İkimizin Yerine 60. Bölüm Özeti 06 Kasım Salı Fragmanı # Madan Sughnanın hamile olduğunu öğrenir.

İkimizin Yerine 60. Bölüm 06 Kasım Salı Günü Neler Yaşanacak?

 

Madan oğlunun istediği gibi sade bir evliliğe karar verdiğini söyler ancak kardeşi Tauji evliliğin oyun olmadığını ve  adetlerine göre mutlaka 7 turun tamamlanması gerektiğini söyler. Tauji Madana bu ritüellerin tamamının yapılması için Bairon ve ailesini ikna etmesini yoksa düğünden vazgeçeceklerini söylemesini ister. Madam Kaliyaninin yanına giderek kardeşinin tüm rituellerin hepsinin teker teker yapılmasını istediğinden bahseder. Kaliyani, Bairon ve Basant onu vazgeçirmeye çalışırlar.Madan Sughna ile konuşarak onu ikna edeceğini söyler. Kaliyani onunla konuşmamasını toplumun kuralların bu şekilde olduğunu söyler. Madan duyduklarına bir anlam veremez, şaşırır ve nedenini sorar. Kaliyani hamile bir kızın 7 tur dönmeyeceğini bilmiyor musun diye sorar. Madan şok geçirir.

Kaliyani Vikrantta her şeyi anlattığını Sughnanın hamileyken yedi turu dönmeyeceğini anlattığını söyler. Madan çok kızar.  Vikrant babasına yaklaşır. Madan  Vikranta Sughna’nın hamile olduğunu biliyor musun diye sorar. Vikrant  evet der. Herkes bunu duyar ve şok geçirir. Ev halkı bu durumun Madan tarafından bilindiğini düşünmektedir. Madan Vikrantı çok kötü tokatlar ve Sughnanın hamileliğini onlardan sakladığı için oğluna bağırır. Tauji amca Madanı kışkırtır. Madan hamile kızınızı oğluma yamamaya çalıştığınız diyerek Kaliyaniye  bağırır. Basant Madanın üzerine yürür. Kaliyani  hiçbir şeyi gizlemediğini söyler. Madanı suçlar ve sen bunu bile bile ailemi kötülemek için bu günü bekledin der. Bairon Madana konuşmak istediğini ancak Vikrantın  ona engel olduğunu söyler. Kaliyani  defalarca Vikrantın ailesinin izni olup olmadığını ve durumu bilip bilmediğini Vikranta söylediğini anlatır. Madan çok sinirlenir Kaliyani ve Sughnaya hakaret eder. Bunun üzerine Basant adamla kavga eder. Vikrant Sughna’nın hamileliğini ailesinden sakladığını herkese söyler. Sughna ise hamileliğinin ortaya çıkmasından çok utanmıştır.

Vikrant her şeyi bilerek Sughnayı eş olarak kabul ettiğini söyler ancak durumu babasına anlatmaya cüret edemediğini belirtir. Radha oğluna yakışır ve biz seni hep desteklerken sen bizi aldattın diyerek onu azarlamaya başlar. Vikrant Sughnayı her haliyle kabul ettiğini ailesinin ona karışmamasını söyler. Tauji iffetsiz bir kızı asla gelin olarak kabul edemeyeceklerini söyler. Madan tüm  ailesine evi terk etmelerini, gitmelerini söyler. Vikrant hariç herkes evden ayrılır. Madan oğlunu çağırır ancak Vikrant babasını reddeder. Vikrant  ailesinden özür diler ve Ben Sughna ile evlenmeye söz verdim ve evlenmeden gitmeyeceğim der. Madan bu koşullarda düğün yapmanın artık imkansız olduğunu söylerken Vikrant ya Sughna ile evlenirim ya da benim cesedimi götürürsünüz diyerek herkesi tehdit eder. Herkes şoktadır.

Madan Vikrant evlatlıktan reddeder eşine de bizim böyle bir oğlumuz yok. Bizim oğlumuz öldü der. Vikrant  ailesi ayrılırken ağlamaktadır. Bütün kadınlar Sughna ve ailesi hakkında dedikodu yapmaya başlarlar. Sughna bunları duyar ve ağlayarak odaya gider.  Sumitra kızını teselli etmek için peşinden koşar. Bhambari bütün misafirleri evden kovar. Kaliyani çok üzgündür. Sughna odasına gider ve ağlamaya başlar. Sughna beni hiç biriniz dinlemedi ve benim yüzümden bütün ailem şimdi acı çekecek der. Kaliyani bütün bu yaşananlardan Vikrantı sorumlu tutar. Vikrant pişman olduğunu ancak bu şekilde olacağını düşünmediğini belirtir ve Sughna ile evlenmek istediğini söyler. Bairon Vikranta  vurur ve ailesine neden gerçeği anlatmadığını sorar. Vikrant  evlenmekte ısrarcıdır. Bütün her şeye rağmen Sughna ile evlenmek istediğini tekrar söyler. Kaliyani artık Vikranta izin veremeyeceğini söyler. Basant Sarpanç ve Madhav  Kaliyaniye aile onurunu bu düğün yeniden kurtalabilir der ve düğün için izin vermesini ister. Vikrantın annesi Radha evde ağlamaktadır.

Tauji Madanı kışkırtmaya devam eder. Kaliyani  ve Sughnanın oğulları Vikrantı tuzağa düşürdüğünü  söyler. Madan bu sözleri duydukça daha da öfkelenir. Bu arada Sughna ve Vikrantın düğünleri yapılmaktadır. Madan ve ailesi çok üzgündür. Bazı akrabaları siz burada bu şekilde yastayken Kaliyanilerin evinde oğullarının düğünün yapıldığını söylerler. Madan çok sinirlenir ve her şeyi dağıtmaya başlar. Bunun intikamını alacağını söyler. Bu arada Vikrant Kaliyaninin gönlünü alır.

Evde yemek masasında Vikrant Sughna’nın yanına oturtulur ancak Sughna olan olaylardan çok etkilenmiştir ve ilgisizdir. İyi olmadığını söyleyerek yemek yemeyi reddeder. Vikrant  annesi Radha Vikrant’ın odasında bakarak ağlamaktadır. Bütün suçun Sughna da olduğunu düşünerek, oğlunu ondan ayırdığı için onun asla mutlu olmaması için beddua eder.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 60. Bölüm Özeti 06 Kasım Salı Fragmanı # Madan Sughnanın hamile olduğunu öğrenir. (96 Yorum)

 1. Tm kendime iyi bakicam ve kalin giyinicem coo optum))
  Ben kacdim canlar allaha emanet olun))))

 2. Merhabalar)))
  Abim ozur dileyecek bir sey yok normal onun tepkisi kim olsada aynisini yapardi))
  Tm yazmam Alise))
  Abim Aliden ozur diliyorum illetirmisin instasini buraya yazdigimin icin cok uzgunum… abim benim bu msj Aliye goster
  Evet abim Isil ablamin fotoaunu attti ama ben kopyalayip yetismedim haa birde Rabis ablaminda fotosunu atsin))
  Tm abim bu gun olmazsa yarin zaten simdi koye gidicem aksam 12 gibi gelicem)))
  Alis galiba instasini kapatti cok ozur dilerim yaa bneim yuzumden ne hallerr dusdu neyse instasini acinca konusurum kendisiyle)))
  Abim benim askim nasil♥ selam soyle askima♥
  Artik abi demiycem askim diyicem Meric abime♥ hahahah

 3. HERKESE ALLAH RAHATLIK VERSİN İYİ GECELER TATLI UYKULAR DİLİYORUM HERKESE….
  KİXBOXCU ÖZELE GEL… 😀

 4. Evet bitti..aynen ya kalmadı 😀 😀 😀
  Şimdi..U.T.C başladı..onu izliyorum 😀

 5. İyi seyirler sana…Kixboxcu 😀
  Çok saol teşekkür ederim:)) Dizi bitti… Kanalda izlenecek bir şey kalmadı hahaba 😀

 6. Hoşbuldum:))
  Evet söylemişdin 😀 napıyım..salondayım hala tv fln izliyorum işte 😀
  Etkinlik güzel geçmiş..sevindim buna 😉

 7. Sende hoşgeldin kixboxcum…
  Ben sana söylemiştim… Söz dizisini izliyorum reklamlara girdi…Sen neler yapıyorsun? 😀

 8. Hoşgeldin Gökhan:))
  ..
  Tmm Havacım..iyi geceler Allah rahalık versin:))

 9. İyi sevindim senin adına dikkat edin havalar da soğudu artık
  Aynur ve Meriç ikiside bizi çok güldürdüler sağolsunlar

 10. Hava iyi geceler Allah rahatlık versin tatlı rüyalar diliyorum sana…Yarın görüşürüz kendine iyi bak 😉

 11. Yok hava fazla üşümedik…Ardından arabaya bindik…:)) şehri turladık :))
  Ondan sonra eve kaçtım… Peteğin yanına gittim ısındım hahahaha 😀 😀

 12. Abisinin gülü onun adına özür dilerim ya…inan şimdi çok kızdım ona…. Evet onun madalyaları var… Futbolda, koşuda, teniste….:))) Alişe yazma bence yine sert konuşacaktır hahah 😀
  Bakalım doruk bey bana verecek mi? İnsdını… Işılın fotosunu sana atmadı mı? Alihan….Eğer yarın sana foto atamasam bil ki…insdını vermedi,doruk haha 😀 😀
  Ben iyiyim abisinin gülü… Bugün hava baya soğuktu ya…Artık kış geldi ne yapalım…:)) bizde de yağmur dun yapmıştı:)) tamam abisinin gülü sende kendine dikkat et kalın kalın giyin:)) Alihan insdımı kapatacağım diyor…Beni rahatsız ediyorlar diyor 😀 bir kız yazmış Alihan da sinirlenmiş küfür etmiş 😀 😀 😀 😀 Diyor ki Gökhan abi benim insdımı nerede buluyorlar… Başım belaya girdi diyor 😀
  Geç geldim ya üzgünüm…Tamam Allah rahatlık versin iyi geceler tatlı uykular diliyorum sana yarın görüşürüz 😉
  Aleyna’nın resmi yok ki bende haha 😀 😀 😀
  Meriç meriç hahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 meriçe dedim çok güldü 😀 😀 😀 Selam söyle dedi haha 😀

 13. Geldim:)
  Sağol Gökhan sende hep iyi ol:)
  ..
  Aynurum cnm yaa..çook güldüm hahahah 😀 😀 😀 ilk görüşde aşk 😉 😉 😉
  Hem aşığım diyorsun..hem abim diyorsun hahahahahah 😀 😀 😀
  Neyse cnm..iyi geceler..Allah rahalık versin grşrz:))

 14. Arkadaslar bizde gec olmuss 01:25
  Yarinda okul tatil biti((
  Iyi geceler allah rahatlik versin)))
  Ve canlar ben yarin yazmaya bilirim yarin koye gidicez halimin oglu askerden geliyorinsallah yarin aksam yazarim))

  • Senin adına çok sevindim…Abisinin gülü ne güzel kuzenin askerlikten gelmesi:)) tmm yolun açık olsun iyi yolculuklar kendine iyi bak kendine dikkat et:Seni çok seven abin_ Gökhan ❤

 15. Aleyna ablam tesekkir ederim napiyim ilk gorusde asik oldum hahah tm iyi seyirler sana 😉
  Abim sende Aleyna ablamin fotosu varmi varsa bana at

 16. Abim etkinliklerin iyi gecmis cok sevindim)))) ama usumussun simdi iyimisin hava bizdede sovumaya basladi)) bu gun yagmur yagdi abim kendine dikkat et kalin kalin giyin)))

 17. Tm abim yarin Doruk abiyle knsrm))
  Isil ablamin Umudumun fotosunu at abim))
  Hahhaha abim kendime guluyorum her gun arkadaslarin konusuyorum hahahhahaha

 18. Gökhan geçti atlattın artık kötü geçmemesine sevindim
  Sen az da olsa alışkınsındır kalabalığa soğuk olması kötüymüş
  Çok üşümediniz umarım

 19. Abim Ali sampiyonmu?? Profilinde resminde madalyalarla gln gorunce sordum evet evet Meric abbime soyle askim o benim♥ hahaj
  Kimselere vermem 😀 😛
  Aa oylemi?? Ali sende daha komikmi?? Bakacagiz zamanla ahh bee Alicikkkk 😀 😛

 20. Abimm evet benimle sert konusdu((
  Bense onunla arkadas olmak istiyordum bir daha rahatsiz etme fln diye ayy neyse adam a db db db diye msj atarasa boyle olur 😀

 21. Meriç’e derim tabi hahaha 😀 😀 😀 Alihan çok komik biri..benden iyi hahaha 😀 😀 😛 teşekkür ederim seninde kutlu olsun abisinin gülü :))

 22. Hoş buldum..Aleyna sende hoşgeldin 😉 hep iyi ol bende iyiyim şükür 😉 😀

 23. Hayırlı akşamlar…Xanım hoş buldum:))… Teşekkür ederim…Hamdolsun iyiyim şükür hep iyi olun:))..Sevindim buna 😉 etkinlikler güzel geçti..sıkıntısız:)) Hava soğuktu biraz etkinlik de biraz zorlandım bir sürü kişi vardı..:))

  İyi akşamlar hava hoşgeldin bende iyiyim şükür iyi olmana sevindim…:)) Güzel geçti etkinlikler biraz zorlandım onun dışında sıkıntısız atlatım..Evet yarın sınav var teşekkür ederim..:))

 24. Aynur abisinin gülü yarın sana umutun fotoğrafını da atacağım…Alihanda resimi yok…
  Ben sana dorukun insdan atarım 😉

 25. Bende iyiyim abisinin gülü:)) Aynur abisinin gülü sen Az önce…Alihanlamı konuştun hahahahaha 😀 😀 😀 az önce beni aradı…Aynur yazıyor dedi… Resmini Gökhan abime gönder demişsin 😀 😀 o da Gökhan yanımda demiş yanındaydım ama gitmek zorunda kaldım… Ben yazamdım ya üzgünüm…Sabahtan beri birileri ona yazıyormuş…rahatsız etmiş… Sinirliydi bugün sana sert cevap vermedi dimi… 😀
  Fotoğraflarını aldım… 😉

 26. Herkese iyi akşamlar

  Gökhan sağol iyiyim sen nasılsın
  Seninde cumhuriyet bayramın kutlu olsun
  Etkinlikler nasıldı
  Sınavlarında başarılar

 27. Hoşgeldin Gökhan..sağol iyim..sen nasılsın?.
  ..
  Aynurum yaaaa..Hahahah 😀 😀
  Bide aşık oldum derken..Meriç abime diyorsun..yaa birtanem çook tatlısın 😀 😀

 28. abim hamdolsun iyim sen nasilsin?zihin acikligini versin))
  abim heycanin bana geldii abim ben kendi fotolarimi Aliye atsam sana yollasa?? guvenilir biri sanirim))
  ha HAayt ablamin arkadsi guzelmis kanatsiz kuslardaki tugbaya cok benziyor))
  aynen bende sok oldum resmen insan bu kadar benzermi diye??
  ayyyyy ben Aliyi ne hallere dusurdum hahahhahaha ozur dilerim yaa 😀 😀 salakim istee hhaha
  Meric abime asik oldum abime soyle))
  tm abim sonra grsrz bende Aliye yazicam simdi 😉
  ve bana cabuk ol mb az dedi hahah cok komikmis Alicik 😀 😀
  ve arkadaslar pardon tum turk ulkesini Cumhuriyet bayramiyla ictenlikle kutluyorum))
  aaa abimm UMutcugumun fotosunu atmamissin?? bekliyorum Aliye soyle atsin ok?

 29. hayirli aksamlar gokhan hos geldin biz iyiz sen nasilsin seninde Cumhuriyyet bayramin kutlu olsun etkinlik nasil gecti yarin sinavlarinda var ALLAH yardimcin olsun sonuclari guzel olur iNSALLAH :))

 30. Selam…Aleyküm…İyi akşamlar..Nasılsınız?
  Herkesin CUMHURİYET Bayramını tüm kalbimle kutluyorum…:)
  Guljan ablam
  Aynur abisinin gülü
  Kraliçem Tylla
  Kixboxcum Aleyna
  Hava
  Eli sopalı rapunzel Karışımı doktor hanım 😀
  Xanım
  Rojin boncuk gözlüm
  Pınar ablacım
  Ve buradaki herkesin bayramımızı kutlarım…:))

  Aynur abisinin gülü ya…inan sonunda fotolar sana ulaştı…inanır mısın? Fotoları yollatmak için şekilden şekle girdim hahah 😀 😀 Son denememizle sana ulaştı…içim rahatladı…:)) Teşekkürler abisinin gülü bende heyecanlandım ya…Hayatın yanındaki en yakın arkadaşı Adı Merve ben ona mervecik derim ahahs..:)) Meriç mi? Hahahaha 😀 😀 😀 yakışlıklı ya adamım o 😉 benziyorum dedim ya…Çok benziyorum beni gören şaşırıyor.. Kixboxcumun şaşırdığı gibi hahaha 😀 😀 😀 …İnsdmı bir neden den dolayı kapamak zorunda kaldım…Açacağım zaman seni takiplerim 😉 … Abisinin gülü arkadaşım sana yolladı… Adı Alihan ben ona ali derim… Arkadaşım dediğim kardeşim kendisi 16 yaşında 😉 Türkçesi iyi değil… İngiltere de doğdu…:)) Eskişehir’e geleli 2 sene oldu ama bir türlü Türkçesini düzletemedik gitti hahaha 😀 😀 … Evet ama abisinin gülü keşke onun hesabını buraya yazmasaydın… Yeni beni aradı.. Abi birileri yazıyor Db db db diye hahahaha 😀 😀 sana selamı var…:)) Tamam ben yazarım… Guljan ablamın yazdığı yere…
  Bir kaç gündür müsait değildim…Cumhuriyet Bayramı için etkinlikler hazırlıyorduk…:)) yarında sınavlarım var İNŞALLAH…) Sen nasılsın abisinin ay parçası benim şimdi çıkmam lazım arkadaşlar geldi… Beni almaya ben sonra gelirim.. Ve dcye yazarım:))

 31. arkadaslar Gokhan abim geldiginde dc yazmasini soyleyin EDHO Ozlem kim sayfasina yazsin guljan ablam soyledi sonra guljana ablam yarin cvpliycakmis

 32. aynurum bu gune kadar ne telim oldu nede instagram hesabim oldu telim aslinda benim diyil babam aldi abim icin hic abimin instagram hesabi yok aleynam tamam gorusuruz tatlim :)))

 33. Xanımcım rica ederim:))
  Bende gördüğümde baya şaşırmışdım 😉
  Hadi neyse..ben kaçdım:))byyy

 34. Ayyyy netim berbat çekiyor..
  Aynurum ben şimdi çıkıyorum..
  Cnm sen o arkadaşımı boş ver 😀
  Hemde nasıl bıktırdı o kız…ama tarih oldu 😉 neyseeee..
  Ha bide Gökhan bana söylemişdi..Ali diye bi arkadaşımdan yollayacağım fotoları diye..
  Cnm Gökhan akşam yazıcak buraya..kendin sorarsın detaylıca..hadi ben çıktım akşama grsrz İnşAllah:)

 35. off bu HANIMEFENDI biktirdi bizi ablam abimden sor o arkadsi aliisik65 isimli bumuydu? ben mutlukdan bilmem napdim birden msj kayip olmus

 36. Aynurum evet..Gökhan instasını kapatmış..HANIMEFENDİ YÜZÜNDEN!!!
  neyse Aynurum..senin adına çook mutlu oldu.:))

 37. Meric abime asik oldum))
  Hayat ablam cok guzel yaa))
  Abime soyleeyecek sozum yok soz bulamiyorum 😀

 38. Onu bilmiyorum Aynurum..instasını kapatmış mı diye..az önce bana özelden yazdı Aynura söyle fotolar geldi mi diye 😀

 39. Xanımcım Gökhan..
  Ali burak ceylan..bu ünlüye çok benziyor..bende görünce çok şaşırmışdım 😮

 40. evettttt gordummmmmmm))
  baya bayaaaaaaaaaa benziyor yaa)))
  Ali BUrak CEylan Xanim ablam))

 41. Aynurum yaa..coook teşekkürler çeviri yaptığın için..çook teşekkürler:))

 42. Yaaaa Aynur..Gökhanı gördün dimi????
  Çok benziyor dimi 😉 bende çok benzetiyorum 😉

 43. aynurum tatlim hos geldin ooo ne guzel gordun senin adina mutlu oldum gunun nasil gecti :))

 44. Aynurum..bi arkadaş fotoğraf yolladı sana..türkçesi iyi değil..fotoğraf geldi mi sana 😀

 45. yaaaaa ben abilerime asik oldummm))
  Meric abim ne tatli,seker)))
  Hayat ablammmmIsil ablammm)))
  cok guzelller)))
  Abiskomun bu kadar benzedigini zan etmiyordum yaaaa ne tatlilarrrr

 46. vayyyyyyy abiskom baya bayaaaaaaaaaaaa benziyor soyledigi unluyu insan bu kadar benzermii ya???

 47. Seni tüm kalbimle seviyorum Seni deli gibi seviyorum Seni sonsuza kadar seveceğim Aşk kalbimde sonsuza dek. Sevgimiz sonsuza dek sürecek Tek ihtiyacım olan aşkın Çok akıllısın
  ablam iste arkadasyn sana boyle yazmis 😮

 48. selam canlarrrrrrrrrrrrr abimi gordummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm oleyyyyyyyyyyy ne kadar mutluyum yaaaaaaaaaaaaaaaaaa))))))))))))) shfcmlkdntvloweipr,c

 49. Sağol Xanımcım..Allah razı olsun:)
  Sende hep iyi ol..mutlu cnm:)
  Anladım birtanem..bende Zehrayı baya özledim:))yazar İnşAllah:))

 50. Aynurum birtanem..sen Rusca biliyordun dimi güzelim…bana bi arkadaşımdan bi msj geldi Rusca..tabi bende Rusca anlamıyorum..senden rica etsem yazdıklarımı Türkçeye çeviri yapa bilir misin?
  Я люблю тебя всем сердцем.Я люблю тебя как сумасшедшая Я буду любить тебя вечно Любовь в моём сердце навечн. Наша любовь будет длиться вечно Всё что мне нужно твоя любовь Ты такой понятливый, сообразительный
  Cvpını bekliyorum Aynurum 😀

 51. havacim canim hep iyi mutlu ol derslerinin iyi olmasina cok sevindim hep iyi olsun :))

 52. aleynacim canim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol sag olasin bende bu gun evdeydim ev temizliyi yaptim bulasik yikadim simdide televizyonda n bi seyler bakiyorum oylesine gokhanin adina sevindim bayrami kutlu olsun zehra en son buraya gelmisti diger siteye de o gun yazmisti ondan sonra yazmadi ben onu cok ozledim iNSALLAH gelir :))

 53. Xanim sağol dersler iyi sen nasılsın
  Aleynacım sağol iyiyim sennasılsın
  Gökhan tebrik ederim konuşma yapacak mısın umarım güzel geçiyordur bayram kutlamaları

 54. Xanımcım Zehradan haberin var mı??..yani diger siteye yazıyor mu?..merak ettim cnm:)

 55. Sağol Xanımcım..Hoşbuldum:)..hep iyi ol birtanem:)
  Şükür bende iyim..napıyım cnm evdeyim öyle tv izliyorum..sen nasılsın?..neler yapıyorsun?
  ..
  Ha bu arada söyleyeyim..Gökhanın okulunda.. 29 ekim Cumhuriyet bayramı nedeniyle okulunda etkinlik var Gökhanda etkinlikde konuşma yapıcak 😀

 56. aleynam hos geldin tesekkur ederim ben bu gun cok iyim sen nasilsin neler yapiyorsun tatlim :)) hayirli bayramlar

 57. pinar hanimcim sizde sag olun bende sizi ve buradaki turk kardeslerimin Cumhuriyyet bayraminizi yurekten kutlarim :))

 58. Xanımcım çok teşekkürler canım benim:)
  Nasılsın birtanem?..
  ..
  Havacım cnm nasılsın?
  ..
  Aynurum güzelim nasılsın?..dün sen gec gelince bende uyuduğunu sandım yazmadım..ee birtanem tatil bitti mi? 😀

 59. İyi günler canlar:))
  HERKESİN..29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMINI KUTLUYORUM:))
  ..
  pınar ablam..ellerine sağlık..özet için teşekkürler:)

 60. aynurum canim benim iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende cok iyim ve tesekkur ederim hediyeni cok beyendim sag olasin gunun nasil geciyor :)) havacim canim tesekkur ederim hediyeni beyendim sag olasin nasilsin dersler nasil gidiyor :))

 61. Xanim güzel dileklerin için sağol senin de öyle geçmesini dilerim
  Sana hediyem kışlık bir bot

 62. Gunaydinlar))
  Pinar ablam eline emegine saglik♥
  Ozet cok guzel♥
  Xanim ablam iyim))
  Cok tesekkur ederim))
  Sen nasilsin bende ailenle mutlu,huzurlu,neseli gunler gecirmeni dilerim♥
  Sana hediyem kis elbise♥

 63. gunaydin arkadaslar nasilsiniz ailenizlen hayirli mutlu neseli haftalar gunler dilerim :)))

 64. gunaydin pinar hanimcim nasilsiniz ozetler guzel olmus elinize yureyinize saglik ailenizlen mutlu neseli haftalar dilerim :)))