İkimizin Yerine 526. Bölüm 15 Şubat 2020 Kundan Esir Altında

Burak 07 Şub 2020 Analizler  0

Akhiraj ve Badri Ganga’yı etkisiz hale getirmeyi başarmışlardır. Bir ambulansa binerek Ganga’yla beraber hastaneden ayrılırlar.  Jagya Dadisaa’ya Ganga’nın acil durum operasyonuna gittiğini bildirir. Dadisaa onun için endişelenmeye başlar. Jagya ondan endişelenmemesini ister. Akhiraj ve Badri fikrinin işe yaradığını ve kimsenin bundan haberi olmadığını söyleyerek ambulansta gülümserler. Dadisaa, Jagya’dan Ganga’yı arayarak ne zaman geleceğini sormasını ister. Telefonu eline alan Jagya çokca cevapsız arama görür hepsi Ganga’dandır. Geri arar ve ulaşamaz. Şahsi telefondan cevap alamayınca hastane hattını arar ama orda da kimse cevaplamaz. İkimizin Yerine 526. Bölüm özeti başlıyor.

Jagya, Anandi ve Dadisaa’dan misafirlerle ilgilenmesini ister ve Anant’a gider ve durumu anlatır. Anant da bir çok kez aradığını ve yanıt alamadığını söyler. Jagya en son gardiyanlara sorar ve onlar da hastaneye gittiğini söylerler. Anant hastaneye giderek durumu kontrol eder ve hemşirenin baygın olduğunu görür. Jagya’da oraya gelir ve hemşireyi uyandırırlar. Hemşire Akhiraj’ın geldiğini ve onu kaçırdıklarını söyler. Jagya şok olur. Müfettiş’i arar ve karısı Ganga’nın Akhiraj singh tarafından kaçırıldığını söyler.

Akhiraj, Badri ve şoför arabayı bir yere çekerek şarap içerler. Akhiraj ise tedirgin bir şekilde polis her yerde bizi arıyor der. Tam o sırada bir arabanın geldiğini görürler ve oradan uzaklaşırlar. Akhiraj Ganga’yla beraber bütün aileyi tedirgin etmeyi başaracağını düşünüyordur.  Badri Jagya’yı arayıp tehdit etmesini ister. Akhiraj ise biraz acı çeksinler sonra der.

Polis ekibi Akhiraj’ın evine gelir. Kamli kapıyı açar. Müfettiş, polislerden evin her köşesini aramasını ister. Polisler evi arar ve içeride kimse olmadığını söyler. Kamli, kimi arıyorsunuz diye sorar. Müfettiş, Akhiraj ve Badri’nin Ganga’yı kaçırdıklarını söyler. Harki gülümser ve Kundan ile bakışırlar. Kundan müfettişe babasını telefonla bile aramadığını söyler. Müfettis, Kundan’ın elinde telefonunu almak ister. Kundan vermek istemez ama müfettiş kararlı bir şekilde telefonu alarak oradan ayrılır. İkimizin Yerine Yeni Son Bölüm özeti devam ediyor..

Ganga yavaş yavaş kendine gelir ve bağlı olduğu iplerden kurtulmaya çalışır. O sırada Akhiraj gelir ve ona merhaba der. Ganga neden onu kaçırdıklarını sorar. Akhiraj intikam için olduğunu söyler. Diğer yandan Harki ve Kundan Akhiraj’dan bahsediyorlardır. Kamli onları duyar. Kundan, sadece Bapusaa’nın Ganga’yı kaçırmaya gücü olduğunu söyleyerek Akhiraj’ı yüceltir. Kamli sinirlenir ve odanın içine girerek hayvandan farkınız yok. Akhiraj’ın bu yaptığı şeyden dolayı utanç duymalısınız der. Harki, mutlu olduğunu ve kocasının gücüyle gurur duyduğunu söylüyor.

Bu olaylardan Nimboli’nin haberi olur. Mannu kahvaltı yaptın mı diye Nimboli’ye sorar. Nimboli, Akhiraj’ın Ganga’yı kaçırdığını öğrenince yemek yiyemeyeceğini söyler. Nimboli Dadisaa’ya sarılır ve ağlar. Abhi, Nimboli’yi suçlar ve sorunların sebebinin Nimboli olduğunu söyleyerek onu kovmaları gerektiğini söyler. Anandi Nimboli’yi rahatlatır ve ağlamamasını ister. Shivam neden onu teselli ettiğinizi sorar ve şimdi onu evden atacağım der. Anandi onu tokatlar. Shivam şok olur ve odasına koşar.

Akhiraj Jagya’yı arar ve karısını özleyip özlemediğini sorar ve özgürlüğünün tadını çıkarmasını ister. Jagya sinirlenir ve ona bağırır. Akhiraj ondan Anandi, Nimboli ve Mangla ile birlikte gelmesini ister. Onları getirirse Ganga’yı serbest bırakmaya söz verir. Jagya öfkesinden deliye döner ve Ganga’nın gerçekten elinde olup olmadığını kanıtlamasını ister. Akhiraj Ganga’yı çağırıyor. Badri onu getirir. Ganga gelir gelmez Jagya’dan Akhiraj’ın sözlerini kabul etmemesini ister. Akhiraj onu tokatlar. Jagya onun elinde olduğuna emin olmuştur. Akhiraj  Seni bir saat içinde arayacağını söyleyerek telefonu kapatır.

Mangla onlara Ahiraj’ı zayıflatmak için Kundan’i kaçırmasını önerir ve oğlunu çok sevdiğini söyler. Ganga’yı eve getirmenin tek yolunun bu olduğunu söyler. Jagya Müfettiş ile görüşür. Müfettiş, Akhiraj’ın oğlunu kaçıramayacaklarını ancak Kundan’ı karakola getirebileceklerini söyler. Jagya bunu onaylar. Harki, Kundan’a Polis’in tekrar geldiğini söyler. Kundan telefonumu iade etmek için gelmişlerdir der. Müfettiş, sizi karakola götürmeye geldik der.

Akhiraj 1 saat sonra Jagya’yı geri arar ve kararını verip vermediğini sorar. Jagya ona oğlunun esaret altında olduğunu söyleyerek karşı tehdit yapar. Akhiraj şok olur ve Badri’ye onu sarsmak için bir şeyler yapmaları gerektiğini söyler. İkimizin Yerine 15 Şubat özeti sona erdi. Yorumlarınızı eksik etmeyin arkadaşlar.

 

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 526. Bölüm 15 Şubat 2020 Kundan Esir Altında” üzerine 6 yorum

 1. Diyana dedi ki:

  babanne iylesejek Jaddis ölejek

 2. Anonim dedi ki:

  Babanne nasil oluyor

 3. NURANAAY dedi ki:

  Nedan ozet yok lutfaaaaan yeni ozet isteyoruz lutfaaan

 4. Jeren dedi ki:

  çook güzel harika ýeni özet ýaziň lütfen

 5. NURANAAY dedi ki:

  Lutfan yeni ozet isteyoruz lutfan lutfan cok merakliyim savirsizlikla bekleyorum yeni ozet eklarmisiniz egar sakincasi olmassa luuutfffaaaan

 6. NURANAAY dedi ki:

  Coook tesekkurlar ozetler harika sagol

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.