İkimizin Yerine 524. Bölüm Özeti 13 Şubat 2020 Akhiraj İntikam Peşinde

Burak 04 Şub 2020 Analizler  0

Harki şenlik ateşinin yanında oturuyordur. Kundan ona gelir ve Akhiraj’ın nerede olduğunu biliyor musun diye sorar. Harki oğluna söylemesi gerektiğini düşünür. Tam söylemek üzereyken Kamli’yi görür ve vazgeçer. Kamli Harki’ye Urmila’nın anma programını Haridwar’da yapacağını söyler. O sırada Kundan bir telefon alır. Kamli Onu kimin aradığını merak eder. Telefonu kapatan Kundan gereksiz olduğunu söyleyerek geçiştirir. İkimizin Yerine 524. Bölüm Özeti başlıyor..

Kundan’ı arayan Akhiraj’dır. Neden telefona cevap vermediğini düşünür. Tam o sırada polisleri görür ve saklanır. Kundan numarayı geri arar bu sefer de Kundan ulaşamaz. Kamli, Kundan’a noluyor diye soruyor. Kundan ondan meselesine müdahale etmemesini ister. Tam o sırada telefonu tekrar çalar. Kamli ondan çağrıyı almasını ve konuşmasını ister. Kundan ise sessize alır ve görüşmenin sona erdiğini söyler. Akhiraj’ın ona kızgın olabileceğini düşünüyordur.

Haveli’de Anandi, Anant’a Nimboli’nin iyi olduğunu söyler, ancak Urmila’yı özlediğini dile getirmeden duramaz. Nimboli gelir ve Anant’a selam verir, ona sürpriz yapacaktır. Sürprizi getirmeye gider. Tam o sırada çocuk psikologu gelir ve Nimboli’de planladığı testi yapabileceklerini söyler. Anandi testin içeriğini ve ne gibi fayda sağlayacağını sorar. Doktor onu ne kadar iyi anlarsak, onu tedavi etmek için o kadar fazla yardım alabileceğimizi bu testin de bu yüzden gerekli olduğunu söylüyor. Dadisaa ise hiçbir şey anlayamadığını söylüyor. Doktor ondan ona güvenmesini ister. İkimizin Yerine Yeni Son Bölüm Özeti devam ediyor..

Nimboli içerden kitabı getiriyor ve ABCD’yi kitapta herhangi bir yardım almadan yazdığını söyleyerek Anant’a sürpriz yapıyor. Doktor onu selamlıyor ve onunla oynamak isteyip istemediğini soruyor. Nimboli tepkisiz kalıyor. Doktor onu odaya götürür. Fotoğraflarda gördüklerini söylemesini istiyor. Nimboli resimleri görür ve ona söyler. Oyunu bitirdiğinde çikolata alır. Nimboli, Mangla’ya gelir ve çikolata aldığını söyler. Mangla psikolog olayı hakkında öfkelenir.

Mangla, kızını bir beyin doktoruna göstermek istemediğini söylüyor. Mangla tüm bunlara tahammül edemeyeceğini ve bu saçmalığın acilen bitirilmesini istiyor. Dadisaa, Anandi’ye neden sessiz kaldığını sorar. Anandi ise  sakinleştiğinde onunla konuşacağını söyler. Anandi bir süre sonra Mangla’ya gelir ve Nimboli’nin hayatı boyunca geçirdiği travmalardan bahseder. Doktor, Nimboli’yi ışığa çıkarmak ve kalbini temizlemek amacıyla burada der. Mangla sonunda mantıklı düşünerek sonuçta senin kızın ne istersen onu yap diyor.

Nimboli okula gitmiştir. Arkadaşları küçük tebeşir parçalarıyla oyun oynuyordur. Onlara ne yaptıklarını sorar. Onlar da birbirlerine fırlatarak oyun oynadıklarını söylerler. O sırada Anandi oraya gelir ve uzaktan izler. Nimboli de bu oyunu oynamak ister ve tebeşiri alır tam atmak üzeredir ki bir kız onun elini tutarak öğretmene şikayet eder. Öğretmen bunu kimin yaptığını sorar. Nimboli ben atmadım diyerek yalan söylüyor. Kız ise aksine Nimboli’nin attığını söylüyor. Öğretmen bu kez affettiğini söyleyerek onları sınıftan atıyor. Anandi ise uzaktan şaşkınlıkla bakmaya devam ediyor.

Anandi, Anant ile Nimboli hakkında konuşur ve öğretmenin önünde yalan söylediğini söyler. O kıza tebeşir atmak üzere olduğunu ve yakalandığında yalan söylediğini söylüyor. Anant bunun Akhiraj ve ailesinin etkisi olabileceğini söylüyor.

Kundan ve Akhiraj sonunda birbirlerinin telefonlarına cevap verirler. Kundan özür diler ve Kamli yüzünden aramayı cevaplayamadığını söyleyerek seni çok özledim der. Akhiraj da onu özlediğini ve duygusallaştığını söyler. Her şeyi iyi yapacağını söylüyor ve ondan her şeyi dikkatlice duymasını istiyor. Kundan’a Harki’den yarın bütün parayla benimle buluşmasını söyle der. Kundan nerede diye sorar. Akhiraj ise Harki’ye söyle o biliyor der. Kundan tamam diyerek kapatır ve Harki’ye durumdan bahseder.

Harki odaya gelir ve küçük bir çanta alır. Paranın yanında Akhiraj için bir şeyler almayı düşünür. Almirayı kapatır ve Pushkar’ı görür. Pushkar burada ne yaptığını sorar. Harki kıyafetleri saklamaya geldiğini söyler. Pushkar ondan saklaması için kıyafet vermesini ister. Harki tamam diyor ve gidiyor.

Dr. Sneha, Anandi, Anant ve Jagya ile konuşuyor. Nimboli yaşadığı olaylar ışığında çok fazla acı çektiğini söylüyor. İyileşmesinin zaman alacağını, ona yalan söylemenin kötü bir alışkanlık olduğunu anlamamız gerektiğini söylüyor. Seni kabul edene kadar sabırlı olmalıyız. Anandi, kızını kucaklayabileceği ve ona Nandini diyebileceği günü bekleyeceğini söylüyor. Jagya başını sallar.

Harki evden ayrılmaya çalışır. Tencereyi başında tutar ve Kamli’ye su getireceğini söyler. Kamli şüphelenir ve takip eder. Bunun farkına varan Harki bir şekilde Kamli’yi atlatır ve Akhiraj’ın gizlendiği yere gelir. Akhiraj ondan hızlıca içeri girmesini ister ve gelirken dikkatli olup olmadığını sorar. Harki güvenlik önlemleri ile geldiğini söyler.

Akhiraj ondan para vermesini ister. Harki ona 450 R verir. Akhiraj sinirlenir ve onu tokatlayacağını söyler. Harki bunu bulduğuma şükret der. Bu parayı Kamli’den aldım. Kötü günler geçirdiğimi söylediğim için verdi der. Akhiraj sakinleşerek iyi olduğunu söylüyor ve ondan sabır istiyor. Nimboli, Mangla, Jaitsar ailesini ve ardından Kamli’yi öldüreceğini söylüyor. Harki gülümsüyor. Akhiraj paraya bakar ve bakar.

Jagya ve Anandi’nin yıl dönümü kutlamaları vardır. Herkes hazırlanarak o etkinliğe katılır. Anandi ve Anant, onların yıl dönümü kutlamalarında dans etmeye başlarlar. O sırada Akhiraj oraya gelir ve elektrikler kesilir. İkimizin Yerine 13 Şubat Özeti bitti arkadaşlar.

İkimizin Yerine 524. Bölüm Fragmanı

masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 524. Bölüm Özeti 13 Şubat 2020 Akhiraj İntikam Peşinde” üzerine 3 yorum

 1. NURANAAY dedi ki:

  Coook tesekkur ederiz ozetler harika .
  Anandi sende kizina kendi kizindigna soyle neolur soyle ya merakliyz nandini ne tepki gosterer acaba

  1. Anonim dedi ki:

   Maglanın yalanları ortaya çıkıyor anandi yüzleşiyor sözde annesi diye tanıt tıgı kadında orda açıklayın da anandi gerçeği söylüyor nimboli anandi ile beraber gidiyor magla deliriyor

   1. NURANAAY dedi ki:

    Tesekkurlar sagol ah magla sen kotusun ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir