İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti 6 Mart 2020 Kundan Ortaya Çıktı

Burak 29 Şub 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 546. Bölüm Özeti (Analizi) 6 Mart

Düğün hazırlıkları devam ediyordur. Premal’in babası Nandini’ye yaklaşarak elmas yüzüğü ister. Nandini onu oyalamaya çalışır o sırada kuyumcuyu arayarak elmas yüzük ister. Kuyumcu ise karşılığında bir şey vermen gerekiyor der. Nandini karşılayacağını söyler. O sırada hapisten biri çıkıyordur. Hapisten çıkan adamın tek hedefi Nandini’den intikam almaktır. Bu kişinin Kundan olduğunu düşünüyoruz. Bu kişi gece yarısı Krish’i arar ve durum değerlendirmesi alır. Krish ise aradığını Nandini öğrenirse başın belaya girer der ve telefonu kapatır.

Nandini Krish’in yanına gelir ve bu saatte kiminle konuştuğunu sorar. Krish gülerek peşimdeki kızlar sürekli arayıp duruyor der ve peşinden Nandini’ye sevgilisi olup olmadığını sorar. Nandini herhangi bir sevgilisi olmadığını ve istemediğini söyler. Nandini arkasını dönerek gider. Krish onun arkasından aşkın ne zaman geleceğini bilemezsin der. Banka Nandini’yi arar ve kredinin çıktığını söyler. Nandini çok şaşırır ve mutlu olur. Kontrol etmek için bankanın yolunu tutar.

Bankaya varan Nandini Amit’in ona kefil olduğunu, bu yüzden kredi çıktığını öğrenir. Hemen Amit’i arayarak böyle bir şeye gerek olmadığını ve istemediğini söyler. Amit ise kız kardeşinin evliliğini hatırlatarak bu para sana lazım sonra ödersin der. Nandini ikna olur ve teşekkür eder. Bu klas hareketi gören Amit’in babası oğluna hemen gidip resmi olarak da boşanmasını ister çünkü Nandini’yi istemeye gideceklerdir.

Bankadan çıkan Nandini bir taksi çevirir ve biner. Takside o hapisten çıkan adam da vardır. Nandini’ye nefret dolu gözlerle bakar. Nandini bundan rahatsız olur ve onu uyarır. Adam arabadan inerken daha sonra tekrar karşılaşacaklarını söyleyerek Nandini’yi tedirgin eder. Nandini taksiden inerken arabada bir kolye düşmüştür. Taksici Nandni’ye senin kolyen galiba diyerek verir. Nandini benim değil der ama taksici çoktan gitmiştir.

Krish’in amaçlarından biri Nandini’nin vazgeçilmezi olmayı başarmaktır. Bunun için elinden gelen herşeyi yapar ve nandini’yi kendine aşık etmeye çalışır. Aklına bir fikir gelir ve Nandini’ye mangla tilak uygular. Nandini uyanınca görür ve çok sinirlenir. Sen hangi vasıla bunu bana yapıyorsun! Karı kocalar birbirleri için yaparlar bunu diyerek onu azarlar. Eşyalarını karıştırdığı içinde bir tokat atar. Premal ve ailesi takılar için gelirler. Sudha’nın ailesi onları en güzel biçimde karşılar. Premal’in babası Nandini’nin hala araba ve takı sözünü yerine getirmediği için evlilik olayını reddetmeyi düşünüyordur.

Nandini herkesi şaşırtıp araba ve takı için gerekli olan parayı bankadan almış ve olayı çözümlemiştir. O sırada Premal’in babasına biri yeni bir haber verir. Premal’in babası şok olur ve evliliğin derhal iptal olması gerektiğini bildirir. Herkes şok olur ve ne olduğunu sorarlar. Premal’in babası Sudha’nın 3 aylık hamile olduğunu ve kızınızı bize kakalamaya çalıştığınızı anladım der ve orayı terk etmek için harekete geçer. Herkes şok olur. Nandini onu durdurarak Sudha’nın çocuğu sizinde torununuz oluyor, Premal hiçbir yere gidemez! der. İkimizin Yerine 546. Bölüm bu kadardı arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.