İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde

Burak 04 Mar 2020 Analizler  0

Premal’in annesi Premal’den Sudha’nın evi terk etmesini akıllıca planlamasını ister. Sudha’nın telefonu çalar arayan Nandini’dir. Ona nasıl olduğunu sorar. Sudha da ona Krish’ı soruyor. Nandini, Krish’ın onu sevdiğini ve çok ilgilendiğini söyler. Sudha ise aslında öyle olmasa da Premal’in de onunla ilgilendiğini söyler.  O sırada premal gelerek Sudha’nın eline sari veriyor ve satmasını istiyor. İkimizin Yerine 553. Son Bölüm Özeti ve analizi başlıyor arkadaşlar..

Abhayram’ın (Kundan) mutfağa geliyor ve Triveni’nin (Karuna’nın kız kardeşi) Nandini yüzünden onu aç tuttuğunu ve bir şeyler yemeyi düşündüğünü söyler. O sırada Krish gelir ve Triveni’yi kızdırmak için laddoo yer. Triveni sinirlenir. O sırada açık camdan içeri bir yılan girer. Triveni bağırır ve herkesi toplar. Abhayram havalı bir şekilde insanların tepkisine bakıyordur. Abhayram yılanı ​​tutmak üzeredir, Karuna (Krish’ın annesi ve Abhayram’ın eşi) onu durdurur ve tehlikeli olabileceğini söyler. Triveni Nandini’ye dönerek Krish’de bu yılan gibi tehlikeli der. Nandini şok olur ve Krish’e iyi olup olmadığını sorar. Triveni onu iter ve Krish’a dokunmamasını ister. Karuna bayılıyor. Krish onu tutar. Nandini su getiriyor. Krish suyu  içirir ve Triveni’ye 21 tolas altın madeni para vereceğini söyler.

Sudha Premal’in verdiği sarileri satmak için bir evin kağısını çalar. O ev Amitlerin evidir. Kapıyı Vandana açar. Sudha onu düğünden hatırlar ve tanır. Sudha sari alır mısınız diyerek gösterir. Vandana sarileri beğenmediğini söyler. O ısrada Amit kimin gelindiğini osrarak kapıya yönelir. Sudha yüzünü gizler. Vandana sokak satıcısının geldiğini söyleyince Amit kapıya gelmez.

Nandini, Abhayram’a çay getirir. Abhayram, bugün gününün harika olacağını söyler. Nandini yüzüne çay atar ve tiyatroyu durdurmasını ister. Nandini, Triveni’den çıkarların için faydalanacak kadar karaktersizsin der. Abhayram, herkesin sevgi ve tartışma konusunda adil olduğunu söylüyor.

Nandini Abhayram’a asla beni elde edemeyeceksin diyerek sert çıkıyor. Abhayram, seni zaman seni almaya çalışsam, Krish araya girer ya da kurtulmanın bir yolunu bulursun diyor. Ona Krish ve Karuna’dan nefret edeceğini vaat ediyor. Nandini Krish’e haber vermek için onun yanına gider.

Krish bir mektup açar ve şok olur. Bunu unuttuğunu söylüyor. Nandini Krish’a gelir ve bir şey söylemek istediğimi söyler. Krish zaten gerildiğini söyleyerek mektubu gösteriyor. Nandini bunun MD’nizin sınav tarihi olduğunu söylüyor. Krish ne yapacağını söylüyor? Nandini ondan çalışmaya başlamasını ister ve ona öğreteceğini söyler. Krish’in kafasının krışmaması için Abhayram’ın söylediklerini ona söylemez.

Sudha evi temizlerken karnında bir acı hisseder ve bunu dile getirir. Premal’in annesi ona işten kaçmak çin yalan söylediğini dile getirir. Premal gelir ve Sudha’yı azarlar. Triveni sebze alırken fiyatta pazarlık yapıyordur. Birisinin onları gözetlediğini görür. Triveni Nandini’yi diğer arabaya götürür ve gözetleyen adamı ona söyler.

Sudha yolda koşar ve tekrar tekrar Nandini’yi arar. Neden onun çağrısına yanıt vermediğini merak ediyordur. Nandini Sudha’yı yolda görür ve arabanın durmasını ister. Tam o sırada Sudha’nın bir arabaya bindiğini görür ve Triveni’ye kız kardeşinin gerildiğini söyler. Triveni aynı adamı takip eder ve yakalar. Onu defalarca tokatlar.  Adam Nandini’yi takip ettiğini söyler. Nandini şok olur ve Krish’e bu Kundan’mı acaba diye sorar. Triveni ne oluyor diye soruyor Krish, çocukluk kocasının onu tehdit ettiğinden ve uyumasına izin veremediğinden şüphe duyduklarını söylüyor.

Abhayram Nandini’ye geliyor ve yaptığım tehtidi ciddiye almadığını söylüyor. Ondan Krish’a casusluk etmemesini söylemesini ister. Nandini, annemin kurnaz ebeveynlerinizi başarısızlığa uğraması gibi, krish benimle olana kadar sizi başarısız edeceğim diyor. Triveni geliyor. Abhayram konuyu değiştirir ve Nandini’ye eski kocası onu tekrar ararsa endişelenmemesini söyler. Nandini’nin henüz Abhayram’ın Kundan olduğundan haberi yoktur arkadaşlar.

Triveni bıçağı alır ve Abhayram ile aynı fikirde olduğunu söyler. Nandini’den eski kocasını uyarmasını ister ve onunla başa çıkacağını söyler. Benim önüme gelirse elini büküp onu döveceğim der. Abhayram’ın elini büküyor ve onu dövüyor. Abhayram neden beni dövdüğünü soruyor. Triveni, çocuk evlilik geleneklerinden nefret ettiğini söyledi. Nandini gülümsüyor ve Triveni’ye mutlulukla sarılıyor. Triveni hareket etmesini ve Karuna’ya zerdeçal süt vermesini ister. Triveni Abhayram’ı korkutuyor ve bıçağı gösteriyor.

Krish Dedektif’le Kundan hakkında konuşuyordur. Nandini gelir ve MD sınavına konsantre olmasını ister. Onun yüzünden geleceğinin mahvolmasına izin vermeyeceğini söylüyor ve ondan çalışmalarına odaklanmasını istiyor. Krish odaklanmam için bana bir tatlı vermen gerekir diyor. Nandini’yi yanağından öpüyor ve bütün sorunlarında yanındayım diyor. Nandini ona sarılır. O sırada Amit hemşire ile konuşuyor. Sudha gelir ve Dr. Amit’i arar. Amit’ten bebeğini kurtarmasını ister. Amit rahatlamasını ister ve sonografi almasını ister. Sudha’nın bu durumda neden yalnız geldiğini merak ediyor.

Abhayram tuvalete geliyor ve bu kadar kolay kazanmana izin vermeyeceğim diyerek kendi kendine konuşuyor. Kulakçığı açar ve ısıtıcıyı yere koyar. O sırada Nandini kayın validesi olan Karuna’yı tuvalete götürüyordur  Nandini Karuna tam tuvalete girerken yerdeki ısıtıcıyı görür ve onu durdurmak için kolundan çeker. Abhayram ordadır ve Nandini’yi Karuna’yı öldürmekle suçlar. Dikkatsizliği yüzünden onu tokatlar.  Karuna da Nandini’yi azarlıyor. Nandini yaralandı. Abhayram, iyi bir eş ve bahu olamayacağınızı söylüyor ve ondan Karuna’nın ilaçlarını getirmesini istiyor. Nandini ağlıyor. İkimizin Yerine 13 Mart 553. Bölüm Özeti bu kadardı arkadaşlar..

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde” üzerine 5 yorum

 1. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Offff lutfan ozetleri verin ama dolu bolumule verin 8.9.10.11.12 mart bolum ozetleride isteyoruz lutfaan

 2. NURANAAY dedi ki:

  Neler oluyor yorumcu yorumumun cikmiyormu Ay bazen intde oyle olyor cnm

 3. Anonim dedi ki:

  Uff niye yorumum çikmadi yaa

  ” yorumcu”

 4. NURANAAY dedi ki:

  Mereba herkese evet ya ozetler nerede 7 mart 13 mart aralik ozetler nerede ya lutfan yazarmaziniz ellernize saglik.

  Mereba yorumcu evet konusmak isterim seninle bende seni taniyorum bilyormusun sence ozetler fazlasi yokla neden ajaba sagol

 5. Anonim dedi ki:

  Merhaba arkadaslar!!!
  Saygideger admin siz 548,549,550,551,552 bolumleri yazmamissiniz lutfan yukarida saydigim ozetleride yazarmisiniz rica edyorum ozetler icin teskler emeginize saglik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.