İkimizin Yerine 541. Bölüm Özeti 1 Mart 2020 Anandi ve Akhiraj Öldü!

Burak 24 Şub 2020 Analizler  0

Dadisa’nın cenaze törenini basan Akhiraj ortalığı kasıp kavurmuş ve Anandi’yi vurarak yaralamayı başarmıştı.  İkimizin Yerine 541. Bölüm ‘de Anandi çocuklarını alarak yaralı bir şekilde ormanın içine doğru kaçtı. Akhiraj’ın şimdilik tek hedefi Anandi ve çocuklarıydı.  Anandi ağacın arkasında saklanacaklarını söyler. Çocuklarına her şeyin yoluna gireceğini garanti eder. Nandini kanın çıktığını görür ve endişelenir. Anandi yaram derin değil, bana hiçbir şey olmayacak der. Nandini bizi bırakma der. Anandi kimsenin bizi ayıramayacağını ve ikinizle birlikte olacağımı söylüyor. Nandini ve Shivam ona sarılır.

Akhiraj ve Kundan harıl harıl Anandi’yi arıyorlardır. İzlerine ulaşırlar ve çevreyi kontrol etmeye başlarlar. Tam Anandi’yi bulacak iken Nandini uzağa bir taş atarak hedefi saptırır. Kundan ve Akhiraj sesin geldiği noktaya doğru koşarlar bunu fırsat bilen Anandi çocuklarını alarak tekrar kaçar. Boş harabe bir eve sığınırlar. Nandini uzun uğraşlar sonucunda Anandi’nin sırtındaki mermiyi çıkarmayı başarır.

Ertesi gün olur. Anandi Jagdish’e ulaşmak için çocuklarıyla beraber telefon kulübesine doğru yol alırlar. Akhiraj da arabasıyla oralardadır. Anandi onu görür ve tekrar kaçmaya başlarlar. Biraz kaçtıktan sonra siren sesleri duyulur. Polis oraya gelmiştir. Akhiraj panikler. İntikamının son çaresinin Anandi’yi vurmak olduğunu düşünür. Tam silahını Anandi’ye doğrultur o sırada Anandi yanından geçen adamın silahını alarak Akhiraj’ı vurur. Akhiraj yere düşer ve tüm gücünü kullanarak Shivam’ı tutar.

İkimizin Yerine 541. Bölüm Özeti tüm hızıyla devam ediyor..

Akhiraj Shivam’ı öldürmemesi için elindeki silahı atmasını ister. Anandi atacağını söyler. Akhiraj Shivam’ı yavaş yavaş Anandi’ye gönderir. Anandi Shivam’ı birden çekerek Nandini’yle beraber yan taraftaki nehre fırlatır. Akhiraj’ın onlara zarar vermesini istemiyordur. Silahı ele geçen Akhiraj, hiç vakit kaybetmeden Anandi’ye doğrultur ve onu tekrar vurur. Bu sefer yarası ağır olan Anandi hızını alamaz ve nehre kendisi de düşer. Polisler onların olduğu yere ulaşmıştır ama geç kalmıştır. Yanlarında Jagdish de vardır. Akhiraj tam kaçmaya yeltenirken Jagdish ona ateş ederek Akhiraj’ın sonunu getirir.

Şimdi Jagdish’in tek hedefi Anandi ve çocuklarını kurtarmaktır. Peşlerinden nehre atlar. Anandi o yaralı haliyle zaten çocuklarını kurtararak kıyıya ulaştırmıştır. Ama durumu çok kötüdür. son nefesini çocuklarını kurtarmaya adamıştır. Anandi hayata gözlerini yumarken Shivam ve Nandini göz yaşlarına boğulurlar.

İkimizin Yerine 541. Bölüm’de bu olaylardan sonra ekrana bir yazı gelir. 15 SENE SONRA.. Olayların üzerinden resmen 15 yıl geçmiştir. Nandini büyümüş ve artık bir birey olmuştur. Çocukluğunun geçtiği sokaklarda yürüyordur. Karşıdan karıya geçen bir adama araba çarpar. Herkes başında toplanır. Nandini koşarak gider ve ilk yardım için gerekenleri yapar. Doktor Amit’i arayarak taktikler alır ve Ruslan Mümtaz’ı hayatta tutmayı başarır. Hastaneye kaldırılırken Nandini’de yanında gider.

Nandini’yi gören Doktor Amit ona övgüler yağdırır ve en sonunda artık hastanede bir doktor olduğunu söyler. Nandini resmen hastanenin sevilen bir doktoru olmuştur. Verdiği hayat mücadelesi, aştığı zorluklar ışığında artık yüzü gülecektir ama Anandi’yi hep üzüntüyle hatırlayacaktır çünkü annesine doymamıştır. Anandi kızından doktor olmasını istemişti. Nandini doktor olmayı başardığı için mutluydu. Sıradaki hedefi Anandi adında bir hastane açmaktı. Bakalım bu hayalini de gerçekleştirebilecek mi? İkimizin Yerine 1 Mart Yeni Bölümü özeti bu kadardı arkadaşlar. Yorumlarınızı eksik etmeyin.

İkimizin Yerine 541. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 541. Bölüm Özeti 1 Mart 2020 Anandi ve Akhiraj Öldü!” üzerine 1 yorum

  1. Yorumcu dedi ki:

    Akira öldi peki kundana ne oldu hapse atilmişdir belki sonradan oda babasi givi insanlarin başina bela olurmu bilen varsa yazin lütfen kisa olsada anlatin bide jagiş anandinin çocuklarina sahip çikmamiş diziden ayrildimi yoksa jagdiş, bunuda kisaca anlatan olursa çok memnun olurdum

    Özetler üçin çok saolun!!!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.