İkimizin Yerine 65. Bölüm Özeti 11 Kasım Pazar Fragmanı # (1. kısım) Vikrant çalışmaya başlar

Burak 02 Kas 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 65. Bölüm 11 Kasım Pazar Günü Neler Yaşanacak?

 

Sunder ve Jagdish okuldan kaçmaya çalışırlar ancak müdür sınıfa gelir ve gitmelerine izin vermez. Müdür öğrencilere sınava çalışmaları söyler. Sugna Vikrantın gömleğinin düğmesini diker. O esnada Vikrant odaya gelir ve bu durum çok hoşuna gider. Sughnanın eline bir tomar para verir ve bu paranın onun ilk maaşı olduğunu söyler. Anandi para elinde şaşa kalır. Anandi odasından çıkar  Biaronun odasına çalışmak için gider. Kaliyani Anandinin odasına girer ve onu bulamaz. Daha sonra Baironun odasına gelir ve Anandiyi orada görür. Anandiye çay getirmesini söyler. Sumitra ben yaparım anne der. Kaliyani Anandinin getirmesini ister ve gider.(Anandinin ders çalışmasını istemediğiden)  BAiron annesine yaptıkları için kızar.

 

Vikrant Sughnanın odasına gelir ve verdiği paradan biraz alarak çıkar. O esnada Sughna Vikrantın odada dosyasını unuttuğunu fark eder ve arkasından ismiyle Vikranta seslenir. Bu Vikrantın hoşuna gider ancak KAliyani Sughnaya kocasına ismiyle seslenmemesini söyler. Jagdish sınavlarında başarılı olamamaktan endişe duyar.Sunder Jagdishi öğretmene götürür ve Jagdish sınıfın en iyisi olmak istiyor ancak aile meseleleri yüzünden çalışamadı der.Öğretmen  eğer Jagdish 10000 rupi verirse onu sınıfın birincisi yaparım der. Jagdish şok olur. Bu parayı nasıl bulurum der. Öğretmen ailesinin zengin olduğunu onun için problem olmayacağını söyler. Öğretmen gider ve Jagdish parayı nasıl ayarlayacağım diyerek yakınır.

Vikrant elinde hediyelerle salona gelir ve herkese hediye aldığını söyler. Kaliyaniye gümüş bir paan kutusu almıştır. Kaliyani çok mutlu olur. Anandiye bilezik almıştır ve Anandi çok heyecanlanır. Sughnaya ise yeni bir kaset çalar almıştır. Sughna kaset çaları almaya tereddüt eder ancak Bairon almasını söyler ve Sughna hediyeyi alır. Daha sonra eve Madan Singhin bir hizmetçi  elinde bir zarfla eve gelir. Vikrant zarfı açar ve içinden para ve bir mektup çıkar. Basant zarfı hızlıca alır ve Vikrant okuyamadan sesli bir şekilde kendisi okur. Mektupta Kaliyaniler için  Vikrantın adi işlerde çalışmasına gerek olmadığı ve babası olarak Madanın hayatta olduğunu söyler. Eğer daha fazla paraya ihtiyacı olursa  göndereceğini belirtir. Madan hakaret ettiği için Basant üzülür. Kaliyani Vikrantı ayak  işlerine pazara göndermemeliydim der. Bairon Vikranta parayı geri göndermesini söyler. Vikrant reddeder ve kendisi halledeğini söyler.Babasının yaptığı prestij sarsıcı hareketlerden etkilenmediğini söyler.

Madanlarda Radha bazı kıyafetleri tamir etmektedir. Vikrant eve gelir ve parayı geri verir. Radha oğluna köle gibi çalışmaması için bağırır bundan babasının onurunun etkileneceğini söyler. Vikrant kendi ayakları üzerinde durabileceğini söyler. Annesine çok pahalı olmasa da kendi parasını kazanarak aldığı hediyeyi (sariyi) verir. Bunu sevgi ile aldığını söyler. Aannesine kendisine inanmasını söyler ve gider. Radha sariye sarılarak ağlar ve oğlunun dönmesini umar.

 

Ertesi sabah Sughna odayı temizlerken kaset çaları açmaya çalışır ancak yanlış tuşa basar. Daha sonra Vikrant gelerek ona yardımcı olur ve bir kaset takarak kaset çaları açmasını öğretir. Sughna güler. Kaset çalar çalışmaya başlar ancak garip sesler gelir. Vikrant onu tamir etmeye çalışırken Sughna gülmeye başlar ve bu kaset çalar bozuk, satıcı sana bozuk kaset çalar satmış der. Vikrant da güler ve kasetçaların Sughnayı güldürmesinden memnun kalmıştır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 65. Bölüm Özeti 11 Kasım Pazar Fragmanı # (1. kısım) Vikrant çalışmaya başlar” üzerine 1 yorum

  1. xanim dedi ki:

    pinar hanim ozet guzel olmus eline yureyine saglik :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.