İkimizin Yerine 525. Bölüm Özeti 14 Şubat 2020 İlk Hedef Nimboli

Burak 06 Şub 2020 Analizler  0

Akhiraj tabanca almak için para bulmanın yollarını düşünür ve aklına bir fikir gelir. Badri ile beraber yola koyulup daha önceden tanıdıkları tefecinin yanına gelirler. Akhiraj, seninle daha önce ticaret yapacaktık ve karıma hakaret etmiştin der. Tefeci ise olayın tam tersinin olduğunu yani Harki’nin bana hakaret ettiğini ve sahte mücevherler satmak istediğini söyler. Akhiraj ise sinirli bir şekilde Badri’den kasada ne var ne yoksa almasını ister. Oradan kaçıp silah satan yere gelirler. Akhiraj susturuculu bir tabanca ister. Akhiraj parayı uzatır. Adam paraların gerçek olup olmadığını sorgular ve sonunda ikna olur. Akhiraj tabancaya bakarak artık tanrı bile düşmanlarımı elimden kurtaramaz diyor. Jagya, Anandi, Mangla ve Nimboli’yi öldürmek üzere ant içiyor. İkimizin Yerine 525. Bölüm Özeti başlıyor.

Jagya ve Nimboli mavi bir çanta arıyorlardır. Nimboli eliyle bir yeri işaret ederek Dadisaa çantanın burada olduğunu söylemişti der. Jagya çantayı görür ve tam indirirken ayağına düşürür ve hafif sakatlanır. nimboli tedirgin olur ve bağırır. Ganga gelir ve Jagya’nın ayağını bandajla sarar. Ganga ondan dinlenmesini ister. Jagya yıl dönümü partisinin düzenlemesi gerektiğini söylüyor. Dadisaa düzenleme yapacaklarını söyleyerek ondan dinlenmesini istiyor. Nimboli yıl dönümünü soruyor. Anandi, Jagya ve Ganga’nın evlilik yıl dönümünü kutladıklarını açıklıyor. Dadisaa pastayı kesip kutlayacağımızı söylüyor. Nimboli heyecanlanıyor.

Yıl dönümü için hazırlıklar başlar. Jagya ve Ganga denemeler yaparlar. O sırada Nimboli Shivam’a giderek yıl dönümünde onunla dans etmek istediğini dile getirir. Bunu duyan Shivam ona olan tavrından dolayı sinirlenir ve gelmeni bile istemiyorum diyerek onu kovar. Bu tarafta hazırlıklar olduğu gibi Akhiraj ve Badri tarafında da hazırlıklar vardır. Deneme atışları yaparak kendini geliştirmeye çalışan Akhiraj’ın gözünü kan bürümüştür. Tam bu sırada ilk hedefim Nimboli der. İkimizin Yerine 525. Bölüm Özeti devam ediyor.

Akşam herkes Jagya ve Ganga’nın yıl dönümü partisi için aşağıya inmesini bekler. Tam o sırada alkışlar eşliğinde aşağıya inerler. Nidhi mikrofonu alır ve oradaki herkesi selamlar. Kutlamaya başlatmak için Jagya ve Ganga’nın iznini alır. Abhi, Shivam ve Mannu’nun dans edeceğini söyleyerek onları sahneye davet eder. Küçük bir şarkıda dans etmeye başlarlar. Nidhi sırada  Anandi ve Nimboli’nin olduğunu bildirir.  Tam o sırada elektrik kesiliyor, Nimboli ve Anandi, Jagya ve Ganga gibi giyinip Tu Chal Main Aayi şarkısında dans ederek içeri giriyorlar. Mangla ise mutsuz bir şekilde Nimboli’nin Jhalra’da onunla oynadığı zamanı hatırlar.

Akhiraj ve Badri Ganga’nın çalıştığı hastaneye giderek birini kaçırırlar. O sırada Ganga’nın telefonu çalar. Arayan hemşiredir. Hastanın mide ağrısı olduğunu bildirir ve ondan gelmesini ister. Ganga onlardan ilk müdahaleyi yapmalarını ister. Hemşire tamam diyerek telefonu kapatır. Telefonu kapanınca Akhiraj ve Badri ellerinde tabancayla kameralarda görülür. Hemşireye Ganga buraya gelmezse onu öldüreceğini söyler. Hemşire korkar ve ağlamaya başlar.

Ganga hastaneye gelir. Hemşire hastayı gösterir. Ganga hastanın yatağına yaklaşır. Tam o sırada Akhiraj yataktan kalkar. Ganga şok olur. Kafasına vurarak onu bayıltır. Diğer yandan Anant, Jagya ve Anandi Ganga eve dönmeyince tedirgin olmaya başlarlar. İkimizin Yerine 14 Şubat Özeti sona erdi. Yorumlarda fikirlerinizi belirtmeyi unutmayın arkadaşlar.

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 525. Bölüm Özeti 14 Şubat 2020 İlk Hedef Nimboli” üzerine 1 yorum

  1. NURANAAY dedi ki:

    Coook tesekkurlar ellernize saglik ozetler harika cok cok harika
    ajaba ganga olyormu akiraj onu oldurjekmi ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.