İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü

Burak 05 Mar 2020 Analizler  0

Nandini, Dr. Amit’in çağrısını alır. Sudha’nın sonografi raporunu kontrol ettiğini ve durumunun iyi olmadığını bildirir. Amniyotik sıvının gerekenden düşük olduğunu ve formaliteleri tamamlamasını ister. Premal ve ailesi Sudha’ya kötü davrandığı için Nandini sinirlenir. Oraya gelir. Premal ve ailesi Sudha’yı merak ediyormuş gibi yapıyorlardır. İkimizin Yerine 554. Bölüm Özetine başlıyoruz arkadaşlar..

Nandini, Premal’e Sudha ile ilgilenmesi gerektiğini söyler. Premal evet diyor, bu benim hatam. Sudha’nın da meşgul olduğunu söylüyor. Onunla ilgilenmeliydim. Sudha’dan özür diliyor ve şimdi onunla olacağını söylüyor. Nandini, sana güvenmediğim için onunla kalmana izin veremeyeceğim diyor. Premal’in annesi onların gelini olduğunu söyleyerek götürmek istiyor. Sudha da Premal ile gitmek istiyor. Nandini içi tedirgin bir şekilde eve dönüyor.

Abhayram gelir ve Nandini’ye Sudha ve bebeğini sorar. Nandini iyi olduklarını söylüyor. Abhayram iyi olamayacaklarını düşünerek içinden onunla ne yapacağımı hayal bile edemezsin diyor. Premal’in annesi Sudha’ya gelip süt içmesini ister. Sudha şu anda yeterince yediği için içemeyeceğini söylüyor. Premal’in annesi tatlılar yapar ve süt içmesini ister. Abhayram ile komplo kurduğu anı hatırlıyor. Sudha sütün içine bakar ve süt renginin neden farklı olduğunu sorar. Premal’in annesi vitaminli olduğu için der. Sudha tam içecektir ki o sırada telefonu çalar.

İkimizin Yerine 554. Bölüm 14 Mart Özeti devam ediyor..

Arayan Nandini’dir. Ona nasıl olduğunu sorar. Sudha herşeyin yolunda olduğunu söyler. O sırada Premal’in annesi sütü içmesi için ısrar ediyordur. Nandini neler oluyor der. Sudha durumu anlatır. Nandini eğer içecek yerin yoksa içme der. Sudha içtim geçti der. Sudha aniden karnında ağrı hisseder ve yataktan düşer. Nandini telefonda Sudha diye bağırır. Krish gelir ve ne olduğunu sorar. Nandini, Sudha diyor ve ağlıyor.

Abhayram, bunun balık gözündeki hedefi olduğunu söylüyor. Bu zehir evde ona verilseydi, o zaman herkes onu suçlayacaktı, ama şimdi şüphe Nandini ve Amit’de olacak diyor. Sudha yatağa düşer o sırada Premal ve annesinden bebeğini kurtarmasını ister. Nandini, Krish ile hastaneye gelir. Premal’in annesi sahte bir şekilde ağlamaya başlar. Amit, Nandini’ye Sudha’nın vücudunun tepki gösterdiğini söylüyor ve tedaviye hızlı başlayacaklarını söylüyor.

Operasyonu Amit ile birlikte yapıyorlar. Yamuna kızını kurtarmak için Tanrı’ya dua eder. Premal ve ailesi endişeli davranırlar. Krish, Yamuna’dan sakinleşmesini ister. Nandini ameliyathaneden çıkar ve Premal’e öfkeyle bakar. Herkesi şok ederek ona tokat atar. Sudha’nın onun yüzünden bu durumda olduğunu söyler. Kendi çocuğunu nasıl zehirleyebildiğini soruyor. Yamuna şok oluyor. Nandini, bebeğini onun yüzünden kurtaramayacaklarını söylüyor. Premal ve ailesi masum gibi davranırlar. Yamuna ağlıyor. Bay. Shekhawat Nandini’ye Sudha’yı soruyor. Nandini, Sudha’nın durumunun kritik olduğunu söylüyor.

Krish telefonla evi arar ve açan Abhayram’dır. Krish ondan Karuna’ya vermesini ister. O verir. Krish onu Sudha’nın bebeği hakkında bilgilendirir. Karuna ondan Nandini’nin ailesiyle kalmasını ister. Triveni’ye Sudha’nın bebeğinin kurtarılamayacağını bildirir. Triveni de üzülür.  Abhayram hastaneye geliyor. Premal ve ailesi, bunun onun yüzünden olduğunu söylüyor. Premal, yakalanırsak onu kurtarmayacağını söylüyor. Abhayram onlardan Sudha’nın karşısında iyi olmalarını ister.

Premal’in annesi bebeğin kaybından Nandini’yi sorumlu tutar. Nandini şok olur o sırada Amit gelir ve Sudha’nın yaşamasının Nandini’nin iyi bir doktor olduğunu gösterir. Bebeğin ölümüne yapabileceği hiçbir şey yoktu der. Hemşire, Sudha’nın bilinç kazandığını bildirir. Odaya giderler Sudha hemen bebeğini sorar. Amit kaybettiklerini söyler ve ağlamaya başlar. Abhayram odaya girer ve Sudha’ya Premal senin iyileşmen için dua etti ama Nandini seni kıskandığı için o çocuğun doğmasını istemedi ve bilerek ölmesine izin verdi der. Sudha ona inanır.

Nandini ve Krish Sudha’nın odasına gelirler. Nandini Sudha’dan polise durumundan sorumlu kişi hakkında açıklama yapmasını ister. Sudha, Nandini’ye karşı açıklama yapar ve onu sorumlu tutar. Nandini şok olur ve ağlar. abhayram ise alttan alttan gülüyordur.

Etiketler:
masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü” üzerine 83 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  ❤☺☺☺

 2. Anonim dedi ki:

  🙂 🙁 😉 😛 😀

 3. Anonim dedi ki:

  😀 😛 🙂 🙁 😉

 4. Anonim dedi ki:

  🙁 🙂 ;( 😉 😛 😀

 5. Anonim dedi ki:

  (; 🙂 😉 ;( ;P 😛 😀

 6. Anonim dedi ki:

  😉 🙂 🙁 😛 😀

 7. Anonim dedi ki:

  Gökhan doğum günün kutlu olsun bi ömür mutlu olmam dileğiyle Gönĺünden geçen tüm güzel dileklerin kabul olur İnşallah Hayat boyu yüzüm hep güler hiç üzülmezsin İnşallah Seni yürekten seven tüm sevdiklerinle nice nice güzel ve unutulmaz yaşlara İYİKİ DOĞDUN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

 8. Anonim dedi ki:

  😀 😉 🙂 🙁 😛

 9. Anonim dedi ki:

  😀 🙂 😉 🙁 😛

 10. Anonim dedi ki:

  😀

 11. Anonim dedi ki:

  B( 😉

 12. Anonim dedi ki:

  B) P)

 13. Anonim dedi ki:

  🙂 🙁 😛

 14. Anonim dedi ki:

  Şok Şok Şok “ikimizin ýerine” bitiýormu ýa

 15. Anonim dedi ki:

  Devamli ozetleri yayinlamasinida biliñ

 16. Anonim dedi ki:

  Kufur yazilinca silmesini bilyorsuñuz ama..

 17. NURANAAY dedi ki:

  Offf hic bi yerde ozet okumuyoruz ya

 18. Anonim dedi ki:

  tamam istemesen söýleme

 19. NURANAAY dedi ki:

  Bende yasim 26 evliyim 4 cocugum var 3 kiz 1 oglan ismim kizimin ismini koyyorum malesef ismimi soylemem nedeni ise kojajim istemiyor

 20. Anonim dedi ki:

  Evet ben Turkmenistanli adim Ejebaý ýaşim 15 orta siniftan senin adin ne ýaşin kaç ewlimisin Nuranaaý

 21. Nuranaay dedi ki:

  Sen turkmenistanli galiba adin ne yadin kac galiba sen orta siniftan oylemi

 22. Anonim dedi ki:

  Buraýa giren herkes turkmenistanli olmasa

 23. Anonim dedi ki:

  märhabalar sanada iyi günler nuranaaý bana şu gün alympyýadadan geçdiň deseler çok iýi olujam

 24. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Merebalar herkese iyi gunler.

  ¤¤¤ mereba seni taniyorum galiba tylla oylesin ya af edarsin yanlis anlasam sende turkmenistanlisin oyledigilmi

 25. ¤¤¤ dedi ki:

  Ya ya ya sen nerdesin o kadar doğum gününü kutladık arada bi insan bakar buraya sende mi terk ettin yine burayı

 26. Anonim dedi ki:

  :-$ ❄

 27. Anonim dedi ki:

  :-$

 28. anonim dedi ki:

  märhabalar hepinize iýimisiniz ýa burasi çok sikiji neden ozet ýok

 29. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Yorumcu iyim seni taniyorum cnm.
  ablam bende sana katilyorum diziseti sayfa acilmasini isteyoruz arama yapibilmiyorum ozet okumak isteyoruz lutfan acilsin ya lutfan

 30. Anonim dedi ki:

  bende turkmenistanlyýim nuranaaý kaç ýaşiddasin sen

 31. Anonim dedi ki:

  Merhaba Nuranay nasilin iyimisin?

  ” yorumcu”

 32. Anonim dedi ki:

  Siteye gelen arkadashlardan tùrkiyeden olanlar varmi?
  Varsa lùtfen diziseti.tv. sitesine varip sitesini yurt dishinden giriler yapsin diye adminine ricada bulunu bilirmisiniz biz ùçin lùtfen tùrk arkadashlar sizden rica ediyorus.
  Biz Tùrkmenistandan yaziyorus ve diziseti.tv son zamanlar bizim burdan açilmiyor ama diziseti.tv sitesinin admini istese bizede siteye giriler yapabilir di.
  Buraya gelen tùrk arkadashlar yada bashga ùlkelerden olan diziseti.tv. sitesine girme imkani olanlar lìtfen insanlik için benim ricami yerine yetirebilirmisiniz lùtfen ben kendi ùlkemden hint dizileri òzetlerini okumayi sevenlerin adindan konushyorum ve sizden rica ediyorum lùtfen. Lùtfen. Lùrfen.

  ” yorumcu”

 33. NURANAAY dedi ki:

  Bikdim ya yine ozet diye iyice bikdim lutfan burasinin admini yokmuuu okumuyorsunzmu yazdiklarimizi nedan oyle davranyorsunuz lutfan ozet yazarmisiniz lutfan

 34. NURANAAY dedi ki:

  Anlamadin galiba ben dizibilgi deki yorum yapanlara diyyorum arkadas diye anonim ben dolu turk dilini bilmiyorum ben turkmenistanliyim o yuzden pek anladamadim galiba site diye su yorum yapan arkadadlara arkadas diyyorum

 35. Anonim dedi ki:

  sitedekiler dedigin söze düşünedim сanimmmmmm ?????????????

 36. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Bende ozet yok merakliyim ama diziseti acilmiyor benim telde burasi ozet vererdi ama su an yook cok sinir olyorum anonim kardes.ben leyliyi tanimiyorum ama ben sitedekilere arkadas diyyorum cnm

 37. Anonim dedi ki:

  Nuranaaý bilen leýli siz arkadaşmisiniz araniza benide alirmisiniz

 38. Anonim dedi ki:

  ozet sen ýazarmisin bizde ozet ýok nuranaaý

 39. NURANAAY dedi ki:

  Merebalar alooo adimin efandim duymuyormusunuzmy ya ozetler nedan yok nedan ozet vermiyorsunuz cok kizginiz size ya burasi genelde cok guzaldi am suan berbat berbat

  1. Anonim dedi ki:

   salamlar hemmäňize

  2. Anonim dedi ki:

   ikimizý ýerine kino näçe serýa bilýäňizmi

  3. Anonim dedi ki:

   *ikimizin

 40. NURANAAY dedi ki:

  Ahal welayatindan sen neresinde ve yasin kac evlimisin

 41. Leyli dedi ki:

  Nuranaay bende sana demedim canim anonime kizdim ozet okumak icin giryorus diye.
  Neresindensin sen nuranaay

 42. Anonim dedi ki:

  hata ýapdim 3 kere göndermişim

 43. anonim dedi ki:

  “ikimizin ýerine” hint dizisi kaç bolüm
  ozet ýazarmisiniz arkadaşlar

 44. Anonim dedi ki:

  “ikimizin ýerine” hint dizisi kaç bolüm arkadaşlar
  ozet ýazarmisiniz arkadaşlar

 45. Anonim dedi ki:

  “ikimizin ýerine” hint dizisi kaç bolüm arkadaşlar

 46. Anonim dedi ki:

  özür dilerim öýle olsa nuranaaý

 47. Anonim dedi ki:

  site el değiştirdiğinden beri site dağılmış durumda. Göker bey siteyi sattı alan kişi de aslı hanımın işine son verdi. site bitti. yeni admin işini tam yapamıyor. yemin dizisinin sayfaları da böyle aslı hanımın kıymetini bilemedi site. özetler yok. yeni konular yok. aslı hanımı siteye geri alın bakın görün neler değişiyor. site admini kimse yorumları dikkate alsın.

  1. Anonim dedi ki:

   Yerden goge kadar haklisin site berbat hala geldi kimse bizim yorumlarmizi dikkata almiyor site admini ne dusunyor acaba

 48. Anonim dedi ki:

  🙁

 49. Anonim dedi ki:

  😉

 50. Anonim dedi ki:

  😛

 51. Anonim dedi ki:

  :-*

 52. Anonim dedi ki:

  B-)

 53. Anonim dedi ki:

  😀 😀

 54. Anonim dedi ki:
  1. Anonim dedi ki:

   ???? :-\

 55. Anonim dedi ki:

  ☺❤

 56. NURANAAY dedi ki:

  Hayir leyli sana hic bisey diymiyorum ama asakda anonim diyilyan arkadas oyle soyledi bende ona didim sana dine ben turkmenistanli didim arkadas

 57. Leyli dedi ki:

  Bende Nuranaay.
  ozet okumak icin giriyorus herhalde arkadas sana ne istiyorus tabiki tovbe yaa

 58. NURANAAY dedi ki:

  Ben turkmenistanli leyli.

  o ne ya biz ozet diye adami manyak etyoruzmu ya sende kimsin ozet yazilmasa ozet diyeriz sana ne ne anlamadim nerede ozet .anonim

 59. Anonim dedi ki:

  ozet ozet diýe adamy manýak etdiniz alin size oze

  1. Anonim dedi ki:

   ikimizin ýerine hint dizisi kaç bolüm arkadaşlar

 60. Anonim dedi ki:

  ikimizin yerine çok güzel bir dizi ama kundan nereden çikdi ýa

 61. kiz dedi ki:

  ikimizin yerine çok güzel bir dizi ama kundan ereden çikdi ýa

 62. Leyli dedi ki:

  Nuranaay sen nireli
  ozet yazarmisiniz lutfen yaa cok bekliyorus

 63. Leyli dedi ki:

  Nuranaay sen nireli

 64. Anonim dedi ki:

  Nedan yorumum cikmadi yine ya

 65. NURANAAY (admine) seslenyorum. dedi ki:

  Ay cok sikildim yani her defa girsem ayni ozet lutfan ozet verermisin lutfan saygi duyyoruz ask bir ruya ve ikimizin yerine ozetleri verin admin efendim hint dizileri sevyoruz ve merakliyiz lutfan emegnize saglik.

 66. Ayna dedi ki:

  Aşk bir ruya ozetlerini neden vermiyorsunuz

 67. Ayna dedi ki:

  Ozet neden yok

 68. NURANAAY dedi ki:

  Evet bu ne ya ozetler nerede cok cok sinir oluyoruum ya cok sacmalik bizdede diziseti acilmiyo nedan acaba ozet okumak isteyoruz merakliyiz finala az zaman kaldi ozetler verin lutfan lutfan tadini kacirmayin ADMIN EFENDIM LUTFAN.

 69. Anonim dedi ki:

  Bu sitede ozetleri duzenli olarak sirayla yazacak kimse yokmuya sinirimden patlamak üzereyim OFFFF OFFFF OFFFF dizi setine tl cekmiyor yoksa orada ozetleri cok guzel anlatyorlar bir zamanlar burasida cok iyi guzel ozetler veryodu ahhh o gidi gunler…:-(

 70. ? dedi ki:

  :-$

 71. Anonim dedi ki:

  Asakdaki anonimlere katilyorum lutfan bolumleri sirayla ve hizlica verin basaramasañiZ da Goker bey veya Pinar hanim tekrardan gelsinler siteye siteyi siz (simdiki admin)geldiginizden beri duzen bozulduya diger siete(dizi seti)duzenli olarak sirayla ozetleri veryolar hemde hizli sekilde malasef benim tl oraya buaralar cekmiyor yoksa oradan takip edicekdim Pinarhanim ve Gokerbey ozetleri yayinladiklari zamanda ben hep burayi takip ederdim lutfan finala kadar gayret gosterin ya rica edyorum

 72. NURANAAY dedi ki:

  Bu ne ya ozet nerede ya bu sayfa neden ozet vermiyor ya tadi kasdi sirasila ozet yok neden ya lutfan ozetleri dolu verermisiniz merakliyiz lutfan

 73. Anonim dedi ki:

  Ozet isteyoruuuz lutfaaan cok yavas veryorsunuz kafam karasik ya ozeti dolu sirayla vermiyorsunuz cok uzulduk bizler.coook coook

 74. ¤¤¤ dedi ki:

  Yav köftehor Yav eşşek tepecesi Atlı kovalayacası Gökhan bi kere insan buraya uğramaz mı

 75. HAVA dedi ki:

  Gökhan doğum günün kutlu olsun bi ömür mutlu olmam dileğiyle Gönĺünden geçen tüm güzel dileklerin kabul olur İnşallah Hayat boyu yüzüm hep güler hiç üzülmezsin İnşallah Seni yürekten seven tüm sevdiklerinle nice nice güzel ve unutulmaz yaşlara İYİKİ DOĞDUN DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

 76. EN YAKIN DOSTUMA KOMIK DOGUM GUN HEDIYESI dedi ki:

  Dost bir kara gunde birde dogum gunde belli olur.Seni unutmayan bir dost.

  Guzel bir gulu,guzel bir geceyi,guzel bir dostu herkes ister. Onemli olan gulu dikeniyle,geceyi gizemiyle,dostu tum derdiyle sevebilmektir.

  ***

  Iyiki dogdun. Bu mesaji sakla seneye masraf yaptirma. Seni seven en yakin arkadasin dogum gununu yine unutmadi bak. Iyiki dogdun nice yaslara 😀

  ***

  Bugun mutlu olursun,dertlerini
  Unutursun. Dogum gunun bugun senin
  Daha ne diye somurtursun 😀

  ***

  Sanki dunyada bir sen eksikmissin gibi dogmussun ki eksikmissin arkadasim iyiki dogdun.nice yillara 😀

  ***

  Hem icten hem distan tum icteligimle dogum gununu kutlarim.Allah senin gibi bir arkadasi eksik etmesin 😀

  ***

  Ha uc eksik ha bes fazla,saysan ne olur saymasan ne,mumlar sondu haydi gazla,kessende olur kesmesende. Nice yillara dostum 😀

  ***

  Yasananlar guzeldir mazida kalsada,
  Dogum gunu ozeldir herkes hatirlamasada seni cok sevyorum dostum dogum gunun kutlu olsun 😀

  ***

  Elma dala asilSin,arkadasim nasilsin,
  Gecirdigmiz o gunler romanlarda yazilsin, dogum gununde burnun kapiya kisilsin nice nice yillara 😀

  ***

  Inanamiyorum bir yas dahami buyudunmu yaslandin sen artik ya gocme vaktin geldi senin. Ama uzulme ya bir kac dogum gununu daha kutlarsin herhalde 😀

  ***

  Hadi bakalim. Dogum gunun kutlu olsun
  Ve unutma her gecen gun olume yaklasyorsun yani ortada kutlanacak bir sey yok ama yinede benden once mesaj atan olursa kan cikar 😀

  ***

  Bu guzellik,bu zeka,bu akil,hele su anlam dolu gozlerin buyusu,Allah butun guzellikleri bir yerde toplamis neyse kendimden cok bahsettim dogum gunun kutlu olsun arkadasim 😀

  ***

  Baskasinin seni ezmesine izin verme
  Ehliyet alsan onlari ez nice yillara 😀

  ***

  Bugunu unuttum sandin dimi. Hic unuturmuyum dostum benim. Elektrigin icadinin 25 yil donumu kutlu olsun 😀

  ***

  Tanidigim en tatli insansin,essiz bir dost,cok súper bir arkadassin. Unutma ki cokta farklisin,hani Tarkan diyorya sen baskasin! 😀

  ***

  Gunduzun yatta,gecen barda,altinda porsche araba,kaldigin ev triplikes villa,gezdigin yerde herkes sana hasta olsun. Dogum gunun kutlu olsun! 😀

  ***

  Dostlarin krali yine gecikdim,yetisemedim dogum gunune neyse tum kalbimle seni yeni yasinla tebrik edyorum 5 mart anneminde dogum gunu sana dunyadaki en iyi dileklerimi iyiletyorum
  Bugun geride kalan bir yasin daha doldurmanin mutlulugunu yasarken gelecegin sana mutluluklar getirmesini dileyorum

 77. NURANAAY dedi ki:

  Elernize saglik ozetler harika.

  Nedan kirisle nandini evlenyor bolumleri yook

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.