İkimizin Yerine 528. Bölüm Özeti 17 Şubat 2020 Harki Gözaltına Alınıyor

Burak 11 Şub 2020 Analizler  0

İkimizin Yerine 528. Bölüm Polis ekibinin Akhiraj’ın evine gelmesi ve Kundan’ı oradan almasıyla başlıyor Kundan şok oluyor. Harki neden oğlunu aldıklarını soruyor ve cipin peşinden koşuyor. Oğlunun hiçbir şey yapmadığını söylüyor. Kamli gelir ve Akhiraj yüzünden olduğunu söyler. Jagya Akhiraj’a ulaşarak koşulunu kabul etmeyi reddediyor ve Kundan’ın Polis nezaretinde olduğunu söylüyor. Akhiraj şaşırarak adamlarına soruyor. Gajraj, Akhiraj’a Kundan’ın Polis tarafından alındığını bildirir. Akhiraj sinirlenir ve Ganga’yı acımasızca döver.

Badri, Polis’in Kundan’a hiçbir şey yapmayacağını ve bir süre sonra onu serbest bırakacağını söylüyor. Akhiraj doğru dediğini söylüyor ve Jagya’yı parçalayacağını söylüyor. Jagya, Mangla’ya Akhiraj’ın korktuğunu ve karısını serbest bırakacağını söyler. Akhiraj Jagya’yı arar ve Kundan ile bir şey yapmasını ister, ancak karısını serbest bırakmaz. Onu tehdit ediyor ve Ganga’yı parçalar halinde göndereceğini söylüyor. Jagya Akhiraj’dan karısına bir şey yapmamasını ve Kundan’ı serbest bırakmaya söz vermesini ister. Akhiraj, oğlumun 15 dakika içinde Karakoldan çıkması gerektiğini, aksi halde eşin öleceğini söylüyor.

Jagya Müfettiş’i arar ve Akhiraj’ın tehdidini anlatır. Kundan’ı hızlı bir şekilde serbest bırakmasını istiyor. Müfettiş kabul eder.  Akhiraj Ganga’dan saate bakmasını ister ve polisin oğlumu 2dk içinde serbest bırakmazsa öleceksin der. Tam o sırada Badri bir telefon alır ve gülümser. Akhiraj’a Kundan’ın karakolun dışında olduğunu söyler. Akhiraj mutlu olur.

Anandi, Jagya’dan onu Akhiraj’a götürmesinin karşılığında Ganga’yı serbest bırakacağını söyler ve beni götür der. Dadisaa da hazır olduğumu söylüyor. Mannu da aynı şeyi söylüyor. Abhi ve Shivam aynı şeyi söylüyor. Jagya bunu düşünemeyeceklerini söyleyerek Ganga bunu istemiyor der. Nimboli, oraya giderse Ganga’yı serbest bırakacağını  söylüyor.

Jagya, Anandi, Mangla ve Nimboli son çare olarak Akhiraj’ın verdiği adrese doğru gidiyorlar. Arabadayken Nimboli, Akhiraj’ın yakalanıp yakalanmayacağını sorar. Jagya evet Akhiraj bir suçlu ve yakalanacak diyor. Ondan ona güvenmesini ve her şeyin iyi olması için Tanrı’ya dua etmesini ister. Jagya Mangla’dan Kamli’ye Akhiraj’la buluşacaklarını söylememesini ister. Mangla başını sallayarak tamam diyerek Kamli’yi arar.  Kamli ona Harki ve Kundan’ın Akhiraj’la konuştuğunu duyduğunu bildirir. Tehlikeli bir şey planladığını söyler. Mangla buna hiç bir tepki vermez. Kamli ise bir şey yapması ve Akhiraj’ı durdurması gerektiğini düşünüyordur.

 Kamli, Polis karakoluna gelir ve Müfettiş’e annesinin Akhiraj ile konuştuğunu duyduğunu ve yerini bildiğini bildirir. Harki, Kundan’ın en sevdiği yemeği yapmış ve onu bekliyordur. Müfettiş polislerle birlikte gelir ve Harki’yi tutuklar. Kundan eve gelir. Pushkar ona Harki’nin Polis tarafından yakalandığını bildirir.

Kundan şok geçirir. Müfettiş Harki’ye neden cezalı kocasını desteklediğini sorar. Harki, kocasıyla hiç konuşmadığını söyler. Müfettiş, kızınızın kocanızla konuştuğunuzu duyduğunu söyler. Kundan koşarak karakola geliyor. Müfettiş ondan evine gitmesini ister yoksa onu da tutuklayacağını söyler. Kundan annesinin masum olduğunu söyleyerek çıkar ve Akhiraj’ı arar. Akhiraj telefonu açar. Kundan her şeyi anlatır. Akhiraj ondan endişelenmemesini ister. Tam o sırada Müfettiş Kundan’ın elinden telefonu alıp son aradığı kişiyi tekrar arar. Akhiraj’dan teslim olmasını ve nerede olduğunu söylemesini ister. Akhiraj telefonu öfkeyle kırar. Badri’den onun için başka bir telefon almasını ister. Jagya’ya bir ders vereceğini söyler. 

Akhiraj, Jagya’yı arar ve karının cesedini oraya gönderiyorum yol yakınken eve dön der. Jagya her şeyi dediği gibi yaptığıklarını söylüyor ve neyin yanlış gittiğini soruyor. Akhiraj karısının tutuklandığını söylüyor. Jagya hiçbir şey yapmadığımı söylüyor ve karınız polis nezaretinde ise, şimdi serbest kalacak diyor. Ganga için hiçbir şey yapmamasını ister.  Müfettişi arar ve Harki’yi serbest bırakmasını ister. Nimboli, Harki’nin neden tutuklandığını sorar. Jagya kötü bir şey yapmış olabileceğini ve bu yüzden tutuklandığını söylüyor. 

Müfettiş Harki’ye bir uyarı vererek onu serbest bırakır. Harki gururla polis karakolundan çıkıyor ve şimdi Kamli ile ilgileneceğini düşünüyor. Akhiraj Jagya’yı arar ve sabah saat 9’da Jodhpur’a ulaşmasını ister. Jagya oraya ulaşacağımızı söylüyor ve Ganga’yı soruyor. Akhiraj, şu andan itibaren iyi olduğunu söylüyor, ancak akıllı olmaya çalışırsanız karınızı kaybedersiniz diyor. Jagya ondan Ganga’ya bir şey yapmamasını ister. Akhiraj görüşmeyi keser. Anandi arabayı sürüyor. Jagya Anandi’ye sabah 9’da Akhiraj ile buluşmamız gerektiğini söyler. 

Akhiraj Ganga’ya Jagya’nın onu kurtarmak için Anandi, Mangla ve Nimboli ile birlikte geldiğini bildirir. Gülüyor ve seni sevdiğini söylüyor, bu yüzden senin yüzünden 4 canı feda etmeye geliyor diyor. Ganga, Jagya’nın buraya gelmemesi gerektiğini düşünüyor ve onların öldüğünü görmeye dayanamayacağını söylüyor.  Akhiraj düşmanlarını öldüreceğini söylüyor. Badri Ganga’yı serbest bırakıp bırakmayacağını soruyor. Akhiraj hayır diyor ve Ganga’yı da öldüreceğini söylüyor. İkimiziin Yerine 528. Bölüm Özeti bitti arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.