İkimizin Yerine 543. Bölüm Özeti 3 Mart 2020 Nandini Aşık Oluyor

Burak 25 Şub 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine özetleri tüm hızıyla devam ediyor arkadaşlar. 543. Bölüm’de hastaneye biri yaralı kardeşini getirir. Hemen ameliyathaneye alırlar. Her şey yolunda gitmiştir. Nandini çıkarak ailesine hastanın kurtulduğunu söyler. O sırada hasta fenalaşır ve iç kanama geçirerek hayatını kaybeder. Hasta yakınları seviniyorken birden üzülmeye başlarlar. Nandini’ye tokat atarak tepki gösterirler.

Nandini neye uğradığını şaşırır. Dr. Amit gelerek doktorların tanrının gücünde olmadığını söyler ve Nandini’ye dönerek doktorlar hiçbir zaman umut vermez der. Onu azarlar ve istifa etmesini ister. Nandini hastanedeki odasına gelir ve dolabı açar. Bir not vardır. Notta bugün buluşacak mıyız kahraman tarot? yazıyordur.  Dr. Amit babasıyla konuşuyordur. Babası, Nandini’nin daha önce hastanelerinde çalışmayı reddettiğini oğluna hatırlatır.

Babası Dr. amit ile baya konuşur. Karısından ayrıldığı için sinirlerinin bozuk olduğunu biliyorum, iş ile aşk hayatını karıştırma, artık hayatına yeni birini almaya bak çünkü annen böyle isterdi der. Amit ağlayarak deneyeceğim der. Babası ondan Nandini’yi durdurmasını istiyor ve hayatındaki mutluluğu sadece onun doldurabileceğini söyler. Dr. Amit Nandini’yi alarak bir restorana götürür ve sert çıktığı için özür diler ve istifa etmemesi gerektiğini söyler. Nandini mutlu olur ve tamam der.

Restorandakiler Amit’in yanındaki Nandini’yi karısı sanarlar ve Nandini’ye yenge diye seslenirler. Dr. Amit ise karısının il dışında olduğunu Nandini ile sadece meslektaş olduklarını söyler. Tam o sırada Nandini’nin telefonu çalar. Notu bırakan kişi aramıştır. Onu beğendiğini ve evlenmek istediğini söyler. Nandini onunla buluşmak istediğini söyler. O sırada garson Nandini’nin başından ağşağı yemeği döker. Nandini gülerek yemek yemeye geldik ama banyo yaptık der.

Oradaki bazı Nandini’nin röportajını izleyen insanlar onu görür ve çocuk evlilikleriyle ilgili ona tepki gösterirler. Amit söz hakkı alır ve sert çıkar. Bu kızın Jaipur’un en büyük hastanesinde doktor olduğunu ve hayat kurtardığını söyler. Bir adam öne çıkarak sen kimsin onu savunuyorsun der. Amit onu dövmek üzeredir. Nandini ondan gelmesini istiyor ve gidiyorlar. Krish olanları görüyor ve sinirleniyor. O adamı dövüyor.

Yönetici Krish’ın telefonunu arar ve zararlarını ödemesini ister. Nandini kızı dövüp dövmediğini soruyor. Yöneticisi evet dövdü diyor. Nandini onun yüzünden kavga ettiği için üzülür ama onu hatırlarken gülümsüyordur. Babası geliyor ve seni ilk kez gülümsediğini gördüğümü söylüyor. Nandini, onunla her zaman mutlu olduğunu söylüyor. Nandini’nin babası Shivam’ı bulduğunu söylüyor. Nandini şok oluyor ve eli ayağı titreyerek o nerede diyor.

Alwar polis karakolunda olduğunu söylüyor. Nandini gitmek istiyor ama babası onun bazı imzaları attıktn sonra serbest bırakılacağını söylüyor. Nandini, Shivam’ın neden hapiste olduğunu düşünüyor. Babası onu rahatlatarak her şeyin iyiye gideceğini söylüyor ve senin yüzün güldüren insanın sana şans getirdiğini söyleyerek onu kaybetme diyor.

Ertesi gün oluyor ve Nandini otobüse binerek Alwar polis karakoluna gidecektir. Giderken pasta almayı düşünüyor çünkü Shivam’ın doğum günü olduğunu hatırlıyor. Pastaneden bir pasta alıyor ve çıktığında otobüsü kaçırdığını görüyor. Amit ise orya gelerek Nandini’nin yanında arabasını durduruyor. Nandini buraya nasıl geldiğini soruyor. Amit, birinin seni Alwar’a götürmemi emrettiğini söylüyor. O kişinin Sudha olduğunu söylüyor. Çünkü Sudha’nın düğünü vardır ve onları oyalamamasını istiyordur. Nandini mutlu oluyor ve gidiyorlar.

Nandini çok heyecanlıdır. Hapishaneye girer. Bir mahkumun uyuduğunu görür ve gözyaşları dökülür. Müfettiş, Shivam olduğunu ve kamu mallarına zarar verdiği için tutuklandığını söyler. Nandini Shicam diye seslenir. Mahkum üstündeki yorganı başına çeker. Nandini onun Shivam olduğuna emin değildir. Nandini ona dönerek benim diğer adımı hatırlıyor musun diye sorar. Mahkum evet diğer adın Disa der. Nandini şok olur ve oradan çıkar. Amit onu teselli eder. Nandini DNA testi yaptırmak istediğini söyler. Umudu kırılmıştır.

Müfettiş mahkumu çağırıyor. Shankar’ı arar ve işini yapamayacağımı ve onu kandıramayacağını söyler. Shankar, Nandini’yi kandırmanın kolay olmadığını biliyorum der. Yolda Shankar’a karşı yapılan bir protesto vardır. Nandini ve Dr. Amit trafik tıkanması nedeniyle arabadan iniyorlar. Nandini, her gün Jaipur’da doğan yeni bir politikacının yüzünden trafiğin sıkıştığını söylüyor (O yeni doğan politikacı Shanskar). Trafikte kalan bir ambulansa yardımcı olmak için koşuyorlar. Nandini, Amit’den hastayla ilgilenmesini ister ve yolu kapatan insanlarla konuşmaya gider.

Yolu kapatan insanlardan birisi bugün Shankar’ın doğum günü olduğunu ve yolun tüm gün engelleneceğini söylüyor.Nandini sinirlenerek ona tokat atıyor ve ambulans için yolu açmalarını istiyor. Nandini birine Shankar’ı sorar. Shankar’ın arabada oturduğunu söylerler. Nandini ona gider ve Shankar der. Shankar ona bakar ve efendim der. Nandini politikacı olan Shankar’ı tokatlar. Herkes şok olur ve öfkeyle bakar. Shankar da şok geçirir.

Shankar’ı destekleyenlerden biri Nandini’ye taş atıyor. Nandini korkusuz bir şekilde tehditlerinizden korkmuyorum derhal bu protestoyu bitirin. Hastanın hastaneye ulaşması gerekiyor diyor. Shankar’a dönerek birinin hayatını kurtardığın takdirde herkes seni seçecektir diyor. Aynı zamanda kardeşimle aynı gün doğmuşsun da diyor.  Shankar adamlarından ambulansa yol vermelerini ister. Ambulans gider. Nandini’de gidiyor. Shanskar aslında Shivam ‘dır arkadaşlar…

Bay Shekhawat karısına Sudha’nın evliliği için matbaasını ipotek edeceğini söyler. Nandini böyle bir şeye gerek olmadığını evlilik masraflarını karşılayabileceğini ve Premal’in ebeveynleriyle çeyiz hakkında konuşacağını söylüyor. Bay Shekhawat da mantıklı buluyor. Nandini, 2 ay içinde para kazanmayı başaracağımı söyler. Bay Shekhawat ve karısı mutlu olur ve onu över. Nandini bankaya gelir ve kredi başvurusunda bulunur. Banka çalışanı iki gün sonra gelmesini istiyor ve yakın zamanda işe katıldığı için kredi alamayacağını söylüyor. Nandini parayı nereden alacağını düşünüyor ve Tanrı’ya dua ediyor. Ertesi gün krish ile buluşacaktır. İkimizin Yerine 542. Bölüm Özeti bitti, yorumlarınızı eksik etmeyin.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 543. Bölüm Özeti 3 Mart 2020 Nandini Aşık Oluyor” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Ellernize ve emeginize saglik ozet cok guzel olmus devamini sabirsizlikla bekliyorus

 2. Yorumcu dedi ki:

  Özet üçin teşekkürler.

  Biraz kafam karişdi okurken şiyam ablasinin kendisini bulmasini istemiyor givi geldi bana. Bide bu gizli kişi nandiniyi güldüren kişi kundan olmasin.

 3. NURANAAY dedi ki:

  Tesekkurlar ellernize saglik.

  Nandini askmi olyor ay kiyamam sana bar bi asik oldugun kisi seni sevyorsa olurda ama kundan ne zaman cikijak ortaya salak kundan.

 4. ¤¤¤ dedi ki:

  Özet için ellerinize emeğinize sağlık

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.