İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı

Burak 29 Şub 2020 Analizler  0

Sudha annesine sarılmış ağlıyordur. Hamile olduğu ortaya çıkmıştır ve ailesini şoka uğratmıştır aynı zamanda Premal’in gitmesinden de korkuyordur. Nandini, eğer siz gitmek istiyorsanız gidebilirsiniz ama Premal burda kalacak der. Premal’ın babası Premal’i kimin durduracağını sorar. Nandini, Sudha’nın doğmamış çocuğunun babası olduğunu söyler. İkimizin Yerine 547. yeni bölüm özeti bu şekilde başlıyor arkadaşlar..

İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti (Analizi) 7 Mart

Premal’in annesi, bu bebeğin Premal’den olduğunu neden kabul edeceklerini soruyor. Amit, Premal konuşmuyorsa DNA testi yapacaklarını söylüyor. Premal çocuk benden ve  Sudha’yı çok seviyorum diyor. Sudha ağlayarak ona bakıyor. Premal, onu bu durumda bırakamam diyor. Premal’in babası ona bir tokat atar ve oğullarını kandırdıklarını söyleyerek kolundan tutarak onu götürür. Amit onu durdurur ve Premal’i zorla götüremeyeceğini söyler.

O sırada Krish polislerle oraya geliyor ve onları çeyiz talep ettikleri için tutuklanması gerektiğini söylüyor. Premal’in babası çeyiz talep etmediklerini söyleyerek inkar ediyor.  Bayan polis, dışarıda araba ve çeyiz eşyalarını gördüklerini  söylüyor. Premal’in babası onları kendi istekleriyle aldılar diyor. Polis Nandini ve Shekhawat’a dönerek onlara soruyor. Shekhawat Müfettiş’e çeyiz hakkında konuşmadıklarını söylüyor. Krish polisleri götürüyor.

Nandini üzülür. Krish endişelenmemesini ister ve bir şey yaparlarsa sahte Polis’i tekrar getireceğini söyler. Nandini şok olur. Sudha ailesine sarılır ve ağlar. En son Nandini’ye bakar. Nandini seni çok seviyorum der. Sudha Nandini’ye de sarılır. Sudha ve Premal arabada oturuyorlar. Bay Shekhawat ve Jamuna gözyaşı döküyor. Nandini duygusallaşıyor.

Amit Nandini’ye Krish’in garip biri olduğunu hala çocuk gibi davrandığını söylüyor. Nandini ona minnettar olmam gerekiyor diyor. Amit ondan artık Dr. Amit yerine Amit diye hitap etmesini istiyor. Nandini tamam diyor. Amit gülümsüyor.

İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti devam ediyor..

Krish evden çıkarak Abhayram (Kundan) ile buluşuyor ve evi artık terk ettiğini söylüyor. Abhayram neden diye soruyor. Krish şimdi terk etmezsem bundan sonra da terk edemem. Nandini’ye gerçekten aşık oluyorum galiba diyor. Abhayram onun insanların duygularıyla oynamak için yetiştirildiğini hatırlatarak geri dönmesini istiyor. Krish eve geri dönüyor.

Nani Maa gelerek  Nandini’nin ondan 7 yaş küçük bir erkekle ilişkiye başladığını söylüyor ve saygılarını anlatıyor. Nandini ağlıyor. Nandini’nin anneliği olan Jamuna gelerek Nani Maa’ya sorun çıkarmaması gerektiğini söylüyor. Krish bunun bir yanlış anlama olduğunu ve düşündüğü gibi bir şey olmadığını söylüyor. Bay Shekhawat sinirlenir ve Nani maa’dan evi terk etmesini ister.

Amit Nandini’nin gülüşlerini düşünüyor ve mutlu oluyordur. Babası boşanma evraklarını getirir ve Amit imzalar. Amit artık bekar biridir. Babası Pandit ji’yi çağırır ve Dr. Amit’in evliliği için shagun alacaklarından mahurat çıkarmasını ister. Amit, yeni bir hayata başlamak ve birini sevmek için heyecanlanacağını söylüyor.

Nandini Krish’ın odasına gelir ve annesinin dal bati adlı yemeği yaptığını ve gittiğini haber verir. Krish ondan oturmasını istiyor ve aralarında sadece 1 havlu kadar fark olduğunu söylüyor. Havluyu örter ve Jab Se tere naina şarkısında dans etmeye başlar. Havlu belinden düşer. Nandini güler ve ona yastık atar. Krish seni gördüğümde aynı böyle beynimden vurulmuş gibi oluyorum der. Nandini ondan yemek yemek isterse mutfakta hazır olduğunu söyleyerek iyi geceler der. Nani Maa onları odada görür ve gıcıklık olsun diye kapıyı kitler. Nandini kapıya yönelir ve kapının kilitli olduğunu görür.

Krish, Nani saa’yı arar ve ondan kapıyı açmasını ister. Nani açmayacağını söyler. Nandini sessiz kalmasını ister ve kapıyı açmasını isteyecek birini aramasını ister. Krish parlak bir fikir ama senin kadar parlak değil diyerek romantiklik yapar. Bugün ay ışığı gecesi olduğunu söylüyor ve ondan dans etmesini istiyor. Nandini ondan ciddi olmasını ister ve bununla ilgilenmediğini söyleyerek bir süre sessiz kalmasını söyler. Krish tamam, dileğin benim için emirdir diyor. Nandini ile birbirlerine bakıyorlar.

Dr. Amit ve babası Nandini’yi istemek için geleceklerini bildiriyor. Nandini şok oluyor. Bay Shekhawat, tüm düzenlemelerin yapılıp yapılmadığını Jamuna’ya soruyor. Jamuna her şey tamam diyor. Nandini güzel bir elbise giyerek geliyor. Anne ve babası çok mutlu görünüyorlar. Amit’in babası Nandini’nin bahusu olacağından mutlu olduğunu söylüyor. Jamuna ona çok hızlı olduklarını söylüyor. Amit’in babası bu günü merakla beklediğini söylüyor. Krish oraya koşarak gelir ve şok olur.

Nandini ve Amit yüzükleri takarlar. Bay Shekhawat, Amit’in babası, Jamuna ve Krish onları tebrik eder. Krish bir sarılmaya ihtiyacı olduğunu söyler ve ona sarılır kulağına onunla nişanlanmış olsan bile, benimle evlenirsin der. Seni benim sevdiğim gibi kimsenin sevemeyeceğini söylüyor. Nandini gergin bir şekilde bakakalır. Nandini odasına gider.

Odasında Krish’i görür ve burada ne yaptığını sorar. Krish bu durumlardan mutlu olmadığını biliyorum der. Nandini herkes gibi bende mutluyum der. Krish onu sevmediğini söylüyor. Nandini, ona çok saygı duyduğunu ve onu her zaman desteklediğini söylüyor. Krish aşkın başka bir şey olduğunu ve onu sevmediğini söyler.

Nandini sessiz kalıyor. Krish beni sevdiğini biliyorum der. Nandini onun yüzüne bakamaz ve aşağıya bakarak hayır sevmiyorum der. Krish Amit’le meşgul olmana rağmen benimle evleneceksin bak gör diyor. Nandini şok oluyor. Nandini Krish’ın sözlerini düşünür ve şüpheye kapılır. Bir telefon alır ve içeri girer. Müfettiş Chauhan aramış ve onunla görüşmesi gerektiğini söylemiştir.

Nandini ve Krish mutlu bir şekilde dans ediyorlardır. Nandini müfettişin aradığını hatırlar ve onun yanına gider. Müfettiş ona Kundan’ın hapisten çıktığını söyler. Nandini şok olur ve ağlar. Krish’a Kundan’ın adını vermeden serbest bırakıldığını söyler. Krish onu koruyacağını söyleyerek söz verir. Kundan ise annesi ve babasının fotoğrafının karşısında ateş yakmış intikam yeminleri ediyordur. İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti bu kadardı arkadaşlar…

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 547. Bölüm Özeti 7 Mart 2020 Nandini Nişanlandı” üzerine 10 yorum

 1. Amangul dedi ki:

  Gonder

 2. Anonim dedi ki:

  çok

 3. Anonim dedi ki:

  Nuranay merhaba ashadaki shlok hakginda yazan anonim benim yani “yorumcu” olarak yazan kishi ve bundan òyle yorum yazdigimda anonim olarak yazicam ama yorumun en ashaginda” yorumcu diye koyicam ismimi òylece sende ben oldugumu anlarsin zaten ashadaki yorumdada yorumcu diye yazmishdim sonunda.
  Ben daha ònce burda hich kimseyle konishmuyordum sadece diziye òzel yorum yazardim ama seni tanidigim ùçin sana yaziyorum. Ve sende beni en sonunda yazdigim ” yorumcu” yazisindan taniya bilirsin tabi benimle konushmak istersen.

  ” yorumcu”

 4. NURANAAY dedi ki:

  Mereba Anonim oylemi yoksa amit dr iyi kisi ama nandini nedan kirisle evlenyor . Ayyy evet slokun yaninda astaa olsaydi ne guzel olurdu.bide nandini ni yakisikli goremedim bence cok yasli ya

  Lutfan ozet istyoruuz

 5. Anonim dedi ki:

  Nuranaycim merhaba
  Shlok burda doktor amitin rolunda canim.
  Bide yakishikli shlokumi shloka verilen sesle çikarmishlar òyle olunca onun yaninda bide astani gòrmek geldi içimden. Ahh astam ahh ahhh tatli belam senin givi olucak dizi yokdur olamazda…

  Yorumcu.

 6. Anonim dedi ki:

  Ufff yeni òzet halen yokmu☹
  Afedersiniz admine saygilar olsun ama çok yawas gidiyonuz òzetleri biraz daha hizli yazamazmisiniz!!!!
  Teßekkùrler!

 7. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Ozet isteyoruz lutfan lutfan lutfan

 8. DENIZ dedi ki:

  ellerinize salik

 9. Anonim dedi ki:

  Ellerinize ve emeginize saglik ozet guzel olmus teskler

 10. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Coook tesekkurlar ellernize saglik.

  Ya ben yanlis anladim ya ya ben neler goryorum slok uu goryorum kundanmi ya ol ya dr amit mi anlamadim kirs sen nandiniye niye zarar veryorsun ki sevmesen cik kizcazin hayatyndan ya ayyyy biri bana anlatsin slok kim ya bilmek isterim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.