İkimizin Yerine 64. Bölüm Özeti 10 Kasım Cumartesi Fragmanı # Vikrant Sughnaya kıyafet alır ancak Sughna giymek istemez.

İkimizin Yerine 64. Bölüm 10 Kasım Cumartesi Günü Neler Yaşanacak?

 

Jagdish Anandiye sigara içtiğini kimseye söylememesi konusunda tehdit eder. Anandi Sumitraya söyleyeceği konusunda ısrar eder. Jagdish Anandinin kolunu burkarak onu yatağa iter.Amamdi acı ile ağlamaya başlar. Jagdishe kızarak onun ödevlerini bir daha yapmayacağını ve ona nazik davranmayacağını söyler. O esnada Kaliyani oradan geçiyordur ve konuşmaları duyar. Anandiye kocasına saygısız konuşmalatı için bağırır. Anandi tekrar ağlamaya başlar. Kaliyai Jagdishe yaklaşır ve sene sonunda Anandiyi geçmesini söyler. Jagdisg yakalanmadığı için sevinir. Kıyafetlerini değiştirir ve dişlerini fırçalayarak sigara ile ilgili kanıtları yok eder. Kazan ve Govind ürünlerin fiyatlarının artmasını beklemektedir. Bu sayede Kazan ürünlerini iyi bir fiyata satarak borcunu ödemeyi ummaktadır. Vikrant pazardan Anandiye Kanhanın idolünü alır. Ayrıca Sughna için de bir kıyafet almıştır. Giymesi için Sughnaya yaklaşır ancak Sughna yatakta  uyuyakalmıştır.

Jagdish Anandiden özür dile ancak Anandi daha sakinleşmemiştir. Anandi Jagdishe bir daha sigara içmemesini söyler. Jagdish kabul eder ve bir daha sigara içmeyeceğim der. Anandi bütün bu olanların sorumlusu olarak Sunderı görmektedir ve onunla arkadaşlık etmemesini söyler. Jagdish huysuzluk yapar ve Sunderin arkadaşı olduğunu söyler.Anandi kızar ve Jagdish ile barışmaz. Sabah Sughna uyanmıştır ve kıyafeti görür. Vikrant yanına  gelerek kıyafeti giymesini ister. Sughna kıyafeti fırlatır ve arkasını döner. Vikrant neden böyle davrandığını sorar. Sughna kendisine iyi davranmasına gerek olmadığını söyler.Sevgi göstermemesini ister. Vikrantın ailesini incittiğini ve olanların sorumlusu olarak kendisini gördüğünü söyler. Vikrant her şeyi Sughnanın iyiliği için yaptığını anlatmak ister ancak Sughna dinlemez ve onu affetmeyeceğini söyler.

Kaliyani ve oğulları Vikrant işe öğle yemeği masasındadır. Anandi Jagdishe servis yapmayı reddeder. Bairon çocukların kavga ettiğini düşünür ve güler. Yemekte Kaliyani ve Vikrant iş konuşurlar. Daha sonra kadınlar yemeğe oturur.Kadınlar yemekte eşlerinin tabaklarından yemek yemektedirler. Sughna kendisine yeni bir tabak alır ve temiz tabaktan  yemek yemeye başlar. Kaliyani bunu görür Sughnaya bağırır ve kocasının tabağından yemesini söyler. Bu şekilde kocanla olan bağının artacağını ve adetlerini bunu gerektirdiğini söyler. Sughna nenesini görmezden gelir ve yeni tabağa servis yapar. Kaliyani onu durdurur ve bağırır. Vikrantın tabağından yemesi için ısrar eder. Sughna bir şey yemeden masadan kalkar ve kocasının sevgisine ihtiyacı olmadığını bu adetlerin gereksiz olduğunu söyler. Vikrant bu konuşmaları duyar. Kaliyani onun için üzülür. Kaliyani Sughnanın arkasından gider ve Vikrantın yaptıkları için ona saygısızlık etmemesini söyler. Masaya dönerek kocasının tabağından yemesi için ısrar eder. Vikrant konuşmaları duyar ve Sughnayı rahatsız edecek hiçbir şeyi istemediğini söyler. Kaliyani onu bu kadar özgür bıraktığın için ileride üzüleceksin der ve gider.

Vikrant Sughnaya sadece onun mutluluğunu önemsediğini onu sevmediğini bildiğini ancak bunun umurunda olmadığını söyler. Hizmetçi gelerek Vikranta bir not verir ve vikrant okuyarak üzülür. Jagdish odasında ders çalışıyorken Sunder gelir ve ders çalışmayı bırakmasını onunla gelmesini ister. Saatini Baludan alacağını söyler. Jagdish nenesine giderek para ister. Kaliyani çok para harcadığını söylesede biraz sonra torununa 500 rupi para verir. Jagdish annesinden de 500 rupi alır. Anandi onu görür ve Jagdish parayı arkasına saklar. Anandi Sundee parayı aldığını söylerken Anandi onları görür konuşmalarını merak eder. Anandi Gehnaya Jagdishin Sunderle tanıştığından  beri derslerini çalışmadığını söyler. Sigara içtiğinden bahsetmez. Jagdishin durumunu annesine daha sonra söylemeyi düşünür. Jagdish Baluya 300 rupi vererek saatini geri alır.Çocuklar onu kumar oynaması için teşvik eder, onu kızdırırlar. Jagdish kart oynar ve bu sefer kazanır. Ancak Balu bilerek kaybetmiştir ve Jadishin tekrar oynaması için bunu yapmıştır. Vikrant babasının evine gider. Gelen notta Radha oğlunu görüşmek için eve çağrmıştır. Radha Vikranta Sughnasız eve dönmesini söyler. Vikrant Sughnayı bırakamayacağını söyler. Radaha çıldırır ve kızar. Vikrant Sughnanın eşi olduğunu annesine  söyler. Onu ailesine kabul ettirmek ister. Vikrantgider ve Madan oğlunu kendi isteği ile geldiğini düşünür. Amca Tauji Vikrantın eve döneceğini söyler.

Vikrant Sughnaya küçük bir kutu verir ve açmasını ister. Vikrant ısrarla kutuyu açtırır. Vikrant Sughnaya kardeşlik festivali için Jagdishin koluna bağlamak üzere bileklik almıştır. Sughna bundan etkilenir. Jagdish annesinin neden mutfakta sütlaç yaptığını merak eder ve yarın Kardeşlik festivali olduğunu unutmuştur. Sughnaya hediye almadığı için endişelenir ancak Sumitra Anandinin Sughnaya vermek üzere Jagdishe yaptığı kolyeyi verir. Bu  Jagdishin hoşuna gider. Sabah Sunder kolyeyi çalar. Jagdish Anandini yaptığı kolyeyi ararken Sunder yakalanmaktan korkar ve kolyeyi bulmuş gibi yapar. Kardeşlik festivali adına hediyeler verilir ve herkes çok mutlu olur. Anandi Vikranta kardeşlik bağı bağlar ve onunla kardeşlik bağı kurar. Basant yeni ilaçları Gehnaya verir ve şarkı söylemenin ona iyi geldiğinden söylemeye devam etmesini ister. Gehna mutlu olur. Kaliyani Anandi ders çalışmasın diye ona ek görevler(ayak masajı vs. )verir. Uyuyan Jagdishi kaldırarak ders çalışması yönünde teşvik eder. Vikrant müziğin bebeğe iyi geldiğini Gehnadan duyar ve Sughnaya radyo almak ister ancak parası yoktur. Satıcıya sonra vereceğini söyler. Satıcı sen bu köün en zengin ailesinin damadısın paranın lafı olma radyoyu al der. Vikrant kötü hisseder ve çalışmayı düşünür. Basant Bairon ve Kaliyaninin olduğu ortamda yemekle ilgili bir yerde çalışacağını söyler. Herkes başta karşı çıkar . Sughna bu olanları seyreder .Gehna Anandiye çalışmalarını sorar. Anandi Kaliyaninin ona ekstra iş vermesinden yakınır evde bekar olsaydım daha iyi çalışırdım der. Gehna mutfakta çalışmasını yemeği onun yapacağını söyler

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 64. Bölüm Özeti 10 Kasım Cumartesi Fragmanı # Vikrant Sughnaya kıyafet alır ancak Sughna giymek istemez. (80 Yorum)

 1. வணக்கம், இந்த மொழியில் தமிழ் மொழியில் எழுதுங்கள் என்று நினைக்கிறேன் நீங்கள் இந்தியாவிலிருந்து இருக்கிறீர்களா? பாலிகா வுடுவில் ஆர்வமாக இருக்கிறீர்களா?

 2. Hello கடல் ı think u write in this site on Tamil language Are you from India Are you interested in Balika VAdhu?

 3. Hi ⍲łℰყ Ɲ⍲ My English is not that good Site easy to find Why did you ask that? I do not understand 😀 😀

 4. Tmm Aynurum..çok teşekkürler..iyi geceler Allah rahatlık versin cnm..grşrz İnşAllah:))

 5. கடல் Hello where are you from?
  I understand your English is not good I know a little
  how did you find the site?

 6. aynurum iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol :)) aleynam canim bende odamdayim kediciyim de yanimda uzanip dinleniyorum :))

 7. Aablam yazdiklarinin hapsini cevirdim
  Tm bende cikicam gozum kirmizi olmus iyi geceler allah rahatlik versin)))

 8. Sağol ya Aynurum..cevirdiğin icin..cnm hepsini çevirsene..ne yazmış merak ettim..
  கடல் Merhaba..bey misin?..hanım mısın?..bilmiyorum ama..dilinizi anlamıyoruz 😀 ülkenizi yazsaydınız..
  Neyse ben çıktım Aynurum..

 9. Bilmiyorum ki ablam yok abim digildir o bir keresinde abimin hint dilini bildigini duydum bu hint dili digil ablam senin soyledigin dil

 10. Hmmm anladımm..sen Türkçe biliyorsun 😛
  Biliyorsun ki..senin hakkında yazdıklarımı anladın 😛
  Belkide Meriç sensin 😀
  Bide benim ismimi yazmışsın..soru işareti koymuşsun..
  Aynuru ya cnm çevirsene..iyice merak ettim bak..

 11. Ne dediğini anlamıyorum. ♪ Hangi dilde konuşuyorsun?Dilimi konuşan var mı? Diliniz Türkçe mi? Turk musun? – ne??? Her neyse, kimse beni anlamıyor. Yokum.
  Boyle yaziyor

 12. Yaaa Gökhan yoksa sen misin? 😛 😛 😛
  Sen şimdi düğündesin..yazamazsın ki 😮
  Eğer sensen..Deniz ismini mi kullandın..Deniz ismini sevdiğini biliyorum..off belkide yanlış anlamışım sen değilsin 😀
  Offfff merak ettim 😀 😀 😀 neyseeee
  Aynurum ben şimdi çıkıyorum cnm annem seslendi..sen bu gizemli kişinin yazdıklarını çevir..ben birazdan gelirim 😉

 13. எப்படியும், யாரும் என்னை புரிந்து. நான் வெளியே இருக்கிறேன்.

 14. Bak bu Denize..durmadan yazıyor 😀
  Ya sen kimsin?..dilimizi biliyor musun?acaba..biliyorsan Türkçe yazsana 😀

 15. Aynurum..dünkü yorumları okumamışım ben 😮 noldu sana cnm?? Neyin var?..anlat birtanem..
  Ha bide..sağol ya cnm..peki bu hangi dil?..ismi Deniz..hmm anladım 😀 peki diğerinde ne yazmış cnm..sana zahmet onuda çevirsene 😀
  ..
  Xanımcım napıyım..odamdayım şu an uzanıyorum..biraz ağirlık var üzerimde sanki..kendimi yorgun hissediyorum..sen napıyorsun cnm?

 16. எனக்கு புரியவில்லை நீங்கள் என்ன சொல்கிறீர்கள் என்று. 😛

 17. (Peki ya siz?
  Üzgünüm, yanlış yere yazdım.)
  o boyle yazmis yaabanci dilden ismi DEniz simdi cevirdim

 18. hayirli aksamlar havacim cok tesekkur ederim tatlim :)) anonim ayten canim kusuruma bakma yanlis anlasilma oldu bende seni tanidigima cok memnun oldum bakunun zire kendinde yasiyorum ben :))

 19. Yaa sen kimsin?..merak ettim şimdi?..bu hangi dil?..ilk kez görüyorum..
  Birazcık Gürcistan harflerine benzettim ama..yok ya o değil 😀
  Acabaa kimsin? 😛

 20. Xanımcım..Havacım..Aynurum..sağolun canlarım..çok teşekkürler..evet valla diş ağrısı çok kötü bişey 😐 insan dayanamıyor ki..ağrısı çok kötü:(
  Aynurum şimdi iyi cnm..
  ..
  Sağol Ayten..yok şimdilik sormak istediğim şeyler yok..zamanla sorarım:)) İnşAllah:))tanışdığıma memnun oldum:)
  Ha bu arada..Gökhan sana en iyi şekilde cvp verir ama..bende söyleyiyim Ceylan Gökhan için bitti ya..yani çoktaan tarih oldu..böyle..
  Tmm Ayten..fırsat bulduğun zamanlarda mutlaka yaz..bekleriz seni:)..grşrz İnşAllah:)

 21. நான் வருந்துகிறேன், நான் அதை எழுதியது தவறான இடத்தில். 😀

 22. abim hayir dun sana soyledigim kisi yuzunden uzgun digildim naska kisi benden buyuk o kisi kendisi ablam ayy neyse konuyu acdikca kotu oluyorum
  benim askima selam soyle ozledim ben askimi))
  bak aksam yazsin 😀

 23. Xanim ablam insalllah is gunun istedigin gibi gecer)) allah kolaylik versin))
  Pinar ablam eline saglik)))

 24. merhabalar))
  nasilsiniz))
  aaa anonim senmi??? hos geldin yani Ayten 😀
  nasilsin))
  ve rica etsem lutfen o kizin ismini buraya yazma tm artik o kizin abimin hayatinda bir degeri yok

 25. Hosbulduk gokhan iyiyim sen nasilsin demisdim sana babam gemide calisiyor ona gore kac ay yazamadim dun geldi bende bugun buraya yazim dedim sen napiyorsun okuyordum sen dimi okul nasil gidiyor ceylanla araniz nasil duyunun oldumu yoksa hayla tarih belli deyilmi
  Aleyna bende iyiyim cok sagol ben 16 yasindayam okuyorum azeriyim 8yasinda bir kardesim var baska ne istersen sor cevab veririm
  Hava hosbulduk bende iyiyim sen kac yasindasan
  Çok sağol Xanım mende yaxşıyam yok men yardımlı rayonundan deyilem sen meni başkasıyla sehf saldın men 2 3 ay evvel bir defe yazmisdim bura sora atam gemide isleyir deyene yaza bilmedim menimde telefonum yoxdu men bakida yasayiram sen harda yasayirsan mende cox memnun oldum seni tanidigima

 26. hayirli aksamlar aleynam sag olasin canim ya kiyamam ben sana cok gecmis olsun dis agrisi baya cok zor ALLAH yardimcin olsun

 27. hayirli aksamlar gokhan hos geldin ve bende guzel dualarin dileklerin icin cok tesekkur ederim sende hep mutlu ol arkadasinin duyunu nasil gecti rabbim seninde tum dileylerini dualarin kabul olsun INSALLAH :)))

 28. Xanim sağol senin de günlerin hep öyle geç İNŞALLAH yeni işin hayırlı olsun kendine dikkat

  Anonim sende hoş geldin iyiyim sen nasılsın

  Aleyna geçmiş diş ağrısı gerçekten çok zor

  Olsun Gökhan bende iyi akşamlar diyeyim artık

  Herkese iyi akşamlar

 29. Çok teşekkürler Xanımcım..birtanem çok geçmiş olsun:)kendine cok iyi bak:)
  Ya cnm..benimde bugün dişim feci şekilde ağrıyordu..doktora gittim 20lik dişin dedi..çekilmesi lazım dedi..doktorda dişimi çekti..kurtuldum 😀
  cnm bende..Sen anlat karadeniz..bizim hikaye..bir zamanlar çukurova..söz bu kadar:))
  ..
  Anonim Merhaba..ismin Ayten:)) sağol iyim sen nasılsın?..yok cnm..bişey değil rica ederim:))
  Ee kendinen biraz anlatsana? 😉

 30. Pınar ablacım eline emeğine sağlık…Özetler için çok teşekkürler:)) başarılarının devamını dileriz 🙂

 31. Xanım ne güzel dileklerde bulunuyorsun, çok teşekkürler:))..Allah razı olsun bir birinden kıymetli dileklerin için…Teşekkür ederim çok saol:)) Aaa 😮 öyle mi? Senin adına çok sevindim…Xanım İlk iş günün baya heyecanlı geçecek…Hayırlı uğurlu olsun…Sana bol bol kazançlar :))..Her ne dileğin var ise kabul olsun…Seni çok kutluyorum…:)) Allah bereketli kılsın İNŞALLAH..:)) Hep mutlu ol böyle, siz mutluysanız ben de mutluyum…:)) Allah kolaylıklar versin sana 😉 … Herşey gönlünce olsun…:)) Allaha emanet ol kendine iyi bak görüşürüz :))

  ANONİM yani AYTEN hoşgeldin evet evet tanıdım seni…Gözüm yollarda kaldı hoşgeldin sefalar getirdin…Nasılsın? Konuşmayalı 😀 tmm senin yazmanı bekleyeceğiz…Allaha emanet ol görüşürüz 😉 :))) Tekrar tekrar hoşgeldin 😉

 32. anonim hos geldin men yaxsiyam sen necesen men seni tanidim yardimli royonundansan deyesen men cox memnum oldum seni tanidigima memnun oldum

 33. aleynacim canim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende iyim hasta olucam qaliba benim babam abim en cok rus ingilis filmlere bakarlar annemde futbolla bakmayi seviyor bende en cok adinisenkoy dizisine bakiyordum en sevdiyim diziydi ailemde bakiyordu abim den baska erkan ve hazal ayrildi diziden bakmiyorum onlarsiz dizinin anlami yok benim icin azeri kanalimizda imtahan dizisine bakiyorum cok komik bizde pek cok turk kanallari yok bizde o kadar dizi var ki hepsi hakda bilgim var sen hangi dizilere bakiyorsun gunun nasil geciyor :))

 34. Xanim sen azerisen yeni geldin he sen mende azeriyem necesen
  Aynur nasilsin hava sende yenisen nasilsin
  Ve aleyna sen nasilsin o gun beni guzel kotu sozler demedigin ucun sagol cok sagol sen iyi kizsin benim telefonum olmadigi ucun babamin telefonundan yaziram indi cikiyorum telefonu babama vermem lazim yazaram sora
  Bide menim adim ayten
  Ama adimi yazmak istemiyorum babam gorur

 35. İyi günler:))
  ..
  Pınar ablam ellerine sağlık..özet için teşekkürler:))
  ..
  Sağol Xanımcım..çok şükür iyim..sen nasılsın?..anladım cnm..anlıyorum seni birtanem..e tabi evde kumandanın sahibi hep babalar olur:)benim babam pek dizi izlemiyor..haberleri izler..sonra kumandayı anneme ve bana devir ediyor 😀
  Abimde desen..söz dizisi dışında dizi izlemiyor..oda odasında hep bilgisayarla takılıyor..
  Ee cnm başka ne dizileri izliyorsun?

 36. gunaydin aleynam nasilsin bende sen anlat karadeniz dizisine bende bakiyorumda ama babam azeri kanallara baktiki icin bakamiyorum :))

 37. gunaydin aynurum canim benim uzme kendini rabbimin iznilen her sey duzelicek ben sana kiyamam ya bende cok iyim dunden beri hapsiriyorum qrip olucam qaliba icini ferah tut canim seni cokkkk seviyorum kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol :))

 38. gunaydin gokhan yorumunu okudum ve cok tesekkur ederim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gunun guzel gecmesine cok sevindim gunun hep guzel gecsin sinavlarin iyi gecmesine sevindim bu gun arkadasinin duy unu varmis cifte bir omur boyu mutluluklar dilerim sanada iyi eylenceler :)) evet mutluyum bi sebebi var dun hali kursuna gitdim oyretmenim bana soylediki pazartesi tam belli diyil ben calismaya basliycam aylik parami kazanicam bunun icin mutluyum sag olasin bundan sonra dahada yogun olucam siteye ara sira gelicem kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol :)))

 39. gunaydin gokhan yorumunu okudum ve cok tesekkur ederim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol gunun guzel gecmesine cok sevindim gunun hep guzel gecsin sinavlarin iyi gecmesine sevindim bu gun arkadasinin duy unu varmis cifte bir omur boyu mutluluklar dilerim sanada iyi eylenceler :))

 40. gunaydin arkadaslar nasilsiniz pinar hanim nasilsin ozetler muhtesem olmus elinize saglik havacim sanada gunaydin nasilsin tatlim ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim :)))