İkimizin Yerine 76. Bölüm Özeti 22 Kasım Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Vikrantın annesi Radha intihar eder.

Burak 08 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 76. Bölüm 22 Kasım Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

 

Bago ateşi yüksek olduğu için işe gidemez. Yönetici onları arar ve Kazan’a tembel insanlar olduklarını söyleyerek bağırır. Onları kulübelerinden atmakla tehdit eder. Anandi yöneticiye gider ve onu gün boyu işe almasını talep eder. Yönetici küçük olduğundan , Anandiyi işe almak istemez ama Anandi işleri yapabileceği konusunda güvence verir. Yönetici, onu bir günlüğüne işe almayı kabul eder ve ona çimentoyu bir yerden almak ve elekten geçirmek gibi küçük işleri yapmasını söyler. Anandi başındaki bir tepsi ile çimentoyu taşımaya başlar. Ağırlık altında mücadele eder ve düşer. Supervisor oraya gelir ve işini yapamaması için ona bağırır. Yönetici oraya gelir ve bir gün için  parasını sunar eve gitmesini ister. Anandi bir şans daha vermesi için yalvarır. Yönetici kabul eder. Anandi kalkar ve çimentoyu bu sefer taşır. İşçiler onun için üzülüyordur.

Bu arada, Kazan Anandi’yi aramaya başlar ve çalıştığını görünce şok olur. Onu durdurmaya çalışırken düşer. Anandi oraya gelir ve ona yardım eder. Kazan, çalışmayı bırakıp eve geri gelmesini ister, ancak Anandi sadece bir günlüğüne çalışacağını ve daha sonra Bago’nun çalışabileceğini söyleyerek reddeder. Kazana onu durdurmaması için yemin eder. Kazan çok üzülür. Günün sonunda, yönetici herkesin imzasını alır ve para verir. Anandi, daha az para aldığını fark eder. Kağıtları imzalamayı redder. Supervisor onu hiçbir şey ödememekle tehdit eder, bu yüzden Anandi parasını alır ve ayrılır. Bago, Anandi’yi sorar ve Kazan onun çalıştığını anlatır. Bago çok üzülür ve Anandi’yi almaya gider. Anandi, ailesi için ilaçlarla birlikte gelir. Ailesi utanır ve çok üzülür. Bago, Anandi’nin kolundaki bazı yaraları görür ve  ağlamaya başlar. Anandi, ebeveynleriyle birlikte olduğu sürece mutlu olduğunu söyler.

 

Madan, Ramcharan ve Mahavir, Mahavirin köyün Sarpançı olması adına önceden kutlamalarda kendilerini şımartırlar. Madan Mahavir’e neden Kaliyani’nin düşmanı olduğunu sorar. Mahavir, Madana işine bakmasını vve sadece onun emeğinin meyvesinin tadını çıkarması gerektiğini söyler. Bir adam koşarak gelir ve onlara bir hükümetin mevcut komitenin dağıtılmasıiçin emir verildiğini söyler. Adamlar şok oldu. Mahavir bu haberin doğru olup olmadığını öğrenmek için hükümetle iletişim kurar vedoğru olduğunu anlar. Ramcharan, birisinin bu haberi Kaliyani’ye sızdırdığını söyler. Madan, Radha’ya bakar ve o mu sızdırdı diye merak eder. Basanth gelir ve Kaliyani’ye Gehna’yı doktora götüreceğini söyler. Kaliyani, tüm doktorların kötülük yaptığını söyleyerek fikrini değiştirmeye çalışır. Basanth Gehna’ya söz verdiğini söyler. Kaliyani, düşüncelerinin artık kimse için önemli olmadığını söyleyerek guruldanır. Gehna Kaliyani’nin nimetlerini ayrılmadan önce alır. Sumitra da onun nimetlerini almaya çalışır ama Kaliyani uzaklaşır.

 

Vikrant, aş erdiği için Sughnaya biraz helva yapar. Sughna duygulanır ve mutlu bir şekilde yer. Vikrant ona başka ne istediğini sorar. Sughna, Vikrant’ın ebeveynleriyle birlikte yaşamak ve onlara hizmet etmek ve bir aile olmak istediğini söyler. Vikrant, babasının fikrini değiştirene kadar bunun mümkün olmadığını söyler. Madanın evinde Madan, Radha’yı planını Vikrant’a sızdırmakla suçlayarak bağırır. Radha, Vikrant’a bunu anlattığını ve gerektiğinde tekrar yapacağını kabul eder. Yine eşinden tüm bu acılığı bırakmasını ve Vikrant’ı özlediğini kabul etmesini ister. Madan, Vikrant için bir şey hissettiğini tamamen reddeder. Radha, Vikrant’ı affetmesini ve Sughna’yı kabul etmesini söyler. Madan, bunu yapacağına ölmeyi tercih ettiğini söyler ve öfkeyle ayrılır. Radha, eşinin kötü planlarında başarılı olmasına asla izin vermeyeceğini söyler. İyi bir eş olduğu gibi iyi bir anne olmaya da yemin eder. Daha sonra, kocasıyla oğlu arasında seçim yapmak zorunda kaldığı için böyle bir yaşamı yaşanmaya değmez bulur. Bir böcek ilacı şişesi bulur ve içindekileri aniden yutar. Trisha Radha’ya koşar ve yardım çağırır. Madan ve Ramcharan oraya varırlar ve Radha’nın zehir içtiğini anlarlar. Radha bilincini kaybeder ve Madan panik yapar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 76. Bölüm Özeti 22 Kasım Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Vikrantın annesi Radha intihar eder.” üzerine 12 yorum

 1. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Sağol Pınar ablam..Allah razı olsun:):)
  ..
  Hayırlı akşamlar Aynurum:)..sağol birtanem Amin İnşAllah:))
  Tuzlu kahvesiz kız istememi olur 😉 tabi olucak 😀
  Aleykümselam Aynurum:))
  Tmm birtanem..grsrz İnşAllah:)

 2. &Aynur& dedi ki:

  hayirli aksamlar:):):)
  nAilsiniz))
  iyinizdir insallah))
  PInar ablam masallah cok hizlisiniz ozetler harika)))
  bu gun HAyat ablam beni instadan buldu konusuyoruz ablamla:):):)
  her kese selamlari var))))
  her zamanki gibi yazip kacicam))) cok yorgunum haaa birde Aleyna ablam hayirli olsun)) mutluluklar dilerim abine) insallah bir omur mutlu olular)) yarin kiz isteme var tuzlu kahve olsun baaak :D:D
  hayirlisiyla))
  canlar kacdim))

 3. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Rica ederim Pınar ablam..sükür iyim..sen nasılsın?..küçük Zeynomuz nasıl?:))

  1. Pınar dedi ki:

   İyiyim aleynacim siz iyi oldukça ben daha iyi oluyorum…

 4. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Günaydın canlar:))
  ..
  Pınar ablam..ellerine sağlık..özet için teşekkürler:)
  ..
  Merhaba Hafsa:)

  1. Pınar dedi ki:

   Saol aleynacim teşekkür ederim nslsn

 5. hafsa dedi ki:

  merhaba

 6. hafsa dedi ki:

  kördüğüm kadar güzel değil

 7. Umut dedi ki:

  Günaydın teşekkürler Pınar ablacım

  1. Pınar dedi ki:

   Günaydın umutcum

 8. Pınar dedi ki:

  Herkese Günaydın…

  1. Pınar dedi ki:

   Xanim yeni işe başlamışsın hayırlı olsun kolay gelsin cnm iyi çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.