İkimizin Yerine 56. Bölüm Özeti 02 Kasım Cuma Fragmanı # Vikrant Sughna ile evleneceğini Kaliyaniye söyler.

Burak 26 Eki 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 56. Bölüm 02 Kasım Cuma Günü Neler Yaşanacak?

 

Bairon annesini odaya götürür ve onu sakinleştirmeye çalışır faka Kaliyani tapınaktaki kadınların Sughna hakkındaki  konuşmalarından etkilenmiştir  ve dedikodulara dayanamadığını söyler. Gerçekler ortaya çıktığında insanlar neler söyleyecek diyerek endişelenmektedir. Bairon annessini teselli etmeye çalışırken çocuklar Kaliyaninin neden Sughnaya kızdığını merak etmektedirler. Sumitra ise kızını ve Vikrantı düşünmektedir. (Badi ve Gehna Sughnanın tekrar evlenmesini söylemiştir.)

Sughnanın doğum günüdür ve Kaliyaninin onu hatırlamamasına ve onu istememesine üzülür. Gehna Sumitra ile konuşmaya çalışır ancak Sumitra ona kızgındır. Sughna annesinin doğum gününü hatırlamasını umarak onun ayaklarına kutsanması için dokunur ancak Sumitranın doğum gününü hatırlamaz. Sughnanın buna canı sıkılır annesine doğum gününü hatırlatmaya çalışır ama başaramaz. Eski doğum günlerini hatırlar ve mahzene giderek ağlar. Rahip Sumitra ve Bairona gelerek Sughnanın doğum günü için kutsal bir yiyecek almıştır. Rahip Sughnanın doğum günü olduğu için mabede gelmediğini anlar ve bu yemeği yaptırdığını söyler. Sumitra Sughnanın ayaklarına dokunmasından kızının ona doğum gününü hatırlatmaya çalıştığını anlar. Anandi Sughnanın doğum günü için tatlı yapmayı planlar. Sumitra ve Bairon kızının yanına giderek Sughnanın doğum gününü hatırlamadıkları için af dilerler ve birbirlerine sarılırlar. Sumitra doğum günü kutsamasını evde yapacaklarını söyler. Sughnanın amcası Basant  da oradadır ve kendisi ve eşi için Sughnaya para verir ve onu kutsar. Jagdish ise ablasına yaptığı resmi hediye olarak verir ve ablasının doğum gününü kutlar. Kaliyani alaycı bir şekilde Sughnanın doğum günü hakkında konuşur. Sughnanın ailenin adını kötülediğini söyler. Anandi Sughnanın doğum günü için hazırladığı tatlıyı getirir ve Kaliyani kızarak tatlıları fırlatır. Bairon annesine kızının doğum gününü kutlamasının yanlış olmadığını söyler. Kaliyani o mutlu olmayı haketmiyor der. O esnada Vikrant eve gelir ve Kaliyaniyi susturarak Sughnanın mutlu olmaya hakkı var ben ona hak ettiği mutluluğu geri vereceğim der. Sughna ile evlenmeye hazır olduğunu söyler. Evdeki herkes şok olur.

Vikrant Sughna ile ilgili her şeyi bildiğini ve onunla evlenmek istediğini söyler. Kaliyani ne bildiğini sorar. Vikrant hamile olduğunu der. Basant Vikranta bağırır ve Kaliyani başka kimlerin bildiğini sorar. Vikrant kendisinden başka kimsenin bilmediğini ve bilemeyeceğini söyler. Bairon neden kızı ile evlenmek istediğini sorar. Vikrant Sughnayı sevdiğini ve onunla evlenmek istediğni yineler. Kaliyani Vikrantın babası gibi kötü niyetli olduğunu düşünür ve onu evden kovar. Basant Vikrantı dışarı iter. Bairon abisini sakinleştirmeye çalışırken Vikrant haber beklediğini söyler. Vikrantın bu şekilde davranması evde şaşkınlık yaratmıştır. Sumitra Vikrantın niyetinin iyi olduğunu söyler. Herkes tekrarşok geçirir. Sumitra tekrar Vikrant iyi niyetli ve Sughna için en iyisi o der. Kaliyani gelinine bağırarak onu susturur.

Sumitra kızı için neyi doğru neyin yanlış olduğunu kendisinin bildiğini söyler. Sumitranın kaynanasına bu çıkışı herkesi şaşırtır. Sumita kızı için her şeyi yapabileceğini ve onun mutlu olmasına kimsenin engel olamayacağını söyler. Bairon eşine kızar ve neden bu şekilde konuşuyorsun der. Sumitra haklı olduğunu ve Vikrantın kızı için en iyi çözüm olacağını söyler. Kaliyani Bairona Sumitrayı susturmasını gerekirse vurmasını söyler.Bairon eşini içeri götürür. Kaliyani Sughnanın yanına giderek Vikrant senin hamileliğini nereden biliyor der. Sughna korkar ve cevap vermez. Kaliyani Sughnayı tokatlar ve ailenin onurunu kırdığını söyler. Gehna Kaliyaniyi durdurur ve  Sughnaya güvenmesini söyler. Kaliyani güvenmediğini söyleyerek öfkeyle gider. Bairon eşiyle konuşur ve Sumitra kızının geleceğini düşündüğünü söyler. Bairon Vikrantı Madan Singhin oğlu olmasından çekinmektedir. Sumitra  Vikrantın iyi niyetli olduğunu yineler ve eşine onu kabul etmesi için yalvarır.

Anandi Vikrantın Sughna ile evlenmesine olumlu bakar ken Jagdish onay vermemektedir. Bairon ve Sumitra Kaliyaniden Vikrantın teklifini tekrar düşünmesini isterler. Kaliyani kabul etmeyeceğini Sughnanın Pratap ile evlendiğini  ve bir daha evlenemeyeceğini söyler. Bairon annesine dulların yeniden evlenebildiğini söyler. Kaliyani adetleri öne sunar ve toplum baskısından çekinmektedir. Bairon bu adetleri bırakmasını annesine söyler. Bairon Vikrantın iyi niyetli olduğunu söyler. Basant Vikrantı durdurmak için adamlarını gönderdiğini söyler. Gehna Sughnanın doğmamış çocuğunun baba sevgisine ihtiyacı var Vikrant kendi isteği ile bunu kabul etti der. Basant  Gehnaya hak verir ancak duk bir kadının evlenmesine sıcak bakmadığını üstelik Vikrantın Madan Singhin oğlu olduğunu söyler. Gehna annesi ile konuşması için onu ikna eder. Basant Sughnanın kızı gibi olduğunu ve onun için her şeyi yapacağını Bairon ve Sumitraya söyler ve topluca Kaliyanin yanına giderler. Kaliyaninin fikrini değiştirmeye çalışırlar. Sughnanın 3 aylık hamile olduğunu geri kalan 6 ay insanlardan gizleneceğini ve erken doğum yaptı deneceğini söyler. Kaliyani bu fikri kabul etmez ve sinirlenerek masayı dağıtır. Kararının değişmeyeceğini söyler. Bairon annesine bu durumdan hoşlanmasa da evliliğin her ne pahasına olursa olsun gerçekleşeceğini söyler. Kaliyani Madanın bu evliliğe karşı çıkacağını söyler. Bairon o onay verirse sen de onaylayacak mısın der. Vikrant ailesini ikna edecek ben eminim der. Kaliyani sessiz kalır ve Basanta Vikrantı getirmesini söyler.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 56. Bölüm Özeti 02 Kasım Cuma Fragmanı # Vikrant Sughna ile evleneceğini Kaliyaniye söyler.” üzerine 10 yorum

 1. xanim dedi ki:

  aynurum ve rojin hos geldin nasilsin ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :))

 2. xanim dedi ki:

  pinar hanimcim hep iyi mutlu olun rabbim sizi korusun ozetler harika olmus elinize saglik ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar :)))

 3. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Pinar ablam hep iyi olun))
  Bende opuuorum Zeynomuz)))
  Bende iyim)))
  Ooooo kimler gelmiss Rojina his geldin)))
  Iyim Sen nasilsin?? Nereleedeydin??
  Allah Allah seni unuturmuyuz hic??
  Cnm Sana okulunda kolay gelsin))
  Allah zihin acikligini versin)))
  Canlarim Ben cikiyorum telim yuzume kapanacak iyi geceler Allah rahatlik versin)))

 4. Pınar dedi ki:

  Arkadaşlar çok yoğundum iki üç gündür siteye giremedim herkese selam ederim iyi geçeler iyi hafta sonları

  1. &Gökhan ¤☪¤AyNuR☯& dedi ki:

   Aleykümselam pınar ablacım kendini fazla yorma:)) iyi hafta sonları diliyorum:))

 5. rojin dedi ki:

  herkes merhaba hepinz nasilsiniz Aynur kardesim Aleyna Ablam Hayat ablam Guljan ablam Nuranaay ablam Mayam ablam Guljan ablam Umut abim Pinar ablam Göker abim Gökhan abim nasılsın beni unutunuzmu

  1. Pınar dedi ki:

   roincim unuturmuyum ablam hiç aşkolsun nasılsın neler yapıyorsun bu ara pek sohbetlere katılamadım çok yoğundum….

 6. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Pinar ablam eline, emegine, kalbine saglik❤
  Ablam nasilsin Zeynoss nasil???

  1. Pınar dedi ki:

   saol canım iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın kızım da iyi ablası seni öpüyor

 7. &Aynur¤☪¤Gökhan☯& dedi ki:

  Oleyy ilk benn

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir