İkimizin Yerine 75. Bölüm Özeti 21 Kasım Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Sumitra Kaliyani’ye karşı çıkar.

Burak 07 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 75. Bölüm 21 Kasım Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

Bago , Kazan’a kendilerini geçindirecek paraları olmadığını söyler. Kazan yaralandığı için çaresiz hisseder ve hemen iş bulamaz. Bago  kendisinin çalışmasını önerir. Khajan sert bir şekilde reddeder, ancak Bago  onu ikna eder. Onların ihtiyaçlarının onurlarından çok daha büyük olduğunu söyler. Anandi bütün bunları görür ve ebeveynlerini test etmeyi bırakması için Tanrı’ya dua eder. Ertesi gün Bago  iş arar ama işe onu işe almaktan utanırlar çünkü Kazan’ın karısı, çiftçiler arasında çok saygı duyuluyordur.  Bago gelir evde kederlenir. Kazan evi ve köyü terk edip yeni bir yere gitmeyi ve yeniden başlamayı önerir. Bago  isteksizce hemfikir olur. Gece bütün eşyalarını paketlerler. Bago  ve Kazan uyur ve evdeki mutlu anılarını hatırlar ve ağlarlar. Sabah, Anandi Govind ve Krişna’ya gider ve onlara ayrılacaklarını anlatırlar. İkisi de Kazan’ın evine gelir ve vedalaşırlar. Bago  bir şeyi hatırlar ve evin içinde koşar, o Anandi’yi bulur ve Anandini için ilk adımlarını attığı ve ilk kez konuştuğu yeri hatırlar. Kazan oraya gelir ve ona gitmesini söyler. Üçü de vedalaşırlar.  Köylüler onların istedikleri zaman geri dönmelerini teklif ederler. Jagdish sınavlarda başarılı olur. Sundera kendisine soru kağıdı verdiği için teşekkür eder. Sunder ona bir sonraki günün kopyasını verir ve onu film izlemeye gitmeleri  söyler. İlk başta Jagdish reddeder ve sonunda kabul eder. İkisi  ayrılırlar.

Madan Sing ve Ramcharan Sing, tüm komite üyelerini sarpanç olmadan eve götürür ve onları Mahavir Singh’i komiteye dahil etmeleri  ve  oy hakkına sahip olması için  ikna etmeye çalışır. Üyeler bunun hakkında düşünmeye karar verir ve biraz zaman isterler. Madan , bu konunun gizli tutmasını talep eder. Radha Bütün sohbeti dinler ve üzgündür .  Radha herkes gittikten sonra Madanı öfkesinden vazgeçirmeye çalışır. Madan bunu kabul etmeye istekli değildir. Radha  yalvarır ve Sughna ‘nın gerçekten güzel bir kız olduğu için onu kabul etmesini ister. Madan Sughna ‘yı ya da ailesini asla kabul etmeyeceğini söyler ve ayrılır.

 

Sunder, Jagdishi  R rated (17 yaş sınırlı şiddet içeren film) bir filme götürür. Bekçi girmelerine izin vermeyi reddeder. Sunder, Jagdishden para alır ve bekçiye rüşvet verir. Sonunda bekçi çocukların içeri girmesine izin verir. Anandi ve ailesi yeni bir şehre giderler. Kazan inşaat işlerine girmek için bir kişiye için  yalvarır ancak  Kazan’ın sağlıksız halini görünce adam reddederler. Bago  daha sonra  Kazanin yerine işe kendisinin alınması için kişileri ikna eder. Anandi de çalışmayı teklif eder ama ailesi onu durdurur. Adam Kazanlara yaşayacakları küçük bir çamur kulübesi verir. Anandi koca evindeki ihtişamlı hayatı hatırlar ve ebeveynleri için kötü hisseder. Üzerinde sinemadan  geri dönüş yolunda Sunder, filmi mutlu bir şekilde anlatır. Jagya’nın filmden hoşlanmadığını söyler. Anandi’nin bu tür bir filmi izlediklerini öğrenmesinden korkuyordur.  Sunder, Jagdishi zevk almasını söyleyerek memnun etmeye çalışır. Anandi olmadığı için özgür olduğunu söyler ama Jagdish onu geri getireceğini söyler. Otobüs durağında Basanth  Jagdishi görür ve cipiyle durur. Sunder kaçar ve Basanth Jagdishi yakalar. Basant nerede olduğunu ve sınavları olduğu halde neden bu kadar uzağa geldiğini bilmek ister. Jagdish hiçbir şey söylemez. Basanth onu eve götürür.

O esnada evde herkes Jagdish için zamanında eve gelmediğinden endişelenmiştir. Makhan Singh, Jagdishin arkadaşlarının evlerinde olmadığını söyleyerek eve gelir. Kaliyani, Ananda’ye Jagdishi şımarttığı için kötü söz söyler. Tam o sırada Basanth Jagdish ile döner ve herkese Jagdishi uzaklarda sokakta  bulduğunu söyler. Kaliyani delirir ve yine Anandiyi hedef alır. Sumitra’ya oğlunu umursamadığını ve Anandi ile boşa zaman harcadığını söyler. Sumitra kızar. Jagdishi  sağa sola sarsar ve Anandi mi sana yalan söylemeyi okulunu asmayı öğretti diye sorar. Jagdishi her zaman Anandinin başının belaya girmesine sebep olması ile ve Anandinin evden gitmesinin sorumlusu olması ile suçlar.  Kaliyani, Sumitra’ya söylediklerini düşün der ve daha sonra Anandi’yi tekrar lanetlemeye başlar. Sumitra, Kaliyaniye durması için bağırır. Kaliyani ve aile Sumitra’ya şokla bakarken Sumitra Kaliyani’ye Anandi’ye küfretmeyi  bırakmasını söyler. O her zaman masumdu, Kaliyani onu sebepsiz yere evden gönderdi der. Kaliyani Sumitra’ya susması için bağırır ama Sumitra çok geç olduğunu söyler. Kaliyani Anandi’ye hiç bir kusuru yokken sürekli işkence yaparken sustuğunu, ama artık susmayacağını söyler. Kendisinin Anandi’nin annesi olduğunu ve artık kimsenin Anandiye kötü söz söylemesine tahammül edemeyeceğini söyler öfkeyle içeri girer.

Kaliyani Sumitra’nın bu davranışına şok olur ve yine Anandinin, tüm aile üzerinde kötü bir etki yarattığı söyler. Kaliyani Bairon ile konuşacağını söyler. O ayrıldıktan sonra, Sughna  tekrar tekrar hata yaptığı için Jagdishe bağırır. Onun eylemlerinin aileyi kötü şekilde  etkilediğini söyler. Vikrant Sughna ‘yı durdurur ve Jagdishi içeri alır. Gehna üzgün görünüyordur. Geceleyin, Anandi uyurken, Bago  kızını tam doyuramadığı için ağlıyordur. Her iki ebeveyn de hayal kırıklıklarını ortadan kaldırır ve  işlerin iyileşeceğini umut ederler.

 

 

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.