İkimizin Yerine 536. Bölüm Özeti 25 Şubat 2020 Nimboli Gerçekleri Öğrendi

Burak 19 Şub 2020 Analizler  0

Kamli artık Nimboli’yi bu yalan dolanlardan uzak tutmak istiyordur. Mangla’nın yeni yalanı onu iyice sinirlendirmiştir. Nimboli ise o kadınla beni Mangla tanıştırdı o benim annem demeye devam ediyordur. Mangla sinirlenir ve Nimboli’yi oradan götürmeye çalışır. O sırada Dadisaa söze girerek Anandi senin annen Nimboli der. Nimboli şok olur ve inanamaz. Anandi ağlamaya başlıyor. Nimboli Anandi’ye gözyaşıyla bakıyor. İkimizin Yerine 536. Bölüm Özeti Başlıyor.

İkimizin Yerine 536. Bölüm Özeti

Anandi onun yüzünü okşayarak ben senin annenim diyor. Nimboli bunun gerçek olmadığını söylüyor. Anandi  sana böyle söylemek istemiyordum, ama olan oldu diyor. Nimboli’nin sahte annesi Anandi’nin haklı olduğunu onaylıyor. Mangla ise hala inkar ediyordur. Dadisaa yalan söylüyor der. Jagya, Nimboli’ye Mangla’nın gerçeğin farkında olduğunu ve asıl yalanı onun söylediğini dile getirir.

Harki oraya gelir. Dadisaa Harki’yi öne atarak o hep Nimboli’ye annesinin onu çöpe attığını söylüyordu der. Harki ise her şeyin Mangla tarafından yapıldığını, kendisinin söylemediğini dile getirir. Herkes şok olur. Mangla’nın gerçek yüzü birer birer ortaya çıkıyordur. Anandi bunları neden yaptın diye Mangla’ya soruyor. Mangla onu itiyor ve ne yapsaydım diye soruyor. Nimboli’den onunla gelmesini istiyor ve buradan gideceklerini söylüyor. Nimboli haykırıyor. Mangla şok oluyor. Nimboli sen benim annem değilsin. Bana her zaman yalan söyledin ve bende hepsine inandım. Sen çok kötü birisin diyor. Mangla göz yaşlarına boğuluyor.

Nimboli Anandi’ye dönüp sen benim gerçek annem misin diye soruyor. Anandi gözleri parıldayarak evet diyor. Nimboli seviniyor ve hep senin gibi bir annem olmasını istemiştim meğer sen zaten benim annemmişsin diyor. Anandi gülümsüyor ve memnun oluyor. Nimboli ona anne diyerek ona sarılıyor. O sırada bir müzik çalıyor.

Nimboli Anandi’ye artık Jhalra’da kalmak istemediğini ve Disa’nın yüzünü görmek istemediğini söylüyor. Jagya Müfettiş’ten Mangla’yı ihanet ve zihinsel tahribat suçlamasıyla tutuklamasını istiyor. Anandi, Nimboli’nin nefreti onun için en büyük ceza diyerek Jagya’dan Mangla’nın gitmesine izin vermesini ister. Mangla ağlıyor ve Nimboli kızım! diye haykırıyor.

Anandi, Jagya ve Dadisaa Nimboli’yle beraber eve dönerler. Ganga onu kucaklayarak sarılıyor. Dadisaa Shivam’ın nerede olduğunu soruyor. Tam o sırada Shivam ve Mannu’nun Nimboli’ye yukarıdan çiçek yaprakları attığını görüyorlar. Nimboli mutlu olur. Shivam ve Abhi, Nimboli’ye hoşgeldin diyorlar. Shivam Nimboli’ye kardeşin olduğum içi çok mutluyum diyor. Nimboli başını sallar ve gülümser. Shivam da gülümsüyor. Tapınağa giderler ve Devimaa’nın önünde dua ederler. Dadisaa Devimaa’ya teşekkür eder ve evin kayıp mutluluğunu sonunda geri verdiğini söyler.

Mangla odasına geliyor. Psikolojisi bozulmuş bir şekilde gülümsüyor. Nimboli’nin hayalini görerek onunla muhabbet eder. Pushkar Mangla’nın Nimboli’yle konuştuğunu duyar ve hemen Kamli’ye söyler. Kamli telaşlanır ve koşarak gelir. Mangla’dan kapıyı açmasını ister. Mangla kapıyı açmaz. Kapıyı kırarak içeri girerler. Mangla ise Nimboli uyuyor sessiz olun der. Resmen aklını yitirmiştir. Kamli şok olur. Harki ve Kundan oraya gelirler ve Mangla’nın deli hareketinden zevk alırlar. Kamli ağlayarak Nimboli’nin sonsuza dek gittiğini söylüyor. Mangla ondan saçma sapan konuşmayı bırakmasını ve orayı terk etmesini ister. Harki gülmeye başlar.

Kamli, Anandi’yi arayarak Mangla’nın delirdiğini söyler. Bu duruma Anandi de üzülür. Dadisaa günahları yüzünden cezalandırıldığını düşünüyordur. Anandi, onu Nimboli’nin yanına getirmeyi düşündüğünü söyler. Jagya sen ne diyorsun diyerek ona sert çıkar. Anandi, Nimboli için yaptıklarını unutamam der. Dadisaa ondan gereğinden fazla iyi olmasının herkese zarar vereceğini söyler. Anandi bakıyordur. Anandi kararını verir ve Jhalra’ya gelerek Mangla’nın durumunu görür. Çok üzülür. Onu alarak Jaitsara, Nimboli’nin yanına getirir. Nimboli onu görünce şok olur. İkimizin Yerine 25 Şubat özeti bitti arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 536. Bölüm Özeti 25 Şubat 2020 Nimboli Gerçekleri Öğrendi” üzerine 1 yorum

  1. güzel dedi ki:

    ikimizin yerine cok güzel bir dizi ama magla diziyi maf ediyor yeter srtik çıkartın şu kadını diziden

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir