İkimizin Yerine 544. Bölüm Özeti 4 Mart 2020 Krish ve Nandini Aşkı Başlıyor

Burak 26 Şub 2020 Analizler  0

Nandini bankadan çıkıyor ve hayatını kurtardığı  Krish ile çarpışarak kollarına düşüyor. Krish konuşmaya çalışırken Nandini ondan gitmesini istiyor. Krish hayatımı kurtardın 1 kere bile teşekkür edemedim diyor. Nandini ondan hayatından uzaklaşmasını istiyor. Krish  tekrar buluşacaklarını söylüyor. Nandini bunun olmayacağını söyleyerek oradan ayrılıyor. Ertesi gün Nandini, Krish’ı hastanede görür. Birbirlerini görünce şaşırırlar. Nandini ondan psikiyatri servisine gitmesini ister. Krish, kendisinin de bir doktor olduğunu söyler. Krish hastanede bir stajyerdir. İkimizin Yerine 544. Bölüm özeti başlıyor arkadaşlar.

İkimizin Yerine 544. Bölüm Özeti (Analizi)

Hemşire gelerek bir ölüm olduğunu, Nandini’nin gelmesi ister. Nandini oraya doğru giderken Krish de peşinden gider. Ölüyü görünce Krish bayılır sonrasında hemşireler onu uyandırır. Krish özür diler. Krish onun peşinden gider ve tekrar tekrar özür diler. Nandini ondan peşini bırakmasını ister tam o sırada Krish  filmsel bir diyalog anlatır ve aşk hikayelerinin başlangıcının böyle olduğunu söyler. Nandini ondan stajyer gibi davranmasını istiyor ama bu sırada gülümsüyor.

Geçen bölümlerde bahsettiğimiz ölen hastanın kız kardeşi Nandini hakkında suç duyurusunda bulunur ve onun yüzünden öldüğünü ima eder. Medya mensupları onunla beraber hastane çıkışında Nandini’yi bekliyordur. Nandini çıkar ve medya mensuplarının sorularına maruz kalır. Dr. Amit gelerek doktorların tanrı olmadığını, ölümünde onların bir suçu olmadığını söyler. Shivam (Shankar) televizyondaki haberleri görür ve sinirlenir. Muhabirler Nandini ve Amit arasındaki ilişkiyi de sorarlar. Amit iyice sinirlenir.

Amit babasına medyanın ilişkileri hakkında soru sorduğunu söylüyor. Babası senin ve Nandini’nin ilişkisi devam ederse yanlış bir şey olmadığını söylüyor. İkinizde yeni bir başlangıç ​​görüyorum diyerek ondan kalbinin Nandini’yi sevmesine izin vermesini istiyor. Amit şok olmuş durumda.

Nandini eve gelerek annesinin bağırdığını görür ve annesi ne olduğunu sorar. Annesi evde fare olduğunu ve fareyi yeni kiracılarının yakaladığını söyler. Yeni kiracıları olan Krish ortaya çıkar. Nandini şok olur. Babası da gelerek onun yeni kiracılarının Krish olduğunu onaylar.

Nandini Krish’e hastanede kimseye burada kaldığını söyleme ve yanıma gelme diyor. Krish gülerek Nandini’nin annesine kızınızın neden bayan ejderha gibi davranıyor diyor. Annesi yumuşak bir kalbi olduğunu söylüyor. Krish hayatını da kurtardığını söylüyor. Kazasını ve Nandini’nin onu kurtarmasını anlatıyor. Annesi şimdi de sen bizi farelerden kurtardın diyerek kadere olan inancını dile getiriyor.

Sudha’nın düğünü iptal olmuştur ve ağlıyordur. Nandini gelerek onu teselli etmek ister. Sudha ise hiçbir şeyi bilmediğini söyleyerek gitmesini ister. Gece olur ve Nandini Sudha’yı düşünmekten uyuyamaz. Odasına giderek onu kontrol etmek ister. Kapısının kilitli olduğunu görür. Yeni kiracı Krish’in yanına giderek kapıyı kırmaları gerektiğini söyler. Kapıyı kırarak içeri girdiklerinde Sudha’nın intihara kalkıştığını, fare zehri içtiğini görürler. Krish hala nefes aldığını ve kan karışmadan önce zehri temizlemeleri gerektiğini söyler. Nandini Sudha’ya su içirir. Amit’i arar ve Sudha’nın zehir içtiğini söyler. Amit, Sudha’dan fazla su içmesini ister ve kusmasını ister. Sessizce hastaneye getirirler.

İkimizin Yerine 4 Mart Özeti devam ediyor…

Bay Shekhawat ve karısı, sıçan zehiri şişesi tutarak dışarı çıkarak. Sudha’yı sorarlar. Krish hastaneye gitmeleri gerektiğini söylüyor. Hastaneye varırlar. Amit ilk müdahaleyi yapmıştır ve aileye iyi olacağını söyler. Nandini’yle konuşmak ister ve ona Sudha’nın 3 aylık hamile olduğunu söyler. Nandini şok olur. Dr. Amit Sudha’yı hemen evlendirmeleri gerektiğini bildirir. Nandini ise Plerma ailesinin evliliği bozduklarını söyleyerek çare bulmayı düşünür.

Nandini babasına giderek Sudha’nın için Plerma ailesini ikna etmeleri gerektiğini söylüyor. Shekhawat (babası) tamam konuşacağım diyor ve Nandini’nin hareketlerinden ve bu sebepsiz ittifaktan şüpheleniyor. Sudha uyanıyor ve karşısında Nandini’yi görüyor. Nandini, intihar etmeye çalışırken hiç mi bebeğin düşünmedin diyor. Sudha şok oluyor ve bundan ailemin haberi var mı diyor. Nandini söylemediğini söylüyor. Sudha onlara ne söyleyeceğim diyor. Nandini yakında evleneceğinizi ve bilmeyeceklerini söylüyor. Nandini, Premal’ın bebeğin sorumluluğunu alamayacağını ve sizi desteklemesi gerektiğini söylüyor. Onlarla konuşacağını ve her şeyi güzelleştireceğini vaat ediyor. Sudha bakıyor.

Nandini giderek Premal’a Sudha’nın intihar etmeye çalıştığını bildirir. Premal şok olur ve nasıl olduğunu sorar. Nandini, Sudha’nın ve bebeğinizin de iyi olduğunu söylüyor. Premal şok geçiriyor. Sudha’nın seni çok sevdiğini ve aynı zamanda güvendiğini söylüyor. Onu desteklemesini istiyor. Premal, her şeyi mahvettiğini söylüyor. Nandini, iyi bir eş ve baba olmanın sizin sorumluluğunuz olduğunu söylüyor. Premal’ın babası gelir ve Nandini’den evliliği reddettikleri için gitmesini ister. Nandini birbirlerini çok sevdiklerini söylüyor. Premal’ın babası bunun sadece bir ilişki olduğunu ve aynı statüdeki insanlar arasında evlilik olduğunu söylüyor. Herşeyi geçtim kardeşinin çocuk evliliği yapması bile evlenmeleri için engel diyor ve Nandini’yi can elinden vuruyor. Premal babasını ikna eder ve evliliği kabul eder.

Nandini oradan ayırılıyor. Yolda yürürken hapishanenin çıkışında Krish’i görüyor. O sırada Krish Nandini’yi arıyor ve Sudha’nın durumunu soruyor. Nandini neredeo lduğunu sorunca Krish, pizza salonunda olduğunu ve kahvaltı yaptığını söylüyor. Nandini neden yalan söylediğini sorguluyor ve öğrenmek istiyor.

Polis müfettişi Bay Shekhawat’ın evine gelir ve Krish’ı sorar. Nandini eve gelir ve Müfettiş’e neden onu aradıklarını sorar. Müfettiş,  rutin soruşturma için buraya geldiğini söyler. O sırada Krish Müfettiş’i dışarı çıkararak kimseye bir şeyden bahsetmemesini ister ve ona para verir. Krish içeri gelerek bir şey olmadığını söyler. Nandini Müfettiş’e para verdiğini gördüm ve bugün bana yalan söyledin diyerek gerçekleri öğrenmek ister. Krish kızgın görünüyor.. İkimizin Yerine 544. bölüm özeti bitti arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 544. Bölüm Özeti 4 Mart 2020 Krish ve Nandini Aşkı Başlıyor” üzerine 12 yorum

 1. NURANAAY (•↓•) ♡♡♡ dedi ki:

  Yeni ozet isteyoruuuuz lutfan lutfan lutfan merakliyiz cok sevyorum ben bu diziyi lutfan

 2. NURANAAY dedi ki:

  Adimin nedan yorumum cikmiyoor

 3. Anonim dedi ki:

  Neden yeni ozet yok?

 4. Anonim dedi ki:

  Lutfan yeni ozet verin yeni ozet istiyoruz lutfan,lutfan,lutfan

 5. NURANAAY dedi ki:

  Saol yurumcu evet ben basga diger sayfalarda sitelerde yazyordum ama int o sayfa acmiyor telim cok uzuldum ben arkadadlarimla kunusmak isterim ya .ama ben her sitide yazsamda hepsi guzal siteler hepsini sevyoruum ben ilk once su sayfaya baslamistim ama bu sayfada sonunda acmadi simdi ise acyldy 2016 nji yildan bari yazyorum yorum cnm arkadasim .hepinizin mubarek gununuz kutlu olsun saglik olsun insallah.

 6. Yorumcu dedi ki:

  Bide anonim hakli bu çocuklari büyüyene kadar hiç kimsenin bulmamasi çok saçma olmuş en azindan jagdişle karisi onlari arayip bulmalidilar zaten çocuklar jetsardan ayrilmamiş mumbay givi bi yerede gitmemişler nasil olirda bulamazlar yoksa hayirsiz jagdiş anandi öldükden sonra aramamişmi anandinin çocuklarini böyle yapilmasi diziye yakişmamiş hiç inandirici dil zaten hind dizilerinde inandirici olaylar çokda yaşanmiyooorr…daa yinede olmamiş

 7. Yorumcu dedi ki:

  AMIN CÜMLENIZE.
  Sizinde KANDILINIZ MÜBAREK OLSUN.

  Ve Nuranay saol yorumuma cevap verdigine bide biz ikimiz önceden tanişiyorus canim ben seni diger siteden taniyorum.

 8. *** dedi ki:

  Ey gecenin sahibi..Nasil ki kudretinle geceyi gunduzle ortyorsan;bizimde hatalarmizi, gunahlarmizi rahmetinle ort.(AMIN) Regayip Kandilimiz Mubarek Olsun
  Regayip kelimesi bolluk, bereket,fazilet anlamina gelir. Bu gece Allah’in lutuflarinin bol bol verildigi gecedir ve uc aylarin ilk gecesidir.
  ALLAH’IN adiyla baslan her isinizde basarilar dilerim.
  Regayip kandilinizi tebrik ederCenab-i Allah(C.C)’tan tum insanlik alemine hayirlar getirmesini dilerim.REGAYP KANDILIMIZ KUTLU MUBAREK OLSUN!

 9. Anonim dedi ki:

  Ben anlamiyorum ya bir zamanlar el ustunde tutulan cok sevilen cocuklar anandi oldukden sonra hic kimse aramiyor sormuyor peslerine dusmuyorlar bu nasil bir hikaye anlamadim gitti en basda bayron ve sumitra amerkaya gittiler ve orada kayiplara karisdi kalyanin defin marasimina bile gelmediler birde anandin kayinlari var singapura gitmislerdi nandini bulunduktan sonra bile sorupta gelmediler bu nasil bir yakin akrabalik sen nasil babaanne buyukbaba ya torunlarin hayatiyla ilgilenmesen onlari sorup surusturmasan neyse sonunu iyice sacmaladilar anandi kizini bulduktan sonra final yapmaliydilar muhtesem olurdu anandini oldurup cocuklarida yetimhaneden cikardilar bu cocuklari hayati boyunca ayrilikka mahkum birakip sinaristlerin eline ne gecdiki anlamadim gitti armadas

  1. Anonim dedi ki:

   Pardon klavye hatasi arkadas olucakdi

 10. NURANAAY dedi ki:

  Merebalar herkese ozetler harika ellerinize saglik.

  Hayir yorumcu kiris kundan digil sebebi nandini kirisle evlenyor kundan onlarin evliligni maf etmeye calisyor ben okudum final bolumuni cnm

 11. Yorumcu dedi ki:

  Ahada buraya yaziyorum arkadaşlar kriş kundan yada onun nandinin hayatini mahvetmesi üçin tutdugu adamdir.

  Ve özet üćin teşekkürler saolun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.