumbai’ye gideceğini ve para için Bago’nun Anandi’yi ona satması gerektiğini öne sürer. Bago, yöneticinin önerisini duyunca şok geçirir ve iğrenir. Onu herkesin önünde tokatlar ve bağırır. Yönetici çok kızar ve onu kovar. Supervisor, müdürün kendisi ile misafir evinde görüşmek istediğini söylemek için kulubeye gelirr. Müdür supervisora Kazan ve ailesinden derhal kurtulmasını söyler. Bazı kadınlar Bago’yu teselli eder ve ona doğrudan patronla konuşmasını söylerler.Patronun iyi bir adam olduğunu ve onlara yardımcı olabileceğini belirtirler.

Anandi’nin annesinin inşaatın büyük patronunu görmeye gider. Patronun Mahavir Singh olduğu ortaya çıkar. Anandi’nin annesi şok olur. Anandi’nin annesi tarafından tokatlanan adam Mahavir Singh’e, Anandi’nin annesinin kendisine kötü bir gözle baktığını söyler. Annesinin annesi burada kalamayacağını söyler ve ayrılır. Mahavir Singh onu durdurmaya çalışır, ama o gider. Mahavir Singh daha sonra inşaatın sorumluluğunu üstlenen adama gerçeği sorar. Sonunda Mahavir Singh’e, müdürün Anandi’yi almak istediğini öğrenir. Madan Singh’in karısı düşünceli bir şekilde yatakta yatıyordur. Madan Singh ona yemesini söyler ve ısrar eder. Sonra birisi onu beslemeye çalışır. Bu kişi Vikrantdır. Radha Vikrantı görünce mutlu olur. Vikrant, annesine neden zehir içtiğini sorar. Sonra Madan Singh karısına, Vikrantın burada olduğunu ve artık yemek yemesini söyler ayrıca Sugna’nın yarın geleceğini de ekler. Madan Singh Radhaya Sugna’nın gelişine hazırlanmasını söyler. Radha Madan’a hem oğlunun hem de gelinine sahip olduğu için yeni bir hayata başladığını söyler. Vikrant daha sonra annesini besler.

Anandi’nin ailesi gitmeye zorlanır. Ama birisi içeri girip onlara biraz para verir. Paranın 15.000 rupi olduğu ortaya çıkar. Sonra Mahavir Singh onları görmeye gelir ve Kazanı hastaneye götürmelerini söyler. Bago Mahavir’e topraklarını çaldığını ve ondan bir şey istemediğini söyler. Mahavir topraklarını geri vermeyi düşündüğünü ancak Kalayani ile ilgili akraba olduğunu öğrenince kızarak fikrini değiştirdiğini söyler. Mahavir onlara parayı almak için acele etmediğini ve Kazanı tedavi ettirmelerini söyler. Onlara kendi evinde iş vererek parayı geri ödeyeceklerini söyler. Ardından, Anandi’nin ailesinin topraklarını geri sorarak yanlış bir şey yapmadığını ve  Kalayani’nin Jagdish’i de cezalandırması gerektiğini söyler.

Anandi’nin annesi daha sonra doktorun ameliyatla ilgili söylediklerini düşünür. Kazana Mahavir’ın parayı verdiğini söyler. Kazan bunu reddeder ve karısına Anadi’nin akrabalarından nasıl para alabileceğini sorar? Bago Mahavir Singh’in daimi çalışanları olacağını söyler. Anandi’nin annesi kocasına her şeyi yapacağını söyler, ancak kocasının hayat boyu özürlü olmasına tahammül edemeyeceğini söyler Kaliyani Makhan’a para verir ve evi dekore etmelerini ister. Basant ayrılıyor ve Sugna’nın gaunası için hazırlanmak zorunda olduğunu söyler. Sumitra ve Gehna, odalarına mücevher takarlar. Sumitra Gehna’ya gergin olduğunu söyler ve gauna bittiğinde sevineceğini söyler. Gehna, Sumitra’ya her şeyin yoluna gireceğini ve Sughna’nın yaşamı boyunca sorunlarla karşılaştığını, şimdi ise herhangi bir sorunla karşılaşmayacağını söyler. Kaliyani gelir ve Sughna’nın gaunası için hazırlık yapar. Sonra Sumitra, Kaliyaniye Anandi ve ailesi için Bilaria’ya bir mesaj göndermesi gerektiğini söyler. Kaliyani Sumitra’ya, artık Anandi ile akraba olmadıklarını söyler. Akraba olmadıkları kişileri gaunaya davet etmeyin der.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.