İkimizin Yerine 71. Bölüm Özeti 17 Kasım Cumartesi Fragmanı # (1. kısım) Bago ve Kazan Anandiyi affetmesi için yalvarırlar.

Burak 04 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 71. Bölüm  17 Kasım Cumartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Anandi’nin ailesi, Anandiden neler olduğunu anlatmasını ister . Anandi ağlamaya devam eder ve bir şey söylemez. Govind’ın karısı, onlara Anandi’ye işkence etmemelerini ve Kazanın Kaliyanileri aramasını ve nler olduğunu öğrenmesini tavsiye eder. Bago Anandi’yi içeri alır. Kazan ve Govind Kaliyaniyi ararlar. Kaliyani telefona cevap verir. Kazan, Kaliyani’ya ne olduğunu sorar. Kaliyani, Anandi’yi kalıcı olarak evden gönderdiğini, onun birçok hatasını affettiğini ancak sınırları aştığını söyler. Anandi sonsuza kadar anne evinde kalabilir der. Kazan başka bir şey sormadan , Kaliyani telefonu kapatır. Kazan eve gelir ve ne olduğunu bilmek ister. Anandi onlara herşeyi anlatır. Anandi, Kazandan Kaliyani’yla onu affetmesi için konuşmasını ister ve annesinin onun affetmesi için ağlar. Bago, Anandi’nin yanlış bir şey yapmadığını söyler. Govind’ın karısı, Kaliyani’nın adaletsizliğine kızar ve Kazan ve Bago’ya Kaliyani’yla konuşmalarını söyler. Bago, Kaliyani’nın Anandi’yi hiç sevmediğini ve onu cezalandırmak için fırsat kolladığını söyler. Bago Kaliyaninin Anandiye defalarca hakaret ettiğini, kendisinin Anandi’nin mutluluğunu düşünerek sessiz kaldığını söyler. Anandi’nin neden bu kadar küçük bir hata yüzünden işkence gördüğü hakkında Kaliyani ile konuşmak ister. Govind’ın karısı Bago’ya heyecanlanmamasını ve Kaliyani ile sakin bir şekilde konuşmasını söyler.

Kazan ve Bago Kaliyanilere gelir. Kaliyaninin Anandi’yi affetmesini isterler. Sumitra da onlara katılır ve Anandi’yi affetmesi için Kaliyani’ye yalvarırlar. Kaliyani Sumitrata bağırır ve ona Baironun Anandi’nin kötü davranışlarını teşvik ettiğini söyler. Bago delirir. Kaliyani’ya Jagdishin eşit derecede suçlu olduğunu neden Anandinin tek başına cezalandırıldığını sorar Kaliyani bunu duyduğunda çok sinirlenir. Kazan ve Bago’ya biraz daha hakaret eder ve Anandi’yi Jagdishin iyi davranışlarını manipüle etmek ve bozmakla suçlar. Anandi ve ailesine tüm ilişkilerini bitirdiğini söyler. Herkes bütün duyduklarına şok olur.

Kaliyani, Kazan ve Bago’ya ilişkilerini bitirdiğini ve onlara evine bir daha asla gelmemelerini söyleyer. Makhan Singh’e (hizmetçi) tekrar içeri girmelerine izin vermememesini ekler. Bago, Kaliyani’nın ayaklarına kapanır ve Anandi’yi affetmesi ve onu sorguladığı için kendisini affetmesi için ona yalvarır. Kaliyani, merhamet etmez ve son kararı olduğunu söyler.Bago, ağlayan Sumitraya yalvarmaya başlar ve, Kaliyani’yı sorgulamasından dolayı kendisini suçlu hisseder. Jagdish Bagoyu teselli eder.  Kazan, Basanta yalvarır. Basant kendisini çaresiz hisseder ve gözyaşlarıyla onların sabırlı olmalarını ister ve biraz zaman geçtikten sonra Kaliyani ile konuşmayı deyeceğini söyler. Kazan, Bagoyu alarak gitmek ister. Jagdish, onlara Anandi’ye iyi bakmasını ve Bairon ile gelerek Anandi’yi geri alacağını söyler. Sughna Jagdishi teselli eder. Sumitra Anandi’yi koruyamayacağı için kötü hisseder ve çaresizlikten ağlar. Jagdish tüm bunları duyar. Kaliyani’nın odasına fırlar ve kendisinin her şeyden sorumlu olduğunu neden Anandi’yi cezalandırdığını sorar. Kaliyani ona bağırır ve ona işine bakmasını söyler. Gitmesini için onu artık sevmemesiyle tehdit eder. Jagdish ona evi terk edeceğini ve insanların sebepsiz yere cezalandırıldığı yerde kalmak istemediğini söyler ve gider. Kaliyani onu takip eder.

Basant ve Vikrant, Anandi’nin kalamayacağı yerde kalmayacağını söyleyen Jagdishi durdurmayı başarır. Kaliyani oraya gelir ve Anandi’nin asla geri dönmeyeceğini söyler. Jagdish, Kaliyani’ye çok acımasız olduğunu ve onunla asla konuşmayacağını söyler. Kaliyani üzülür. Vikrant Jagdishi içeri alır. Basant, kendisini dinlemeye hazır olmayan Kaliyani ile konuşmaya çalışır. Ona gazabının sebebini sormak ister, ama o ayrılır cevap vermez. Eve dönerken, Bago Anandi’nin geleceği için endişelenir. Kazan ona sabırlı olmasını söyler. Govind ve karısı Kazan ve Bago’nun Kaliyani’yı ikna etmede başarılı olduğunu umarlar, aksi takdirde Anandi’nin hayatı cehennem olacak diye düşünürler. (Govind’in kız kardeşi koca evinden baba evine gönderildi ve çok sayıda insanın alay konusu olduğu için acı çekti. Sonunda intihar etti. )Anandi bütün bunları hatırlar ve çok üzülür.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.