İkimizin Yerine 542. Bölüm Özeti 2 Mart 2020 Nandini Doktor Oldu

Surya Uday hastanesinde doktor olan Nandini eve gelir ve Maa saa’nın nerede olduğunu ordaki adama sorar. Tam o sırada bir kadın gelir ve ona benim doktor kızım, Nandinim.. der. Nandini olanlara şaşırdığını dile getirir. Maa saa ondan Sudha’nın sinirlenmemesi için sessiz konuşmasını ister. Sudha Nandini’nin yeni kardeşidir.

Maa saa Sudha’ya Nandini’nin Surya Uday hastanesinde bir iş bulduğunu söyler. Sudha kıskanır ve bunu belli ederek tepki gösterir. Nandini biz kardeşiz sen ne diyorsun? diyerek sert çıkar. Sudha, ise kardeş olmadıklarını onu sevmediğini söyler. Nandini neden sürekli bunu yüzüme vuruyorsun der. Sudha, ailemin gözüne girmek istiyorum ama senin yüzünden giremiyorum diyor. Nandini ise Maa saa ve Bapusaa’nın onu sevdiğini söylüyor.

Nandini odasına gider. Dolabını açar ve Anandi’nin resmini görür. Anandi’nin ona verdiği öğütleri hatırlayınca sorunlarla baş edebiliyordur. Maa saa odaya hızlıca gelir. Nandini ne olduğunu sorar. O da senin için bir hediye getirdim diyerek bir makyaj kutusu çıkarır. Nandini kendisinin makyaj yapmadığını dile getirerek neden böyle bir hediye aldığını sorar. Maa saa hastanedeki adamların seni beğenmesi için makyaj yapıp daha güzel olmalısın diyor. Nandini gülümsüyor. Maa saa Sudha’nın evlilik için alışverişe çıktığını söyleyerek yakında seninde evlenmeni istiyorum der. Nandini’nin 29 yaşına ulaştığını belirtir.

O sırada Nandini çocuk evliliğini hatırlar ve göz yaşlarına hakim olamaz. Ertesi gün olur ve Nandini hazırlanarak işe gider. Yoğun iş temposunda yine başarılara imza atar. Akşam eve döndüğünde Sudha’nın kayınvalidesi ile karşılaşır. Nandini’yi doktor olduğu için onu tebrik ediyor. Hastanın hayatını kurtarması medyaya kadar taşınıyor. Bir takım medya mensupları onunla röportaj yapmak için oraya geliyorlar. Klasik geçen röportajda bir adam söz hakkı alarak çocukluğunda Kundan ile evli olup olmadığını sorar. Herkes şok olur. Nandini ağlar ve muhabire özel hayatı hakkında yorum yapmaya hakkı olmadığını söyleyerek onları gönderir.

Sudha’nın kayınvalidesi, bu haber tüm şehre ulaşacağı için üzülür. Sudha, Nandini’ye çocuk evliliği ile ilgili sorular sorar. Nandini, o yaşta evlenmek zorunda bırakıldığını söyler. Sudha bu sorusunun ardından Shivam’ı sorar. Nandini yaşananlardan sonra yetimhaneye düştüklerini, orada yaşanan talihsiz bir olay sonrasında Shivam’ın kafasını bir yere çarparak öldüğünü anlatır. Bapu saa’nın o sırada gelerek Nandini’yi evlatlık aldığını söyler. Bu yüzden ona minnettarım der. Biraz daha erken gelseydi Shivam yaşıyor olacaktı diyerek öldüğüne inanmadığını da belirtir.

Shivam ölmemişti ve yetimhaneden kaçmıştı. İkimizin Yerine 542. Bölümde kısa bir sahnede Shivam Nandini’nin verdiği röportajı izlediği gösterildi. Nandini Shivam’ı bilmiyordu, bir gün onu bulmaya kararlıydı çünkü Anandi ona Shivam’ın sorumluluğunu vermişti.

Nandini ertesi gün hastaneye geliyor. Dr. Goyal, onu resepsiyon kısmında ufak çaplı balonlarla karşılayarak hoşgeldin diyor. Nandini gülümsüyor koridorda Dr. Goyal ciddileşiyor ve onunla röportaj hakkında konuşuyor, her gün yeni bir gün ve bunu önemsemesi gerekmediğini söylüyor. Nandini ben unuttum bile diyor. Dr. Goyal, onun kararlı olmasından dolayı mutlu olur.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 542. Bölüm Özeti 2 Mart 2020 Nandini Doktor Oldu (8 Yorum)

  1. Benim kalbim kirik cok kirik korkyorum Allahim koru tum musulman kullarini koru her turlu belalardan ya Allahim amin icim yanyor aglamak gelyor senden korkyorum Allahim sen yucesin sen koruycusun sen merhemetsin sen gozelsin Ya Allahim.

  2. Ah ne dunye sen kimlere vefa verdin cok cok insan oluyor virusdan Allahim korsun dertlerine derman versin ya rebbim amin kalbim cok uzulyor korkyorum Allah saklasin her turlu kazalardan belalardan Allahim ya rebbim koru tum musulman kardeslermizi dostlarmizi arkadaslarmizi cocuklarmizi anne babalarmizi ve eslerimizi ve bizide koru ya Allahim.amin ya resulim.

  3. Yagmuru sevdigini soyluyorsun ama yagmur yaginca semsiyeyi acyorsun,gunesi sevdigini soyluyorsun ama gunes acinca golgeye kacyorsun,ruzgari sevdigini soyluyorsun ruzgar cikinca pencereni ortyorsun. Iste bundan korkyorum cunki benide sevdigini soyluyorsun

  4. Ellerinize ve emeginize saglik cok tskler ozetelerin devamini sabirsizlikla bekliyorus lutfan biraz daha uzun yazarmisiniz ozetleri rica edyorum cok tskler

  5. Jagdiş anandinin çocuklarini aramuşdir belki bulamamişdir. Bide bundan böule.dizide jagdiş ve ganga olmayajakmi bilen varmi???

    Özetler.harika çok saolun elinize saglik.

  6. Coook uzulduk ya anandinin olmesine ama neden nandini ve sivam jagdis ganga onlara sahip cikmiyor yoksa onlarda oldumu yoksa cok yazik sivam ve nandiniye yetimhane birakmislar ya nerede kamli puskar onlarda sahip cikmislarmi yoksa ben anlamadim ya

    Ozetler icin tesekkurlar ellernize saglik