İkimizin Yerine 545. Bölüm Özeti 5 Mart 2020 Sudha’nın Düğünü Oluyor

Burak 29 Şub 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine yeni bölümde Nandini’nin Krish’den ısrarla doğruyu söylemesini ister. Krish ise evet hapishaneye gittim bu benim illa suçlu olduğumu mu gösterir? der. Nandini ondan evi terk etmesini ister. O ısrada banka Nandini’yi arar ve kredi çıkmadığını belirtir. Nandini şok olur. Bay Shekhawat düğün hazırlıklarını sürdürüyordur. Nandini’yi görür ve kredinin çıkıp çıkmadığını sorar. Nandini üzülerek olumlu haberi bekliyorum der. Bay Shekhawat ondan üzülmemesini ister matbaayı satacağını söyler. İkimizin Yerine 5 Mart özeti başlıyor.

Nandini bir çözüm arar. Anandi’nin resmine bakarak ondan yardım ister. O sırada aklına babasının ona evlilik için verdiği bilezikler gelir. Kendi evliliğini düşünmeksizin Sudha’nın evliliğinin daha önemli olduğunu düşünür ve bilezikleri kuyumcuya satar. Nandini kuyumcuya yakında bilezikleri geri almaya geleceğini söylüyor. Sudha eve getirilir. Düğün hazırlıklarını görünce neler oluyor diye sorar. Babası onun düğününü yapacaklarını bundan Nandini’nin rolünün büyük olduğunu söylüyor. Sudha Nandini’ye tüm hayatın boyunca bize borçlusun diyor. Nandini neden diye soruyor. Sudha buraya evlatlık olarak geldin ve bütün ailenin sevgisini kazandın diyor. Bay Shekhawat utanıyor. Sudha ise Nandini’nin yaptığı iyiliğin altında bir şeyler arar ve kendisinin de nitelikli biri olduğunu kanıtlamak için birini arar.

Nandini dışarıda oturuyordur. Krish yanına giderek Sudha’nın kardeşi değilsen sen kimsin diyor. Nandini seni ilgilendirmez diyor. Krish sen benden de büyük yalancısın işte diyor ve bir arkadaşa ihtiyacı olduğunu söylüyor. Nandini arkadaş olmaktan çok düşman oluruz diyor. Nandini, büyük bir şey sakladığını söylüyor ve bana sırrını anlatıncaya kadar düşmanız diyor. O ısrada bir karışıklık olur ve Krish’in passaportu görünür gibi olur. Krish Nandini onu görmeden gizler.

Sudha’nın anneannesi olan Nani saa düğün için geri döner. Nani saa ‘nın Nandini ile arası bozuktur. Nani saa, yabancıların aile üyelerini karşıladığını ve yabancılara nasıl kapı gösterileceğini bildiğini söylüyor (Yani Nandini’ye yabancı biri muamelesi yapar). Nandini ondan geçmişi unutmasını ister ve Sudha’nın sizi görmekten mutlu olacağını söyler. Sudha gelir ve Nani saa der. Nani saa onu mutlu bir şekilde kucaklar. Sudha içeri girmesini ister ve bu sefer gitmesine izin vermeyeceğini söyler. Nani saa Nandini’yi aşağılar. Nandini ağlayarak gider. Krish durumunu anlar.

Bayan Shekhawat annesini görür ve duygusal anlar yaşanır. Nani Saa bir kız çocuğu yüzünden 15 yıldır görüşmüyoruz der. O sırada Nandini odasıdna ağlıyordur. Krish yanına giderek o yaşlı kadın sana o kadar şey söyledi sen niye cevap vermedin der. Nandini ailesinden birine yaşlı bir kadın diye hitap etmesinin yanlış olduğunu belirtir ve oradan gider. Krish etkileyici.. der ve gülümser. Premal ailesinin özel bir misafiri gelecektir. Shekhawat Nandini’den o misafirleri ağırlamasını ister.

İkimizin Yerine 545. Bölüm Özeti devam ediyor..

Diğer tarafta Amit’in babası Amit ve Nandini aşkını destekliyordur. Amit kendisinin şuan evli olduğunu söyler. Babası ondan derhal ayrılmasını ve Nandini’ye ilanı aşk yapmasını ister. Dr. Amit ise her şeyin yeni olduğunu söyleyerek akışına bırakmak ister çünkü onu kaybetmek istemiyordur. O sırada Nandini Amit’i arayarak düğüne davet eder. Amit geleceklerini söyler.

Nandini Premal ailesinin özel misafirini ağırlamak için kapıya gidiyor ve Shankar (Shivam) ile karşılaşıyor. Nandini Shankar’ı tokatladığını hatırlıyor. Shankar, Bay Shekhawat’ı selamlıyor. Bay Shekhawat kim olduğunu soruyor. Premal’ın babası onun patronu olduğunu söylüyor. Shankar ile Nandini’yi tanıştırır. Shankar onu çok iyi tanıdığını söyleyerek bazen bazen beni ablammış gibi tokatlıyor diyerek ona kardeş vasfı veriyor. Nandini bu durumdan rahatsız olarak bana kardeş deme diyor.  Shankar, Nandini bu evin sevgisini aldığını ve doktor olduğunu söyledi der. Ben bu kaldırımlarda yetiştim onun kadar şanslı değildim ama biz kalben biriz der. Nandini’nin aklına Shivam gelir ve duygulanır.

Dr Amit ve babası gelir. Düğün başlar ve dans bölümü gelir. Nandini dans ederken, Krish’ın kollarına gider ve düşer. Herkes şok olur. Krish Nandini’ye bakarak gülümser. Amit şok olmuş durumda. Nandini Krish’in gözlerinde resmen  kaybolmuş gibi hissediyordur. Krish Nandini’ye her zaman yanında olacağını, düşmesine izin vermeyeceğini söyler. Nani Saa onunla alay eder. Shankar sessizce Nandini’nin odasına gider ve Anandi’nin resmini orada görür. Çocukluk anılarını hatırlıyor ve gözyaşı döküyor. Nandini odasına gidiyordur. Shankar ayak seslerini duyar ve yatağın altına saklanır. Nandini’nin halini gören Shankar kardeşinin kırıldığını görür ve üzülür.

Nandini geri gelir ve amit’in gitmeye hazırladığını görür. Amit durumdan rahatsızdır. Nandini Amit’in elini tutarak gitme der. Amit mutlu olur ve gitmekten vazgeçer. Krish o sırada Anandi’yi dans etemsi için sahneye çağırıyor. Nandini dans etmeye başlıyor. Amit onunla dans ediyor. Krish dans hareketlerini cep telefonu kamerasıyla çekiyordur. Dr. Amit, Krish’i Nandini’nin izni olmadan videosunu çektiği için azarlıyor. Bunun ucuz bir şey olduğunu ve halka açıldığında kariyerini mahvedebileceğini söylüyor. Krish videoyu daha sonra Nandini’ye göstermek için çektiğini belirtiyor. amit iyice sinirleniyor, kıskanıyor. İkimizin Yerine 545. Bölüm Özeti bu kadar arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 545. Bölüm Özeti 5 Mart 2020 Sudha’nın Düğünü Oluyor” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Kanal7 de ikimizin yerine dizisinin tekrari ne zaman.. bilen varmi..

 2. Anonim dedi ki:

  Ozet guzel olmus ellernize saglik
  Sizden rica edyorum ozetleri hizli hizli yzarmisiniz lutfan

  1. Anonim dedi ki:

   Cok yavas gidyorsunuz lutfan kusurma bakmayin tekrar teskler

 3. NURANAAY dedi ki:

  Cok cook cook tesekkurlar ozet harika ya ellernize saglik

  Aaaa kiris yoksa kundanmi ya hayir hayir bence digildir ya kundanmi ayyy kafam karisdi ya allah allah.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.