İkimizin Yerine 61. Bölüm Özeti 07 Kasım Çarşamba Fragmanı # Vikrant depoyu yakan babasına hesap sorar

Burak 30 Eki 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 61. Bölüm 07 Kasım Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

Vikrant Sughnanın decore edilmiş odasına doğru yürür.  Odada Sughnanın fotoğraflarını görür ve elini fotoğrafların üzerinde sevgiyle dolaştırır. Daha sonra Kanajinin (dini figür) fotoğrafını görür ve kimseyi kasten incitmek istemediğini ve her şeyi Sughnanın mutlu olması için yaptığını söyler. Bairon Vikranta  Sughna ile evlendiği için mutlu olup olmadığını sorar. Vikrant Sughna ile evlendiği için çok mutlu olduğunu söyler.Bairon tanrıya kızının mutluluğu için dua ettiğini ve tanrının ona karşılık olarak Vikrantı karşısına yolladığınını söyler. Sughna Gehna ile konuşur. Sughna Vikrantın olduğu odaya gitmeyi reddeder .Gehna  Sughnaya Virantı bir arkadaş olarak görmeyi denemesini, en azından yaptıkları için ona teşekkür etmesini söyler. Gehna onun bugün yaptıkları için sonsuza kadar ona minnettar olacağız der.

 

Jagdish bilgisayarla oynuyordur Anandi ona süt getirir. Kendi aralarında Sughna’nın bebeği olacağını fakat herkesin neden mutlu olmadığını konuşurlar. Sughna ve Vikrantın onlarla kalacağı için mutludurlar. Anandi Jagdishe sen neden Vikrant gibi benim ailemle kalamıyorsun diye sorar. Bu yüzden Jagdish ile Anandi  kavga ederler. Sughna Vikrantın  olduğu odaya gider. Vikrant onu yanına oturtur duvagını ve bandajlarını düzenler, gözyaşlarını siler. Ona hediye olarak halhal verir.  Vikrant halhalı Sughnaya takar. ikinci halkalı takarken elinden düşer ve bu şekilde Vikrant hayalinden uyanır. Sughna şimdi gerçekten Vikrantın olduğu odaya girer. Vikrant odanın çok sıcak olduğunu ve terasa giderek uyumak istediğini, isterse Sughnanın ona katılabileceğini söyler. Yalnız yukarı gelirken şemsiye getirmesini ekler.

Vikrant gitmeden evvel kızlarla ilgili şeyleri pek bilmediği ancak bu hediyeyi sevdiğini söyleyerek Sughnaya  bir kutu verir. Bu hediyeyi Sughnaya onun için dekore etmiş olduğu kendi evindeki odasında vermeyi planladığını söyler. Anne ve babası ile ilgili bir çok hayal kurduğunu bunların gerçekleşmediğini fakat Sughna ile olmaktan çok mutlu olduğunu söyler. Vikrant çıkar Suna fotoyu yatağa atarak ağlar. Kaliyani salonda salonda oğulları ile birlikteyken Vikrant gelir. Sumitra onlara çay getirir. Vikrant çayını içerken Kaliyani onun bileğindeki kırmızı ipi görür ve Sumitraya neden kolundaki kırmızı ipi  çıkartmayı hatırlatmadınız diye azarlar. Vikrant  kendisi çıkartmak ister fakat Kaliyani  onu durdurur, gidip mabedte çıkarmasını söyler. Tüm aile evdeki mabettedir. Sughna Vikrantın bileğinin bir tarafındaki kırmızı ipi tek elle çözmesi gerekiyordur. Sughna tek elle kırmızı ipi çözmeyi başarır. Sughnanın bileğindekini ise Vikrantın kendisi tek elle çözmesi gerekiyordur. Anandi çok sıkı bağladığını söyleyerek Vikrant ile dalga geçer ama Vikrant çözmeyi başarır ve Jagdish Anandi ile dalga geçer.

Rahip çifti kutsar. Tüm aile mabetten çıkarken Radhayı görür. Radha Sumitraya sen nasıl bir annesin oğlumu benden altın diyerek çok kaba sözler söyler.Vikrant annesini durdurmak ve açıklama yapmak ister. Ancak annesi onu tokatlar. Sen benim oğlum değilsin benim senin gibi bir çocuğum yok der. Radha Smitranın evinde asla mutluluk olmaması için beddua eder. Vikrant  annesi ile konuşmak ister ancak Bairon ona engel olur. Jagdish  ve arkadaşı Sunder salonda sohbet  etmektedirler. Bu esnada Gehna gelen misafirler için hediye ve para getirmiştir. Jagdishin yanından ayrılmasında fırsat bilen Sunder  gizlice elini cebine atar ve bu esnada Anandi onu görür. Jagdish arkadaşına seslenir ancak Sunder gider. Kaliyani  yeni gelen misafirlere hediye ve altın para dağıtır. Bu esnada bir adet altının eksik olduğunu fark eder ve parayı tam saymadığı için Gehnayı fırçalar. Gehna altınları tam olarak saydığını söyler.Biraz sonra  hizmetçi koşarak salona gelir ve depodaki yangından bahseder. Kaliyani yangının nasıl olduğunu düşünürken hizmetçi boş gaz yağı kutusunu gösterir. Vikrant hışımla boş gaz yağı kutusuna alıp babasının evine gider ve gaz yağı kutusunu yere fırlatır. Babasını depoyu yakmakla suçlar. Sizi ben terk ettim neden bu yüzden Sughna ve onun ailesini cezalandırıyorsunuz diye sorar. Madan depoyu gerçekten yaktığını kabul eder ve oğluna bu eve nasıl gelirsin diyerek kızar.

Madan Kaliyani ile ilgili olan düşmanlığı sona erdiren kişi olduğunu ancak Kalyani ve oğullarının değişmeyeceğini  Sughnayı kullanıp oğlunu elinden aldığını söyler. Vikrant babasını açıklama yapmaya çalışır.  Madanın Sughnanın ailesine neden sıkıntı verdiğini sorar. Madan bunun daha bir başlangıç olduğunu ve işlerin  daha da kötüleştiğini söyler.Vikrant babasını uyarır.Radha ve amca Tauji Vikrantın babasına karşı çıkmasını  azarlarlar. Madan oğluna vurarak Sughnaya hakaret eder. Vikrant babasını karısına laf söylememesi konusunda uyarır. Madan oğlu Vikranta vururken Vikrant onun elini tutar. Herkes şok olur. Vikrant her şeye sessiz kaldığını artık sessiz kalmayacağını söyleyerek çekip gider. Sughna iki aile arasındaki düşmanlığı yeniden canlandırdı İçin üzülmektedir. Sumitra onu teselli eder. Sughna annesine neden kendisini tekrar evlendirdiklerini sorar asla Pratapı unutmayacağını Vikrantı kabul edemeyeceğini söyler. Bu evlilik bizi daha da kötüye götürecek der. Sumitra her şeyin yakında düzeleceğini söyleyerek Sughnayı ikna etmeye çalışır ancak Sughna ikna olmaz.

 

 

 

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 61. Bölüm Özeti 07 Kasım Çarşamba Fragmanı # Vikrant depoyu yakan babasına hesap sorar” üzerine 25 yorum

 1. Meriç dedi ki:

  Herkese iyi geceler Allah rahatlık versin. Bende uyuyacam. Çok yoruldum bugün zorlu sıavoda atlatık muhahaha 😀 😀 hadi görüşürüz 😉 kendinize iyi bakın Selametle kalın.

 2. Meriç✊ dedi ki:

  Aynur aşkısı hoş gördüm muhahahahahaha 😀 😀 😀 😀 Teşekkürler Aynur seninde derslerinde başarılar dilerim. Allah zihin açıklığı versin Allah rahatlık versin iyi geceler:)))) Kendine iyi bak görüşürüz 😉

 3. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Aynurum yaa..sende iyice abayı yakmışsın Meriçe 😉 çok güldürdün beni cnm..Allah seni güldürsün 😀
  Tmm güzelim..iyi geceler Allah rahatlık versin..grşrz İnşAllah:)

 4. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Aaa askimmm♥♥♥ hos geldin♥♥♥
  Aaa Alinin sevgilisimi var?? Tabib kiz kiskanmisdir 😀 normal yani 😀
  Abim derslerinde basarilar)))
  allah zihin aciklihini versin))
  Canlar ben cok yorgunum iuuucam)))
  Iyi geceler allah rahatlik verrsin))

 5. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Kimse yok mu??

 6. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Xanımcım çok geçmis olsun..yaa birtanem beni boş ver öylesine iste..biraz morelsizim..
  Ee cnm napıyorsun?

 7. xanim dedi ki:

  aleynam canim sana ne oldu bende cok iyim azcikda basim agriyor birtanem benim

 8. xanim dedi ki:

  meric guzel dileklerin icin tesekkur ederim hali dokumak zor ama benim icin zor is diyil ben cok mutluyum yakinda calisicam INSALLAH

 9. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  İyi akşamlar Meriç..Hoşgeldin..ben ehh işte iyi sayılırım..sen nasılsın?
  ..
  Xanımcım birtanem..nasılsın??
  ..
  Ben şimdi ders çalışıyorum..saat 10 gibi burdayım İnşAllah..grşrz..

 10. Meriç dedi ki:

  Teşekkür ederim. Xanım tanıştığıma memnun oldum Halı kursunda sana başarılar. Xanım zor değil mi? Allah kolaylık versin sana 😉 Teşekkürler Amin. Çok saol xanım Azerbaycan’a. Selamlar sevgiler saygılar sunuyorum 🙂 tekrar tanıştığıma memnun oldum.

 11. xanim dedi ki:

  meric bu arada sana derslerinde ALLAH zihn acikliki versin basarilarin daimi olsun

 12. xanim dedi ki:

  meric hos buldum tanidigima memnun oldum hos bulduq bende kendimi tanitayim sorun diyil tabiki ismim xanim 19 yasindayim azeriyim bir tane abimde var benden bir yas buyuk okulumu bitirip universty falan okumuyorum 2 aydir hali kursuna gidiyorum

 13. Meriç dedi ki:

  Hoş gördüm. Xanım bana meriç tek de kendimi tanıtayım. ben Meriç Atan 20 yaşındayım. Anne Rizeli 😀 baba ankaralı. Ben ise Eskişehir doğumluyum. Evin tek çocuğuyum. öğrenciyim 3.sınıf.
  Sakıncası yoksa sende kendini tanıtır mısın? Tabi sorun olmasa 😀 sende hoşgeldin iyi akşamlar 😉

 14. xanim dedi ki:

  hayirli aksamlar meric bey hos geldiniz ben iyim cok sukur siz nasilsiniz evet bende yeniyim burda

 15. Meriç dedi ki:

  Kimseler daha gelmez. Ben şimdi çıkıyorum sonra gelirim 😉

 16. Meriç dedi ki:

  Net yüklemiştim de yine azaldı ah merim ah 😀 muhaha 😀 500mb kalmış zuhaha 😀

 17. Meriç dedi ki:

  Bayan atarlı nasılsın? Yani Aleyna muhahaha 😀

 18. Meriç dedi ki:

  Tylla yani cacaca hanım neredeler muhahahaha 😀

 19. Meriç dedi ki:

  Özetler için çok teşekkürler 😉 elinize sağlık.

 20. Meriç dedi ki:

  Selam xanım merhaba ✋ Kendimi tanıtayım mı? Xanım çünkü beni tanımıyorsun da 😉 nasılsın?

 21. Meriç dedi ki:

  Selam herkese 😀 iyi akşamlar
  Aynur 😀 😀 sana iyi yolculuklar. Kendine iyi bak Allaha emanet ol.
  Muhahahaha Ali insdını kapattı. Sevgilisi kıskançlık yapmış zuhahahaha 😀 😀 ama açacak bir şartla o şart sevgilisi de onun hesabından girecekmiş muhahahahaha 😀 😀

 22. xanim dedi ki:

  aynurum nasilsin ve okudum yorumunu canim sana hayirli yolculuklar yolun acik olsun kendine cok iyi bak seni cokkkk seviyorum cok optum kendine cok iyi bak ALLAHA emanet ol :))

 23. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Arkadaslar diger sayfaya not biraktim okursunuz coo optumm♥♥♥

 24. xanim dedi ki:

  gunaydin arkadaslar nasilsiniz gokhan diger sayfada yorumunu okudum iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol etkinliyin guzel gecmesine cok sevindim gunun her zaman guzel gecsin sinavinda var bu gun ALLAH zihn acikliki versin aynurum canim sende okula gidiyorsun ALLAH zihn acikliki versin halanin ogluda askerlikten gelicekmis hayirli olsun sanada hayirli yolculuklar kendinize cok iyi bakin ailenizlen mutlu neseli saglikli gunler dilerim : ) ))

 25. xanim dedi ki:

  gunaydin pinar hanimcim nasilsiniz ozetler muhtesem olmus elinize saglik ailenizlen mutlu huzurlu gunler dilerim :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.