İkimizin Yerine 55. Bölüm Özeti 01 Kasım Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Vikrant Gehnaya sözlerinin arkasında olduğunu söyler

Burak 23 Eki 2018 İkimizin Yerine  0

İkimizin Yerine 55. Bölüm 01 Kasım Perşembe Günü Neler Yaşanacak?

 

Suhna Gehna ile konuşur. Gehna Sughnaya Vikranta karşı ne hissettiğini sorar. Sughna şok olur ve masum olduğunu söyler. Gehna Sughnayı suçlamadığını aksine Vikrantın ona yeni bir hayat sunabileceğini söyler. Vikrantın Sughnayı sevdiğini ve iyi birisi olduğunu ekler. Vikrant sana ve doğmamış çocuğuna yardım edebilir yalnız kalmak için daha çok gençsin der. Sughna Vikranta ihtiyacı olmadığını Pratapın anılarıile mutlu olduğunu çocuğun kendisi bakabileceğini söyler ve odasına giderek kapıyı kilitler. Gehna odasına döner. Gehanın üzgün olmasını Basant müzik derslerine beğlar ve bu konuda çaresiz olduğunu söyler. Gehna Basantın kendisini önemsemesinden etkilenmiştir. Basant Gehnanın kendisi ile güzel konuşunca mutlu hissettiğini söyler.

Gehna Vikrantı kimselere söylememeye karar verir ama bir plan yaparak onunla konuşmak istemektedir. Gehna çocukları alarak tapınağa gider ve orada Vikrant ile karşılaşır. Çocukları bir şekilde uzaklaştırır ve Vikranta dünkü sözleri ile ne kastettiğini ve sözlerinin arkasında olup olmadığını sorar. Vikrant dünkü sözlerinin arkasında olduğunu söyler. Gehna bunun üzerine Vikranta destek vereceğini ancak Sughnayı ikna etmenin aileyi ikna etmekten zor olacağını söyler. Gehna Sughnanın  değişmemesi nedeniyle çok umut bağlamamasını Sughnanın Pratapı unutmayacağını söyler. Vikrant onu unutmasını istemediğini ancak sevgisini ona vermek istediğini söyler. Gehna Sughna ile buluşmasının zorluklarından bahseder ve Vikrant bir çözüm yolu bulacağından emindir.

Vikrant Kaliyanilere gelir ve üzgün numarası yapar . Çalışmalarının olduğu bilgisayarın bozulduğunu ve Jagdish in bilgisayarında çalışmak istediğini söyler. Kaliyani bunu kabul eder ve Vikrant Jagdishin odasına çıkar. Gehna buna şaşırır ve Sughnanın yanına giderek Jagdishe tatlı götürmesini ister. Sughna kabul eder ve odada bilgisayarın başında Vikrantı bulur. Sughna sinirli bir şekilde tepsiyi bırakır. Vikrant Sughnanın fotoğrafını çeker. Sughna Vikrantın odaya nasıl girdiğine şaşırır. Vikrant çok mutludur. Basant muhtarla proje hakkında konuşmaya gider. Orada Niranjan ile karşılaşır ve Niranjan çok kötü görünüyordur ve elindeki müzik ödüllerini satarak para kazanma telaşındadır. Basant Niranjanın bu durumuna şok olur. Niranjan çıkarken bayılır ve Basant  onu tutar ve hastaneye götürür. Akşam  Basant olanları Gehnaya anlatır ve Niranjanın çok kötü olduğunu hastaneye götürdüğünü söyler. Gehna Niranjana üzülür. Basant yarın Gehna ile Niranjanı görmeye gitmeyi düşünür.

Vikrant bilgisayarda Sughnanın fotoğrafına düzenlemeler yapar ve fotoğrafın çıktısını alırken elektrikler kesilir ve Vikrant çıkar. Vikranta süt getiren annesi odada elektriklerin gelmesi ile yazıcıdan çıkan fotoğrafı görecekken Vikrant gelerek annesini uzaklaştırır.

Niranjan odasında iken kapı çalar ve içeri Basant ile Gehna girer.

İkimizin Yerine 554. Bölüm Özeti 14 Mart 2020 Sudha’nın Bebeği Öldü
İkimizin Yerine 553. Bölüm Özeti 13 Mart 2020 Kundan İntikam Peşinde
İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı
İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

“İkimizin Yerine 55. Bölüm Özeti 01 Kasım Perşembe Fragmanı # (1. kısım) Vikrant Gehnaya sözlerinin arkasında olduğunu söyler” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ozetler icin tesekur ederim de neden o Shyamin ismini Vikrant diye yaziyosunuz surekli,onun kendi ismi Vikrant,dizideyse Shyam olmali?:)

  1. Pınar dedi ki:

   cevirdiğim sitede ilk ismi vikrant olarak koymuşlardı bende bozmadan devam etmek istedim

 2. xanim dedi ki:

  pinar hanim ozetler muhtesem olmus elinize saglik ALLAH rahatlik versin iyi geceler tatli ruyalar

 3. ⍲łℰყ Ɲ⍲ ✨ dedi ki:

  Pınar ablam..ellerine sağlık..özet için teşekkürler:))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.