İkimizin Yerine 6. Bölüm Özeti 13 Eylül Fragmanı # Anandi Yeni Evine Taşınır

Burak 06 Eyl 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 6. Bölüm Özeti 13 Eylül Perşembe Fragmanı Anandi Evlendiriliyor…

İkimizin Yerine dizisi 6. Bölümü ile 13 Eylül Perşembe günü yayınlanacak bölümünde Anandi artık yeni evine gönderiliyor. Köylerine gelen otobüse binen Anandi geri dönmemek üzere annesinin evinden ayrılıyor.Anandi annesinden ayrılamak istemeyerek göz yaşlarına boğulsa da yapacak hiç bir şeyi yoktur. 13 Eylül erşembe günü yaşanacaklara dair tüyoları İkimizin Yerine 6. Bölüm Özeti’nde sizler için hazırladık.

İkimizin Yerine 13 Eylül Özeti 6. Bölüm Fragmanı

Bairon erken nikahı kabul etmemektedir. Anandi büyüdüğünde onu getireceğine söz verir. Jagdish bu duruma bozulur. Ne de olsa evinde hizmetçiye ihtiyaç vardır. Anandi dua etmektedir. Neden dua ettiğini soran kızlara babasının nikah için konuşmaya gittiğini bu nedenle dua ettiğin söyler. Kızlar demek gitme vaktin geldi deyince Anandi neden gideyimki ben kocamla annemin evinde yaşayacağım der. Kızlar ise sen gidceksin derler. Anandi hayır der. Kazan karısının çok endişeli olduğunu söyler ve geri çevirmemelerini ister. Sumitra endişelenmemelerini söyler sadece bikahta anlaştıklarını tarih konuşmadıklarını söyler.

Kazan, Bairon’a yalvarır ve çabuk karar verin der. Bairon ise Anandi bizim de kızmız der. Ona kötü davranılmayacakğına dair söz verir. Anandi annesine mabette yaşanan konuşmayı anlatır. Jagdis maymunu da gelip babama yardım etsin bütün işleri onun üzerine yıkacağım der. Bago ise o senin kocan hizmetçin değil der. Jagdish, Sughna’ya dönerek Anandi denen fare gelmesin babam izin vermiyor arkadaşlarım benimle alay ediyor der. Ben hariç hepsi evli der. Sughna’da ona destek çıkar ve kendisinin de aynı durumda olduğunu söyler.

Bairon karısı ile birlikte Sughna’ya Chamuna gibi olur diyerek kıyamazken Anandi’ye nasıl bunu yaparım o da başkasının kızı , canı ciğeri der. Sumitra ise o benim gelinim onun ezilmesine müade etmem der. Sughna gitmeden Anandi gelsin Sughna ile birlikte arkadaş olurlar bana da can yoldaşı olur Sughna gittiğinde onunla hasret gideririm onun annesi olurum der.

Kaliyani ve Basant’da bunları duyar. Kaliyani ne zaman Anandi’yi getireceklerini sorar. Bairon en kısa zamanda der. Jagdish’de bunu duyar ve sevinir. Sughna ise üzüntülüdür. Basant ayrım yapıyorsun kızını göndermedin fakat fakat gelinini getiriyorsun Anandi, Sughna’dan da küçük der. Sughna buna çok üzülür. Bairon, Anandi gelecek fakat 18 yaşına gelene kadar Jagdis ile farklı odalarda kalacaklar der.

Jagdish arkadaşlarına karım yakında geliyor dediklerimi yapmazsa onu fena cezalandıracağım der. Arkadaşları ise o senin odanda yaşayacak gidecek başka yeri yok sen onun kocasısın deyince Jagdish bunu kabul etmez ve annesine onu evimde istemiyorum der. Fakat adetler bu şekilde yanıtını alır. Peder gelir ve uygun tarih belirlenir. Jagdish arkadaşlarına haberi verir. Kalişyani mutludur. Kazan’a yine eksik hazırlık olmasın diyerek laf sokar.

Kazan hesap yapar ve Bago gerektiğinde altınlarımı da sat yeterki eksik bir şey olmasın o tek kızımız der. Kazan ise bunu yapmam merak etme her şey güzel oalcak diye yanıtlar. Anandi salata yapmak istediğinde Bago bundan sonrasını ben hallederim der. Anandi benim yaptığım şeyleri artık beğenmiyor musun diye sorar. Bago ise hayır sadece yorulmanı istemiyorum der. Seninle vakit geçirecek sadce bir kaç günüm kaldı der. Kızına sarılarak ağlar.

Nikah günü geldiğinde Anandi’nin kınası yakılır. Bütün ritüeller tamamlanır. Sughna , Anandi’yi arabaya çağırır. Bago ağlamaktadır. Anandi hiç bir yere gitmiyorum der. Kazan ise gitmek zorundasın diye yanıtlar. Anandi ağlamaya başlar ve ben ne suç işeldim neden evden atıyorsunuz der. Phuli uzaktan olanları izlemektedir. Anandi’yi göz yaşları içinde götürürler. Anandi arabada halen ağlamaktadır. Sumitra onu sakinleştirmeye çalışır fakat başaramaz. Jaghdish annesini ilgi göstermesini kıskanır ve ona kızar.

Sumitra ona kızmamasını söyler ve Anandi’yi sakinleştir der. Jaghdish tatlı alır ve Anandi’ye verir, Anandi tatlıyı alıp yere fırlatır. Kaliyani ona fırça atar ve ailen sana hiç terbiye vermedimi der. Anandi ailem en iyisiydi der ve kaba saba cevaplar verir. Sumitra , Anandi’yi susuturur. Basant, Bairon’a bu nasıl bir kız hiç ailemize uygun değil der. Anandi bu sözlerden mutlu olur geri götüreceklerini zanneder. Sumitra,Anandi yerine özür diler. Tüm sorumluluk benim der. Anandi yine ağlamaya başlar. Yola devem ederler. Anandi babaneyi (Dadisa)’yı hiçsevmediğini söyler. Jagdishi’de sevmediğini kendisine fare dediğini söyler. Fakat seni çok sevdim sen diğer kaynanalara benzemiyorsun çok iyisin der. Sumitra ağlamayı bırakırsan seni ailenle görüştürürüm der. Anandi susra ve bir süre sonra uyuya kalır.

Kazan üzgündür. Bago kızının oyucaklarına bakarak ağlar. Birbirlerini teselli ederler. Otobüs molaiçin birrestoranda durur. Sumitra şefkatli bir şekilde Anandi’yi uyandırır. Jagdish yine annesini kıskanır. Anandi önce inmiyorum der fakat daha sonra dans eden bir grubu görünce izlemek için iner. Jagdish’in dans etmesine güler. Jagdish’e inat o da oynar. Sughna ona Pratap’dan bahseder. Anandi neden ayrı olduklarını sorunca Sughna babasının gitmesine izin vermediğini daha küçük olduğunu söylediğini anlatır.

Anandi ise iyiki gitmiyorsun Ya Jagdish gibi bir kocan olursa der. Suhna, Pratap bana aşık dediğinde Anandi çok ayıp o lafı söyleme der. Sughna ona aşkın ne olduğunu anlatmaya çalışır. Anandi, Sumitra’yı kaynana diye çağırır. O ise bana artık anne demelisin der. Anandi eni evine varır ve evi çok beğenir. Sağ ayağı ile devirmesi gereken pirinçleri sol ayağı ile devirir. (Adetler gereği bu uğursuzluktur). Kaliyani sinirlenerek onu azarlar. Bairon ise bunların sadece batıl inanç olduğunu söyler.

İkimizin Yerine 13 Eylül 5. Bölüm Özeti’nde Anandi kabı doğru şekilde devirip eve girer. Sumitra adetleri yerine getirir. Kaliyani her hata yaptığında Anandi’yi azarlar. Anandi annesini özlediği için ağlamaktadır. Sumitra onu teselli etmeye çalışır. Jagdish sürekli olarak Anandi’ye sataşmaktadır. Babası ona kızar. Jagdish hep onunla ilgileniyorsunuz bana birşey vermiyorsunuz der. Basant ise ona aldığı bisikleti göstererek sürpriz yapar.

Sumitra , Anandi’yi uyandırarak ona yemek yedirir. Kaliyani onu şımartmaması gerektiğini söyleyerek başına çıkar der. Anandi yine uykuya dalar. Sumitra aç uymasını istemedim der. Kaliyani onu Jagdish’in odasına çıkart dediğinde Sumitra şimdilik benim yanımda kalsın der. Bu sırada Bairon gelir ve 18 yaşıana gelene kadar ayrı kalacaklar der. Kaliyani buna çok sinirlenir ve eski köye yeni adet getiriyorsunuz der. Senin gelinin ne yaparsan yap der ve söylenerek gider. Jagdish annesi ile birlikte uyuyan Anandi’yi kıskanmaya devam eder.

Uyuyamıyorum anne benimle uyu dediğinde babası seninle ben uyurum der ve onu götürür. Ertesi gün Anandi baş örtüsü olmadan evde dolaşınca Kaliyani , Sumitraya giderek ona gerekli şeyleri öğretmesini söyler. Anandi’ninher yaptığı Kaliya’ni yi rahatsız etmeye başlamıştır.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 6. Bölüm Özeti 13 Eylül Fragmanı # Anandi Yeni Evine Taşınır” üzerine 149 yorum

 1. Zehra dedi ki:

  Emin ise fotorafini yolladi simdi çok güldüm.
  Tek kollu askim.

 2. Zehra dedi ki:

  Çiktin mi?

 3. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm cnm.))
  Ben de burdayım..az önce kuzen ses kayıtı yollamış ona baktım..))

 4. Zehra dedi ki:

  Aleyna

 5. Zehra dedi ki:

  Yok canim buradayim da haber yaziyorum. Yaza yaza siteye de bakiyorum sen yaz ben buradayim merak etme.

 6. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Zehraa nerdesin??? Sinyal mi göndereyim sana 😛

 7. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyim birtanem..))sen nasılsın??..
  Evet burdayım..))

 8. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar canim benim nasilsin burada misin?

 9. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar Zehra 😀
  Burdayım Tylla Ablam..))

 10. Zehra dedi ki:

  Iyi aksamlar ben geldimmm.
  Hahahaha
  Kimse yokmu??

 11. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Tmm ozaman bende yine reklamdada bi bakarim

 12. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Yine kimse yok galiba

 13. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Yine geldim kim var kim yok

 14. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi geceler..Aynurumm..Allah rahatlık versin..))

 15. &Aynur& dedi ki:

  sagol Tylla ablamm)))
  hep gul sen sansa bu yakisir)))) 😉
  tmm sanada iyi geçeler vzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz haaahahahaahhahaha
  ben kacdimm)))) vzzzzzzzzzzzzzzzzz

 16. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Iyi geceler ve tatli tatli uykular(。-ω-)zzz(。-ω-)zzz(。-ω-)zzz Aynur hahaha

 17. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Iyi geceler tatli ruyaler Aynur

 18. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Merhaba Goker bey!

  Aynur simdi gulmekden oldumya didididine hahahahaha:-D

 19. &Aynur& dedi ki:

  allah rahatlik versin))
  goker abim mail adresinize msj attim cvp verirseniz sevinirim))

 20. &Aynur& dedi ki:

  neyse ben cikiyorum))
  iyi geceler size)))

 21. &Aynur& dedi ki:

  ben cikiyorum)))
  iyi geceler ve iyi sohbetler arkadaslarim)))
  allah rahatlik versin))
  goker abimm mail adresine msj attim senin yani [email protected])))
  cvp verirseniz sevinirim)))

 22. &Aynur& dedi ki:

  yaaa nolursunuz cevap verin abimmm????

 23. &Aynur& dedi ki:

  Goker abimmm?????
  burdamisin???

 24. &Aynur& dedi ki:

  yaa cok heycanlandimm)))
  keske bir birimizi gorebilsek)))

 25. &Aynur& dedi ki:

  tm Aleyna ablam)))

 26. &Aynur& dedi ki:

  iyi aksamlar Goker abimm)))
  hos geldin nasilsin)))
  mail adres sizin adresmi???
  ben mailden foto gonderiyim kendi fotomi??
  ve arkadaslarla tanismiz olurus lutfen Goker abimm)))

 27. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Göker abi..)
  Kızlar benim annem çağırıyor..birazdan gelirim..))

 28. &Aynur& dedi ki:

  merhaba Tylla ablammm)))
  hos geldin)))
  nasilsin)))
  ayy bende severim mbandiiiiii))))))
  harika yaa grup muhtesem evetttt ona vernyotsaaa ona mne noci zamenyaaayet solnseee)))))
  severim bu sarkiyi)))
  soyledigin sarkilarin hepsini dinledim ve seviyorum)))
  ya uyedi jit londan))))
  dididid lara sedann ddiididi baklajann
  hahahahh sarki harikaaa)))

 29. Göker dedi ki:

  ” İkimizin Yerine” isimli Hint dizisinin özetleri için Azerice ve Tükçeyi bilen editör alınacaktır. Özet başı veya aylık ücret ödenecek. İlgilenenler [email protected] ve ya [email protected] mail adreslerinden ulaşabilirler.

 30. &Aynur& dedi ki:

  aynen tesaduf)) 😛

 31. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi akşamlar..Tylla ablam..Hoşgeldin..))

 32. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet evet tesadüf 😀
  İnşAllah cnm..))☺

 33. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Iyi aksamlar millet…ben geldim…

  Aleyna benim annem 23 yasinda evlenmis…biz 3 kardesiz

  Gokhan Aleynaya katilyorum INSALLAH hep mutlu olursunuz

  Bu arada bende rus sarkicilarini dinlemeyi sevyorum
  Egor kridin:
  O boza mama mama ya zhazu suma
  Yiyo ulibka mama krugom galava
  Timati ve grigorinin:
  Ya uyedu zit londan…
  Ve konstantin valeri miladzalarin sarkilarni sevyorum ozelliklede valeri miladza
  Ve yine mavand grubunun sarkisi
  Ana vernyotsa
  Nastya ve Potapin sarkilarnida sevib dinlerim
  Timatinin:baklajan sarkisi

 34. &Aynur& dedi ki:

  insallah gorusursunuz)))

 35. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bende özledim..))bide biz yaz boyu..üniversteden arkadaşlarımın bazılarıyla görüşüyorduk..bi kaçı memleketine gittikleri için..görüşemedik..onlarda bi kaç güne dönücekler..))

 36. &Aynur& dedi ki:

  hmm tesaduf desene)))

 37. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Sağol birtanem..))
  Yoo canım..aynı gün olması sadece tesadüf..))

 38. &Aynur& dedi ki:

  ben hic istemiyordum okullarin acilmasini ama ozlemisim her seyi)))
  ogretmenlerimi))) arkadaslarimi))) derslerimi))) odalarida hahahha

 39. &Aynur& dedi ki:

  sagol ablamm)))
  sanada kolay gelsin derslerinde))
  allah zihin acikligini versin)))
  ayin 17 ozel bir gunmu??
  dizilerin hepsi ayin 17sine basliyor??
  mesela ELIF SONRA YENI GELIN MESELA BILMEM ama bunu fark etdim 17 sine basliyor hepsi???

 40. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Valla Okulun açılmasını bekliyorum..))

 41. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Öyle mi??..çook sevindim Aynurum..))
  Çok mutlu oldum..))

 42. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Anladım cnm..)) kolay gelsin derslerinde sana..Allah zihin açıklığı versin..))
  Burda da ayın 17si açılıyor okullar..))

 43. &Aynur& dedi ki:

  derslerden iyim ben hepsindende)))
  sinifimizda en iyisi benim)))

 44. &Aynur& dedi ki:

  iyi derslerde iyim))
  ben matematikden hic anlamam ben birde fizikdende iyim ama sevmiyorum ben onlari
  sadece ingliz dili dersi var rus dili dersi onlari severim yaa odevlerimi kolayca yaparim)))
  fevori derslerim)))

 45. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet cnm bazen..net çekmiyor..((
  Ee sen neler yapıyorsun??..derslerle aran nasıl bakıyım 😀

 46. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Zaten o yüzden gec yazdım..beni soru yağmuruna tuttu..)) 😀

 47. &Aynur& dedi ki:

  gercekden merakliymis)))
  netin kotu cekiyor galiba???

 48. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Evet evet..Aynurum yengem baya meraklı birisi..))
  Gelir gelmez..tl elimden aldı..anlatacaksın hemen dinliyorum..diye başladı..

 49. &Aynur& dedi ki:

  ayyy ablamm yengen nekadar merak etmis seni)))hahahahah
  sende iyi meraklandirmis masllah))) hahhahah

 50. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hoşbuldum..))
  Cnm yengem odamın kapısını bi açışı vardı…sanki odaya girmedi daldı..ha ha ha 😀
  Yengem bi kaç günlüğe kuzenin düğünü için..bursaya gitmişdi..tlde konuşurken benden hep Serhanla ilgili..sorular soruyordu..noldu??aranız nasıl??diye fln..bende hep gelince konuşuruz diyordum..yengemde baya meraklı birisi olduğundan..gelir gelmez soluğu bizde bulmuş..ha ha ha 😀

 51. &Aynur& dedi ki:

  SAGOL ABLAM))
  SARKILAR HARIKA YAA HEPSINI SEVERIMMM))))
  SENDE INDIR HARIKA SARKILAR))))

 52. &Aynur& dedi ki:

  HOS GELDIN))
  YENGEN NE SOYLEDI??
  SAKINCASI YOKSA SOYLERMISIN???

 53. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Eline sağlık Aynurum..yazdığın şarkılarla..))

 54. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Geldin cnm..))

 55. &Aynur& dedi ki:

  ALAN WALKER-DARKSIDE
  We’re not in love
  We share no stories
  Just something in your eyes
  Don’t be afraid
  The shadows know me
  Let’s leave the world behind
  Take me through the night
  Fall into the dark side
  We don’t need the light
  We’ll live on the dark side
  I see it, let’s feel it
  While we’re still young and fearless
  Let go of the light
  Fall into the dark side
  Fall into the dark side
  Give into the dark side
  Let go of the light
  Fall into the dark side
  Beneath the sky
  As black as diamonds
  We’re running out of time
  Don’t wait for truth
  To come and blind us
  Let’s just believe their lies
  Believe it, I see it
  I know that you can feel it
  No secrets worth keeping
  So fool me like I’m dreaming
  Take me through the night
  Fall into the dark side
  We don’t need the light
  We’ll live on the dark side
  I see it, let’s feel it
  While we’re still young and fearless
  Let go of the light
  Fall into the dark side
  Fall into the dark side
  Give into the dark side
  Let go of the light
  Fall into the dark side
  (Dark side)
  Take me through the night
  Fall into the dark side
  We don’t need the light
  We’ll live on the dark side
  I see it, let’s feel it
  While we’re still young and fearless
  Let go of the light
  Fall into the dark side

 56. &Aynur& dedi ki:

  nerdesin ablam gelmedinmi daha??
  tm bende net dolasip geliyorum)))

 57. &Aynur& dedi ki:

  ben geldim

 58. &Aynur& dedi ki:

  tm benimde bir isim vardi gelirim hemen))))
  10 15 dk

 59. &Aynur& dedi ki:

  ANNE MARIE-FRIENDS
  Ooh ooh, ooh ooh
  Ooh ooh, ooh ooh
  You say you love me, I say you crazy
  We’re nothing more than friends
  You’re not my lover, more like a brother
  I known you since we were like ten, yeah
  Don’t mess it up, talking that shit
  Only gonna push me away, that’s it
  When you say you love me, that make me crazy
  Here we go again
  Don’t go look at me with that look in your eye
  You really ain’t going away without a fight
  You can’t be reasoned with, I’m done being polite
  I’ve told you one, two, three, four, five, six thousand times
  Haven’t I made it obvious?
  Haven’t I made it clear?
  Want me to spell it out for you?
  F-R-I-E-N-D-S
  Haven’t I made it obvious?
  Haven’t I made it clear?
  Want me to spell it out for you?
  F-R-I-E-N-D-S
  F-R-I-E-N-D-S
  Have you got no shame? You looking insane
  Turning up at my door
  It’s two in the morning, the rain is pouring
  Haven’t we been here before?
  Don’t mess it up, talking that shit
  Only gonna push me away, that’s it
  Have you got no shame? You looking insane
  Here we go again
  So don’t go look at me with that look in your eye
  You really ain’t going away without a fight
  You can’t be reasoned with, I’m done being polite
  I’ve told you one, two, three, four, five, six thousand times
  Haven’t I made it obvious? (Haven’t I made it?)
  Haven’t I made it clear? (Haven’t I made it clear?)
  Want me to spell it out for you?
  F-R-I-E-N-D-S
  Haven’t I made it obvious?
  Haven’t I made it clear? (Haven’t I?)
  Want me to spell it out for you? (To spell it out for you?)
  F-R-I-E-N-D-S
  F-R-I-E-N-D-S
  F-R-I-E-N-D-S
  That’s how you f- spell “friends”
  F-R-I-E-N-D-S
  Get that shit inside your head
  No, no, yeah, uh, ah
  F-R-I-E-N-D-S
  We’re just friends
  So don’t go look at me with that look in your eye
  You really ain’t going nowhere without a fight
  You can’t be reasoned with, I’m done being polite
  I’ve told you one, two, three, four, five, six thousand times
  Haven’t I made it obvious? (Have I not made it obvious?)
  Haven’t I made it clear? (I made it very clear)
  Want me to spell it out for you? (Yo)
  F-R-I-EN-D-S (I said F-R-I-E-N-D-S)
  Haven’t I made it obvious? (I made it very obvious)
  Haven’t I made it clear? (I made it very clear)
  Want me to spell it out for you?
  F-R-I-E-N-D-S
  F-R-I-E-N-D-S
  Ooh ooh, ooh ooh
  Ah ah ah

 60. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum..yengem şimdi bize geldi bana söyleyecekleri varmış..ben 10-15 dk gelirim..))

 61. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Yok cnm dinlemedim..))
  Yok bende müsaitim..))

 62. &Aynur& dedi ki:

  Let me take the night, I love real easy
  And I know that you’ll still wanna see me
  On the Sunday morning, music real loud
  Let me love you while the moon is still out
  Something in you, lit up heaven in me
  The feeling won’t let me sleep
  ‘Cause I’m lost in the way you move, the way you feel
  One kiss is all it takes
  Fallin’ in love with me
  Possibilities
  I look like all you need
  One kiss is all it takes
  Fallin’ in love with me
  Possibilities
  I look like all you need
  One
  One
  One
  One
  I just wanna feel your skin on mine
  Feel your eyes do the exploring
  Passion in the message when you smile
  Take my time
  Something in you lit up heaven in me
  The feeling won’t let me sleep
  ‘Cause I’m lost in the way you move, the way you feel
  One kiss is all it takes
  Fallin’ in love with me
  Possibilities
  I look like all you need
  One kiss is all it takes
  Fallin’ in love with me
  Possibilities
  I look like all you need
  One
  One
  One
  One
  See a wonderland in your eyes
  Might need your company tonight
  Something in you lit up heaven in me
  The feeling won’t let me sleep
  ‘Cause I’m lost in the way you move, the way you feel
  One kiss is all it takes
  Fallin’ in love with me
  Possibilities
  I look like all you need
  One kiss is all it takes
  Fallin’ in love with me
  Possibilities
  I look like all you need
  One
  One
  One
  One, all I need

 63. &Aynur& dedi ki:

  hmm anladim))
  super o zaman)))
  konusalim)))
  sen DUa lipa nin one kiss sarkisini dinledinmi su an onu dinliyorum ben))

 64. &Aynur& dedi ki:

  sen musaitmisin islerin varsa cikabilirsin sakincasi yok)))

 65. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  İyi iyi cnm.bende boşum.. Burdaysan konuşalım dedim..))

 66. &Aynur& dedi ki:

  BEN ODEVLERIMI BITIRDIM)))
  o yuzden erken geldim 😉

 67. &Aynur& dedi ki:

  EVET BURDAYIM BENN))) 😉
  ANONIM BENIM)))

 68. Anonim dedi ki:

  Zehra ablamm seninde yorumlarini okudum)))
  vayy bee Emin le yani sarkiciyla tanismissin masallah)))
  bende severim Emini)))
  vee Ani lorakkk en sevdigim))))))
  vayyy jara bakuyede gittin masallah sana yaa))))
  konser harika oldu bende tvden izledim)))
  ve en sevdiklerim MOT,VREMYA&STEKLO, YULIANA KARAULOVA,OLGA BUZOVA,ANNA SEDAKOVA AYYY HEPSINI SEVERIM YAA BENNN))))

 69. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum daha burda mısın??..

 70. &Aynur& dedi ki:

  ve buarada GUljan ablam yorumunu simdi okudum))
  iyi olmaya calisiyorum)))
  aaa o kiz naapdi???
  iyi yapmissin yaa doverek)))
  kim o dovdgin kiz soylermisin???

 71. &Aynur& dedi ki:

  BENIM SEVDIGIM SARKI YAZACAKTIM PARDONNN

 72. &Aynur& dedi ki:

  sanada iyi geceler abim)))
  benim en sevdigim sarki: AHMED SHAD-DOROGA V NIKUDA RUSCA SARKI YANI))
  VE TIMATI EGOR KREED HAZIMA TERRY MOT SKRUDJI-RAKETA SARKISI
  CALVIN HARRIS&DUA LIPA-ONE KISS
  BENIM SARKI COK YAA YAZSAM SITE PATLAR HAHHAHA

 73. &Aynur& dedi ki:

  abimm bence dizinin devami vardi yarisini kestiler yine 1 2 sezon daha var benim bildigime gore)))
  aaa oyleme erken evlenmiss????

 74. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Gökhan Hoşgeldin..))
  Anladım..tabi bi kıskançlık yüzünden aranızı açmayın..Ceylanı çooooooooook seviyorsun..)) bunu mesajlarından bile hissedebiliyorum..
  Ne diyeyim..İnşAllah Ceylanın kıskançlığı biterde..hep mutlu olursunuz..))
  Evet şarkıyı bende hep dinlerim..ve de çok severim..))
  Tmm..iyi eğlenceler..ve iyi geceler..))

 75. &Aynur& dedi ki:

  merhaba abim nsailsin))
  iyisindir insallah)))
  gercekden seni seviyormuslar)))
  bende guldum odaya kapadilarmi???
  hahahah cok guldum yaa)))hahah
  evet iyice dusunmen lazim zamana ihtiyacin var)))
  tm iyiki dogmus arkadasin nice mutlu yillara)))

 76. &Aynur& dedi ki:

  yok bana yarina iylesirim)))
  geçer ilaç içiyorum)))
  hayir atesim yok ama basim agriyor nefesi zar zor aliyorum
  sagol Tylla ablam)))
  sende iylesmissin)))
  sanada gecmis olsun)))

 77. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  PINAR hanım KÖRDÜĞÜM DİZİSİNİN FİNALİ …… YOKSA DİZİNİN DEVAMI VAR MIYDI? YARIMI KESTİLER? Annem sordu da….AYNI ZOR SEVDA DİZİSİ GİBİ YARIMI KESİLDİ..?

  HA BU ARADA TYLLA BENİM ANNEMDE 16 YAŞINDA EVLENMİŞ..
  HADİ BEN KAÇAR..

  1. Pınar dedi ki:

   Gökhancım dizi bitti yarıda kesmediler. Çok uzayıp reytingleri azalınca yayımcının bu şekilde karar aldığı konuşuluyor. Yalnız kördüğüm 2 nin ileride tekrar kaldığı yerden çekileceğine dair söylentiler de var

   1. Gökhan dedi ki:

    Çok teşekkür ederim..Pınar hanım cevap için…Bunu Anneme ileteceğim..çok saolun

 78. &Gökhan¤H¤Burak⚓& dedi ki:

  •Kixboxcu dün gece yazamadım…Çünkü ceylanın babası ve annesi ve ceylan bize geldiler….Beni ve ceylanı bir odaya koydular…Yalnız başımıza bıraktılar konuşalım diye…o yüzden…Kusuruma bakmayın ya hiç yalnız kalamıyorum…İkimizin ailesi konuştular…. 😉

  •Tamam Zehra ne desen….Haklısın ama zaman tanıdım ona….Düğün telaşı diyorsun, ama ben neden o kadar kıskanmıyorum…Ha Ha…
  Neyse bakacağız… İlişkimize nazar değmiş olmalı gerçi nazara inanmam….Teyzem dedi..)))

  •Zamana ihtiyacım var….İyice düşünüp karar vereceğim…Umarım bir hata yapıp’ta bir aile mutluyken diğer aile üzgün olmasını istemiyorum….Saolsunlar gerçekten ceylanın ailesi çok anlayışlı iyi sıcak kanlılar….Oğlum sen düşün Hayat senin ve kızımızın yanlış karar alıp birbirinizi üzmenizi istemem….Seni oğlum gibi seviyoruz…Sanki öz oğlum gibi…Evet haklısın kızım aşırı kıskanç inan oğlum seni çok seviyor ve sadece sen olmanı istiyor….Sadece sen….Oğlum inanır mısın? Bilmem ama ceylan ilkez bir kişiye bu kadar bağlı ve sadık Ceylan senin yanındayken mutlu…Bunu kızımın gözlerinden gördüm…Sana bakınca gözleri ışıldıyor….Herzaman senin hakkında konuşuyor bizimle….Seni çok seviyor Gökhan bunu unutma…Dedi…))
  Bu sözleri babasından duyunca çok mutlu oldum….Annesi de söylüyor….Saolsunlar…))) Benim yüzümü hep gülümsetiyorlar….Ceylanla beni odaya kapadılar dedim ya….Ha ikimiz hiç konuşmadık….Bana Trip atıyor….Bende gülüp durdum….Ceylana baktıkça gülme krizine giriyordum..ya o kadar komik duruyordu ki anlatamam….Gülmekten konuşamadım zaten…))…O da ne gülüyorsun diye yastık atıp duruyordu….)) 😉 ..Ceylan Düştüğümüz duruma bi bak deyip hayla dalga geçiyorum…)) Ha Ha….))). 😛

  •Benden çok bahsettik….Beni boş verin….Biraz sizden konuşalım demi ya?))) ha ha.. 😀 😛
  Ha bu arada kixboxcu dediğim müziği…İndirdim güzel….Vallahi billahi de şarkı aklımda kaldı sürekli müziğinin son kısmı var ya ıslıklı…Ha o aklımdan çıkmadı hiç….Sabahtan beri şarkının ıslığını çalıyorum….İşteyken bile ha ha ha…Şarkı bana takıntı haline geldi)) 😀

  •Herkesin En beğendiği sevdiği ve hep onu dinlediği müzik var mı?…Var ise Yazın ben dinleyeceğim….Bakalım dediğiniz gibi güzel mi??… 😉 😀
  Ha şimdi çıkıyorum…Herzamanki gibi işim var ha ha 😛 iş dediğim…Arkadaşımın doğum günü var….Bende davetliyim.. Bensiz olmaz ha ha ha ha 😛 😀 Hadi size iyi sohbetler diliyorum….)) Ve şimdiden iyi geceler tatlı uykular…)

 79. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Bu arada benim annem de..19 yaşında evlenmiş..
  Bide benim annem evliliğe sıcak bakan bi insan..
  Abim 25 yaşında..annem hep abime ne zaman Songülle evleneceksin diye hep soruyor. abim de daha değil diye hep keçiştiriyor..annemde abime kızınca..abimde ahada Kızın onu evlendir..diye dalga keçiyor..
  Annem de Aleynaya evlenmek için daha erken..seni evlendireyim bi kaç seneye ona da sıra gelecek.. 😀 😀 😀

 80. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Aynurum birtanem..kıyamam ben sana..yarın okula gidecek misin???..bu halinle gitme istersen..izin al..yoksa daha kötü olursun MazAllah..ateşin var mı??..

 81. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Ben geldim..
  Konumuz evlilik 😉
  Aynem Tylla ablam..çook şükür..)).
  Valla benim babam..der ki kızımı vermiyceğim kimselere..ayrılamam..hahaha 😀 😀 😀 tabi şaka yapıyor 😀

 82. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Aynur benim babaannemi de 12 yasda evlendirmisler sonra 18 yasinda kocasinin evine tasinyor ve on cocugun annesi olyor.. benim babam 6 ogluydu…
  Aynur benim giribim gecdi sadece biraz osguryorum sanada cok gecmis olsun cnm

 83. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Evet Aleyna boyle cahil insanlar hindistanin bazi bolgelerinde hala varmis demek ALLAHA COK SUKURLER OLSUN KI AZAD…ABAD…GUZEL ULKEDE…DOGMUSUM..

 84. ❤Aynur dedi ki:

  Bulasiklarimi yikiyim gelirim ben

 85. ❤Aynur dedi ki:

  Annemde calisdirip duruyor yaa beni

 86. ❤Aynur dedi ki:

  Z

 87. ❤Aynur dedi ki:

  Benn su an hic iyi digilom nefes alamiyorum agzimdan nefes aliyorum kalbim sikisiyor yaa basim agriyor bu grip benimle ugrasmak istiyor ben bir iyilesiyim onun gununu gosteririm hahhahahahaahhahahahha

 88. ❤Aynur dedi ki:

  Merhaba Tylla ablamm evet evtt bizdede eskiden boyl gelenek varmis annemde bana anlatdi annemin annaannesi 12yasinda evlenmis ayy hayatini mahv ediyorlaryaaa
  Soyledigin icin sagol ablqmm)))

 89. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Merhaba Tylla ablam..
  Evet Tylla ablam.. ne yazık ki..şimdi ki zamanda hala küçük yaşda kızlarını evlendiren cahil insanlar var..bi yerde okumuşdum..Hintistanın bazı bölgelerinde..bu geleneği devam ettiren bazı cahil insanlar hala var…
  Çok yazık o kızlara..hayatlarını mahv ediyorlar..((

 90. ❤❤❤❤❤ dedi ki:

  Kizlar merhaba…

  Aleyna benimde saclarim uzun belime kadar gelyor

  Gokhan nasilsin..aksam fantastik dortluyu izleyemedim uyuyu kalmisim…hizli ve ofkeli 7 8 izledinmi..

  Aynur hintlerin bu gelenekleri bir zamanlar bizim ulkedede olmus 8 9 yaslarindaki kizlari tipki anandi gibi evlendirmisler sonra 18 yasa yetene kadar kiz baba evinde kalyor bazi kizlar 18 yasinda 13 yasli oglanla da evlendiryolar ve oglan 18 yasa yetene kadar kiz kocasindan ayri odada kalyor bu sura zamanina kadar devam edyor sonra bu geleneklere karsi tibki o ogretmen gibi savasmaya basliyolar taki sssr kadar cok kurbanlar olyor…kizlari 7 sinfdan sonra okula gondermiyolar bazi ayleler kizlarni devletden gizlice evlendiryolar ben bunlari cok esgi bir kitaplardan okumusdum

 91. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Neyse cnm..bende çıkıyorum..birazdan..grşrz inşAllah..))

 92. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Olsun Aynurum..ben yinede senin o bal yanaklarından öperim..))
  Keçmiş olsun cnm..)) kendine iyi bak..normaldir..mevsim keçişi olunca hastalıklarda..kol geziyor..

 93. &Aynur& dedi ki:

  aldim opucuklerini)))ama ben usutmusum sanada gecmesin hastaligim grip olmusum ben basimda agriyor

 94. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Tmm cnm..sen ödevlerini yap..sonra grşrz..))

 95. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Teşekkürler birtanem..))
  Bende sana öpücüklerimi yolluyorum..))

 96. &Aynur& dedi ki:

  ben anlamadim yaa niye kucuk yasda evlenmis Anandi???
  Pinar ablam cevap verirmisiniz lutfen)))

  1. Pınar dedi ki:

   Aynurcum hintlilerde böyle adetler var kızlar erken yaşta evlendirilip kocaya gönderiliyor.

 97. &Aynur& dedi ki:

  ben simdi cikiyorum odevlerimi yapiyim sonrada yemek yiycem sonra gorusurus)))

 98. &Aynur& dedi ki:

  Aleyna ablam sana hediyemm okulun basliycak o yuzden sana bol bol basarilar dilerim)))

 99. &Aynur& dedi ki:

  ikincilikde benden)))hahahh
  pinar ablam masallah ozetleri nekadar hizli yaziyorsunuz)))
  elinize emeginize saglik))))

 100. ALEYNA⭐⚡ dedi ki:

  Hadi bakalım..bu seferlikde ilk ben olayım 😉
  Pınar ablam..ellerine emeğine sağlık..))

  1. Pınar dedi ki:

   aleynacım saolasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.