İkimizin Yerine 537. Bölüm Özeti 26 Şubat Nimboli Zehirlendi

Burak 19 Şub 2020 Analizler  0

Mangla bir oyuncak bebeği kucaklamış elinden bırakmıyor, onu Nimboli sanıyordur. Anandi Jaitsar’a ulaşır Mangla’dan onunla Jaitsar’a gelmesini ister. Anandi, Nimboli ile gelip evimizde kalabilir misin diyor. Mangla herhangi bir yere gitmeyi reddediyor. Kamli, Mangla’dan gitmesini ister. Mangla bebeğe sorar ve Nimboli’nin hazır olduğunu söyler. Kabul ediyor. Anandi, Kamli’ye Mangla’yı şoktan çıkaracağını söyler. Kamli, Anandi’ye teşekkür eder ve Jaitsar’a geleceklerini söyler. Anandi tamam der ve yola koyulup eve gelirler. Nimboli Mangla’yı görünce şok olu ve neden buraya geldiğini sorar. Anandi ona Mangla’nın rahatsız olduğunu ve ilgiye ihtiyacı olduğunu söyler. Nimboli ona yardım etmeyeceğini söylüyor ve gitmesini istiyor.  Anandi ve Shivam gergin görünüyordur. İkimizin Yerine 26 Şubat Özeti devam ediyor..

İkimizin Yerine 537. Bölüm Özeti – Analizi

Dadisaa, Mangla’yı iyi yapmaya çalışırken Nandini’ye zarar vermemesini ister. Anandi onu onaylayarak doğru söylüyorsun der. Anandi Mangla’yı akıl hastanesine getirir ve muayene ettirir. Doktor onun burda kalması gerektiğini söyler. Anandi ise Nimboli’nin yanında daha çabuk iyileşeceğini düşünüyordur. Anandi yakında iyileşmesi için bir şeyler yapmamız gerektiğini söylüyor ve Nimboli’yi oraya getirme fikrini paylaşıyor.

Jagya ve Ganga Nimboli’nin ondan nefret ettiğini söylüyor. Anandi ise kızının Mangla’dan nefret etmesini istemediğini söylüyor çünkü en az onun kadar sevdiğini düşünüyor. Anandi Nimboli’yi karşısına alarak onunla konuşuyor. Mangla seni çok seviyor, seni kaybetmekten korkutuğu için bu kadar yalan söyledi. Küçüklüğünden beri seninle ilgileniyor diyor.  Nimboli gözyaşı döküyor ve Mangla’nın sevgisini hatırlıyor. Anandi ona iyileşmesine yardım edebilir misin diye soruyor. Nimboli ona yardım etmeyi kabul ediyor.

Ertesi gün Anandi, Nimboli’yi akıl hastanesine getirir ve ona açıklar. Mangla düzelene kadar burada kalması gerektiğini söylüyor. Nimboli ise orada korkuyor ama belli etmemeye çalışıyordur. Mangla’nın yanına gelirler. Nimboli, Mangla’ya kendisinin Nimboli olduğunu söyler. Mangla, oyuncak bebeği göstererek Nimboli’nin yanında olduğunu ve onun yalan söylediğini dile getirir. Diğer yandan Kamli, Harki ve Kundan’ın da evde olmadığını ve nereye gittiğini merak ediyordur.

Kamli bir telefon alır ve arayan Harki’dir. Harki teetra yatra’ya gittiklerini söyler. Kamli yalnız olduklarını söylüyor. Harki Mangla’nın nerede olduğunu sorar. Kamli, Anandi’nin onu yanında götürdüğünü söylüyor. Harki görüşmeyi keser. Akhiraj’a Anandi’nin Mangla’yı Jaitsar’a götürdüğünü bildirir. Akhiraj mutlu olur ve şimdi daha eğlenceli olacağını düşünür. İkimizin Yerine 537. Yeni Bölüm Özeti devam ediyor..

Anand Maharaj kılığına giren Akhiraj Jaitsar’a gelmiştir. Deenu, Jaitsar köylüsüyle tanışır ve Anand Maharaj ‘a iyi bir ev verdikleri için onlara teşekkür eder. Jagya’nın arabası durdurulur ve Müfettiş ona Baba Anand Maharaj’ın buraya geldiğini bildirir. Akhiraj’ın arabası tam o sırada görülür. Akhiraj Jagya’yı görünce yüzünü bir maskeyle gizler.

Akhiraj, Harki ve Kundan’a Anand Maharaj olarak intikamını alacağını ve herkesin bu haveli içinde öleceğini söyler. Harki ve Kundan gülümserler. Akhiraj, Onlardan hazırlanmalarını ister ve planını onlarla paylaşır. Dadisaa, Mannu ve Nimboli, köyü ziyarete gelen baba Anand Maharaj ile buluşmak isterler ve Akhiraj’ın resmen kucağına düşerler. Akhiraj Mannu’yu görür ve Mannu Pooja ile evlendiğinde Jagya ile tanıştığını hatırlar. Bu çocuğun genç olduğunu, ancak genç yaşta evlilik ile mutluluğunun tadını çıkardığını söyler. Deenu plan için harekete geçer ve arabalarının fren sistemini gizlice bozar.

Dadisaa, Mannu ve Nimboli arabada oturuyorlar ve Mannu arabayı sürüyordur. Mannu viraja girerken frene basmak ister ama frenler tutmaz. Herkes panik olur.  Nimboli şimdi ölecek miyiz diye sorar. Dadisaa hayır diyor. Nimboli ona sarılıyor. Mannu endişelenmeyin diyerek arabayı durdurmaya çalışıyordur. Gerilir ve karşı taraftan gelen bir kamyon görür. Nimboli korkuyor.

Akhiraj, araba frenleri telini kesmek için Kundan’a iyi iş çıkardığını söylüyor. Kundan, Deenu’nun takdir edilmesi gerektiğini söylüyor. Akhiraj öldüklerinden emin bir şekilde Deenu’dan ölü bedenlerinin nerede tutulduğunu öğrenmesini ister. Deenu tamam diyor ve ayrılıyor. Akhiraj güler. Frenler bozulduğu için Mannu arabayı dikkatli kullanıyordur. Dadisaa ondan dikkatli olmasını ister. Mannu kum görür ve durdurmak için arabayı oraya doğru sürer. Hafif bir kaza yaparlar ama kimseye bir şey olmaz. Dadisaa ve Nimboli sağlıklı bir şekilde eve ulaşırlar. Anandi onları kurtardığı için Mannu’ya teşekkür eder.

Dadisaa, oraya gittiğimizde arabanın iyi olduğunu söyleyerek dönüşte frenlerin neden bozulduğunu sorgulamaya başlar. Mannu tamircinin kontrol ettikten sonra söyleyeceğini bildirir. Deenu, Akhiraj’a herkesin iyi olduğunu bildirir. Akhiraj Deenu’yu azarlar ve tokatlar. Deenu, çocuğun kum yüzünden onları güvenli bir şekilde kurtardığını söylüyor.

Akhiraj B planı düşünmüş ve baba Anand Maharaj’ın Dadisaa’ya Nimboli’ye içirmesi için verdiği tabletleri zehirli olanlarıyla değiştirmiştir. Akşam olur ve Nimboli uyumak ister. Anandi ondan tabletlerden yemesini ister. Shivam onu ​​ikna eder. Nimboli tereddütle su ile bir tutam yer. Akhiraj, Nimboli’nin şimdiye kadar yemiş olması ve ölmesi gerektiğini düşünüyordur.

Nimboli midesinde ağrı ve kusuyor. Anandi ve Shivam uyanır. Anandi, Shivam’dan Ganga’yı hızlı bir şekilde aramasını ister. Ganga Nimboli’yi kontrol eder ve Nimboli’nin dışarıdan bir şey yemiş olup olmadığını sorar. Anandi hayır diyor. Ganga ona ilaç verir ve kendinizi daha iyi hissedeceğinizi söyler. Nimboli hala kusuyordur. Herkes gerilir. Ganga, Anandi’ye onu hastaneye götüreceklerini ve gözlem altında tutacağını söyler.

Dadisaa, babaji’den şüphe duyup duymadığınızı sorar. Jagya verdiği tabletleri laboratuvarda test edeceğini söyler. Daha sonra Anandi Nimboli’yi hastaneye getirir. Hastaneye sahte ilaç getirmişlerdir. Bazı insanlar hastaneye kaldırılır ve aynı acıdan şikayetçidir. Ganga onları kontrol eder ve ne olduğunu merak eder. Nimboli ilaçları alır ve çok acı hisseder. Vücudunu sallamaya başlar (sahte ilaca bağlı olabilir). Anandi, Hemşire’den bir şey yapmasını ister. İkimizin Yerine 26 Şubat özeti bitti arkadaşlar.

İkimizin Yerine 537. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.