İkimizin Yerine 538. Bölüm Özeti 27 Şubat 2020 Katil Akhiraj!

Burak 20 Şub 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine yeni bölüm özeti Nimboli’nin durumunun daha da kötüye gitmesiyle başlıyor. Hemşire Ganga’yı aramaya gider. Görev doktoru Ganga’ya gelir ve ona ilaç aldıktan sonra hastanın durumunun kötüleştiğini söyler o sırada hemşire içeri girerek Nimboli’nin titrediğini bildirir. Ganga ona koşar ve enjeksiyon iğnesi yapar. Nimboli iyi olur. Anandi ona ne olduğunu sorar. Ganga, çoklu vitaminlere alerjisi olabileceğini söyler. O sırada Jagya da oraya gelerek Nimboli’nin durumunu sorar.

İkimizin Yerine 538. Bölüm Özeti

Jagya doktorlarla buluşmaya gider ve herkesin bu durumda olmasının sebebini sorar. Jagya, bir virüs olabileceğini veya laboratuarda gaz sızıntısı olabileceği ihtimalini de dile getirir. Hastaların aileleri hastanedeki ilaçtan kaynaklandığını düşünerek orayı işleten Jagya’yı suçlarlar. Jagya şok olur ve biraz zaman ister. Olayları araştıracaktır. O sırada bir hemşire gelerek Jagya’ya Gıda müfettişinin geldiğini söyler.

Gıda Müfettişi kartvizitini gösterir ve hastaneyi kontrol edeceğini söyler. Ganga böyle bir yetkin yok diyerek sert çıkar. Gıda Müfettişi onun bir devlet çalışanı olduğunu ve onları durduramayacağını söyleyerek izin kağıtlarını gösterir. Jagya’da buyrun bakın bizim gizli saklımız yok der. Anandi lafa dahil olur ve biz yıllardır bu hastaneyi işletiyoruz bir sorun olacağını düşünmüyorum der. Nimboli ise neden herkesin bağırdığını soruyor. Dadisaa ise sakin olmasını ve dinlenmesi gerektiğini söylüyor.

Gıda müfettişi bir sebzenin üzerinde pestisit virüsünü tespit eder. Ganga bunun nasıl olabileceğini sorar. Satın alma müdürü Somesh ile görüşmelerini ister. Gıda Müfettişi Satın Alma Müdürü Somesh ile konuşarak şuan sizin tarafınızda her şey yolunda mı diye sorar. Satın alma müdürü bir sorun olmadığını söyler.  Gıda Müfettişi, satın alınan ürünlerin kalitesini kontrol etmenin sizin sorumluluğunuzda olduğunu söylüyor. Somesh ben sadece bir çalışanım der. Gıda Müfettişi dürüstlüğü sorgular ve ondan tüm gerçeği söylemesini ister.

Somesh Dr.Jagdish’in emriyle her şeyi satın aldığını söylüyor. Gıda Müfettişi birini arar ve Müfettiş Jagya’ya Somesh Gupta’nın ona sahte ilaç alması için emir verdiğini itiraf ettiğini söyler. Jagya şok olur ve neden böyle bir yalan söylediğini sert bir şekilde sorar.  Jagya Somesh’e gerçeği öğreneceğini ve onu cezalandıracağını söyler.

Jagya ve işlettiği hastane TV kanallarına resmen haber olur. Ganga, Jagya’dan Somesh’i aramasını ister. Jagya Somesh’i arar ama telefonu kapalıdır. Jagya, birinin bizi mahvetmek istediğini ve düşmanımızın kim olduğunu soracağını söyler. Diğer tarafta Akhiraj bir politikacı ile oturuyor ve Jagya’nın ismini harap ettiği için ona teşekkür ediyordur. Yani bu olay da Akhiraj’ın işidir.

İkimizin Yerine 27 Şubat Özeti Devam Ediyor..

Kalabalık haveli dışında toplanır ve Jagya’ya kızar. Jagya onlardan gerçeğin ortaya çıkmasına izin vermelerini ister. Kişilerden biri Jagya’nın başına taş atar. Dadisaa insanları azarlar. Jagya ise polise ifade verdiğini gerçeğin er geç ortaya çıkacağını söyleyerek onları sakinleştirmeye çalışır. Anandi ve Nimboli hastaneye gelirler ve Mangla’nın oradan koştuğunu görürler.

Ganga ve Anant ilaç satın alma listelerini kontrol eder ve satın alma listesinin eksik olduğunu görür. Anandi, personelle de konuşacağımızı söylüyor. Aşçı ile konuşurlar. Bir aşçı, Müdür Somesh’in geceleri teslim edilen sebzeyle yemek pişirmelerini söylediğini söylüyor. güvenlik kameralarını kontrol etmeyi düşünüyorlar. Anant kamyon numarasını not eder. Sebze ve tıbbın kamyondan boşaldığını görüyorlar. Ganga, her ikisi için de farklı tedarikçimiz olduğunu söylüyor. Anandi ipucuna ulaşmayı düşünüyor. Akhiraj ve Bakan planlarının başarılı olduğunu düşünüyorlar. Akhiraj, Jagya’nın saygısının yıkıldığını ve dağın altında olduğunu söylüyor.

Anandi ve Anant Somesh’in evine gelir. Akhiraj Somesh’i arabasıyla ezerek öldürmüştür. Jagya ve Ganga cesedini görür ve şok olurlar. İşler iyice çıkmaza girmiştir. Daha sonra Anandi ve Nimboli, Mangla ile buluşmaya gelir. Mangla’nın Nimboli sandığı oyuncak bebeğini hemişre camdan aşağı atar. O da bebeğini kurtarmak için aşağı inmek ister. Borulardan tutunarak aşağı inmeyi başarır ve bebeği alır. Mangla resmen hastaneden kaçıyordur.

Tam o sırada Anandi arabasına gelir. Hemşire Mangla’nın tükendiğini görür ve bekçiden onu yakalamasını ister. Anandi  Mangla’yı arabanın aynasında görür ve peşine takılır. Mangla koşar. Bekçi onu yakalar ve bebek uçurumdan düşer. Mangla bebeği takip eden vadiye atlar. Nimboli ve Anandi bağırır ama nafile Mangla atlamıştır..

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir