İkimizin Yerine 540. Bölüm Özeti 29 Şubat Akhiraj Dadisa’yı Öldürdü!

Burak 21 Şub 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 540. bölüm Akhiraj ve Kundan’ın Anandi’yi kuyuya atmasıyla başlar. Kuyuya düşen Anandi bayılır. Akhiraj, Kundan’dan onu örtmesini ister o da Anandi’nin üzerine taş ve kuru ot atar. Akhiraj Kavita’yı evlendirdikten sonra bu köyden ayrılacaklarını söyler. Harki Kavita’yı tehdit eder ve sessizce oturmasını ister. Akhiraj maskesini tekrar takıyor ve Pandit ji’den evliliğe başlamasını istiyor.

İkimizin Yerine 540. Bölüm Özeti ve Analizi

Jagya oraya doğru gelen shehnaileri görür. Shehnai müzik çalan sanatçılardır. Damadın babası shehnai adamları bekleyeceklerini söyler ama nafile. Akhiraj önce evliliği yapalım der. Pandit Ji mantraları başlatır. O sırada Anandi bilinç kazanır ve vücudunda tutulan taşları ve çimleri hareket ettirmeyi başarır. Kavita ağlıyordur. Anandi kuyuya bakar ve Devimaa’dan gücünü vermesini ister. Anandi kuyudaki desteği tutmaya çalışır ve Jagya! Jagya! diye bağırarak sesini duyurmaya çalışır.

Jagya shehnai adam kıyafetleri içinde gelir ve onu kuyu içinde görür. Çok şaşırır, Anandi”den sakin olmasını ister.  Bir ağaç ipi getirir Anandi ipi tutarak yukarı çıkar. Jagya ne olduğunu sorar. Anandi Akhiraj.. der. Jagya şok olur. Anandi, baba Anand maharaj’ın Akhiraj olduğunu ve beni öldürmeye çalıştığını söylüyor. Kavita’nın evliliğini durdurmalıyız diyor. Jagya ondan gelmesini ister.

Anandi ve Jagya Harki’nin önüne gelir. Harki, Anandi’in hayatta olduğunu görünce şok olur. Anandi baba Anandi Maharaj’ın Akhiraj olduğunu bütün köylülere bildireceğini söyler. Harki şok olur. Akhiraj hareketsiz oturuyor ve evliliği izliyordur. Pandit ji, mantraları okumaya devam ediyordur. Anandi gelerek Akhiraj’ın yüzündeki bezi havaya kaldırır.  Herkes Akhiraj’ı görür ve şok olur. Köylüler gibi Harki ve Akhiraj’da öfkelenir.

Kavita, Anandi’ye koşar ve ona sarılır. Kavita, zorla evlendirildiğini ve herşeyi köylülere anlatır. İnsanlar dedikodu yapmaya başlar. Akhiraj yalan söylediklerini söyleyerek ben Akhiraj Singh değilim. Ben insanların hizmetkarıyım ve Tanrı’nın adananı, baban Anand Maharaj’ım der. Anandi ondan sözlerini kanıtlamasını ister. Akhiraj sersemler. Ayağa kalkar ve Anand baba olmadığını, kocası ve Kundan’ın babası Akhiraj Singh olduğunu açıklar. Herkes şok olur.

Köylüler öfkelenip Akhiraj’ı dövmeye başlarlar. Harki onlardan kocasına vurmamalarını ister. Akhiraj bırak vursunlar! Okuma yazma bilmeyen köylülerden asla özür dilemeyeceğim der. Anandi onların kör inançlarından yanlış faydalandığınızı ve günah işlediklerini söyler. Müfettiş gelir ve  Akhiraj’ı tutuklar. Akhiraj Anandi’ye Polis karakolundan kaçacağını ve tekrar Sadhu olarak geri geleceğini söyler.  Dadisaa, Anandi’ye iyi iş çıkardığını ve cesur olduğunu söyler. Akhiraj, Harki ve Kundan hariç herkes gülümser. Dadisaa, Jagya ve köylüleri bu şeytandan kurtardın der. Herkes Anandi’yi alkışlar.

Nimboli ve Shivam gülümsüyordur. Akhiraj sinirlenir, polis memurlarını yener ve silahlarını almayı başarır. Anandi’yi bağırır ve ateş eder, ancak Dadisaa Anandi’nin önüne atlar. Ordakiler Dadisa!!! diye bağırır. Dadisaa çöker ve düşer. Akhiraj Kavita’yı tutmayı başarır ve onu da öldürmekle tehdit eder. Anandi şok olur. Müfettiş, karargahları bilgilendirir. Anandi Dadisa’ya eğilerek onları bırakıp gitmemesini ister. Dadisaa yaralıdır ve o şekilde Anandi’ye gülümser ve gözlerini kapatır. Ganga oraya gelerek ağlamaya başlar. Dadisaa ölmüştür arkadaşlar..

İkimizin Yerine 540. Bölüm Özeti tüm hızıyla devam ediyor..

Akhiraj, Harki ve kundan Polis cipinden inmeyi başarıp ormanın içine koşarlar. Harki yorulur ve oturuyor. Kundan yorgun olduklarını ve nereye kadar kaçacaklarını sorar. Akhiraj köylülerden intikam alana kadar diyor. Açlığımın arttığını ve hakaretleri unutamayacağını söylüyor. Harki Dadisaa’nın ölmesinin yeterli olduğunu dile getirerek artık bu olayları bir kenara bırakıp yeni bir yerde yeni bir hayat kuralım der. Akhiraj onun bir kaplan olduğunu ve intikam alacağını söyler. Anandi’yi de öldüreceğim der.

Harki Polise gideceğini ve her şeyi anlatacağını söyler. Akhiraj onu sertçe tokatlar ve zamanım olsaydı seni öldürecektim ama gidip Anandi’yi öldürmem gerekiyor der. Kundan’den ip getirmesini ister. Akhiraj onu sandalyeyle bağlar ve ağzını da kapatır. Kundan gözyaşı döküyor, ama Akhiraj’a gidiyor. Harki ipi açmayı başarır ve ne kadar yanlış bir yolda olduğunu anlar. Anandi’nin haklı olduğuna karar ve Akhiraj’ı desteklediği için pişman olur. Ağlar ve kimseyi öldürmesine izin vermeyeceğini söyler.

Akhiraj Kundan’a herkesi Dadisaa’nın cenazesinde öldüreceğini söyler. akhiraj Bakanın yanına giderek ona ihtiyacı olduğunu söyler. Bakan Akhiraj’a yardım edeceği söyler ve ona tüfek verir. Kundan’dan tabanca almasını ister. Kundan reddediyor, ancak Akhiraj öfkeyle almasını istiyor. Kundan tereddüt eder. Akhiraj bir tüfek alır ve Jaitsar’ın harap olacağını düşünür.

Dadisaa’nın cesedi krematoryum alanına getirildi. Herkes üzüntüyle bakıyor. Akhiraj Kundan ile oraya ulaşır. Akhiraj bir binanın üzerine çıkar ve Anandi’ye ateş eder ancak vuramaz. Anandi çocuklarıyla birlikte koşar. Tam o sırada Bakan ve adamları gelir. Anandi adamlarla savaşır ve sırtından yaralanır. Akhiraj sırıtmaya başlar. İkimizin Yerine 29 Şubat Özeti bitti arkadaşlar..

 

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 540. Bölüm Özeti 29 Şubat Akhiraj Dadisa’yı Öldürdü!” üzerine 16 yorum

 1. Yorumcu dedi ki:

  Yeni özet yokmu☹

 2. *** dedi ki:

  Oyle YALNIZ Hisseder ki,
  Insan Kendini Bazen….

  Sanki Koskoca Dunyada
  Tek O Vardir…

  Konusmak ister…
  Dinleyen Yoktur…
  Susmak ister…
  Konusucak Seyler Coktur…
  Aglamak Ister…
  Gozunde Yas Yoktur…

  Oyle YALNIZ Hisseder ki,
  Insan Kendini
  Bazen…
  Sanki, Hayatta
  Hic Kimsesi
  Yoktur…

  1. Anonim dedi ki:

   Çook güzel ve çok doğru bir şiir insanı çok güzel anlatmış

 3. *** dedi ki:

  Gulumseyin iste;
  Kimine yalandan,
  Kimine inattan,
  Kimine icten,
  Kimine kufurden,
  Kimine sevgiyle,
  Kimine ask ile
  Bir sekilde gulun o
  Yerine gider

 4. *** dedi ki:

  Kizlar 8 marta giden yol 23 fevraldan gecir bilin istedim 😀

 5. *** dedi ki:

  23 fevral bugun okuzlerin gunudu her bir okuzu tebrik ederim iyiyiki varsiniz;-) 😀

 6. *** dedi ki:

  Gelin bir oyun oynayalim
  Kizlar telefon numarasini yazsin
  Erkekler telefon markasini 😀

 7. *** dedi ki:

  BUGUN 23 FEVRAL BEYLERIN GUNUDIR BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN BEYLER;-) 😛 🙂

 8. NURANAAY dedi ki:

  Yeni ozet isteyoruz lutfaaan yeni ozet

 9. *** dedi ki:

  Hayirli gunler arkadaslar..herkes nasil..iyisinizdir insAllah..

 10. Firuza dedi ki:

  Üzüldüm Babanneye Şu hint polisleride çok çok salaklar bir türlü yakalayamazlar şu Akiraji şimdi sira kimin sizce Anandimi yoksa Jagdiş?

 11. Anonim dedi ki:

  Üzüldüm Babanneye Şu hint polisleride çok çok salaklar bir türlü yakalayamazlar şu Akiraji şimdi sira kimin sizce Anandimi yoksa Jagdiş?

 12. Anonim dedi ki:

  Yeniiii ozetleeeeeeeerr..lutfaaaaaann

 13. Anonim dedi ki:

  Lutfan yeni ozetleri verin cok geride kalyorsunuz lutfan ozetleri cobucak yazin rica edyorum ask bir ruyanida ikimizin yerinide tskkurler emeginize saglik

 14. nuranaay dedi ki:

  Cok tesekkurlar ozet harika.

  ah kalyani devi olmus ya cok uzuldum simdi ise harki akillenyor kundan ise kavitaayla evlendimi merakliyim anandi olyormu cok uzuldum ya

  1. Anonim dedi ki:

   😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.