İkimizin Yerine 523. Bölüm Özeti 12 Şubat 2020 Akhiraj Yaralandı

Burak 03 Şub 2020 Analizler  0

Akhiraj; Anandi, Nimboli, Ganga ve Anant’ın arabasına düzenlediği saldırı sonucunda araba içerisindekiler şok olurlar ve ne yapacaklarını bilemezler. Akhiraj arabada bulunan gardiyanları tek tek aklar ve arabanın arka kapısına yönelir. Arkada Anandi ve Nimboli vardır. Kapı kilidini zorla da olsa sonunda açar ve Nimboli’yi almaya çalışır. Anandi ise vermemek için elinden geleni yapar. En sonunda Nimboli’yi kucaklayan Akhiraj, Badri ile beraber koşmaya başlarlar. Anandi, Ganga ve Jagdish peşlerine takılırlar. İkimizin Yerine 523. Bölüm Özeti başlıyor..

Badri onları oyalamak için Jagdish ile savaşmaya başlar. Jagdish onu aklar. Anandi Akhiraj’ın peşinden koşmaya devam ederken yerden bir taş alır ve Akhiraj’a fırlatır. Akhiraj’ın kılıcı yere düşer ve Anandi onu alır. Akhiraj’a doğrultur ve Nimboli’yi vermesini ister. Akhiraj ise kararlı bir şekilde vermeyeceğini söyler. Anandi kılıcı savurarak Akhiraj’ı kolundan yaralar. Akhiraj çok sinirler ve Nimboli’yi yanında bulunan su dolu kuyuya atar. O sırada Jagya onların güvenliğini sağlamak için yolda karşılamak amacıyla geldikleri yöne doğru gidiyordur. Kamyonu ve mermi izlerini görünce panik olur ve onları aramaya başlar.

Badri ve Jagdish hala birbirleriyle dövüşüyorlardır. O sırada polis sirenleri duyulur. Badri Jagdish’in elinden kurtularak Akhiraj’a doğru koşar ve polisin geldiğini, gitmeleri gerektiğini söyler. Jagya polislere bilgi verir ve 4 koldan Akhiraj ve Badri’nin peşine düşerler. O sırada Nimboli kuyudaki suyun içinde çırpınıyordur. Anandi onu kurtarmak için kuyuya atlar. Gelen polisler yardımıyla Nimboli ve Anandi kurtulmayı başarırlar. Nimboli çok su yutmuş baygınlık geçiriyordur. Herkesi arabaya dolduran Jagya Jaitsar’a doğru yol alır. İkimizin Yerine Yeni Bölüm Özeti devam ediyor..

Dadisaa olanları duyunca ve Nimboli’nin halini görünce şok olur ve Akhiraj’ı lanetlemeye başlar. Mangla, Jagya ve Anant’a teşekkür eder. Akhiraj Nimboli’yi kuyuya attığında bir an kızını kaybettiğini sandığını söyler. Jagya, Polis’in onu aradığını, Kundan ve Harki ile görüştüklerini, ancak onlarında hiçbir şey bilmediklerini söyledi der. Yakalandıkları an Akhiraj ve Badri’nin hücreye atılacağını, yakalanana kadar dikkatli olmaları gerektiğini söylüyor.

Badri ve Akhiraj ise bir deliğe girmiş hint ekmeği olan Roti yiyorlardır. Akhiraj böyle giderse açlıktan öleceklerini söyler. İntikam almadan ölmemem lazım diyen Akhiraj’ın gözünü kan bürümüş gibi görünüyor. Badri ise tabancalarımızı bile orada bıraktık neyle intikam alacağız diye soruyor. Akhiraj’ın yeni tabancı alacağını söylemesiyle beraber Badri gülerek nasıl para kazanacaksın diyor. Akhiraj, Harki’den umutlu bir şekilde sırıtıyor.

Diğer yandan Shivam eve gelirerek Anandi’nin nerde olduğunu sorar. Mangla, Nimboli ile gittiğini söyleyerek sana bir şeyler hazırlayayım diyor. Shivam istemiyorum diyerek odasına çıkıyor. Abhi Shivam’ın odasına gelerek dışarı çıkılmaması kuralının sebebini soruyor. Shivam hiç bir fikrim yok diyor. O sırada Mangla gelerek bütün yaşananları anlatıyor ve bu yüzden ev muhafızlarla donatıldı diyor. Shivam herşeyin Nimboli yüzünden olduğunu düşünüyor. 

Nimboli Shivam’a gelir ve ondan bir soru açıklamasını ister. Shivam reddediyor ve onunla sertçe konuşuyor. Anandi gelerek neden Nimboli’ye bağırdığını soruyor. . Shivam neden her zaman onun tarafını tuttuğunu soruyor. Anandi ise çünkü Nimboli’nin bir suçu yok diyor.  Shivam Nimboli’ye bağırır ve odasından gitmesini ister. Nimboli ağlıyor. Anandi, Shivam’a ne yaptın! diye sert çıkıyor. Nimboli, Mangla’ya gider ve olayı anlatır. Mangla ondan Shivam’ın odasına bir daha gitmemesini ister.

Anandi, Shivam’ın yaşanan bu kaçırma olayından dolayı travma geçiridğini düşünmeye başlar. Dadisaa endişeli bir şekilde Anandi’nin yanına gelerek Shivam’ı sorar. Anandi ne olduğunu sorar.  Size Shivam hakkında bir şeyler söylemem gerekiyor diyor. Shivam’ın Nimboli’nin kıyafetlerini yakmak üzere olduğunu ve onu nasıl durdurduğunu anlatıyor. Anandi şok oluyor ve bunu neden yaptığını merak ediyor. İkimizin Yerine 12 Şubat Özeti bitti arkadaşlar.

Etiketler:
masum 3 eylül
Masum 165. Bölüm Özeti 3 Eylül 2020 Urmila’nın Hayalleri
masum 161. bölüm özeti
Masum 161. Bölüm Özeti 30 Ağustos 2020 Gopi Zorlanıyor
masum 29 ağustos
Masum 160. Bölüm Özeti 29 Ağustos 2020 Süper İkili
masum 157. bölüm özeti
Masum 157. Bölüm Özeti 26 Ağustos 2020 Urmila Evleniyor mu?

“İkimizin Yerine 523. Bölüm Özeti 12 Şubat 2020 Akhiraj Yaralandı” üzerine 4 yorum

 1. Anonim dedi ki:

  Yorumlar cok guzal ellerinize saglyk dewamini sabyrla bekliyorus

 2. NURANAAY dedi ki:

  Lutfan yeni ozet verin rica edyorum cook merakliyim cok sevyorum bu diziyi

 3. NURANAAY dedi ki:

  Teswkkurlar elleenize saglik ozetler harika evet bence anandi sivama dogruyu anlatmagyn vakti geldi

  1. Burak dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz hanımefendi, sağlıcakla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.