İkimizin Yerine 54. Bölüm Özeti 31 Ekim Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Vikrant Sughnaya aşkını itiraf eder.

İkimizin Yerine 54. Bölüm  31 Ekim Çarşamba Günü Neler Yaşanacak?

 

Kaliyani Basant ve Sughna Vikranta şok olarak bakarlar. Madan oğlunun şehirde okuduğunu ve çok akıllı olduğunu söyler. Sughna içeri girer. Anandi çay getirir ve Vikrantı gördüğüne mutlu olur ve onu bilgisayar öğretmesi için zorlar. Vikrant sulama planını Kaliyani ve Basanta anlatır.

Gece Sughna kendi kendine Prataplaymış gibi konuşur. Bebeklerinin daima Pratapın hatırasını canlı tutacağını için çok mutlu olduğunu ve  asla onu aldırmayacağını söyler. Diğer yandan Kaliyani Baironu çağırır ve ona Sughnayı doğum olana kadar uzakta Bhikuların köyünde tutma ve sonraki planlarını anlatır. Bairona isterse kızı ile Bhikuların köyünde kalabileceğini söyler. Çocuk doğduktan sonra Sughna eve geri dönecek. Çocuğunu birisine verecek ve çocuk için bütün imkanlar sağlanmış olacak fakat hiçbir aile üyesi çocuğun nerede olduğunu bilmeyecek Sughnaya çocuğunun doğarken öldüğü söylenecek der. Bairon annesinin planını beğenmediğini söyler. Kaliyani sinirlenir ve çocuğun doğmasını istemediğini aksi takdirde herkesin aileyi sorgulayacağını söyler. Burada doğum olursa tüm kasaba her şeyi bilecek der. Oğlunu ölümü gör diyerek tehdit eder. Bairon kızına ne olacağını doğumda yalan haberlere kızının nasıl katlanacağını merek etmektedir.

Bairon çocuk evliliğini desteklediği için kızı ile aynı derecede sorumlu olduğunu  söyler. Sumitra onu zamanı geldiğinde düşünürüz diyerek kocasını pasifize eder. Hiç bir şeyden haberi olmayan Sughna ise karnındaki bebeği ile konuşmaktadır.Sabah herkes mabedte iken Vikrant  planı ile ilgili gelir ve Sughnanın arkasına dikilir. Sughna buna şaşırır. Basant Vikrantı görürü ve onu salona götürür. Kaliyani Sughnaya misafirler geldiğinde ortalıkta gözükme diyerek fırçalar. Gehna üzgün şekilde olanları izlemektedir. Vikrant Basantla sulama planı hakkında konuşur. Plan sulama kanallarının yanındaki toprakların alınması ve bu sayede tüm suyun Madan Singh ve Kaliyaninin topraklarında kullanılmasıdır.

Anandi salona gelir ve Vikranta aile ağacını göstermeyi teklif eder. Jagdish ise Vikranta terasta uçurtma uçuralım der. Kaliyani oraya gelir ve çocukları uzaklaştırır. Basant ve Bairon ile köyde alınacak toprakları görüşür. Vikrant ile biraz konuştuktan sonra onu Jagdish ile oynaması için terasa gönderir. Vikrant giderken Basant ve Bairon onu över, çok akıllı olduğunu ve geleceğinin parlak olduğunu söylerler. Kaliyani Madanın bu kadar akıllı çocuğu olmasına inanamaz. Anandi bu arada Sughnanın odasına gelir Vikrantın eve geldiğini söyler. Sughna irite olur ve Anandiye Vikranttan uzak durmasını ve onunla arkadaşlık etmemesini söyler. Vikrant terasta Jagdish ile uçurtma uçurur. Anandi de onlara katılır. Vikrant Sughnanın da onlara katılmasını Jagdishe söyler ama Anandi Sughnanın üzgün olduğunu söyler. Biraz sonra Sughna kuruyan çamaşırları toplamak için terasa gelir. Vikrant onu görür ve su getirmesi için Anandiyi gönderir.

Jagdishi de başka bir uçurtma alması için gönderir ve Sughna ile terasta konuşur. Buraya onu görmek için geldiğini söyler. Neden okula gitmediğini sorar. Sughna kötü bir şekilde ona bakar ve ayrılmak için döner. Vikrant Sughnayı durdurur ve neden üzgün olduğunu sorar. Ondan hoşlandığını ve üzgün olmasına dayanamadığını söyler. Onu düşünmeden yapamadığını söyler ve daha sonra Sughnaya aşkını itiraf eder. Sughna duyduklarına şok olur. Vikrant onu dul  olmasına rağmen sevdiğini söyler ve ellerini Sughnanın omzuna koyar. Sughna ellerini omzundan kaçırır ve sadece dul olmadığını ayrıca Pratapın çocuğunu karnında taşıdığını söyler ve ayrılır. Vikrant duyduklarına şok olur ve üzülür.

Akşam yemeğinde Gehna Anandiye Sughnayı çağırmasını söyler. Kaliyani Anandiyi durdurur ve Sughnayı sevmeyin ve onu şımartmayın o mahzende yemeğini yiyecek der. Sughna Vikranta geçekleri söylediği için pişman olur onun başkasına anlatmasından çekinir. Ona bir not yazmayı planlar. Anandi yiyeceklerle mahzene gelir. Anandi yemek getirdiğini söylese de Sughna nenesinin yemek masasında yemesini istemediğni anlar. Anandi çıkarken bir sürü buruşturulmuş kağıt görür. Sughna yazdıklarını Anandi okumasın diye onları alır ve Anandiyi gönderir.

dizibilgi google play

İkimizin Yerine 54. Bölüm Özeti 31 Ekim Çarşamba Fragmanı # (1. kısım) Vikrant Sughnaya aşkını itiraf eder. (250 Yorum)

 1. Gıcık olamamak elde değil abisinin gülü hahaha 😀 Yazık Züleyha’ya ve Yılmaza 😐 😀

 2. Abisinin gülü çok fenasın sen seni gidi seni ahhaha 😀 hep iyi olsun sevindim buna:))

 3. ben dizide sermine gicik oluyorum ya nasil kadin oo hemde o kadin yuzunden Zuleyha merdivenlerden dustu zavalli kizcagaz

 4. Ve aleykümselam abisinin gülü…Hep iyi olun:)) buna sevindim..Anne babanın ellerinden öpüyorum:))
  İNŞALLAH..abisinin gülü İNŞALLAH..)

 5. annem daha iyi)) sukur))
  babam,kardesimde iyi))
  vealeykumselam abim))
  onlarinda selami var))

 6. hep iyi olsunlar))
  rica ederim))
  hah simdi hatirladim))
  insallah matematik hocasi olur))

 7. Ben o diziyi izleyemiyorum..Maalesef perşembe günü çok işim oluyor.. Ya ne güzel:)) bende demiri sevmiyorum..

 8. Senin Annen nasıl oldu şimdi..İyi mi? Abisinin gülü kardeşlerin baban nasıllar selam olsun benden 😉

 9. Bir zaamanlar cukurovada sanirim zuleyhanin kizi oluyor ben bu demiri hic sevmedim yaa

 10. Çok şükür Abisinin gülü…Ailem herkes iyiler sorduğun için teşekkür ederim 🙂
  Hayat {Matematik bölümünü okuyor} Üniversiteyi bitirdikten sonra. Mat. Hocası olacak İNŞALLAH..)

 11. aa oylemi?? ne kotu
  ben fazla takip etmem bu diziyi izlemeye hic bir sey bulmazsam kararsiz bunu izlerim 😀
  basant gehnanin kocasimi??

 12. tatiliniz iyimis))
  HAyat ablam,Umutum,Melek teyzem nasillar selamimi ve sevgilerimi illet))
  haa bu araada HAyat ablam universitede hangi bolumu okuyor??

 13. Bu ikimizin yerine dizisi Kalyani ve Basant ölecekler…Ne zaman öleceklerini bilmiyorum…bir yerden gördüm.. Basant annesini kurtarmak için yardım ediyor o da annesiyle beraber ölüyorlar… Ne kötü 😐

 14. Valla abisinin gülü…Bizde tatil yanlış hatırlamıyorsam… Ocağın 19 da tatilimiz başlayacak ve Şubatın 5 de açılacak… Belki yanlış hatırlıyorumdur… Çok saol abisinin gülü :))

  Oohh oh iyi acısı geçmiş,hemen sevindim buna:))

 15. sizde tatil ne zaman??
  bizde simdi tatil ve aralikdan yeni yila gecdigimizde 1 hafta tatil, sonra mart ayinde 1 hafta var ve sonra 3 ay tatil))
  abim insallah sizde sansli olursunuz))

 16. Hahaha Aynur sen dilini mi yaktın hahaha 😀 😀 Dalmışsın hahaha 😀 Acıyor mu? Dilin abin sana kıyamaz :)) teşekkür ederim ay parçası 😉

 17. afiyet olsun abimm))
  ahh sen gidi senn)) 😀 :d
  ahhh kahve icicem diye dilimi pisirdim 😀 dilim pisdi ayyy 😀 😀

 18. Aynur abisinin gülü senin kadar şanslı olabilsek haha 😀 Tatildesin şanslısın 😀
  Teşekkür ederim..İletirim kixboxcuya 😛 😉

 19. Aynurrr Abisinin gülü kaptım bir fincan 😀 1 değil ☕☕☕ tane haha 😀 Eline sağlık..Harika olmuş :))

 20. hah anladim))
  kolay gelsin ablama))
  kendim tatilde oldugum icin sizde tatilde sandim hahahahaah

 21. Hava özür dilerim ya aniden çıkmak zorunda kaldım.. Ha arkadaşlar bu şarkıyı dinlediniz mi? Hiç Adı {Onurcan özcan-yaramızda kalsın} ben çoktandır dinlerim bu şarkıyı…Güzel bir şarkı sizinde dinlemenizi istedim..:))

  Abisinin gülü KİXBOXCUMLA yeni konuştum…ödevleri varmış. O yüzden yazamıyor 😉

 22. Ah ah Aynur ah hahagahagahha 😀 😀 😀 yazık gitti çöpe olsun ya hahaha ama komik olmuş sadece sosu kalmış hahaha 😀 😀 Hayır abisinin gülü işim çıktı da aniden yazamadım haha 😀

 23. aynurcum canim amin tesekkur ederim birtanem annenin iyi olmasina cok sevindim hep iyi mutlu olsun pizza konusunda guldurdun beni rabbim yuzunu hep guldursun :))

 24. Aynurcum canın sağolsun yine bir şey yemezsiniz hiç yoktan iyi domates ve sosis 😀 😀

 25. havacim canim benim amin INSALLAH sana derslerinde basarilar dilerim ALLAH zihn acikliki versin kacinci sinifta okuyorsun :))

 26. abiskom kesin simdi netle ugrasiyordur 😀 😀
  dur dur abim birlikde dovelim neti 😀 😀

 27. Gokhan ya guzel dileklerin sozlerin icin cok tesekkur ederim rabbim seninde tum dileylerini dualarini Allah kabul etsin :)) yuzun hep gulsun :))

 28. Gokhan ya guzel dileklerin sozlerin icin cok tesekkur ederim rabbim seninde tum dileylerini dualarini Allah kabul etsin :))

 29. bu gun napdim biliyormusunuz?? haha
  tavada pizza yapmak istedim kahvalti icin haha o kadar ugrasdim ki hic bir sey olmadi 😀 😀 her sey cope gitti 😀 😀 kardseimle sadece domatezini sosisini yedik hahaha
  annemde isdeydi eve geldiginde gordu copdekileri kizz yaptinmi pizza dedim bende evet anne bak yapdim cok guzel oldu dedim hahahah annemde masallah dedi ahhahaha
  annemin basina masaj yapiyordum anneme:anne evde sut varmi dedim? annemde:kiz yine ne pisirmek istiyorsun dedi(yuz ifadesini gorseydiniz hahaha cok komiki) ahhahaha 😀 😀 bende anneee sutlu kahve yapicam kendime yaa dedim guldum hahah 😀 😀 😀

 30. abim yaa cok guldum senin hayranlarin hic bitmiyor 😀 😀 😀
  hahahaha kiz instasinida yazmis gercekden ciddi konusmak istemis 😀 😀 😀

 31. Anladım pardon özür dilerim düşüncesizlik ettim ben sadece sana yazmak için yazdım sadece saolun

  • Canan özür dilemene gerek yok 😉 Sadece düşünemedin:)) İNŞALLAH..Seni rahatsız etmezler:))

 32. Xanim ablam babanin iyilesmesine cok sevindim))
  bir daha boyle seyler yasamazsiniz insallah))
  ailenizle saglik,mutlu olun hep))
  ve arkadaslar cok tesekkur ederim guzel sozleriniz icin annem su an iyi sukur simdi youtubeden bir seyler izliyor 😀

 33. Desene hocalarımız bir birine çekmiş sende onu maşallah zekisin iyi yapıyorsun hemen bitse daha iyi 😀 😀

 34. Haha Hava çok güldüm ya haha 😀 😀 bizim hocalarda sizin hocalar gibi 😀 😀 gerçi merhametli hocalar kalmadı hahaha 😀 😀 😀 Bu güne kadar hocalar farketmedi.. Okulda yaptığımı hahaha 😀 😀

 35. Bizim hoca soğolsun bir hafta yoktu iki haftanın acısını çıkarıyor bir türlü bitmiyor sende iyi yapıyorsun valla

 36. Bende hoş buldum… Ha anladım,bu ödevler hiç bitmez vah vah hah 😀 😀 😀 hoca ödev verdiği anda ben çaktırmadan okulda bitiririm ödevleri hahaha 😀

 37. Güle güle kullan rica ederim..Hava beğenmene sevindim 😀 bende saatleri çok severim:))

 38. Xanim baban adına çok sevindim çok geçmiş olsun kötü günleriniz geride kalmış bir daha böyle şeyler yaşamazsınız İnşallah

 39. Hava Hep iyi ol:)) Hamdolsun bende iyiyim:)) neler yapıyorsun? 2-3 gün yoktun.:)) hoşgeldin:)

 40. Xanım ne güzel haber bu…İnan bende çok mutlu oldum ya..Allahın sonsuz büyüklüğü ve kudreti büyüktür…Babanın parmağı kesilmesine üzüldüm…Ama inan iyileşmesine tüm kalbimle sevindim…Allah seni babanı, aileni hep mutlu sağlıklı huzur bereketli kılsın..:)) Xanım ya inan ben çok çok sevindim:)) Allah bir kapıyı kapatır bir kapıyı açar:)) Ne kadar şükür etsek azdır:))) yüzün hep böyle gülümsesin:))

 41. Gokhan cok tesekkur ederim ve evet bu gun mutluyum tabiki bi sebebi var aslinda benim babam 7 ay once isde ayak parmaki ezilmisti doktora gitdi ayak damarlari tutlmustu kucuk amaliyyat etdiler sonra ayak parmaki iyilesmedi kestiler bu gun doktora gitdi cok guzel habernen geldiler ayak parmaki tam iyilesti cok iyi ve isine gidip calisicak ondan ben mutluyum o kadar dua etdim ki dualarim kabul oldu sonunda :))

 42. Merhaba canan.. Güzel sözlerin için teşekkür ederim..Ben kimseyle tanışmak istemiyorum.. Umarım beni anlamışsınızdır 😉 kırışmamışsınızdır…Tekrar teşekkür ederim:)) hesabınızı yazmasaydınız keşke başkaları sizi rahatsız edebilir:))

 43. Gökhan merhaba benim ismim canan tanışa bilirmiyiz acaba?seni takip ediyordumda uzun zamandır hoşuma gittin
  İnstagram adresim Canan_arıcı09 yazarsın bana konuşuruz

 44. Gökhan sağol iyi diyelim iyi olalım sen nasılsın
  Xanım sağol iyi diyelim sen nasılsın

 45. Hayırlı Akşamlar..Xanım Teşekkür ederim…Bende çok sevindim iyi olmana, Allah razı olsun..Sende hep mutlu ol:))Baya mutlusun buna sevindim..Nedir seni bu kadar mutlu eden:)) Hep böyle mutlu ol:))

 46. İyi akşamlar abisinin gülü..inan üzüldüm İNŞALLAH..) Annen bir an önce iyileşir:)) iyi yapıyorsun annenle ilgilenerek:)) Geçmiş olsun…Allah acil şifalar versin İNŞALLAH..)

 47. hayirli aksamlar Gokhan hos buldum iyi olmana cok sevindim hep iyi mutlu ol bende bu gun cok iyim baya mutluyum sag olasin :))

 48. hayirli aksamlar aynurcum annen icin uzuldum cok gecmis olsun rabbimden acil sifalar dilerim

 49. Arkadaslar ben aksam gelirim annem iyi digil basi agriyor
  Annem le ilgilenecegim)))

 50. Pınar ablacım eline emeğine sağlık…Özetler herzamanki gibi harika olmuş Teşekkürler:)) Nasılsın? Pınar abla ne zamandır konuşmuyoruz.:)) Zeyno’muz nasıl?

 51. Günaydın…Xanım hamdolsun iyiyim sen nasılsın? Hoşgeldin:))

 52. Aa 😮 abisinin gülü yorumunu yeni farkettim 😀 sen köye gitmedin mi? Aaa 😮 😀 😀

 53. Abisinin gülü Allaha emanet ol kendine iyi bak kendine dikkat et.. İyi yolculuklar dilerim :)) abin seni çok özleyecek yolunu dört gözle bekliyor olacağım…Ay parçası Kazasız belasız dönün…:)) ah buna üzüldüm.. Tylla kraliçembu şansızlık seni bırakmıyor… Ya inan dünde beri aklımdaydın.. Neden yazmıyorsun diye… İNŞALLAH..) Bu {Baş belası net} düzelirde aramıza geri dönersin Aleykümselam abisinin gülü sende selamlarımı ilet sinirlenmesin İNŞALLAH..düzelir:)) Seni çok seven Abin=Gökhan Bayraktar

 54. aynurcum canim benim tesekkur ederim ve tyllayi ozlemisim ve aleykum selam bizdende cok selam soyle birtanem :))

 55. Arkadaslar Tylla ablam bana msj atti siteye giremiyormus wi fi calismiyormus, mb Dan da giremiyormus her kese cook selamlari var ve Zehra ablam Tylla ablam seni tebrik ediyor
  Hadi Ben kacdim 😀

 56. aynurcum canim benim sana hayirli yolucuklar seni cok ozluycem kendine cok iyi bak Allaha emanet ol :):)

 57. Arkadaslar Ben koye gidiyorum Allah emanet olun)))
  Insallah yarin aksam gelirim)))
  Size cook seven=Aynur

 58. Hava ablam hos geldin))
  Nasilsim ablam))
  Kac zamnadir yoktun??
  Afiyet olsun ablam)))
  Saol))

 59. Xanim ablam hep iyi ol)))
  Rica ederim)))
  Bizimkiler nerde kaldi Yaa???

 60. aynurcum canim iyi olmana cok sevindim ve tesekkur ederim bende cok iyim ve mutluyum sag olasin

 61. Xanım ablam gunaydın))
  Hos geldın)))
  Iyım sen naSılsın)))
  Insallah ablam)))
  Senınde yenı haftan hayırlı ugurlu olsun ınşallah))

 62. gunaydin zehram nasilsin yazdiklarinizi okudum cok guldum ya guzel sohbeti kacirdim ama kiz isteme guzel gecmesine cok sevindim cok mutlu oldum tekrar hayirli olsun enisteye ne yapmissin ya cok guldum sana enisteynen bir omur boyu mutluluklar dilerim askiniz daimi olsun seni cokkkk seviyorum birtanem ailenen mutlu huzurlu haftalar gunler dilerim :)))

 63. gunaydin arkadaslar nasilsiniz pinar hanim ozet guzel olmus ailenizlen yeni haftaniz hayirli ugurlu olsun insALLAH

 64. ( ͡°❥ ͡°) (☞ ͡ ͡° ͜ ʖ ͡ ͡°)☞ ∩༼˵☯‿☯˵༽つ¤=[]:::::> ( ͡^ ͜ʖ ͡^)

 65. ⏰⏰⏰⏰
  ⏰☀️☀️⏰
  ⏰⏰
  ⏰ Get ⏰
  ⏰⬆️up!⏰
  ⏰✨✨⏰
  ⏰⏰
  ⏰⏰⏰⏰

 66. ⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰
  ☕Good morning☕
  ☕ ☀ ☕
  ☕ ☕
  ☕ ☕
  ☕ ☕
  ⏰⏰⏰⏰⏰⏰⏰

  • Günaydınnnn 😀 Abisinin gülü bütün çayları kaptım kimse gelmeden.. Hahaha 😀 eline sağlık 🙂 😉 😀

 67. Selamlar hayirli sabahlar diyeyimmi?? 😀
  Simdi her kes tatli tatli uyuyordur 😀
  Iyi uyjukar canlarim♥♥♥
  Hava ablam hos geldin)))
  Tebrik ederim)))
  Sana hedyem sabah kahvaltisi olsun 😀

 68. Zehra senin adına çok sevindim bir ömür mutluluklar Allah bir yastıkta kocatsın hep mutlu ol